Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

Niu va, taip nelabai kas matosi, o jeigu paimtumėte, pajaustumėt iškart kokia ji pumpučka, vos bepajuda ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 16, 23:25)
Taip, mes Meri ir Peru pirkome iš vadinamo veislyno Latvijoje "Golden fenix"

As kazkaip jos amziaus ir kad su siurprizu nupirkot nebuvau uzfiksavus, o del veislyno (jei ji taip galima pavadinti), tai joooo, truksta zodziu doh.gif unsure.gif
Papildyta:
Ojej, kokia stora, matosi kuo puikiausiai, o tai kiek ji sveria? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 16, 23:25)
Dar savo kiauliukės neparsivežėt? Kada pasiimsite?  ax.gif

Maza ji dar,papuli ciulpia biggrin.gif gimus kovo 28d. Gal balandziogale ar geguzes pradzioje as taip isivaizduoju jau galima bus pasiimt smile.gif

QUOTE(linete33 @ 2012 04 16, 23:26)
taip ten apacioj ir kiauliukams yra  4u.gif

Aciu, radau. Ryt atsispausdinsiu.Kiek man ten nezinomu pavadinimu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 16, 23:30)

Kokia juokinga hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 16, 22:30)
Niu va, taip nelabai kas matosi, o jeigu paimtumėte, pajaustumėt iškart kokia ji pumpučka, vos bepajuda  ax.gif



fainuole wub.gif kaip pagalvoji,o jei kas pramogai butu nupirkes,ligota ir su siurprizu,nezinia kuo galejo baigtis doh.gif nu baisi ta ferma,kazka reik su ja daryt,turiu Latvijoj pazinciu,gal uzsukt koki skunda g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 16, 23:31)
Ojej, kokia stora, matosi kuo puikiausiai, o tai kiek ji sveria?  bigsmile.gif

Svėriau 04 09d., tai svėrė 540 gr ir dabar pasvėriau - 04 16d., dabar sveria 640 gr. mirksiukas.gif

QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 16, 23:33)
Maza ji dar,papuli ciulpia biggrin.gif gimus kovo 28d. Gal balandziogale ar geguzes pradzioje as taip isivaizduoju jau galima bus pasiimt smile.gif
Kokia juokinga hihihi.gif

A, kažkaip nepasižiūrėjau kada gimus, šiaip mėnesio laiko jau galima pasiimti mirksiukas.gif
Man pačiai ji tokia juokinga ir atrodo, kad visad šypsotusi biggrin.gif

QUOTE(linete33 @ 2012 04 16, 23:35)
fainuole  wub.gif kaip pagalvoji,o jei kas pramogai butu nupirkes,ligota ir su siurprizu,nezinia kuo galejo baigtis  doh.gif  nu baisi ta ferma,kazka reik su ja daryt,turiu Latvijoj pazinciu,gal uzsukt koki skunda  g.gif

Dėl to, kad tą fermą jau seniai turėjo uždaryt ir aš vis pagalvoju, juk ten gyvūnų kankynė, o ko jie tik nedaugina tik doh.gif verysad.gif
Dėkui už liaupses mūsų nėštukei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 16, 14:39)


as prie namu tai turiu kelias vieteles,kur nei sunu vedzioja ir gatve toli,tai ten ir einu su maisu,o paskui aisku po kranu dar plaunu ta zole,bet dabar is misku ir lauku maisa parsitempsiu zolytes  thumbup.gif

Pas mane kieme nei masinos vaziuoja, nei sunys begioja, bet laukiniai katinai visvien praeina, priedo voveres ir racoonai, nezinau kaip jie verciasi, bet panasus i meskenus doh.gif

Isleidau dabar, abi ganosi. Pati sedziu zoleje, tikiuosi neparsinesim pilnas uodegas erkiu doh.gif
As zoles niekad neploviau. Realiai pagalvojus koks tikslas plauti, nes isleidus lauke visvien neplauta valgo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 16, 23:35)
nu baisi ta ferma,kazka reik su ja daryt,turiu Latvijoj pazinciu,gal uzsukt koki skunda  g.gif

jei tik tokia galimybe yra, kodel gi ne drinks_cheers.gif negali buti tokiu "cirku", juk ne pliusiniai zaisliukai, o gyvi padareliai..

QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 16, 23:46)
Svėriau 04 09d., tai svėrė 540 gr ir dabar pasvėriau - 04 16d., dabar sveria 640 gr.  mirksiukas.gif

o geras, vos per sav. 100g bigsmile.gif

QUOTE(Taurė @ 2012 04 17, 00:33)
As zoles niekad neploviau. Realiai pagalvojus koks tikslas plauti, nes isleidus lauke visvien neplauta valgo  unsure.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labutės, mergytės 4u.gif
Mūsų Meriukė dar puškena ax.gif

QUOTE(Taurė @ 2012 04 17, 00:33)
Pas mane kieme nei masinos vaziuoja, nei sunys begioja, bet laukiniai katinai visvien praeina, priedo voveres ir racoonai, nezinau kaip jie verciasi, bet panasus i meskenus  doh.gif 
Isleidau dabar, abi ganosi. Pati sedziu zoleje, tikiuosi neparsinesim pilnas uodegas erkiu  doh.gif
As zoles niekad neploviau. Realiai pagalvojus koks tikslas plauti, nes isleidus lauke visvien neplauta valgo  unsure.gif

Dėl to tai taip, juk parenkame tokį žolytės lopinėlį, kuris atrodo geriausias, o ten tai neplauta žolytė, bet aš paskynus nors ir iš savo kiemo žolytės, vistiek ją nuplaunu, įprotis viską plauti biggrin.gif
Pas Jus turbūt daug šilčiau nei Lietuvoje? ax.gif
Atsakyti
as ir plaunu zole namie,juk braskes darze ir kemsu neplautas,bet jei jau prisiskinu i namus,tai plaunu lotuliukas.gif be to Limpopo nesu kur svaresne zole,o kai pati skinu jam ilgesniam laikui,tai jau placiau einu,kur grazesne pieva,tai nezinia kas dar po ta pieva valkatavo mirksiukas.gif
flisas 4 diena jau,bet galvoju jau keist,nes kvapo nera,o vaizdas nelabai jau toks tvarkingas,apacioj popierinis kraikas labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 17, 03:32)
Labutės, mergytės  4u.gif
Mūsų Meriukė dar puškena  ax.gif
Dėl to tai taip, juk parenkame tokį žolytės lopinėlį, kuris atrodo geriausias, o ten tai neplauta žolytė, bet aš paskynus nors ir iš savo kiemo žolytės, vistiek ją nuplaunu, įprotis viską plauti  biggrin.gif
Pas Jus turbūt daug šilčiau nei Lietuvoje?  ax.gif

Ai as kazkaip neplaunu zoles, visa kita zinoma plaunu g.gif

Orai Niujorke svelnesni nei Lietuvoje. Siemet ziemos nebuvo, sniego tik slidinedami kalnuose matem verysad.gif Vasara atejo greitai ir netiketai. Lauke su trumpom. Zole ir medziai suzaliavo "per diena", cia pilka, cia zalia. Labai greit sezonai pasikeicia, bet cia normalu prie pakranciu 4u.gif Saules daug pas mus, labai sauleta.

Kirpau vakar Petuniai negus. Nukirpau visus isskyrus 1. Niekaip neleido paskutinio doh.gif Turesiu uzbaigti ta viena ir tada Rozyte .. padek man dieve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 17, 00:30)


mes irgi megstam taip Svariuka palaikyt - tada pats ramiausias ir mieliausias buna smile.gif o jusu JK kokio pukuotumo ir storumo wub.gif

QUOTE(Taurė @ 2012 04 17, 01:33)
Pas mane kieme nei masinos vaziuoja, nei sunys begioja, bet laukiniai katinai visvien praeina, priedo voveres ir racoonai, nezinau kaip jie verciasi, bet panasus i meskenus  doh.gif 



Anglijoj tokios egzotikos nera, bet katinu daugokai, tai bijau, kad Svariuko su riebia pele nesumaisytu ax.gif
Atsakyti
dincek2006, kokia jusiske grazuole wub.gif Mano svajoniu JK.

Kaip supratau nestuke, kaip noreciau mazylio jos drinks_cheers.gif Kokia jos veisle? Labai simpatiska mergaite wub.gif
Atsakyti