Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

QUOTE(linete33 @ 2012 04 11, 21:31)
Sakyciau sveikinu,bet kai pas jus beda su kiauliukais,o ka sako veterinaras apie mazylius,ar tures jie ta nelaiminga grybeli  g.gif

Vat dėl to labiausiai ir pergyvenu verysad.gif Ryt nuvešiu pas vetą ir pakalbėsiu ta tema, nes jos dabar gydomos yra unsure.gif Jeigu bus visos mergytės, neaišku kiek jų bus, gal dvi nedaugiau, tada sau pasiliksiu mirksiukas.gif
O kitos, kurios norit, kad Jūsų kiauliukai turėtų leliukų ar patikrinote nuo visokių zarazų? ax.gif Nes dėl Meri net nebūčiau įtarus, jai tik ausytė pleiskanojo ir kaip rašiau abi buvo keliskart žiūrėtos, nieko nebuvo mirksiukas.gif
Papildyta:
Superbaba, man irgi Olivija labai gražus vardukas, man kažkodėl su alyvuoge asocijuojasi biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 17:04)
Koks grozis bigsmile.gif ir ta zolyte tokia mmm, greiciau ateitu vasara.. o tas arbuzas kaip skaniai atrodo, alkana as siandien kaip mano kiauliukai doh.gif
Papildyta:

Dvi mergytes siaip turetu puikiai sutarti, bet visada buna isimciu smile.gif dvieju patinuku negalima kartu laikyti. O del narvelio, siulyciau tureti du, bet kuriuo atveju, nesvarbu kurios lyties antra parsiuka pirksit, maza ka, paskui neturesit kur patalpinti 4u.gif Na ir siaip dar rekomenduojamas inkubacinis periodas, berods minimum 2 savaites, kad isitikinti, jog naujas augintinis neturi jokios zarazos smile.gif


aisku, labai dekui uz patarimus, na cia pamastymui dar, bet pirmiausiai pasirupinsim su narveliu, o ir su Pukute tuime labiau susidraugaut thumbup.gif

QUOTE(Taurė @ 2012 04 11, 18:57)
Gerai, kad gerai baigesi. Stipriai isgasdinta kiaulyte gali truktelti is baimes. Jos juk labai greitos, kai ners, o prirista ... Na, bet cia kiekvieno reikalas kaip elgtis  mirksiukas.gif


gal ne taip mane supratote, musu kiaulyte NIEKADA nebuvo prirista , todel ir nelabai supratau kaas cia turejo gerai ar blogai baigtis g.gif ji tiesiog begiojo , vaiksciojo lauke su pavadeliu, nelaikeme jos kaip karves kokios ant kuolo priristos jei taip pasirode jums lotuliukas.gif

QUOTE(Braškutė @ 2012 04 11, 20:03)
o jei kaip tos pievukes norisi, o kiauliukes grozis koks  bigsmile.gif
o nebaisu taip paleisti, man atrodo, kad paskui pabegti gali  smile.gif nes maniskis kaip judrus, atrodo, tik ir tikisi pasprukt, gal dar neprates  g.gif


tai taip daug ramiau ir budavo, sodyba aptevrta , pro ta tvora islyst nera sansu, tik po kokiu krumu, bijunais pasislept tai taip, tik pavadelis ir isduodavo kur Tuzyte lotuliukas.gif Oi kaip mego ji palakstit, bet po keletos kartu pavadelio neprireke jau iki lauko sezono pabaigos, visada pareidavo i savo lauko aptvareli thumbup.gif
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 11, 20:23)
fotkinu fotkinu , o vistiek nesugebu abiejų sugaudyt vienoj vietot  doh.gif

Džimio gulėjimas. letena ant letenos padėta
user posted image




Jau sita afoto kokia wub.gif thumbup.gif Man tie kiauliukai tokie protingi, jei tik galetu kalbeti......
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 11, 20:37)
Vat dėl to labiausiai ir pergyvenu  verysad.gif  Ryt nuvešiu pas vetą ir pakalbėsiu ta tema, nes jos dabar gydomos yra  unsure.gif Jeigu bus visos mergytės, neaišku kiek jų bus, gal dvi nedaugiau, tada sau pasiliksiu  mirksiukas.gif
O kitos, kurios norit, kad Jūsų kiauliukai turėtų leliukų ar patikrinote nuo visokių zarazų?  ax.gif Nes dėl Meri net nebūčiau įtarus, jai tik ausytė pleiskanojo ir kaip rašiau abi buvo keliskart žiūrėtos, nieko nebuvo  mirksiukas.gif


Limpopo kai parsiveziau is veislyno irgi buvo ausys papleiskanoje,tai nulekiau pas vetus,nieko nerado,bet vat,kad kaip Merei su Peru ir nerado pradzioj,nu beda,kaip ta ferma uzdaryt,nejaugi ju niekas nepriskunde ten vietoj doh.gif na kryziuokim pirstus,kad butu sveiki,o jei ne tai bent mergikes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 11 balandžio 2012 - 20:42
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 21:37)
Jei namie nebutu katino, tikrai daryciausi savadarbi ir dar butinai be stogo  smile.gif man tokie patys graziausi bigsmile.gif


Mes irgi turim katina, dar ir suni. Labai tikiuosi, kad susidraugaus..


QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 11, 21:39)
Superbaba, man irgi Olivija labai gražus vardukas, man kažkodėl su alyvuoge asocijuojasi  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Aciu bigsmile.gif
Papildyta:
Mergaites, opas mus tik zalios spalvos buna tos grotos narvams? Nes na man ta zalia spalva nelabai prie sirdies blush2.gif Noretusi gal kokios baltos jei daryt..
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 21:48)
Mes irgi turim katina, dar ir suni. Labai tikiuosi, kad susidraugaus..

oi kokia tu optimiste thumbup.gif as tai labai skeptiska siuo klausimu.. Musu katukas labai meilus, labai geras vaikams, bet ne kitai judanciai butybei doh.gif pirma ji uzdarom kitam kambary, paskui pasileidziam kiauliukus, tiesiog nenoriu rizikuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 21:59)
oi kokia tu optimiste thumbup.gif as tai labai skeptiska siuo klausimu.. Musu katukas labai meilus, labai geras vaikams, bet ne kitai judanciai butybei doh.gif pirma ji uzdarom kitam kambary, paskui pasileidziam kiauliukus, tiesiog nenoriu rizikuoti smile.gif


As bandysiu juos supazindint, bandysiu sudraugaut, tikiuosi gausis biggrin.gif

Pirmas keletas dienu musu taksas maniau katina griebs ir gerkle prakas, bet dabar draugeliai biggrin.gif katinas jei radiatoriai salti, prie takso sildosi biggrin.gif Gal sakau ir su JK bus taip pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 21:55)
Mergaites, opas mus tik zalios spalvos buna tos grotos narvams? Nes na man ta zalia spalva nelabai prie sirdies blush2.gif Noretusi gal kokios baltos jei daryt..

Mes ziurkenams kai pirkom, tai metalo spalvos nedazyta tinkla, bet kiauliukams neaisku kaip su tarpu dydziais, storiu, jau reikia ziureti parduotuvej, ju yra visokiausiu ir tankesniu ir retesniu, storesniu ir plonesniu, tik pinigo turek, gausi viska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 20:59)
oi kokia tu optimiste thumbup.gif as tai labai skeptiska siuo klausimu.. Musu katukas labai meilus, labai geras vaikams, bet ne kitai judanciai butybei doh.gif pirma ji uzdarom kitam kambary, paskui pasileidziam kiauliukus, tiesiog nenoriu rizikuoti smile.gif


kiaulius kiauliui nelygu,musiskis jau visus kaimynu katinus ir sunis apvaikes ir pakandziojes lotuliukas.gif yra cia ir daugiau tokiu kiauliuku,o kiti ramiai gyvena ir su sunim,ir su katem,reikia padirbet tik su jais,as jau ismokiau Limpopo,kad dziungariuko griebt negalima,dabar imsiuos dziungariuko auklejimo,jis ivaikintas,tai nezinau jo charakterio g.gif aisku jei kas laiko seskiukus,tai nerekomenduojama bandyt juos sudraugint blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 22:03)
Mes ziurkenams kai pirkom, tai metalo spalvos nedazyta tinkla, bet kiauliukams neaisku kaip su tarpu dydziais, storiu, jau reikia ziureti parduotuvej, ju yra visokiausiu ir tankesniu ir retesniu, storesniu ir plonesniu, tik pinigo turek, gausi viska biggrin.gif


Parodykite savo narva blush2.gif bigsmile.gif
Papildyta:
O yra musu tarpe dalyvaujanciu parodose su kiauliukais? smile.gif
Atsakyti
Pas mus visi gyviai atskirai, nors šeškai jie nieko nedaro, tik gali krimstelt, jie taip tarpusavyje žaidžia, bet tikrai nesuvalgys schmoll.gif , bet ir nematau tikslo jiems tarpusavyje draugauti, net ir su šunyte nebeleidžiu duotis, nes jie jai į plaukiukus įsikimba, nenoriu, kad būtų nupešiota, nors ji irgi juos gerai pavaiko mirksiukas.gif Bet geriausia man jie visi atskirai ir ramu mirksiukas.gif
Atsakyti
O as arvirksciai, labai noriu, kad draugautu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 22:15)
O as arvirksciai, labai noriu, kad draugautu wub.gif

Tai gal ir labai gražiai sutars Jūsų gyvūniukai, to ir linkiu mirksiukas.gif Tik gyvūniukas gyvūniukui nelygus mirksiukas.gif
Atsakyti