Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mes jau ilgai naudojamės OMNITEL, ryšio kokybė gera, bet sąskaitos didokos doh.gif
Atsakyti
OMNITEL thumbup.gif nesiskundžiu planas Draugai. Įsitikinau daug kalbi -daug moki, mažai -mažiau moki . Didžiausia blogybė - brangūs skambučiai į kitus tinklus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vijolytė @ 2006 06 06, 19:55)
OMNITEL thumbup.gif  nesiskundžiu planas Draugai. Įsitikinau daug kalbi -daug moki, mažai -mažiau moki . Didžiausia blogybė - brangūs skambučiai į kitus tinklus  mirksiukas.gif

Na tai aišku kiek kalbėsi tiek mokėsi,bet kitų tinklų tarifai šiek tiek mažesni ax.gif .Nors ryšis kažkaip omnitel geriausias,kur į gamtą nuvažiavus laisvai visur gali susikalbėti,ko negalėčiau pasakyti apie kitus tinklus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2006 06 06, 21:19)
Na tai aišku kiek kalbėsi tiek mokėsi,bet kitų tinklų tarifai šiek tiek mažesni ax.gif .Nors ryšis kažkaip omnitel geriausias,kur į gamtą nuvažiavus laisvai visur gali susikalbėti,ko negalėčiau pasakyti apie kitus tinklus wub.gif

O aš galėčiau biggrin.gif ,bitė tai man visai patinka. Jie daug lankstesni ax.gif ,tik pasakai kad eisiu į kitą tinklą ir iškart nuolaidos ir t.t. O vyras turi omni doh.gif ,tai jam sako na ir eik,nors jis kalba tikrai daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa* @ 2006 06 07, 21:50)
O aš galėčiau biggrin.gif ,bitė tai man visai patinka. Jie daug lankstesni ax.gif ,tik pasakai kad eisiu į kitą tinklą ir iškart nuolaidos ir t.t. O vyras turi omni doh.gif ,tai jam sako na ir eik,nors jis kalba tikrai daug doh.gif

Aš turėjau mintį ryšį,o visą kitą aš tikiu kad lankstesnės sąlygos ir į klietus požiūris kitas,nes nori klientą išlaikyti.O omnitelį ,tai visai dzin ar tu eisi iš jų ar ne ax.gif
Atsakyti
Aš naudoju TELE2 tik todėl, kad man vyras vis skambina (o apmoka darbas blush2.gif ) ir pas mane po 10 cnt už minutę pildosi, tai nelabai daug moku, tik labai pikta, kad jie po pusantrų metų suteikia neva "labai " gerus tarifus (nei labai geri, nei ką) ir tada negalioja telefonų kainos, kurios nurodytos internete verysad.gif . Ir būtent su planu PARTNERIS, jei nori tęsti sutartį, tai turi pasirašyt 2 metams ir dar atskiros kainos (didesnės, nei su kitais planais), nu žodžiu, kažkoks pavalas
Atsakyti
Labas - mazai skambinu, pildyt reik retai ir galiojimo laikas ilgas blush2.gif
Atsakyti
pora metu buvau Omnitel, bet pabegau nes saskaitos labai jau dideles pareidavo doh.gif Dabar tele2, galvojau kad pigiau bus. Na gal ir pigiau, bet labai jau nervina kai kur gamtoj budama negaliu susisneketi, o paskutinis bajeris tai visai - pazystami pradejo skustis kad neatsakineju i sms, bet as negaunu jokiu sms! paskambinau i tele2 - sutvarke, gaudavau visas. Po keliu menesiu, vel ta pati nesamone-vel paskambinau, pareiske kad turbut mano telefonas sugedes. Nunesiau pataisyt - nieko, telef.geras. tele2 vel kazka padare kad pradejau gaudinet sms. dabar jau antra savaite kai ir vel puses sms negaunu, arba gaunu paveluotai po kokios savaites iskart 20 blink.gif
Taip kad laukiu kol baigsis sutartis ir begsiu, tik dar nezinau kur, gal i bite g.gif
Atsakyti
Jau ilgai naudojuosi TELE2 paslaugomis.Is pradziu rysys truputeli budavo nekoks,bet dabar jau viskas gerai.Turiu gera plana TELE2 Mobile Verslas ir pokalbiai nera brangus ir saskaitos pilnai uztenka(40 lituku).Nu bet aisku kartais prakalbu ir daugiau ax.gif
Atsakyti
mano seima Tele2.... rysys kaip per ivairias sventes paaiskejo, vos ne geriausias...pokalbiai pigus. laba retai prasneku minimalu mokesti, skambinu daznai, bet niekad paplepet... gal del to.
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2006 07 16, 15:33)
pasikeičiau planą į Draugai. Tai sąskaitos parėjo 70-100 Lt blink.gif


pagal poreikius tie planai rolleyes.gif pvz mano buvo Verslas prieš metus, savam rate nemokamai tada, bet sąskaitos apie 60lt, niekada mažiau; pakeičiau į Draugai, dabar 40-50lt per mėn. Kalbu daugiau negu iki pakeitimo.
Atsakyti
Teko naudotis visų operatorių paslaugomis. Vis tik pasirinkau TELE2.
P.S. del telefonijos paslaugų, tai ryšys ir kokybė visų vienoda, bet jau OMNITEL mobiluswis internetas - naudoju ir keikiuosi. Moku už paslaugą, kurios negaunu. Dažniausiai.
Atsakyti