Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 21, 21:02)
šiandieninės Baltutės nuotraukos

pastebėjau, kad Baltutė pomidorinis vaikas, o Dži agurkinis  biggrin.gif , bet vistiek kaip ir moteriai priklauso viską ji atiminėja ir mano nabago storulio burnos ir nesvarbu ar tai šienas, ar tai žolė... dabar aišku ko jam svoris krenta  lotuliukas.gif


wub.gif wub.gif wub.gif tai bent porele 4u.gif
Riuke irgi Limpopo is burnos viska traukdavo,nes tas savo dideliu kunu uzstodavo bliudus lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip dėl Grand Meeto Ąžuolyne? Galim ir kokiam kitam parkelyje? Orus tai žada liuksiškus?
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 21, 13:25)
niu va mano tasikas,pradzioj Limpopo baisiai siuto lindo po apacia ir krate ta krepsi,paskui lipo ant virsaus,o paskui as parodziau ta skyle jam ir dabar ramiai sau kemsa sienuka  mirksiukas.gif

Labai fainiai sugalvota thumbup.gif

QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 21, 22:02)
šiandieninės Baltutės nuotraukos
pastebėjau, kad Baltutė pomidorinis vaikas, o Dži agurkinis  biggrin.gif , bet vistiek kaip ir moteriai priklauso viską ji atiminėja ir mano nabago storulio burnos ir nesvarbu ar tai šienas, ar tai žolė... dabar aišku ko jam svoris krenta  lotuliukas.gif

Gražios nuotraukytės wub.gif
Mano abi mergiotės pomidoro, moliūgo nevalgo, tik paragauja ir palieka, o agurkus mėgsta mirksiukas.gif
Dži toks dičkis, kad net neatrodo numetęs svorio biggrin.gif wub.gif
Papildyta:
Kažin kaip Korkis jaučiasi, šeimininkė dingo, nieko nebeparašo g.gif
Atsakyti
O kur tas ąžuolynas? Kaune?
Papildyta:
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 21, 23:03)
Gražios nuotraukytės  wub.gif
Mano abi mergiotės pomidoro, moliūgo nevalgo, tik paragauja ir palieka, o agurkus mėgsta  mirksiukas.gif
Dži toks dičkis, kad net neatrodo numetęs svorio  biggrin.gif  wub.gif



Ačiū. Maniškis šaldytą lb mėgsta moliūgą. Atšildau kambario temperatūroj tai tik duok . Būna minkštas ir vandeningas manau puikiai tinka bedančiukams blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(linete33 @ 2012 04 21, 22:37)
wub.gif  wub.gif  wub.gif tai bent porele  4u.gif
Riuke irgi Limpopo is burnos viska traukdavo,nes tas savo dideliu kunu uzstodavo bliudus  lotuliukas.gif

Tai, kad agurką smulkinu kaip ir visa kita, bet, kad vistiek jai reik to ką džimis valgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 21, 13:25)
niu va mano tasikas,pradzioj Limpopo baisiai siuto lindo po apacia ir krate ta krepsi,paskui lipo ant virsaus,o paskui as parodziau ta skyle jam ir dabar ramiai sau kemsa sienuka  mirksiukas.gif


Puikiai sugalvota thumbup.gif mastysiu ir as ka nors jei rankos prieis blush2.gif

Dzimis ir Baltute wub.gif O JK dydis priklauso nuo veisles?
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 21, 23:02)

pastebėjau, kad Baltutė pomidorinis vaikas, o Dži agurkinis  biggrin.gif , bet vistiek kaip ir moteriai priklauso viską ji atiminėja ir mano nabago storulio burnos ir nesvarbu ar tai šienas, ar tai žolė... dabar aišku ko jam svoris krenta  lotuliukas.gif



Idomi porele wub.gif ar nesusilauks vaikuciu tik? g.gif o moterys visada bus moterimi biggrin.gif kad ir dabar as draugui sakau, neduok man saldumynu pries vestuves, reikia kazkiek svorio numesti, tai jis man ir neduoda - as pati pasiimu ir dar slapta jo sausainius suvalgau ax.gif biski stresiukas jauciasi ax.gif ax.gif tai sakau, gal ir Baltute biski susijaudinus yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2012 04 21, 12:49)

o Limpopo ten kaip kaliuzej uzdarytas  biggrin.gif tikriausiai uz gera elgesi buvo greitai paleistas  biggrin.gif  rolleyes.gif


oi Limpopo toks geras lotuliukas.gif sedejo pasimetes,apgalvojo savo elgesi ir buvo paleistas mirksiukas.gif
oi nukris tie keli kg po vestuviu ax.gif pavasari kazkoks apsirijimo sezonas atsidare,ryjam visi,ir Limpopo,ir as lotuliukas.gif ,kad tik nesublogtume bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2012 04 22, 11:50)
Idomi porele  wub.gif  ar nesusilauks vaikuciu tik?  g.gif o moterys visada bus moterimi  biggrin.gif kad ir dabar as draugui sakau, neduok man saldumynu pries vestuves, reikia kazkiek svorio numesti, tai jis man ir neduoda - as pati pasiimu ir dar slapta jo sausainius suvalgau  ax.gif biski stresiukas jauciasi  ax.gif  ax.gif tai sakau, gal ir Baltute biski susijaudinus yra  bigsmile.gif



Nestresuok dėl tų vestuvių. Aš tik užvakar suknę susiradau, o dar nei batelių neturiu, nei susitarus dėl plaukų, nagų, makiažo.... Bet esu rami lotuliukas.gif . Sakiau bile yra jaunikis, balta suknė, žiedai ir vieta švęsti lotuliukas.gif .

Aš nepratus prie mažų j.k. Kai paimu Baltutę tai nei svorio, nei dydžio nesijaučia lotuliukas.gif . Tikiuos bus pora mažių , nes norėčiau masyvaus antro paršelio blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 22, 15:46)
Nestresuok dėl tų vestuvių. Aš tik užvakar suknę susiradau, o dar nei batelių neturiu, nei susitarus dėl plaukų, nagų, makiažo.... Bet esu rami  lotuliukas.gif . Sakiau bile yra jaunikis, balta suknė, žiedai ir vieta švęsti  lotuliukas.gif .

Aš nepratus prie mažų j.k. Kai paimu Baltutę tai nei svorio, nei dydžio nesijaučia  lotuliukas.gif . Tikiuos bus pora mažių , nes norėčiau masyvaus antro paršelio  blush2.gif .


Pas mus nebus tikros vestuves - tik susirasymas su dviem liudytojais ax.gif taip, kad ir baltos sukneles nebus (turiu nusipirkus tris naujas sukneles - su viena is ju ir ceremonijoj busiu), makiazo, nagu ir plauku tvarkymo taip pat - viskas home made rolleyes.gif tik kita diena is kart i LT griztam, tai galva sukam kaip tevus i viena vieta suvest ir supazindint, o kur dar dokumentu keitimas ir pan. doh.gif dabar pagalvojau, kad ne del vestuviu stresuoju, o del grizimo i LT doh.gif ax.gif

o kas liecia Baltute, tai pamatysi kaip ji uzaugs mirksiukas.gif musu Svariukas irgi maziukas buvo - o dabar visa kiaule biggrin.gif
Atsakyti
Net dvi jaunasias turim bigsmile.gif malonus rupesteliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2012 04 22, 16:01)
Pas mus nebus tikros vestuves - tik susirasymas su dviem liudytojais  ax.gif taip, kad ir baltos sukneles nebus (turiu nusipirkus tris naujas sukneles - su viena is ju ir ceremonijoj busiu), makiazo, nagu ir plauku tvarkymo taip pat - viskas home made  rolleyes.gif tik kita diena is kart i LT griztam, tai galva sukam kaip tevus i viena vieta suvest ir supazindint, o kur dar dokumentu keitimas ir pan.  doh.gif dabar pagalvojau, kad ne del vestuviu stresuoju, o del grizimo i LT  doh.gif  ax.gif

o kas liecia Baltute, tai pamatysi kaip ji uzaugs  mirksiukas.gif  musu Svariukas irgi maziukas buvo - o dabar visa kiaule  biggrin.gif



Baltutė ne mano . Ji sm narės ir nėra tokia jau mažučiukė tik vat prie mano storulio atrodo kaip vaikas blush2.gif .

Pas mus ir tik susirašymas, bet būsiu su balta sukne tik be jokių veliumų, rūtų ir kelių dienų balių. Pasisedėsim su 12 artimiausių žmonių kelias valandas, pasifotkinsim ir kitą dieną šiaušim į kretą blush2.gif . Parskridę eisim su draugais pasėdėt ir bendradarbiais. Ir viskas. Jokių tolimų giminių, tolimesnių draugų ir pan... Tyliai ramiai ir tai norėjom paprasčiau, bet mano mama vis su savo pamokslais kaip čia be suknės, fotografo...
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2012 04 21, 00:31)
wilmusia, jei kiauliukų nebus, galim bandyti dar kartą, o ne tai Čiuką pratestuosiu su saviškėm - įsitikint ar tikrai jau jis toks niekam tikęs - gal nereiks nė kastracijos, jei vaikų nesugeba padaryt...  g.gif
Reikia jai berno, kuris į vietą pastatytų  biggrin.gif

Bus bus vaikučių ax.gif Du tai tikrai, Penktadienį vakare pirmą kart judesius pajutom, mano vaikai net studijavo, kaip aktyviai jie spardosi pilvelyje per abu šonus. buvom vieną palikę dvi dienas, kaimynai ateidavo maisto pakraut, o mes iš sodo parvežėm pilną maišą skanumynų. dabar ant pilvo (tiksliau - ant papų) pasiguldžius su ja bendravau, o ji žalumynus tvarkė ir, žinoma, mane išlipusią iš vonios "prausė" iš naujo. bet negi pyksi blush2.gif O vaikučiai juda labai. Tikiuos, kad viskas bus gerai, nes juk mano pana ne tokia jau ir jauna, bet tikiu, kad paskutinį kartą su savo vaikeliais puikiai susitvarkys. Tik va kada jų laukt? vieną savaitgalį dvi dienas būsiu komandiruotėj, kitą savaitgalį net 4 dienas. Mūsų močiutė apie "ūkį" nieko nenusimano, teks surašyt viską nuo A iki Ž.

O Čiukas dar tinkamas kavalierius, duokit jam dar pabendraut, jei norinčių panų atsiras. Tiesa, kaip jo dantukai?

Baltukė tokia miniatiūrinė šalia kavalieriaus wub.gif
Atsakyti