Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sakykit, mamytes, kaip cia yra su tuo Omnitel? jie keicia vienasaliskai sutartis? Man netinka siulomi ju variantai, tai ar galiu nesudaryti naujos sutarities, nors paiimti telefonai ?
O gal jie automatiskai pakeis plana ir tiek? g.gif
Buvo kalbama, kad turetu issiuntineti laiskus su paranesimais, bet nieko negavome... unsure.gif
Kas ka zinot?
Atsakyti
jau tokia temyte yra,paieskok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2009 02 20, 12:02)
Daugiau kaip 10 metų naudojamės Omnitel ryšiu. Bet po paskutinio jų fokuso, reikia dar gerai pagalvoti, ar nekeisti ryšio tiekėjo... Omnitelis savo nuožiūra nusprendė nuo 2009 04 01 pakeisti visus privačių vartotojų planus į asmeninį planą. Jo esmė tame, kad jie apskaičiuoja abonento vidutinį 2008 m. mėnesio mokestį ir jau tą mokestį mokėsi kiekvieną mėnesį 2009 m., nepriklausomai, ar tu jį iššnekėsi, ar ne.  doh.gif Mano situacija buvo tokia: buvau paėmusi telefoną, už kurį mokėdavau kiekvieną mėnesį + 50 Lt., dar buvo įvairių pajungta paslaugų, gaudavosi sąskaita kažkur 110 Lt. Pasibaigus sutarties laikui, iš karto, t.y. sausio mėnesį persirašiau sutartį 1 metams, kurio abonentinis mokestis 9 Lt.  Ir dabar gaunu raštą, kad man vienašališkai, be jokio mano sutikimo, padarys asmeninį planą, kuris bus 86 Lt. (išvedė vidurkį) doh.gif  Tipo, daro jie man "paslaugą" - man nuo to bus geriau, nes mokėsiu, palyginus su 2008 metais, mažiau.  doh.gif  Taigi, būkite atidūs...  mad.gif
Dar varysiu aiškintis, nors kai skambinau, tai pasakė viską taip pat. doh.gif

ar ką išsiaiškinote? ar galima nepasirasyti naujos sutarties( mano buvusi dar nepasibaigusi ir dar paiimtas telefonas)? Kažkur laikrašty lyg ir buvo užsiminta, kad galima nutraukti sutartį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2009 02 20, 12:02)
Daugiau kaip 10 metų naudojamės Omnitel ryšiu. Bet po paskutinio jų fokuso, reikia dar gerai pagalvoti, ar nekeisti ryšio tiekėjo... Omnitelis savo nuožiūra nusprendė nuo 2009 04 01 pakeisti visus privačių vartotojų planus į asmeninį planą. Jo esmė tame, kad jie apskaičiuoja abonento vidutinį 2008 m. mėnesio mokestį ir jau tą mokestį mokėsi kiekvieną mėnesį 2009 m., nepriklausomai, ar tu jį iššnekėsi, ar ne.  doh.gif Mano situacija buvo tokia: buvau paėmusi telefoną, už kurį mokėdavau kiekvieną mėnesį + 50 Lt., dar buvo įvairių pajungta paslaugų, gaudavosi sąskaita kažkur 110 Lt. Pasibaigus sutarties laikui, iš karto, t.y. sausio mėnesį persirašiau sutartį 1 metams, kurio abonentinis mokestis 9 Lt.  Ir dabar gaunu raštą, kad man vienašališkai, be jokio mano sutikimo, padarys asmeninį planą, kuris bus 86 Lt. (išvedė vidurkį) doh.gif  Tipo, daro jie man "paslaugą" - man nuo to bus geriau, nes mokėsiu, palyginus su 2008 metais, mažiau.  doh.gif  Taigi, būkite atidūs...  mad.gif
Dar varysiu aiškintis, nors kai skambinau, tai pasakė viską taip pat. doh.gif


Man raste nurodo, kad galiu ateiti i salona ir pasirinkti bet kuri kita viesai skelbiama plana rolleyes.gif Gal atidziau paskaitykit , nes nemanau, kad kiekvienam siulo skirtingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2009 02 20, 12:02)
Daugiau kaip 10 metų naudojamės Omnitel ryšiu. Bet po paskutinio jų fokuso, reikia dar gerai pagalvoti, ar nekeisti ryšio tiekėjo... Omnitelis savo nuožiūra nusprendė nuo 2009 04 01 pakeisti visus privačių vartotojų planus į asmeninį planą. Jo esmė tame, kad jie apskaičiuoja abonento vidutinį 2008 m. mėnesio mokestį ir jau tą mokestį mokėsi kiekvieną mėnesį 2009 m., nepriklausomai, ar tu jį iššnekėsi, ar ne.  doh.gif Mano situacija buvo tokia: buvau paėmusi telefoną, už kurį mokėdavau kiekvieną mėnesį + 50 Lt., dar buvo įvairių pajungta paslaugų, gaudavosi sąskaita kažkur 110 Lt. Pasibaigus sutarties laikui, iš karto, t.y. sausio mėnesį persirašiau sutartį 1 metams, kurio abonentinis mokestis 9 Lt.  Ir dabar gaunu raštą, kad man vienašališkai, be jokio mano sutikimo, padarys asmeninį planą, kuris bus 86 Lt. (išvedė vidurkį) doh.gif  Tipo, daro jie man "paslaugą" - man nuo to bus geriau, nes mokėsiu, palyginus su 2008 metais, mažiau.  doh.gif  Taigi, būkite atidūs...  mad.gif
Dar varysiu aiškintis, nors kai skambinau, tai pasakė viską taip pat. doh.gif

Jie neverčia rinktis būtinai asmeninio plano, galima rinktis ir iš kitų siūlomų planų, tik kad jie labai jau nekokie, su sujungimo mokesčiais. Taip pat, kiek žinau, galima išeiti į kitą tinklą ir nemokėti netesybų, čia reikia pastudijuoti elektroninių ryšių įstatymus (juos mini omnis ir tame laiške, kuriame atsiunčia asmeninį pasiūlymą).
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 03 02, 18:06)
Man raste nurodo, kad galiu ateiti i salona ir pasirinkti bet kuri kita viesai skelbiama plana  rolleyes.gif  Gal atidziau paskaitykit , nes nemanau, kad kiekvienam siulo skirtingai  g.gif

Bet kad senieji planai naikinami , o iš naujų nieko gero doh.gif
Mes savaitgalį išėjom iš omnio cool.gif Dabar man trys numeriai kainuos mažiau nei vienas su tuo asmeniniu omnio planu doh.gif
Atsakyti
tele 2 jau 7 metai biggrin.gif
Atsakyti
Mes renkames dabar Teledema. Tikrai puikus planai ir Bites rysio kokybe. Pereinam is Omnitelio ir TELE2. Galite kreiptis i musu pazistama Vyta Vilniuje 865775550 del geresniu Teledemos planu (pasakykite, kad nuo Andrejaus).

Stai info is Delfi apie Omnitelio naujas sutartys:

"Laikinai RRT Teisė departamento direktorės pareigas einanti Gintarė Lapkauskienė DELFI patvirtino, kad „Omnitel“ keičiant planą į „Asmeninį“, abonentas gali nutraukti sutartį ir teikėjas neturi teisės jam taikyti netesybų dėl to, kad jis tai padarė anksčiau laiko."

Atsakyti
Stai info is Delfi apie Omnitelio naujas sutartys:

"Laikinai RRT Teisė departamento direktorės pareigas einanti Gintarė Lapkauskienė DELFI patvirtino, kad „Omnitel“ keičiant planą į „Asmeninį“, abonentas gali nutraukti sutartį ir teikėjas neturi teisės jam taikyti netesybų dėl to, kad jis tai padarė anksčiau laiko."

Mes renkames dabar Teledema. Tikrai puikus planai ir Bites rysio kokybe. Pereinam is Omnitelio ir TELE2. Galite kreiptis i musu pazistama Vyta Vilniuje 865775550 del geresniu Teledemos planu (pasakykite, kad nuo Andrejaus).
Atsakyti
jau yra tokia tema, bet jei reikia šablono, kaip nutraukti sutartį (neprivaloma mokėti netesybų, jei omnitel taip sako, tai jie meluoja) galima rasti www.commonsense.lt Aš jau gavau tą jų "pasiūlymą" asmeninį, visiškai nėra galimybės sutaupyti, nes praėjusiais metais daug kalbėjau darbiniais reikalais, šiemet situacija keičiasi. Kam man reikalinga tūkstančiai minučių už 100 litų jei aš dabar objektyviai kalbėsiu mažiau ir galiu išleisti ~30litų?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 03 02, 23:58)
Bet kad senieji planai naikinami , o iš naujų nieko gero  doh.gif
Mes savaitgalį išėjom iš omnio  cool.gif  Dabar man trys numeriai kainuos mažiau nei vienas su tuo asmeniniu omnio planu  doh.gif

tai mokejot netesybas ar ne?mes irgi norejom iseiti tai sake reikia netesybas moketi
Atsakyti
tele2 man ok smile.gif
Atsakyti