Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Noriu paklausti tu kurie yra bites abonentai. Ar yra buve kokiu nors nesamoniu del saskaitu, savavalisku sutarciu keitimu?
Atsakyti
Turiu PILDYK kortelę ir taip pat vyro vardu turiu OMNITEL asmeninį planą.
Atsakyti
Ar pigiai jums tas PILDYK iseina?
Atsakyti
QUOTE(saules_asarele @ 2009 06 25, 08:30)
Ar pigiai jums tas PILDYK iseina?

Mano mamai labai pigiai, jau norėjo išnaudot ir pereit į TELE2 MINI, bet pasipildė, kad nemokamos sms būtų TELE2 tinkle ir žiūri, kad sąskaita kaip pilna, taip pilna thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi kazkada turejau pildyk, bet dabar i telemaxima isejus. isejau pabandymui, o dabar ziuriu, kad man vis del to telemaxima pigiau.
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2009 06 30, 13:17)
as irgi kazkada turejau pildyk, bet dabar i telemaxima isejus. isejau pabandymui, o dabar  ziuriu, kad man vis del to telemaxima pigiau.

Smagu, kad radote sau tinkamą operatorių smile.gif Telemaximoje įžvelgiu 1 trūkumą, kad pas juos sąskaitą reikia pildyti kas mėnesį, kai kitur kartą per 3mėn, jei pakanka pinigų paslaugoms. Ar aš ne taip supratau?
Atsakyti
Noriu paklausti, ar negavot žinutės iš Omnitelio, kad galite nemokamai naudotis internetu telefone iki 09.15? Pasinaudojau, dabar su baime laukiu sąskaitos blink.gif
Atsakyti
kiek as ziurinejausi telemaxima , tai taip - kas menesi, bet jei zmogus daug sneka, tai, manau, ne problema.
tik as tai lieku prie abonento, eurocom, man taip patogiau smile.gif
Atsakyti
Aš naudoju Pildyk thumbup.gif Pildau internetu sąskaitą paskutiniu metu, tai prisikaupė Pildyk bonų - ta proga užsisakiau Pildyk diržą, važiuosiu šnd pasiimt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Isbandziau keleta operatoriu, bet galiausiai grizau prie Tele2. Plana pasirinkau 4 Lt/men, kai nedaug prasneku, tai labai geras variantas.
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 07 14, 11:52)
Aš naudoju Pildyk thumbup.gif Pildau internetu sąskaitą paskutiniu metu, tai prisikaupė Pildyk bonų - ta proga užsisakiau Pildyk diržą, važiuosiu šnd pasiimt drinks_cheers.gif

Gal gali plačiau apie bonus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 07 14, 12:53)
Gal gali plačiau apie bonus?  4u.gif



na užsiregistruok www.pildyk.lt ten pildyk saskaitą internetu ir gausi bonų. plačiau pasiskaityk https://www.pildyk.l...e/pildyk-bonai/

bet man tai nepatinka, kiekvienu atveju pildant per banką operacija kainuoja 80centų, o aš pildau po 10lt, tai gaunų 1lt bonų bet 80centų operacija, tai taip išeina kad sutaupiau 20centų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
daugiau taip nepildau doh.gif
Atsakyti