Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mobilaus ryšio operatoriai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
dėja
Kažkaip neradau tokios temos,arba nemoku ieškoti.Būtų įdomu sužinoti kokio operatoriaus paslaugomis naudojatės,ar naudojotės g.gif .Koks ryšys,pvz kur nors užmiestyje,kainos.Kaip išsirinkti planą gerą,kad neapsirikti ir žodžiu visi kiti pliusai ir minusai.

Susidomėjau tuo nes pati su vyru sėdžiu OMNITELI,bet kiek žinau tai omnitelio kainos ne iš pačių mažiausių,nors patinka,kad visur galima susikalbėti.Bet manau minusas yra,kad norint pasikeisti naują telf,turi sudaryti terminuotą sutartį,tik tada duoda nuolaidą telef.O pvz.TELE2 kas metus gali pasiimti naują telf.Ir ten tarifai mažesni.Na tai kokia jūsų nuomonė biggrin.gif g.gif
Lamija;)
QUOTE(dėja @ 2006 04 13, 22:57)
Kažkaip neradau tokios temos,arba nemoku ieškoti.Būtų įdomu sužinoti kokio operatoriaus paslaugomis naudojatės,ar naudojotės g.gif .Koks ryšys,pvz kur nors užmiestyje,kainos.Kaip išsirinkti planą gerą,kad neapsirikti ir žodžiu visi kiti pliusai ir minusai.

Susidomėjau tuo nes pati su vyru sėdžiu OMNITELI,bet kiek žinau tai omnitelio kainos ne iš pačių mažiausių,nors patinka,kad visur galima susikalbėti.Bet manau minusas yra,kad norint pasikeisti naują telf,turi sudaryti terminuotą sutartį,tik tada duoda nuolaidą telef.O pvz.TELE2  kas metus gali pasiimti naują telf.Ir ten tarifai mažesni.Na tai kokia jūsų nuomonė biggrin.gif  g.gif
*

Tele 2 gerai, jei pastoviai telefonu naudojiesi mieste. Jei reiks pavažiuot kur į kaimą ar gamtą, didelė tikimybė, kad ryšio visai neturėsi verysad.gif (išbandyta).O ar nesidomėjai EUROCOMO paslaugomis? Ten pasirašant sutartį gauni nemažą nuolaidą bet kuriam telefonui, ir yra planas, kur su visais EUROCOMIEČIAIS kalbi nemokamai, į kitus tinklus apie 35 centus ar pan.
dėja
QUOTE(jurgituke @ 2006 04 13, 22:19)
Tele 2 gerai, jei pastoviai telefonu naudojiesi mieste. Jei reiks pavažiuot kur į kaimą ar gamtą, didelė tikimybė, kad ryšio visai neturėsi verysad.gif (išbandyta).O ar nesidomėjai EUROCOMO paslaugomis? Ten pasirašant sutartį gauni nemažą nuolaidą bet kuriam telefonui, ir yra planas, kur su visais EUROCOMIEČIAIS kalbi nemokamai, į kitus tinklus apie 35 centus ar pan.
*

Tokio net negirdėjau,bet kas išto jei aš neturėsiu su kuo kalbėtis nemokamai lotuliukas.gif .Gal gali daugiau apie EUROCOMO paslaugas,gal kur pasiskaityti inete galima g.gif .

Tai va tame ir problema,kad mėgstam daug keliauti,ir sode kaip būnam tai mes Omnitelį susikalbam,o vat kaimynai pas ką TELE2 tai schmoll.gif ,ir su BITE panašiai.
Daisy
na va mes tele2, ir išėjom iš omnitelio grynai dėl ryšio, nes gyvenam 100 metrų nuo Kauno miesto ribos -3 aukšte, o su ominteliu ryšiu galima susikalbėt tik prie 1 lango arba balkone. mirksiukas.gif tiesa tai buvo prieš 1,5 metų, gal dabar jau ir pastatė stiprintuvą wink.gif o tele2 namuose veikia thumbup.gif
TIKESIU
Nu mes naudojames ir TELE-2 ir visai nesiskindziu,nei kainomis nei rysiu,vaziuojam i zemaitija bet ir ten yra rysys ir viskas o.k thumbup.gif
Nireglina
Mūsų visa giminė (iš mamos pusės) bitininkai. Nesiskundžiam thumbup.gif . Visi vyro giminaičiai -TELE 2 gerbėjai. Jiems kai kada kyla problemų dėl ryšio (kai būna kokiam užkampy).
ypata
Šiaip plamų ir tarifų palyginimui galima pažiūrėti čia: https://www.biteonline.lt/lt, pagal juos išeitų, kad Bitė online - pigiausia, bet netikrinau pati. Aš kol kas Omnitelyje, bet laukiu vasaros, kada baigsis sutartis ir kur nors žadu mauti iš jų, ne dėl kokybės, o dėl to, kad nemyli Omnis senų privačių klientų, naujus dar dar... schmoll.gif
dėja
QUOTE(ypata @ 2006 04 14, 13:49)
Šiaip plamų ir tarifų palyginimui galima pažiūrėti čia: https://www.biteonline.lt/lt, pagal juos išeitų, kad Bitė online - pigiausia, bet netikrinau pati. Aš kol kas Omnitelyje, bet laukiu vasaros, kada baigsis sutartis ir kur nors žadu mauti iš jų, ne dėl kokybės, o dėl to, kad nemyli Omnis senų privačių klientų, naujus dar dar...  schmoll.gif
*

Tai vat dėl to pačio ir aš planuoju bėgti iš jų,jau mes su vyru 7 metai kaip Omnitelį.Bet kad kažką gero pasiūlitų schmoll.gif ,net telefoną pasikeisti reikia terminuotą sutartį pasirašyti,ai ką čia kalbėti verysad.gif .Jiems svarbiau kaip naujus klientus prisivilioti,bet negalvoja kad senus reikia išlaikyti tongue.gif
Paja
Aš ir visi draugai, giminaičiai ištikimi Omniteliui. ax.gif Išbandžiau planą Kalbėk, tikėjausi mažesnės sąskaitos, bet deja...Nuo kito mėn. bandysiu Draugai. Nežinau, ar gerai pasirinkau, bus matyt vėliau. biggrin.gif
Isila
aš Omnitel priklausau tongue.gif buvau Tele2, bet jie labai mane nervino, nesąmones pastoviai vykdavo. nebeužteko kantrybės,tai atsikračiau jų. Dabar Omnitel ir nematau problemų jau treti metai thumbup.gif
plyta
mes su vyru jau penkti metai omniteli ir kol kas nerandam kas ka geriau pasiulytu thumbup.gif omnitelyje gerai ir seniems tik reikia moketi pasinaudoti ju siulomom akcijom mirksiukas.gif
MICKEYO
BITĖ wub.gif
ejeva
Aš naudojuosi Tele2 paslaugomis, vyras Bitės. Problemų dėl ryšio neturiu. Kartais net būdavo, kad pas vyrą telefonas "be ryšio", o mano Tele2 viskas ok. ax.gif Prieš 4 metus metus Tele2 "grybavo", o babar stočių pristatyta, tai ryšio kokybė tikrai gera. smile.gif
*Varlė*
QUOTE(ypata @ 2006 04 14, 14:49)
Šiaip plamų ir tarifų palyginimui galima pažiūrėti čia: https://www.biteonline.lt/lt, pagal juos išeitų, kad Bitė online - pigiausia, bet netikrinau pati. Aš kol kas Omnitelyje, bet laukiu vasaros, kada baigsis sutartis ir kur nors žadu mauti iš jų, ne dėl kokybės, o dėl to, kad nemyli Omnis senų privačių klientų, naujus dar dar...  schmoll.gif
*

Mes irgi jų atsisakėm. Ištikimai 5 metus naudojomės, o lengvatų - jokių. Pirmus metus naudojomės pakankamai brangiu planu - Omni7. Po metų leido pasikeisti į TOP4A. Tai tikrai buvo pigūs pokalbiai. Kai prieš 1,5 metų vyras pasinaudojo akcija pigiau įsigyti norimą telefoną, tai lipė keisti planą ir 2 metams pratęsti sutartį. doh.gif Tipo, išmokėsim telefoną. Atsirdus progai, perėjom į Teledemą. Tarifai tikrai mažesni, tarpusavyje nemokamai. O dar vyro darbe visis pasikeitę į Teledemą, tai visai po pigiai kalbam. Sąskaita sumažėjo perpus.
Polė
Mes su su vyru abu naudojamės tele2 ir dauguma giminaičių, tai tikrai nesiskundžiam.Pirmaisiais metais ryšys tikrai nekas buvo, o dabar tai tikrai thumbup.gif . Neseniai buvo akcija tai dabar mes su vyru porą metų kalbėsim nemokamai ax.gif .Kai baigesi sutartis vis su vyru apsukam visus ryšio operatorius, bet visada sugrįžtam į tele2. Mums kolkas ten ir pokalbiai ir telefonai pigiausi.
Gulia
Esu Omnitelio abonente jau 7 metai ir tik pernai pasikeitus plana pasiule 4 savaites(priklauso kiek metu esi abonentas tai tiek ir duoda,bet ne ilgiau 4 savaiciu,nors busi ir 10 metu tinkle lotuliukas.gif )
Bet daugiau nuolaidu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif turiu Tele2 kortele ir labiau apsimoka,nors pries 5 metus vyras turejo Tele2-tai grybavo,bet dabar viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dar girdejau,kad Bite thumbup.gif
Ir dar-kai paskambinau i Omniteli del laikino atsijungimo 6 men.suzinoti kaip viskas vyksta -tai kita savaite atsiunte kupona lotuliukas.gif,kovo menesi atsiunte dar viena kupona,kad tik nepabegciau cool.gif
dėja
QUOTE(pupa @ 2006 04 17, 09:27)
Mes irgi jų atsisakėm. Ištikimai 5 metus naudojomės, o lengvatų - jokių. Pirmus metus naudojomės pakankamai brangiu planu - Omni7. Po metų leido pasikeisti į TOP4A. Tai tikrai buvo pigūs pokalbiai. Kai prieš 1,5 metų vyras pasinaudojo akcija pigiau įsigyti norimą telefoną, tai lipė keisti planą ir 2 metams pratęsti sutartį.  doh.gif Tipo, išmokėsim telefoną. Atsirdus progai, perėjom į Teledemą. Tarifai tikrai mažesni, tarpusavyje nemokamai. O dar vyro darbe visis pasikeitę į Teledemą, tai visai po pigiai kalbam. Sąskaita sumažėjo perpus.
*

Tai va mano vyras dar naudojasi TOP4A planu,ir dabar reikėtų telefono aparatą pasikeisti,bet reikia planą keisti,ir sutartį sudaryti 24mėn.kad gautų telf.Tai net nežinau ar apsimoka tą planą keisti g.gif .Aš savo kaip pasikeičiau iš TOP4A į MANO,tai sakė nelabai man apsimokėjo keisti,TOP4A pigiau.
Papildyta:
Gulia kokius kuponus tau siuntė g.gif
--------
QUOTE(ejeva @ 2006 04 17, 09:21)
Prieš 4 metus metus Tele2 "grybavo", o babar stočių pristatyta, tai ryšio kokybė tikrai gera.  smile.gif
*

Taip, ištikrųjų anksčiau Tele2 juodai grybaudavo... Bet dabar jau žymiai geriau rolleyes.gif Na, yra vietų, kur būna blogas ryšys, bet man tas netrugdo. Beto labai daug kas priklauso ir nuo telefono aparato. Anksčiau vyras turėjo Nokia 3310, tai namie gaudydavo normaliai, o dabar turi Siemens C75, tai kalbėti gali tik tam tikrose vietose, o kartais bekalbant išsijungia (nutrūksta) pokalbis... blink.gif
Kiekvienas pasirenka pagal savo poreikius. Tas, kuris daug važinėja po Lietuvą - renkasi Omnitelį arba Bitę. Mes, kadangi esame sėslūs gyventojai, laugh.gif tai renkamės Tele2 ir nesiskundžiam.bigsmile.gif
Be to, Tele2 labai vertina senus klientus ir pasiūlo labai gerą planą Partneris rolleyes.gif Ir kiti jų planai neblogi - Šeima, Plepys ir kt.
Mano tėvai ir sesuo iš Omnitelio perėjo į Tele2 ir pastebėjau, kad visi, tie kas anksčiau negražiai kalbėjo apie Tele2, vėliau visvien pradeda naudoti jų paslaugomis
hihihi.gif
ypata
[quote=plyta,2006 04 15, 16:06]
mes su vyru jau penkti metai omniteli ir kol kas nerandam kas ka geriau pasiulytu thumbup.gif omnitelyje gerai ir seniems tik reikia moketi pasinaudoti ju siulomom akcijom mirksiukas.gif
*

Būtų įdomu sužinoti, ką turi omeny, kalbant apie akcijas ? g.gif
Skraiduole
aš esu Omnitel abonentė jau 7 metus. per tą laiką nei karto negavau jokių privilegijų, kad esu jų abonentė. Kai pasiteiraudavau apie galimas lengvatas, pasakydavo, kad tam, kad jas gaučiau, turiu pasikeisti planą, kuris, kai paskaičiuoji, visai nenaudingas.
Tačiau visko viršūnė buvo vakarykštis pokalbis su jų konsultante (?? rašau klaustukus, nes nesiteikė prisistatyti, o kai aš ją pavadinau pardavimų vadybininke, baisingai įsižeidė), kuri pasakė, kad turiu atvažiuoti į jų ofisą detalesnei informacijai. Kai pasakiau, kad negaliu atvažiuoti, nes neturiu su kuo palikti mažo vaiko, tai spėkit, kas man buvo pasakyta? Cituoju "nu aš jus suprantu, atsitiko nemalonumas blink.gif , gimė mažas vaikas blink.gif " tai aš jai pasakiau, kad mažas vaikas NĖRA nemalonumas. O man į tai "čia jau nuo požiūrio priklauso " KAIP JUMS????
Neturiu nieko prieš jų teikiamų paslaugų kokybę thumbup.gif , bet nėra jokio skatinimo seniems klientams, o apie konsultantų (???) etiką iš viso patyliu.
Kadangi šiuo metu galima keliauti su savo numeriu, tikrai planuoju atsisakyti šio operatoriaus.
Raganiute
nu geras...
gaidžių kontora.. mad.gif
--------
QUOTE(Skraiduole @ 2006 04 20, 11:46)
Kai pasakiau, kad negaliu atvažiuoti, nes neturiu su kuo palikti mažo vaiko, tai spėkit, kas man buvo pasakyta? Cituoju "nu aš jus suprantu, atsitiko nemalonumas  blink.gif , gimė mažas vaikas  blink.gif " tai aš jai pasakiau, kad mažas vaikas NĖRA nemalonumas. O man į tai "čia jau nuo požiūrio priklauso  " KAIP JUMS????

[i]Ne, nu čia visiškas absurdas aggressive.gif Jiems gal nedašyla, kad jau beveik niekas greitai nebesinaudos jų teikiamomis paslaugomis fool.gif

Neturiu nieko prieš jų teikiamų paslaugų kokybę  thumbup.gif , bet nėra jokio skatinimo seniems klientams, o apie konsultantų (???) etiką iš viso patyliu.
Kadangi šiuo metu galima keliauti su savo numeriu, tikrai planuoju atsisakyti šio operatoriaus.

Siūlau kuo greičiau tai padaryti mirksiukas.gif
Infinity
Po 8 metų Omnitelyje vakar pereiau į Tele2. Jokiu vyliojančiu pasiūlymu iš Omnitelio taip ir nesulaukiau schmoll.gif, nors ir buvau lojali bei pakankamai dideles sąskaitas apmokanti kliente unsure.gif
Saga
QUOTE(dėja @ 2006 04 13, 21:57)

Susidomėjau tuo nes pati su vyru sėdžiu OMNITELI,bet kiek žinau tai omnitelio kainos ne iš pačių mažiausių,nors patinka,kad visur galima susikalbėti.Bet manau minusas yra,kad norint pasikeisti naują telf,turi sudaryti terminuotą sutartį,tik tada duoda nuolaidą telef.O pvz.TELE2  kas metus gali pasiimti naują telf.Ir ten tarifai mažesni.Na tai kokia jūsų nuomonė biggrin.gif  g.gif
*

Tele 2 irgi lygiai taip pat telefonai duodami tik prasitesus sutarti. o kokiam terminui priklauso nuo telefono brangumo. Kur dabar labai placiai reklamuoja du nokia aparatus, tai juos gauni jeigu sudarai sutarti 3 metams.
--------

Taip, kai baigiasi tavo sutartis, jie tau pasiūlo labai gerą planą Partneris (jau minėjau anksčiau) ir telefoną už 1 Lt. Sutartį reikia sudaryti 18-kai mėnesių. Na, bet nebūkim mes visai gobšūs, juk jie negali tau duoti tel. aparato už 1 Lt šiaipsau, be terminuotos sutarties. Gausis taip, kad pasiėmi aparatą ir išeini į kokią Bitę wink.gif Jiems apsidrausti irgi reikia mirksiukas.gif
another
QUOTE(Gulia @ 2006 04 18, 00:09)
Ir dar-kai paskambinau i Omniteli del laikino atsijungimo 6 men.suzinoti kaip viskas vyksta -tai kita savaite atsiunte kupona lotuliukas.gif,kovo menesi atsiunte dar viena kupona,kad tik nepabegciau cool.gif
*

Aš savo vardu turiu kelias korteles, tai buvau atjungus pusmečiui, vėliau ir visai atsisakiau, bet jokio jų suinteresuotumo, kad neišeičiau visai nėra blink.gif Nei jokių nuolaidų, nei kokių pasiūlymų, kuponų ir tų man nesiunčia doh.gif

QUOTE(Meilė @ 2006 04 20, 14:55)

Taip, kai baigiasi tavo sutartis, jie tau pasiūlo labai gerą planą Partneris (jau minėjau anksčiau) ir telefoną už 1 Lt. Sutartį reikia sudaryti 18-kai mėnesių. Na, bet nebūkim mes visai gobšūs, juk jie negali tau duoti tel. aparato už 1 Lt šiaipsau, be terminuotos sutarties. Gausis taip, kad pasiėmi aparatą ir išeini į kokią Bitę wink.gif Jiems apsidrausti irgi reikia  mirksiukas.gif

*

Jie nesiūlo ir Partnerio plano ir telefono, jei nori naujesnio telefono doh.gif Siūlo ARBA vieną ARBA kitą 4u.gif Mes tęsėm sutartį buvusiu planu, nes Partnerio neleido imti cool.gif
--------
QUOTE(Will @ 2006 04 20, 16:59)
Jie nesiūlo ir Partnerio plano ir telefono, jei nori naujesnio telefono  doh.gif  Siūlo ARBA vieną ARBA kitą  4u.gif  Mes tęsėm sutartį buvusiu planu, nes Partnerio neleido imti  cool.gif
*

Keista... g.gif Kai vyras nuėjo į jų saloną ir prasitesė sutartį, paimdamas Partnerio planą, dar gavo ir Siemens C75 už 1 Lt. Beto, jam netgi nereikėjo mokėti pajungimo mokesčio (25 Lt) bigsmile.gif
Papildyta:
Oi, dar prisiminiau, kad ir aš pati (tik biški seniau) prasitęsiau sutartį, paimdama Partnerio planą, ir dar gavau už 1 Lt Panasoniką, kurį pardaviau už 220 Lt bigsmile.gif nes tada man aparato nereikėjo ax.gif
another
QUOTE(Meilė @ 2006 04 20, 17:39)
Keista... g.gif Kai vyras nuėjo į jų saloną ir prasitesė sutartį, paimdamas Partnerio planą, dar gavo ir Siemens C75 už 1 Lt. Beto, jam netgi nereikėjo mokėti pajungimo mokesčio (25 Lt)  bigsmile.gif
Papildyta:
Oi, dar prisiminiau, kad ir aš pati (tik biški seniau) prasitęsiau sutartį, paimdama Partnerio planą, ir dar gavau už 1 Lt Panasoniką, kurį pardaviau už 220 Lt bigsmile.gif nes tada man aparato nereikėjo ax.gif
*

Net sutartį išsitraukiau tongue.gif Prie pastabų parašyta: pratęsimas su mokesčiu doh.gif Kaip suprantu, tas mokestis buvo skaičiuojamas ir partnerio rinktis neleido būtent dėl telefono doh.gif Nes jie kažką ir aiškino, kad su tuo telefonu akcijos nebus doh.gif
Bet jei tinka telefonas už 1lt, tai problemų nekyla tongue.gif

Infinity, ar išeidama iš OMNITEL buvai jiems įsipareigojusi? ax.gif
ypata
[quote=Infinity,2006 04 20, 10:36]
Po 8 metų Omnitelyje vakar pereiau į Tele2. Jokiu vyliojančiu pasiūlymu iš Omnitelio taip ir nesulaukiau schmoll.gif, nors ir buvau lojali bei pakankamai dideles sąskaitas apmokanti kliente unsure.gif

O koki plana pasirinkai, jei ne paslaptis ? rolleyes.gif Isejai su senu numeriu, ar gavai nauja ? Cia tema siek tiek pakeite pobudi, bet gal niekas nesupyks, nes norisi issiaiskinti palankiausius variantus. smile.gif
--------
Čia truputį pacituosiu:
CODE
TELE2 pasibaigus sutarčiai neskaičiuoja taškų ir Jūsų nuopelnų, bet visiems savo vartotojams siūlo naują telefoną nuo 1 Lt ir ypač mažus mokėjimo plano PARTNERIS tarifus.

Visi privatūs vartotojai, kuriems iki sutarties su TELE2 pabaigos liko mažiau nei 4 mėnesiai, gali pakeisti savo mokėjimo planą į planą PARTNERIS paskambinę į TELE2 klientų aptarnavimo skyrių telefonu 117 (skambinat iš TELE2 tinklo; 0,15 Lt už skambutį) ir nuspaudę "1". Norėdami kartu įsigyti ir mobilųjį telefoną, atvykite į artimiausią TELE2 atstovybę. Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Pratęsdami sutartį galite rinktis ir bet kurį kitą TELE2 mokėjimo planą su telefonu ar be jo.

another
QUOTE(Meilė @ 2006 04 20, 18:44)
CODE
TELE2 pasibaigus sutarčiai neskaičiuoja taškų ir Jūsų nuopelnų, bet visiems savo vartotojams siūlo naują telefoną nuo 1 Lt ir ypač mažus mokėjimo plano PARTNERIS tarifus.

Visi privatūs vartotojai, kuriems iki sutarties su TELE2 pabaigos liko mažiau nei 4 mėnesiai, gali pakeisti savo mokėjimo planą į planą PARTNERIS paskambinę į TELE2 klientų aptarnavimo skyrių telefonu 117 (skambinat iš TELE2 tinklo; 0,15 Lt už skambutį) ir nuspaudę "1". Norėdami kartu įsigyti ir mobilųjį telefoną, atvykite į artimiausią TELE2 atstovybę. Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Pratęsdami sutartį galite rinktis ir bet kurį kitą TELE2 mokėjimo planą su telefonu ar be jo.

*

Aš irgi rėmiausi šiuo tekstu, bet... verysad.gif
Nieko tokio, man ne tas planas labiausiai rūpėjo tongue.gif Telefono reikėjo, o jį gavau, tai iš esmės viskas OK 4u.gif
dėja
Nuėjom su vyrų į saloną OMNITELIO,tai paklausiau sakau keičiant telefoną,į kurią kainą reikėtų žiūrėti(na nes būna parašytos dvi visada prie aparato),sako į tą mažesne,nes čia jau paskaičiuota su nuolaida 420lt.Tai paskui vyrui ir sakau,tai ar naujas klientas gaus tokia nuolaida ar senas vistiek ta pati nuolaida,tai kur teisybė.Sėdi kelis metus,o visos sąlygos tos pačios ar naujam ar senam klientui g.gif .
krize
Cia pas jus kaip ir rinkoje karas tarp Tele2 ir Omnitel, o as stai jau 6 metus naudojuosi Bites paslaugomis ir esu labai patenkinta. Jie suteikia galimybe ir kalbetis nemokamai ir siaip visokiu naujoviu kas pusmeti iveda VISIEMS KLIENTAMS, tiek naujiems, tiek seniems. 4u.gif
ypata
Joks cia karas, tiesiog aiskinames, kokio operatoriaus salygos geriausios, poziuris i klientus lanksciausias ir kt. O paskaito ir paraso, matomai, daugiau Omnio ir Tele2 vartotoju, ramios Bites tyliai duzgia smile.gif)
dėja
Įdomu kaip šitie operatoriai EUROCOM ir TELEDEMA .Negirdėti operatoriai,tarifai gal ir nieko visai g.gif .Čia ryšys,tai per Bitės tinklą.
*Varlė*
QUOTE(dėja @ 2006 04 26, 19:21)
Įdomu kaip šitie operatoriai EUROCOM ir TELEDEMA .Negirdėti operatoriai,tarifai gal ir nieko visai g.gif .Čia ryšys,tai per Bitės tinklą.
*

Mes jau daugiau nei pusė metų naudojamės TELEDEMA paslaugomis thumbup.gif . Ir labai patenkinti. Kartu su vyru prakalbam max 75 Lt mėnesiui. O kai naudojom OMNITEL planą - virš 150 Lt blink.gif doh.gif . O ir nuolaidų nemažai suteikia rolleyes.gif . Labai dažnai tarpusavyje galima nemokamai kalbėtis. Patenkinti labai.
Dovistoma
Mes jau ilgai naudojamės OMNITEL, ryšio kokybė gera, bet sąskaitos didokos doh.gif
arabeska
OMNITEL thumbup.gif nesiskundžiu planas Draugai. Įsitikinau daug kalbi -daug moki, mažai -mažiau moki . Didžiausia blogybė - brangūs skambučiai į kitus tinklus mirksiukas.gif
dėja
QUOTE(vijolytė @ 2006 06 06, 19:55)
OMNITEL thumbup.gif  nesiskundžiu planas Draugai. Įsitikinau daug kalbi -daug moki, mažai -mažiau moki . Didžiausia blogybė - brangūs skambučiai į kitus tinklus  mirksiukas.gif
*

Na tai aišku kiek kalbėsi tiek mokėsi,bet kitų tinklų tarifai šiek tiek mažesni ax.gif .Nors ryšis kažkaip omnitel geriausias,kur į gamtą nuvažiavus laisvai visur gali susikalbėti,ko negalėčiau pasakyti apie kitus tinklus wub.gif
Liepa*
QUOTE(dėja @ 2006 06 06, 21:19)
Na tai aišku kiek kalbėsi tiek mokėsi,bet kitų tinklų tarifai šiek tiek mažesni ax.gif .Nors ryšis kažkaip omnitel geriausias,kur į gamtą nuvažiavus laisvai visur gali susikalbėti,ko negalėčiau pasakyti apie kitus tinklus wub.gif
*

O aš galėčiau biggrin.gif ,bitė tai man visai patinka. Jie daug lankstesni ax.gif ,tik pasakai kad eisiu į kitą tinklą ir iškart nuolaidos ir t.t. O vyras turi omni doh.gif ,tai jam sako na ir eik,nors jis kalba tikrai daug doh.gif
dėja
QUOTE(Liepa* @ 2006 06 07, 21:50)
O aš galėčiau biggrin.gif ,bitė tai man visai patinka. Jie daug lankstesni ax.gif ,tik pasakai kad eisiu į kitą tinklą ir iškart nuolaidos ir t.t. O vyras turi omni doh.gif ,tai jam sako na ir eik,nors jis kalba tikrai daug doh.gif
*

Aš turėjau mintį ryšį,o visą kitą aš tikiu kad lankstesnės sąlygos ir į klietus požiūris kitas,nes nori klientą išlaikyti.O omnitelį ,tai visai dzin ar tu eisi iš jų ar ne ax.gif
Nivea
Aš naudoju TELE2 tik todėl, kad man vyras vis skambina (o apmoka darbas blush2.gif ) ir pas mane po 10 cnt už minutę pildosi, tai nelabai daug moku, tik labai pikta, kad jie po pusantrų metų suteikia neva "labai " gerus tarifus (nei labai geri, nei ką) ir tada negalioja telefonų kainos, kurios nurodytos internete verysad.gif . Ir būtent su planu PARTNERIS, jei nori tęsti sutartį, tai turi pasirašyt 2 metams ir dar atskiros kainos (didesnės, nei su kitais planais), nu žodžiu, kažkoks pavalas
Astraja
Labas - mazai skambinu, pildyt reik retai ir galiojimo laikas ilgas blush2.gif
Meda_a
pora metu buvau Omnitel, bet pabegau nes saskaitos labai jau dideles pareidavo doh.gif Dabar tele2, galvojau kad pigiau bus. Na gal ir pigiau, bet labai jau nervina kai kur gamtoj budama negaliu susisneketi, o paskutinis bajeris tai visai - pazystami pradejo skustis kad neatsakineju i sms, bet as negaunu jokiu sms! paskambinau i tele2 - sutvarke, gaudavau visas. Po keliu menesiu, vel ta pati nesamone-vel paskambinau, pareiske kad turbut mano telefonas sugedes. Nunesiau pataisyt - nieko, telef.geras. tele2 vel kazka padare kad pradejau gaudinet sms. dabar jau antra savaite kai ir vel puses sms negaunu, arba gaunu paveluotai po kokios savaites iskart 20 blink.gif
Taip kad laukiu kol baigsis sutartis ir begsiu, tik dar nezinau kur, gal i bite g.gif
chriss
Jau ilgai naudojuosi TELE2 paslaugomis.Is pradziu rysys truputeli budavo nekoks,bet dabar jau viskas gerai.Turiu gera plana TELE2 Mobile Verslas ir pokalbiai nera brangus ir saskaitos pilnai uztenka(40 lituku).Nu bet aisku kartais prakalbu ir daugiau ax.gif
eglegle
Gal 6 metus esu Omnitelyje, iš pradžių buvo Valdininko planas, paskui - Mano. Sąskaitos - 30-50 Lt, porą kartų - apie 70 Lt (sms daug rašiau). Neseniai atnaujinau sutartį, ėmiau naują telefoną ir pasikeičiau planą į Draugai. Tai sąskaitos parėjo 70-100 Lt blink.gif Atsikeičiau į Mano, žiūrėsiu, kas bus. Dar naudojuosi Connect Namams, 50 Lt per mėnesį, darbo dienomis iki 18 val. - 100 MB per mėnesį, jei viršiji, 1 MB - 4 Lt, per išeigines - neribotai. Darbadieniais pas mane beveik nuolat kabo Outlookas, kelis kartus, jei labai reikia, įlendu į kokią svetainę - nė karto neviršijau 50 Lt. Ryšys, aišku, susižavėjimo nekelia, bet mano poreikiams užtenka smile.gif Net nežinau, kodėl esu tam Omnitelyje, matyt, tingiu užsiimti kitomis paieškomis smile.gif
Salomeja
mano seima Tele2.... rysys kaip per ivairias sventes paaiskejo, vos ne geriausias...pokalbiai pigus. laba retai prasneku minimalu mokesti, skambinu daznai, bet niekad paplepet... gal del to.
-Linda-
QUOTE(eglegle @ 2006 07 16, 15:33)
pasikeičiau planą į Draugai. Tai sąskaitos parėjo 70-100 Lt blink.gif
*

pagal poreikius tie planai rolleyes.gif pvz mano buvo Verslas prieš metus, savam rate nemokamai tada, bet sąskaitos apie 60lt, niekada mažiau; pakeičiau į Draugai, dabar 40-50lt per mėn. Kalbu daugiau negu iki pakeitimo.
jbm
Teko naudotis visų operatorių paslaugomis. Vis tik pasirinkau TELE2.
P.S. del telefonijos paslaugų, tai ryšys ir kokybė visų vienoda, bet jau OMNITEL mobiluswis internetas - naudoju ir keikiuosi. Moku už paslaugą, kurios negaunu. Dažniausiai.
simeja
Aš irgi naudojuosi Omniteliu, bet norėčiau jį pakeisti, nes labai brangu skambinti į kitus tinklus gun_bandana.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.