Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jorkšyro terjerai
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Bendraminčiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
fogete
user posted image Mūsų gražiausi smile.gif

user posted imageMūsų mieliausi smile.gif

user posted image
Mūsų mylimiausi:)


Jorkšyro terjerasJorkšyro terjerai kupini drąsos, ištikimi ir prieraišūs

Veislės istorija

Jorkšyro terjeras šiandien labai skiriasi nuo senųjų jorkšyro terjerų kilusių iš Šiaurės Angijos. Aptinkamos kelios Jorkšyro terjero veislės kilmės ir vystymosi istorijos.

1750 metais dauguma britų dirbo žemės ūkio srityje. Užplūdusi pramoninė revoliucija atnešė dideles permainas šeimos gyvenimams. Jorkšyre, mažos bendruomenės, kūrėsi aplink anglies kasyklas, tekstilės fabrikus, ir gamyklas. Žmonės vyko į tas vietoves ieškoti darbo iš labai toli, net iš Škotijos. Kartu su savim atsivežė veislę žinoma kaip Clydesdale Terrier, arba Paisley Terrier. Visų pirma, tai buvo dirbantys šunys, daug didesni už šiandieninius "Jorkus", skirti gaudyti žiurkėm ir kitiem smulkiem žvėreliam.

Šie terjerai buvo sukryžminti su kitų rūšių terjerais. Taip pat manoma, kad kažkada jie buvo kryžminti su maltos bišonais, kas lėmė jų ilgą kailį. Turint omeny matos bišonų panašumą į šiandieninius jorkus, tai labai tikėtina. Gaila, bet nėra išlikusių jokių užrašų apie geneologiją, kurie pagrįstų šiuos sukryžminimus (greičiausiai, dėl skurdaus literatūrinio išsilavinimo lygio), bet daug žinoma apie žmones, kurie juos veisė, neabejojama, kad ankstyvieji veisėjai turėjo labai aiškią viziją apie šunis, kuriuos jie norėjo išvesti.

Ankstyvieji Jorkšyro Terjerai ir jų veisėjai

Vienas iš žinomiausiu ankstyvųjų jorkų veisėjų – Huddersfield’as Ben’as. Dažnai vadinamas moderniojo jorko tėvu.

1874 metais britų šunų klube buvo užregistruotas pirmasis jorkas, tačiau tik 1886-aisiais jorkšyro terjeras buvo pripažintas kaip savarankiška veislė. Pirmasis jorkšyro terjerų klubas susikūrė 1989 metais.

Jorkšyro terjerai šiandien

Jorkšyro terjerai šiandien paplitę visame pasaulyje ir ankstyvieji veisėjai, kurie buvo žaislinių šunyčių pradininkai, būtų patenkinti didele šios veislės sėkme. 1932-aisiais tik 300 Jorkų buvo užregistruota britų šunų veislyno klube, 1957-aisiais skaičius išaugo iki 2313, o 1970-aisiais jorkai buvo populiariausia veislė Britanijoje. Ši tendencija tęsėsi iki 1990-ųjų kol pasiekė rekordą, buvo užregistruoti 25,665 jorkai. Tiesa, registracijų skaičius dabar pradėjo mažėti, 1994-aisiais jų tebuvo 12,343, tačiau jorkšyro terjeras buvo užregistruotas 7-u numeriu pagal veislės populiarumą.

Temperamentas

Be jokių abejonių jorkai yra labiausiai dėmėsį patraukiantys iš visų žaislinių veislių. Jie žavingi ir inteligentiški, nepaisant dydžio, jie kupini drąsos, ištikimi ir prieraišūs. Nežiūrint to, jog veislė maža, jorkšyro terjerai išlaikę tikrąjį terjerų temperamentą. Jorkai yra tinkami juos nešiotis kartu su savimi ir idealūs tiems, kurie turi mažą būstą. Mėgsta ilgus pasivaikščiojimus, bet būna patenkinti lakstydami mažame sode ar namuose. Psirūpinkit, kad jis turėtu pakankamai žaislų ir pramogų. Šie maži šuniukai galvoja, kad jie yra daug didesni. Jie ryžtingai gina savo teritoriją. Turi aštrią klausą, ir praneš savo šeimininkui net apie patį tyliausią įsibrovimą. Jie gali būti labai triukšmingi, taigi reikėtu pagalvoti apie kaimynus, prieš įsigijant šios veislės šunytį.

Priežiūra

Kadangi jorkšyro terjerai turi ilgą kailį, jie nėra tinkami tiems, kurie neturi pakankamai laiko ar polinkio praleisti kailio priežiūrai ir maudymui, kuris būtinas šiai veislei. Dauguma naminių jorkų būna trumpai nukirpti ar nuskusti dėl patogumo ir higienos.

Jorkų kailis nesišeria ir neturi pavilnės, todėl jie tinkami alergiškiems žmonėm ir tiems, kurie nemėgsta šėrimosi. Kailis ilgas, tiesus ir šilkinis. Jis auga visą gyvenimą. Tiesą sakant, jis labai panašus į žmogaus plaukus.

Ypatinga priežiūra turėtu būti skiriama užtikrinti, kad apie analinę šuns angą būtų švaru, nes dėl ilgo jų kailio būdingas susivėlimas šitoje srityje, o tai gali įtakoti išmatų įsivėlimą į kailį. Be to, kad šuniukas jausis nepatogiai ir jam gali skaudėti, tai gali lemti ir daug rimtesnes problemas, kurias sprendžiant prisirektų ir veterinaro pagalbos.

Jauni jorkšyro terjerų šunyčiai gali turėti nulinkusias ausis iki 6-ių menesių. Šeimininkai dažnai sako, kad įsigijus 10-ies savaičių šuniuką jo ausytės jau kuo puikiausiai stovi, tačiau vėl nulinksta kai jam sueina 4-i mėnesiai. Tai dažnai atsitinka kai jorkui krenta pieniniai ir kalasi suaugusiojo dantys, šeimininkas neturėtų dėl to per daug nerimauti, nes tai natūralu. Bet kokiu atveju, svarbu patrumpinti kailiuką ant ausyčių. Taip pat plaukeliai turi būti išpešti ir iš ausies vidaus.

Specialų dėmesį reiktų skirti šunelio akių ir dantų priežiūrai. Reikėtų saugoti, kad ilgi plaukai nekristų į akis, surišant arba nukerpant juos, nes tai gali sukelti akių suerzinimą ar infekciją. Kaip ir kitų mažų veislių šuniukams, jorkšyro terjerams būdingas akmenų susidarymas ant dantų, bet reguliari jų priežiura padės to išvengti.

Jorkšyro terjerai labai jautrūs šalčiui. Jie mėgsta būti lepinami. Einant į lauką šaltu oru derėtu šuniuką aprengti šiltu paltuku. Jeigu reguliari jorkšyro terjero priežiūra brangiai atsieina šeimininkui, tai išmaitinti jį nėra brangu, jie valgo labai mažai.

Santykiai su kitais gyvūnais

Jorkšyro terjerai laimingai gyvens su katėm ir kitais šunim, bet būdami terjerais jie yra labai savininkiški šeimininko atžvilgiu. Reikėtu atidžiai stebėji kaip jorkšyro terjeras, naujasis gyventojas, susipažįsta su senaisiais. Jeigu jie pešasi, tai gali tęstis iki mirties. Kaip ir su visais mažais šuniukais, didelis dėmėsys turėtų būti kreipiamas kai maži vaikai su jais žaidžia. Taip pat jorkai linkę šokti iš betkokio aukščio, o turit omeny, kad jie labai maži, šuniukas gali susižeisti, gali nukentėti ir nuo žmogaus pėdos arba uždarant ar atidarant duris.

Dresiravimas

Gan lengvai dresiruojami. Išeidami visada palikite jam žaislų ir šviežio vandens. Prisiminkit, kad lygiai taip kaip mėgsta žmonių kompaniją, taip nemėgsta būti palitkti vieni ilgam laikui.
Rekomenduojamos paklusnumo treniruotės.

Sveikata ir ilgaamžiškumas

Jorkšyro terjerai yra pakankamai stiprūs, sveiki ir ilgaamžiai. Deja, kaip ir dauguma kitų žaislinių veislių gali susirgti tam tikrom ligom. Tačiau veisiant iš sveikų šuniukų giminės galima išvengti šių problemų. Rekomenduojama šuniukus pirkti iš patikimo veisėjo, su gera reputacija ir niekada nepirkti iš gyvūnų parduotuvės ar vadinamojo „šuniukų fabriko“. Jei įmanoma reikėtų aplankyti šuniuką namuose, kur jis gimė ir augo, pamatyti jo tėvus, ar bent jau mamą. Šuniuko įsigijimas iš nepatikimo veisėjo gali įtakoti jo ligas ar net ankstyvą mirtį (ir dideles veterinarijos paslaugų kainas).

Renkantis šuniuką

Kokios spalvos bus mano šuo?

Visi jorkšyro terjerai gimsta tamsaus kailio su smulkiom rusvom dėmelėm. Tik jiems subrendus pasidengia ilgu kailiu, tamsaus plieno mėlynumo atspalviais. Tai gali keistis su metais, tačiau perkant šuniuką galima tikėtis, kad jo kunelis bus juodas, o galva suodžių spalvos. Kol jis mažas tai normalu. Kai kurie jorkai lieka juodi, o kiti tampa labai šviesūs arba sidabriniai. Neįmanoma nustatyti kokios spalvos bus šiuniukas kai užaugs, tačiau spalva juk neturi įtakos šuniukui kaip draugui.

Ar jorkšyro terjerai būna miniatiūriniai ir standartiniai?

Daugelis pradedančiųjų jorkų mylėtojų mano jog yra dvi jorkšyro terjerų rūšys – miniatiūriniai ir standartniai. Tačiau taip nėra.

Kada šunytį galima parsinešti į naujus namus?

Jeigu jorkas reikalingas kaip namų šuo, veisėjai leistų jam keliauti i naujus namus tarp 8-10 savaitės amžiaus. Jorkšyro terjeras namams bus daug pigesnis, nei parodoms (kurį veisėjai paprastai parduoda vyresnį). Sunku nustatyti ar šuniukas bus tinkamas parodoms iki kol jam sueina mažiausiai 6 mėnesiai.

Kokios lyties šuniuką geriausiai pirkti?

Tai labai asmeniškas pasirinkimas. Dauguma veisėjų tiki, jog abu tiek patinėliai, tiek kalytės yra vienodai mylintys, inteligentiški, ištikimi ir puikūs kompanionai. Kalytės gali pradėti rujoti nuo 6-ių mėnesių, tada ypatinga priežiūra turėtų būti skiriama norint išvengti nepageidaujamo susiporavimo.
Naminius jorkšyro terjerus geriau sterilizuoti. Tai apsaugotų nuo nepageidaujamų šunyčių ir galimų ligų vėlesniame gyvenime.

Kuo turėčiau maitinti savo jorkšyro terjerą?

Įsigijant šuniuką, nepamiškit gauti iš veisėjo maistelio, kurį jis valgo ir stenkitės laikytis jo rekomendacijų, ypač pirmomis savaitėmis. Veisėjas turėtų įteikti dokumentus apie vakcinas, kurias šunytis gavęs, ir kurių jam dar reikės, apie nukirminiavimą ir geneologiją.

Kur turėčiau laikyti savo jorkšyro terjerą keliaudamas?

Visada įsistikinkit, kad jūsų šuo saugus ir ramus keliaudamas. Geriausia keliaujant jorką laikyti specialioje kelioninėje dėžėje. Tokiu būdu jei jums prireiktų staiga stabdyti, jūsų šuniukas išvengtų nukritimų ir susižeidimų.

Įspėjimas ateičiai

Vasarą leidžiant laiką prie vandens telkinių arba baseino labai svarbu būti dėmesingiems. Teko girdėti pranešimų iš JAV, apie tai kaip jorkai ikrenta į baseinus ir nesugebėdami išlipti, vargšai šuneliai išsenka ir nuskęsta.Linkiu malonaus bendravimo.Dziaukimės savo augintiniais.Mylėkime juos.

Buja
Nebus ramybės schmoll.gif
fogete
Bus,jei tik ignoruosim visu anos temos dalyviu pasisakymus. Jei niekas nekreips demesio tai ir jiems atsibos....
laura27
sveikutes tai ve tema turim biggrin.gif
vmm32
sveiki.ar priimsit mane i jusu bureli? blush2.gif turiu 2 jorkiukus-berniuka ir mergyte.tiesa,jie su dokumentais ,bet nemanau kad tai turi labai didele reiksme ax.gif pries tai turejom labradora be dokumentu,bet mylejom ji ne maziau uz tai blush2.gif musu jorkiukai dar jauni.berniukui 11 menesiu ,mergytei 7.gaila tik ,kad nemoku ikelt cia nuotrauku g.gif
fogete
Sveika 4u.gif

pabandyk per www.foto.radikal.ru ikelti nuotraukeles
vmm32
pabandysiu 4u.gif
vmm32
user posted image
cia musu MIA biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
O cia pasiutelis Marlis biggrin.gif
vmm32
laba ryta! gal jus man patarsit kaip atpratint suni zymet teritorija??? visos durys apm.... ,siandien isleidau i kiema ,ziuriu ,uzlipo ant batuto ir kelia koja doh.gif kai randu bala,baru ,rodau ,net nosi i kisu,o tada i kiema isvarau.jokio poveikio... doh.gif ir per uodega uzploju blush2.gif
Buja
QUOTE(vmm32 @ 2012 04 11, 12:31)
laba ryta! gal jus man patarsit kaip atpratint suni zymet teritorija??? visos durys apm.... ,siandien isleidau i kiema ,ziuriu ,uzlipo ant batuto ir kelia koja doh.gif kai randu bala,baru ,rodau ,net nosi i kisu,o tada i kiema isvarau.jokio poveikio... doh.gif ir per uodega uzploju blush2.gif
*


Jei randi balą, tai nebebark. Reikia pričiupti šuniuką darant veiksmą, griebti ir nešti lauk pabaikt reikalą. Ten atlikus pagirti, palepinti skanuku. Su teritorijos žymėjimais sunku kovoti, turi šiuniuką pastoviai akyratyje turėti, ypač tose vietose kur įpratęs žymėtis.
vmm32
mergyte musu labai meili ir fainulka.padaro dar balute,bet taaaip susigesta,uodega pabrukus vaiksto.nors ir mazesne,dar tik 7 menesiai bus uz poros dienu.o bernas tai kaip velniukas doh.gif bet kaip grazu ziuret kai jie kartu blush2.gif jei vienas miega o kitas zaisti nori tai ateina ir kelia snukuti laizydami biggrin.gif
Buja
Pagal nuotraukas tai bernas turėtų pas jus ir mažesnis ir jaunesnis būti g.gif
vmm32
mirksiukas.gif Marlio nuotrauka sena.pernai vsara daryta,Mijos dar neturejom net.apsiziurejau kad tik mazu grazios nuotraukos,tai tas ir ikeliau mirksiukas.gif
laura27
sveikos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2012 04 10, 15:29)
user posted image
cia musu MIA  biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
O cia pasiutelis Marlis  biggrin.gif
*


4u.gif grazus suniukai,berniukas kamuoli megsta smile.gif
vmm32
QUOTE(laura27 @ 2012 04 13, 18:58)
4u.gif grazus suniukai,berniukas kamuoli megsta smile.gif
*


aciu 4u.gif taip ,berniukui tai zaist labai patinka su viskuo biggrin.gif
vmm32
labas rytas 4u.gif kur dinge visos jorksyru seiminikes ? ax.gif
*Ogyte*
Sveikos merginos, malonu kad vel turime naujus namucius, taciau gali buti kad vel sulauksime nemaloniu komentaru is tikrosios temos nariu, keistas man ju bendravimas, tiksliau tai panasu i draskymasi. Turiu as taip pat du Jorkiukus mergyte ir berniuka, abu su dokumentais, taciau neturiu laiko istatineti ju parodose ne smanau kad tai tuscias pasiputes zaidimas, na cia tik mano nuomone smile.gif
Geriau linkus ateiti i silta buri pasiplepejimui apie augintinius o ne apie savas ambicijas smile.gif
Cia mano berniukas:

http://imageshack.us/photo/my-images/855/holivudas.jpg/

Cia mergyte:

http://imageshack.us/photo/my-images/215/lota.png/
tigriuke27
Sveikos merginos,isdrysau ir as cia parasyti,tik kad gaila labai jau cia tylu. Bandziau kitoje JT temuteje bendrauti,bet kadangi auginu Jorksyro Terjero misruniuka (be Dokumentu) - nepritapau verysad.gif
Tikiuosi cia atsiras daugiau norinciu pabendrauti 4u.gif Jei taip tai veliau ir foto savo grazuoliuko ikelsiu mirksiukas.gif
claudet
QUOTE(*Ogyte* @ 2012 06 03, 18:56)
Sveikos merginos, malonu kad vel turime naujus namucius, taciau gali buti kad vel sulauksime nemaloniu komentaru is tikrosios temos nariu, keistas man ju bendravimas, tiksliau tai panasu i draskymasi. Turiu as taip pat du Jorkiukus mergyte ir berniuka, abu su dokumentais, taciau neturiu laiko istatineti ju parodose ne smanau kad tai tuscias pasiputes zaidimas, na cia tik mano nuomone smile.gif
Geriau linkus ateiti i silta buri pasiplepejimui apie augintinius o ne apie savas ambicijas smile.gif
Cia mano berniukas:

http://imageshack.us/photo/my-images/855/holivudas.jpg/

Cia mergyte:

http://imageshack.us/photo/my-images/215/lota.png/
*


Labai grazus berniukas thumbup.gif
Papildyta:
Cia ziuriu sioj temoj taip ramu, anoj temoj kautynes vyksta, man patinka kur ramiau g.gif reikia mokintis man ,kaip foto ikelt savo mergina pristatyciau 4u.gif
~neira~
QUOTE(claudet @ 2013 01 09, 14:19)
Labai grazus berniukas thumbup.gif
Papildyta:
Cia ziuriu sioj temoj taip ramu, anoj temoj kautynes vyksta, man patinka kur ramiau g.gif reikia mokintis man ,kaip foto ikelt savo mergina pristatyciau 4u.gif
*Labai paprasta:

http://www.radikal.ru/

Parink nuotrauką iš savo kompo.

Tada spausk tą zagruzit mygtuką ir nukopink 3-ią nuorodą.

Ją tiesiog įmesk į savo postą. 4u.gif
claudet
user posted image
Papildyta:
Aciu drinks_cheers.gif
va taip mes miegam pokaiti
jolituxs
QUOTE(*Ogyte* @ 2012 06 03, 16:56)
Sveikos merginos, malonu kad vel turime naujus namucius, taciau gali buti kad vel sulauksime nemaloniu komentaru is tikrosios temos nariu, keistas man ju bendravimas, tiksliau tai panasu i draskymasi. Turiu as taip pat du Jorkiukus mergyte ir berniuka, abu su dokumentais, taciau neturiu laiko istatineti ju parodose ne smanau kad tai tuscias pasiputes zaidimas, na cia tik mano nuomone smile.gif
Geriau linkus ateiti i silta buri pasiplepejimui apie augintinius o ne apie savas ambicijas smile.gif
Cia mano berniukas:

http://imageshack.us/photo/my-images/855/holivudas.jpg/

Cia mergyte:

http://imageshack.us/photo/my-images/215/lota.png/
*


oj koks gražus berniukas wub.gif
claudet
user posted image
stai ir mes pasirodom
ERA
Sveikos jorksyru augintojos ir myletojos. Jungiames prie jusu. Mes be dokumentu kurie taip svarbus anoje temoje. biggrin.gif turiu jorksyro terjera 2,5 men amziaus.labai linksma ir grazu vaikina. thumbup.gif veliau ikelsiu nuotraukyte.
Papildyta:
QUOTE(claudet @ 2013 01 09, 16:19)
user posted image
stai ir mes pasirodom
*


Ir svarbiausia is kart su apdovanojimu thumbup.gif thumbup.gif
knielita
Mes irgi jungiames jei galima. Esam visiski misrunai, pagal anoje temoje vyraujancius standartus nors mama tikrai yra jorksyre biggrin.gif Butu smagu paplepti, pasidalinti ziniomis. Nes anosios temas paskirtis nelabai ir suvokiama, tema lyg ir yra, bet kokia jos paskirtis nelabai ir suvokiu biggrin.gif

Kaip pastatyti ausites? Ieskojau as informacijos, o ji labai skirtinga, gal kas susiduret, statet jas?
claudet
QUOTE(ERA @ 2013 01 09, 18:21)
Sveikos jorksyru augintojos ir myletojos. Jungiames prie jusu. Mes be dokumentu kurie taip svarbus anoje temoje.  biggrin.gif  turiu jorksyro terjera 2,5 men amziaus.labai linksma ir grazu vaikina. thumbup.gif  veliau ikelsiu nuotraukyte.
Papildyta:

Ir svarbiausia is kart su apdovanojimu  thumbup.gif  thumbup.gif
*


Na taip musu senike cia:)
Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2013 01 09, 21:17)
Mes irgi jungiames jei galima. Esam visiski misrunai, pagal anoje temoje vyraujancius standartus nors mama tikrai yra jorksyre biggrin.gif Butu smagu paplepti, pasidalinti ziniomis. Nes anosios temas paskirtis nelabai ir suvokiama, tema lyg ir yra, bet kokia jos paskirtis nelabai ir suvokiu biggrin.gif

Kaip pastatyti ausites? Ieskojau as informacijos, o ji labai skirtinga, gal kas susiduret, statet jas?
*


Ne negalima lotuliukas.gif net klausti nereikia ateinat ir rasot.svarbiausiai ramu.nes jau ten neimanoma reiketu ta ju tema doh.gif .kaip nors kitaip pavadinti. as jau nebeprisimenu del tu ausu senai tas buvo pries 7m.kitos lai pasisako.
knielita
QUOTE(claudet @ 2013 01 09, 19:29)
Na taip musu senike cia:)
Papildyta:

Ne negalima lotuliukas.gif net klausti  nereikia ateinat ir rasot.svarbiausiai ramu.nes jau ten neimanoma reiketu ta ju tema doh.gif  .kaip nors kitaip pavadinti. as jau nebeprisimenu del tu ausu senai tas buvo pries 7m.kitos lai pasisako.
*Idomus poziuris anoj temoj ir moterytes idomios, na bet visokiu zmoniu yra visokiu reikia biggrin.gif

Gal kas parasys del ausyciu, butu labai idomu suzinoti biggrin.gif
Sonija145

 ! 
Primenu, kad forume draudžiama:
... 3. Vartoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, skelbti grubaus tono komentarus.
Įžeidžiantis komentaras buvo pašalintas, laikykite tai viešu įspėjimu.

Pagarbiai
moderatorė


prisitatysim. turim suniuka jorksiuka 3men ir 20d sveriam lygiai 1kg bandom su lauku draugauti. bet dar sunkokai.. iprasim... o siaip mano mazulytis Niko linksmas siauteja namuose su sunum..... vaaa:) malonu
Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2013 01 09, 20:50)
Idomus poziuris anoj temoj ir moterytes idomios, na bet visokiu zmoniu yra visokiu reikia biggrin.gif

Gal kas parasys del ausyciu, butu labai idomu suzinoti  biggrin.gif
*


nu mano tevai vokieciu aviganiui state ausis tai duodavo vitaminu ...tipo nuo to ir stovejo ausyd
Papildyta:
user posted image


o cia suniukas musu tik keliu is tel tai nemoku apsukt
ERA
Sveikots merginos gal ir vaikinai biggrin.gif , renkames cia. Na as dar nemoku ikelt fato su tuo savo ipuodu lotuliukas.gif , bet kai tik sugebesiu iskart idesiu. Aha pas mus ausys 2.5 men ir kazko linkt pradejo. Ieskosim ifno ku daryc, bet gink dieve neklauskit "zinoviu". Tiesa mano daktarelis neleido bachuro maudyti ( nes neturim antro skiepo), nepatare sukuoti ir vesti i lauka.taigi mes sedim nesukuoti, apsisike ir " neede", kaip anoj temoj pasakyta.bet mums viskas gerai thumbup.gif . Mano sunaitelio ir mama ir tetis dokumentiniai, bet jis ne. Ir db pasakysiu aciu dievui, nes nenoriu bendrauti su tokiom furijom kaip anoje dokumentineje temoje. As manau kad mes butent suniuka perkam tam, kad ji myleti, o ne tam kad pasirodyti dokumentais ar kaip kazkas sake, nesiotis kaip papuosala.juolab veisti. Na zodziu.... Isdykes musu bacuras nerealiai. Vasara dabojau drauges jorka, mergele, aisku jau didela 2 metu su dakumentais tipo, tai ramybe nereali,bet... Ziauri parodontoze suniui .va tau ir dokumentai. Dantys vos laikosi, gaila suneko. Taigi dalinkimes savo mintimis, nuotaikomes ir emocijomis. mirksiukas.gif
knielita
Sonija, labai grazus Niko ir ausytes jau stovi biggrin.gif

O su kokiu sampunu maudai suniuka? Ka edat ir kiek kartu duodi?

as aplamai kiek skaitau tiek randu nauju patarimu kaip maitinti sunis. Idomu reali patirtis kiek kartu per diena, kokiu maistu?
ERA
QUOTE(Sonija145 @ 2013 01 09, 21:41)
Sveikute merginos is ten atbegu cia. nes ten grynai DUROS sedi su ale grynaveisliais sunimis.....
prisitatysim. turim suniuka jorksiuka 3men ir 20d sveriam lygiai 1kg bandom su lauku draugauti. bet dar sunkokai.. iprasim... o siaip mano mazulytis Niko linksmas siauteja namuose su sunum..... vaaa:) malonu
Papildyta:

nu mano tevai vokieciu aviganiui state ausis tai duodavo vitaminu ...tipo nuo to ir stovejo ausyd
Papildyta:
user posted image
o cia suniukas musu tik keliu is tel tai nemoku apsukt
*


Ir dabar pasakykit, kad jis ne jorksyriukas? Grazus nerealiai thumbup.gif
Sonija145
QUOTE(knielita @ 2013 01 09, 21:44)
Sonija, labai grazus Niko ir ausytes jau stovi biggrin.gif

O su kokiu sampunu maudai suniuka? Ka edat ir kiek kartu duodi?

as aplamai kiek skaitau tiek randu nauju patarimu kaip maitinti sunis. Idomu reali patirtis kiek kartu per diena, kokiu maistu?
*


as jau toki nusipirkau su stovinciom ausim.
maudau su K9 sampunu ir kondicionieriu naudoju. maitinu 4kartus per diena duodu vistiena kefyriuka kitokios mesytes
Papildyta:
QUOTE(ERA @ 2013 01 09, 21:46)
Ir dabar pasakykit, kad jis ne jorksyriukas? Grazus nerealiai thumbup.gif
*


nu nea nu ne jorksas misrunelis jis be dokumentu biggrin.gif biggrin.gif
ERA
QUOTE(knielita @ 2013 01 09, 21:44)
Sonija, labai grazus Niko ir ausytes jau stovi biggrin.gif

O su kokiu sampunu maudai suniuka? Ka edat ir kiek kartu duodi?

as aplamai kiek skaitau tiek randu nauju patarimu kaip maitinti sunis. Idomu reali patirtis kiek kartu per diena, kokiu maistu?
*


Mes valgom tris kart per diena. Po sriubini sauksta Pro plan maistelio.su eriena. Vel gi gydytojas sake, kad geras.
Sonija145
QUOTE(ERA @ 2013 01 09, 21:50)
Mes valgom tris kart per diena. Po sriubini sauksta Pro plan maistelio.su eriena. Vel gi gydytojas sake, kad geras.
*


maniskis sauso needa. is dalies dziaugiuosi bet is dalies ner gerai
knielita
Maniskis irgi sauso needa, na eda kai labai isalksta. Duodu vistienos su ryziais, be ryziu, pienuko siek tiek. Maitinu tris kartus per diena ir maitinimo ipilu sausiuko, kai labai isalksta paeda jis, bet nenoriai labai. Taip patare vet. daryt, sake reikia vien sausiuko, bet je needa galima maitinti taip.
Sonija145
QUOTE(knielita @ 2013 01 09, 22:08)
Maniskis irgi sauso needa, na eda kai labai isalksta. Duodu vistienos su ryziais, be ryziu, pienuko siek tiek. Maitinu tris kartus per diena ir maitinimo ipilu sausiuko, kai labai isalksta paeda jis, bet nenoriai labai. Taip patare vet. daryt, sake reikia vien sausiuko, bet je needa galima maitinti taip.
*


as del sauso visai nepergyvenu...
duodu beveik viska aisku ne saldainius toki maista kuri gali valgyt suniukas
claudet
QUOTE(Sonija145 @ 2013 01 09, 23:12)
as del sauso visai nepergyvenu...
duodu beveik viska aisku ne saldainius toki maista kuri gali valgyt suniukas
*


O ka jus duodat viska? mes tai tik sausa maista.jai duotume nuo stalo bet ka neiseitume is veter.
ERA
QUOTE(Sonija145 @ 2013 01 09, 22:12)
as del sauso visai nepergyvenu...
duodu beveik viska aisku ne saldainius toki maista kuri gali valgyt suniukas
*


O as zmogisko maisTo ni ni.ne trupinio.Vien tik sausa ir tik tam tikrom dozem.atrodo visad alkanas, bet ka darysi.persert negalima. Kas del sampunu pasikonsultuosiu su daktareliu.penktadieni sestadieni skiepysimes tai gal ka patars.
Sonija145
QUOTE(claudet @ 2013 01 09, 22:43)
O ka jus duodat viska? mes tai tik sausa maista.jai duotume nuo stalo bet ka neiseitume is veter.
*


oj neee ne nuo stalo... sakau mesyte tokia kokua mes valgom kosytes kefyras...
ERA
QUOTE(Sonija145 @ 2013 01 09, 23:01)
oj neee ne nuo stalo... sakau mesyte  tokia kokua mes valgom kosytes kefyras...
*


Man musu sunelio teveliu seimininke ( faina jaunute mergycka, be galo mylinti savo grozius), idejo maistelio ir sake juo maitinti iiiiilgai ir nuobodziai. Dar pas Siaury ( daktareli) konsultavausi tai sako tik sausas maista ir tik tas kuri dave "mamka". biggrin.gif
Sonija145
QUOTE(ERA @ 2013 01 09, 23:11)
Man musu sunelio teveliu seimininke ( faina jaunute mergycka, be galo mylinti savo grozius), idejo maistelio ir sake juo maitinti iiiiilgai ir nuobodziai. Dar pas Siaury ( daktareli) konsultavausi tai sako tik sausas maista ir tik tas kuri dave "mamka". biggrin.gif
*


na mano veiseja sake taip maitinti as ir maitinu.
beto matosi kad mano suo uzsispyres ir dar kaip...
ERA
QUOTE(Sonija145 @ 2013 01 09, 23:14)
na mano veiseja sake taip maitinti as ir maitinu.
beto matosi kad mano suo uzsispyres ir dar kaip...
*


Kiekvienam savo smile.gif , bet fato savo grozio ideti nemoky su ipuodu. doh.gif
Sonija145
QUOTE(ERA @ 2013 01 09, 23:24)
Kiekvienam savo  smile.gif , bet fato savo grozio ideti nemoky su ipuodu. doh.gif
*


bandyk kaip nors issiaiskinti. o tu per radikal.ru kelsi?
ERA
QUOTE(Sonija145 @ 2013 01 09, 23:25)
bandyk kaip nors issiaiskinti. o tu per radikal.ru kelsi?
*


Kazkaip kelsiu biggrin.gif bet kaip nezinau biggrin.gif doh.gif
claudet
QUOTE(ERA @ 2013 01 10, 00:27)
Kazkaip kelsiu biggrin.gif  bet kaip nezinau  biggrin.gif  doh.gif
*


Sioj temoj parasyta kaip ikelt 2pslp
ERA
QUOTE(claudet @ 2013 01 10, 00:37)
Sioj temoj parasyta kaip ikelt 2pslp
*Nu nemoku foto savo grazuolio ikleti
doh.gif frusty.gif
oksanele02
Sveikos merginos ,na ir sunku jus cia rast doh.gif ,gerai kad yra dar toks dalykas ,kaip asmenines zinutes smile.gif Tai ACIU ERA ,kad buvot maloni ir atraset dar vienai nepritapeliai Jorksyru temutej pagrindinej biggrin.gif
Tikiuosi cia bus malonu ,pabendraut,nes kaip spejau siek tiek perzvelgt ir is senos temutes turit cia megaiciu g.gif ,
Tai ar priimsit dar viena? smile.gif
Sonija145
QUOTE(oksanele02 @ 2013 01 10, 14:39)
Sveikos merginos ,na ir sunku jus cia rast  doh.gif ,gerai kad yra dar toks dalykas ,kaip asmenines zinutes smile.gif Tai ACIU ERA ,kad buvot maloni ir atraset dar vienai nepritapeliai Jorksyru temutej pagrindinej biggrin.gif
Tikiuosi cia bus malonu ,pabendraut,nes kaip spejau siek tiek perzvelgt ir is senos temutes turit cia megaiciu g.gif ,
Tai ar priimsit dar viena? smile.gif
*


sveikute tai aisku priimsim mes tave. pasipasakokit apie save:)
oksanele02
QUOTE(Sonija145 @ 2013 01 10, 13:49)
sveikute tai aisku priimsim mes tave. pasipasakokit apie save:)
*


ACIU thumbup.gif butinai pasipasakosiu ,bet baisiai nustebau ,kodel temutes nekuret sunu skyriuj tam g.gif ,jei butu ten manau temute butu laabai populeri ,labai daug dabar Jorksyriuku be dokumentu ,ir manau norinciu bendraut butu tikrai daug ,kiek skaitydavau ana temute ,tai tik parasius naujioke ,budavo isplusta ,manaus jos kaip tik noretu pabendraut buten ,va tokioj paprastoj ,nuosirdzioj temutej g.gif ,kaip visom norinciom rast ja?As va tai buvau drasesne kad ERAI parasiau ,o kitos taip ir liks nusivylusios
kykute
QUOTE(oksanele02 @ 2013 01 10, 14:59)
baisiai nustebau ,kodel temutes nekuret sunu skyriuj tam  g.gif ,jei butu ten manau temute butu laabai populeri ,labai daug dabar Jorksyriuku be dokumentu ,ir manau norinciu bendraut butu tikrai daug


Oksanele02, tokia praktika jau buvo. Ir, deja, ji nepasiteisino - dėl to dviejų temų Šunų skyriuje ir nėra 4u.gif

Pacituosiu seną paaiškinimą:

QUOTE(kykute @ 2011 10 20, 10:14)

 i 
Keista (o gal ir nekeista) matyti, kad forume daugiausiai turbūt yra jorkšyro terjerų veislės ir "veislės" atstovų šeimininkų - dėl didelio narių kiekio ir tam tikrų neviešinamų aplinkybių jorkšyro terjerams buvo padaryta išimtis ir 2010 m. rugpjūčio 8 d. leista turėti dvi atskiras temas. Bet su sąlyga, kad jei vistik temos ir juose dalyvaujančios narės "kergsis" ir "kandžiosis" tarpusavyje, su dideliu gailesčiu Šunų forume teks apskritai atsisakyti jorkšyrų terjerų, kiek jie bebūtų mieli ir malonūs šuniukai.
Prabėgo jau metai - dvi temos savotiškai pasiteisino. Būtų malonu, kad ši tradicija išliktų ir toliau. Linkiu visoms malonaus bendravimo.

Pagarbiai
moderatorė kykute

*Deja, dėl aprašytų priežasčių antrosios temos ir neliko
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.