Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunųjų kambario puošimas

Sveiki. Busim liudininkais draugu vestuvese,ir ie noretu ,kad papuostume jaunuju kambari.Gal kas turit kokiu graziu ideju kambario puosimui ? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,idomu,kodel sia tema niekas neatsako? As ir noreciau,kokiu ideju pasigaudyti. Vestuves musu vos uz menesiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiana25 @ 2012 06 24, 10:56)
Sveikos,idomu,kodel sia tema niekas neatsako? As ir noreciau,kokiu ideju pasigaudyti. Vestuves musu vos uz menesiuko smile.gif


Aš kambario puošimui panaudojau daug žvakių (šaškių tų mažų) ant lovos sulanksčius iš baltų rankšluosčių psodinau dvi gulbes, iš rožių žiedlapių išdėliojom širdį.
Prie lovos ant žemės padėjau dekoruotus "kamuolius" naudojau YSKE pirktus šviestuvų gaubtus popierinius (nežinau kaip jie vadinasi) jei kam reikia galiu permest į AŽ jų nuotrukytę...
Buvo labai gražu.
Papildyta:
QUOTE(rusrena @ 2012 06 25, 23:51)
Aš kambario puošimui panaudojau daug žvakių (šaškių tų mažų) ant lovos sulanksčius iš baltų rankšluosčių psodinau dvi gulbes, iš rožių žiedlapių išdėliojom širdį.
Prie lovos ant žemės padėjau dekoruotus "kamuolius" naudojau YSKE pirktus šviestuvų gaubtus popierinius (nežinau kaip jie vadinasi) jei kam reikia galiu permest į AŽ jų nuotrukytę...
Buvo labai gražu.



Beje į googlą įveskit frazę "wedding room decor" apksit kokio grožio ten galima surast
Atsakyti
[quote=rusrena,2012 06 26, 00:53]
Aš kambario puošimui panaudojau daug žvakių (šaškių tų mažų) ant lovos sulanksčius iš baltų rankšluosčių psodinau dvi gulbes, iš rožių žiedlapių išdėliojom širdį.
Prie lovos ant žemės padėjau dekoruotus "kamuolius" naudojau YSKE pirktus šviestuvų gaubtus popierinius (nežinau kaip jie vadinasi) jei kam reikia galiu permest į AŽ jų nuotrukytę...
Buvo labai gražu.

Tai galetum atsiusti nuotraukyte, bent isivaizdavimui,kaip atrode... Hm is ranksluosciu gulbes, buvo tokia mintis, bet jau as to pati nesugebesiu pasidaryti wink.gif
Atsakyti
[quote=Kristiana25,2012 06 26, 09:18]
[quote=rusrena,2012 06 26, 00:53]
Aš kambario puošimui panaudojau daug žvakių (šaškių tų mažų) ant lovos sulanksčius iš baltų rankšluosčių psodinau dvi gulbes, iš rožių žiedlapių išdėliojom širdį.
Prie lovos ant žemės padėjau dekoruotus "kamuolius" naudojau YSKE pirktus šviestuvų gaubtus popierinius (nežinau kaip jie vadinasi) jei kam reikia galiu permest į AŽ jų nuotrukytę...
Buvo labai gražu.

Tai galetum atsiusti nuotraukyte, bent isivaizdavimui,kaip atrode... Hm is ranksluosciu gulbes, buvo tokia mintis, bet jau as to pati nesugebesiu pasidaryti wink.gif
[/quote]


Nufotkinus neturiu bet panašus yra čia:
http://weedingmodern...romantisme.html

O Gulbė padaroma labai paprastai jei kam reikia rašykit į až savo emeilus permesiu filmuotą pamokėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.part.lt/i...f5b6e0aa582.jpg
Atsakyti