Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
OMNITEL'is.
Uch kaip aš jų nepernešu. user posted image

Nu ryšys geras, ale sąskaitos tai baisu.
Seniau turėjom tris OMNITEL abonentus, vienu vardu.
Tai VISĄLAIK sąskaita būdavo 150 litų. doh.gif Nu ten centai be centų bet visąlaik. biggrin.gif
Na, rugsėjį atsisakėm vieno abonento.
Ką tu, ką tu, galvojom va dabar biškį pinigėlių atliks.
Tai ne, dabar vėl rado iš kur melžt, kaip 150 taip 150 user posted image

O šeip, tai vasarą turėjau reikalų su PILDYK. user posted image

Nu tai jeigu jau lyt pradėdavo arba bent krapnot tai ryšio "pagaliukų" nerasta. lotuliukas.gif
ir taip su visais telefonais, o ir ne miške gyvenam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiandien: 21 lapkričio 2009 - 18:00
Aš su šeima perbėgom nuo Omnitelio pas Tele2. Siuntėm raštus į ryšių reguliavimo tarnybą, kad nereikėtų mokėti netesybų (sutartis dar nebuvo pasibaigusi). Ir dabar visai esu patenkinta. Iš naujo tiekėjo visi gavom po telefoną, metams davė tarpusavy nemokamus pokalbius, tai dabar minimalaus mokesčio (kurį beje galim ir prakalbėti) nuo vasaros taip niekad nei vienas ir neviršijom, o atrodom kalbam.... Vienu žodžiu super.
Atsakyti
As jau daug laiko apie 8 metus Tele2 abonentas, del saskaitu viskas ciki, rysis man normalus, anksciau blogesnis buvo, praeitais metais paemiau dar viena numeri mini 4 planu, na saunu, visi dabar tarpusavy nemokamai snekam bigsmile.gif tik kad dabar baigsis mano sutartis, norejau prasitest tuo paciu koki telefoniuka pasiimt rolleyes.gif , bet ziuriu kad dabar atsirado neprakalbami telefonu mokesciai, ir sms-ai pabrango g.gif gal kokios kaledines akcijos bus g.gif
Atsakyti
Jau beveik 10metu Tele2 esu ir labai patenkinta.. 4u.gif
Atsakyti
Tai, matyt, kaip kam pasiseka, vieniems vienas operatorius priskaičiuoja nerealiai, kitiems kitas. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Nmergyte @ 2009 11 18, 18:23)
4u.gif  Ka kiti manot?

Ilgai buvau Omnitely, paskui bitėj, o dabar jau 2 metai tele2, Tai bent jau man su Tele2 lig šiol problemų nebuvo. O sąskaitos perėjus į Tele2 ryškiai sumažėjo, Būnant Omnitely pareidavo didelės sąskaitos, nors tikrai niekur tiek neskambindavau, neprakalbėdavau, aiškindavauso su jais, bet taip ir neįmanoma būdavo su jais išsiaiškinti, o perėjus į tele2 tai 18- 22 Lt didesnės sąskaitos negaunu, ir visada moku už tai kiek prakalbėjau. Man tokių nesąmonių kaip Ominitely nebuvo. O Bitėj irgi sąskaitos būdavo didelės, nes nebuvo, tiesiog man primtino plano, nes aš kalbuosi su draugais kurie yra įvairuose tinkluose, o ten planai daugumą nuolaidų siūlė Bitės tinkle. Dar turiu telemaximos kortelę, tai ryšys yra puikus, gaunam tuos kvitukus galima pasipildyti.
Bet šiuos metu man atrodo pats puikiausias tele2 mini planas už 4 Lt. Kai baigsis sutartis, jei tik bebus šis planas tai jį ir pasirinksiu.
Atsakyti
As naudojuos TELEDEMA (Bite) - tai man viskas super, kazkaip nebuna jokiu nesamoniu. O ir vyras perejo is omnio, tai saskaita, turiu pastebet, tikrai ryskiai sumazejo. Vyras sako, ko as durnas laukiau ir nejau smile.gif
Atsakyti
Jau labai seniai naudojames visa seima tik Tele2.Buna visokiu nesamoniu,kaip priskaiciuota uz tai,kuo nesinaudoji schmoll.gif Bet issiaiskinam ir toliau naudojames biggrin.gif
Atsakyti
Mes dabar naudojames TELEDEMA thumbup.gif O pries tai naudojau Omnitel- rysys geras, bet kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miminukas2 @ 2009 11 27, 23:57)
Aš su šeima perbėgom nuo Omnitelio pas Tele2. Siuntėm raštus į ryšių reguliavimo tarnybą, kad nereikėtų mokėti netesybų (sutartis dar nebuvo pasibaigusi). Ir dabar visai esu patenkinta. Iš naujo tiekėjo visi gavom po telefoną, metams davė tarpusavy nemokamus pokalbius, tai dabar minimalaus mokesčio (kurį beje galim ir prakalbėti) nuo vasaros taip niekad nei vienas ir neviršijom, o atrodom kalbam.... Vienu žodžiu super.

mes irgi perbėgom pavasarį be jokių netesybų, nors turėjau 4 galiojančias sutartis su telefonais... dabar turiu savo vardu 5 tele2 numerius, visi artimiausi žmonės tarpusavy kalbasi be apribojimų nemokamai, o bendra suma dvigubai mažesnė nei būdavo omnitely:)

tiesa, ryšys kelyje toliau nuo didelių miestų prastesnis...
Atsakyti
Sveiki. Atleiskit, kad ne i tema, bet gal zinot, ar pasibaigus PILDYK korteles galiojimo laikui ją galima dar pratęsti..? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(verdi @ 2009 11 30, 15:15)
Sveiki. Atleiskit, kad ne i tema, bet gal zinot, ar pasibaigus PILDYK korteles galiojimo laikui ją galima dar pratęsti..? ax.gif

Pasibaigus sąskaitai jūs skambučius dar galit gauti 300 dienų nuo paskutinio sąskaitos papildymo, tad per tą laiką reikia ir sąskaitą pasipildyti, nes po tų 300 dienų jau sąskaita nebegalios.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2009 11 30, 14:33)
Pasibaigus sąskaitai jūs skambučius dar galit gauti 300 dienų nuo paskutinio sąskaitos papildymo, tad per tą laiką reikia ir sąskaitą pasipildyti, nes po tų 300 dienų jau sąskaita nebegalios.

Taip buvo anksčiau, o dabar skambinti galima 100d., o priimti skambučius 180d. po to numeris nebegalioja,pinigai likę negaliojančioje sąskaitoje į kitą numerį neperkeliami
Atsakyti