Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jūrų kiaulytė mano mylimiausia
Supermamų klubas > Mūsų namai > Fauna
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Slapuke12323
Ta puslapi tai senai jau zinau kai norejau ziurkeno... lotuliukas.gif Tai as irgi galvojau savadarbi narva pasigaminti, bet irankiu tai irgi kainos unsure.gif blink.gif blush2.gif .
Gal galietumet ikeltu tu specialiu tinklu narvelio gamybai nuoruodu (lyg senukose maciau)? Noreciau gamintis narva 100(ilgis), 40(plotis), 35(aukstis). Kiek investuti pinigu reiketu? Gal 100Lt(su privalomais daiktais juru kiauliukui)?..
wilmusia
O jau mažylių dailumas wub.gif

mano pana svorio neaugina, tai greičiausiai ir jokio pilvo pas ją nėra g.gif nors kai aš namie pastoviai sirenas įjungus ir valgyt reikalauja. Duodu. Išeidama į darbą pilną narvą visko prikraunu, o grįžus randu tik suvirškintą maistą ir paną rėkiančią. doh.gif

Linete33, ar jau močiutė? blush2.gif
dovile.galdik
QUOTE(wilmusia @ 2012 04 11, 10:17)
mano pana svorio neaugina, tai greičiausiai ir jokio pilvo pas ją nėra  g.gif  nors kai aš namie pastoviai sirenas įjungus ir valgyt reikalauja. Duodu. Išeidama į darbą pilną narvą visko prikraunu, o grįžus randu tik suvirškintą maistą ir paną rėkiančią. doh.gif

*

Pas mane ta pati situacija, amzinai jie alkani doh.gif
Man irgi baisiai knieti suzinot, kaip ten reikalai su Riuke g.gif pagal termina, jau kaip ir turetu but siom dienom..
Slapuke12323
Ar apsimoka pirkti Juru Kiauliukui daiktus is internetines parduotuves? :|
MeiLLi
QUOTE(Slapuke12323 @ 2012 04 11, 10:43)
Ar apsimoka pirkti Juru Kiauliukui daiktus is internetines parduotuves? :|
*

Žiūrin kokios. Brangiausia viskas kikoj
Slapuke12323
Vakar is kikos skaiciavau kainas siandien is kitos internetines parduotuves tai 15Litu pigiau. biggrin.gif
linete33
QUOTE(wilmusia @ 2012 04 11, 09:17)

*

noretume,bet deja,ar nebusim apstumtos mudvi su vilkra doh.gif skambinau veterinarei,sake su JK taip buna,na dar kelios dienos yra lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Slapuke12323 @ 2012 04 11, 09:49)
Vakar is kikos skaiciavau kainas siandien is kitos internetines parduotuves tai 15Litu pigiau. biggrin.gif
*

siulyciau paieskot daiktu SM skelbimuose,o vat i narva verta investuot,kad nereiktu paskui pirkt didesnio,musu triusinis 80x40 manau tikrai toks turi buti minimalus,o jei dar nameli desit,tai ir didesnis,todel apsimoka darytis patiems,visos medziagos yra Senukuose,o irankius gal kas turi paskolint 4u.gif
kumpiene
Laba

Kokie grazuciai mazuciai wub.gif wub.gif wub.gif

o tai kaip kiaulytei nestumo testa padaryt, kad suszinot ar ji nestuke.gif ar ne? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
BellaQ
QUOTE(kumpiene @ 2012 04 11, 14:28)
Laba

Kokie grazuciai mazuciai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o tai kaip kiaulytei nestumo testa padaryt, kad suszinot ar ji  nestuke.gif ar ne?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

tai jau cia veterinoras pasakys mirksiukas.gif jis viska zino,viska mato..... lotuliukas.gif
Slapuke12323
Gal kas galite ikelti savadarbiu narveliu foto? :S
BellaQ
QUOTE(Slapuke12323 @ 2012 04 11, 15:16)
Gal kas galite ikelti savadarbiu narveliu foto? :S
*

as dar nedariau,bet zinau kad cia yra nuoseklus paaiskinim as kaip tai padaryti mirksiukas.gif mirksiukas.gif

http://www.ziurkes.lt/forumas/showthread.php?tid=281
linete33
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 11, 14:09)
tai jau cia veterinoras pasakys  mirksiukas.gif  jis viska zino,viska mato..... lotuliukas.gif
*

tai jau taip,tik vetas pasakys ar JK apsimeta ar ne lotuliukas.gif ,baisiai cia butu,laukem,laukem ir nieko doh.gif Limpopo depresone siandien,linksminu ji visaip,ant saulutes nesu,garduku duodu,kalbinu,glostau bigsmile.gif
dovile.galdik
QUOTE(linete33 @ 2012 04 11, 15:41)
Limpopo depresone siandien,linksminu ji visaip,ant saulutes nesu,garduku duodu,kalbinu,glostau  bigsmile.gif
*

pavasarine depresija lotuliukas.gif
linete33
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 14:43)
pavasarine depresija lotuliukas.gif
*

na tikrai,baisiai melancholijos apimtas blink.gif
man tai sitas narvas toks geris,bet laukstau po visus namus,nerandu kur padet,kad skersveju nebutu doh.gif
http://www.xnet.lt/index.php?zoomid=120195...iem&ooo=203
mazyte
QUOTE(Taurė @ 2012 04 11, 08:45)
Juru kiaulytems negalima naudoti jokiu pavadeliu, nei triusiams skirtu, nei tu, kur neva kiaulytems skirtu. Galite sulauzyti stubura, jis nelankstus pas jas  4u.gif
Narvo reiketu maximaliai imanomo didziausio pagal jusu galimybes, kad paskui nepirktineti vis didesnio, kaip man teko  doh.gif . Pasigaminti galima ir patiems, tai iseitu net pigiau. Kaip tik vakar dejo gera nuoroda i savadarbius narvukus, pavartykite puslapius sios temos. Tokie daug geriau parsiukams, nes jie didesni nei parduotuviniai  4u.gif
*

vedzioti gal ir negalima, bet mes naudojom Tuzytei pavadeli jei palaida sodyboje lakstydavo, lengviau ja surasddavome, ji niekada nebuvo pries ir neatrode kad tai ja kankino, nesipriesindavo kai uzdedavome,
jau rodziau seniau sia foto, parodysiu dar wub.gif
user posted image

paskui, kai priprasto prie savo namelio lauke, jau budavo be pavadelio visada, naudojom tol, kol ismoko surasti namucius...
dovile.galdik
QUOTE(linete33 @ 2012 04 11, 15:44)
man tai sitas narvas toks geris,bet laukstau po visus namus,nerandu kur padet,kad skersveju nebutu  doh.gif
*

panasiu maciau pet center Klaipedoj bigsmile.gif MB parode, sake kokio nors is tos gausybes reiketu, bet netureciau net kur pastatyt tokio giganto doh.gif Kainos tai kosmines, kai kurie narvai virs 1000 Lt kainuoja, bet ten jau aisku ne viena kiaulyte galetu gyventi, o visas burys biggrin.gif
mazyte
mes irgi vis dazniau pagalvojame apie drauge ar drauga Pukutei g.gif kazi ar nesipyksta dvi mergytes g.gif dukra sake jai reik draugo lotuliukas.gif Bet tikriausia bet kuriuo atveju reiktu dvieju narvu , ar ne? maza ka gal charakteriai nesutaps ir tikriausiai negalima is kart ikelt naujo draugo ar drauges g.gif
dovile.galdik
QUOTE(mazyte @ 2012 04 11, 15:47)
Tuzytei pavadeli naudojom tol, kol ismoko surasti namucius...
*

Koks grozis bigsmile.gif ir ta zolyte tokia mmm, greiciau ateitu vasara.. o tas arbuzas kaip skaniai atrodo, alkana as siandien kaip mano kiauliukai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mazyte @ 2012 04 11, 15:54)
mes irgi vis dazniau pagalvojame apie drauge ar drauga Pukutei  g.gif  kazi ar nesipyksta dvi mergytes  g.gif  dukra sake jai reik draugo  lotuliukas.gif  Bet tikriausia bet kuriuo atveju reiktu dvieju narvu , ar ne? maza ka gal charakteriai nesutaps ir tikriausiai negalima is kart ikelt naujo draugo ar drauges  g.gif
*

Dvi mergytes siaip turetu puikiai sutarti, bet visada buna isimciu smile.gif dvieju patinuku negalima kartu laikyti. O del narvelio, siulyciau tureti du, bet kuriuo atveju, nesvarbu kurios lyties antra parsiuka pirksit, maza ka, paskui neturesit kur patalpinti 4u.gif Na ir siaip dar rekomenduojamas inkubacinis periodas, berods minimum 2 savaites, kad isitikinti, jog naujas augintinis neturi jokios zarazos smile.gif
wajda_j
QUOTE(giekab @ 2012 04 10, 21:34)
A iki kokio miesto jums patogiausia būtų ją davežti?  bigsmile.gif
Labai graži kiauliukė  wub.gif
Neblogo svorio, kai kurie patinėliai tiek nesveria...  biggrin.gif

Tokių bajerių dar negirdėjau  lotuliukas.gif
Tai neleiskit jūs to skriaudiko priee Limpopo. Kam kankint vargšą, nemoka mažasis draugiškai gyvent tai tegul ir prie Limpopuko nelenda  unsure.gif
*

Mes dažnokai į klaipėdą važiuojam,hm link tos puses 4u.gif
Taurė
QUOTE(mazyte @ 2012 04 11, 07:47)
vedzioti gal ir negalima, bet mes  naudojom Tuzytei pavadeli jei palaida sodyboje lakstydavo, lengviau ja surasddavome, ji niekada nebuvo pries ir neatrode kad tai ja kankino, nesipriesindavo kai uzdedavome,
jau rodziau seniau sia foto, parodysiu dar  wub.gif
user posted image

paskui, kai priprasto prie savo namelio lauke, jau budavo be pavadelio visada, naudojom tol, kol ismoko surasti namucius...
*

Gerai, kad gerai baigesi. Stipriai isgasdinta kiaulyte gali truktelti is baimes. Jos juk labai greitos, kai ners, o prirista ... Na, bet cia kiekvieno reikalas kaip elgtis mirksiukas.gif
Braškutė
QUOTE(mazyte @ 2012 04 11, 15:47)
jei palaida sodyboje lakstydavo, lengviau ja surasddavome
*

o jei kaip tos pievukes norisi, o kiauliukes grozis koks bigsmile.gif
o nebaisu taip paleisti, man atrodo, kad paskui pabegti gali smile.gif nes maniskis kaip judrus, atrodo, tik ir tikisi pasprukt, gal dar neprates g.gif
due drops
QUOTE(linete33 @ 2012 04 11, 12:15)
noretume,bet deja,ar nebusim apstumtos mudvi su vilkra  doh.gif  skambinau veterinarei,sake su JK taip buna,na dar kelios dienos yra  lotuliukas.gif
*

Kad tik nebutu kaip su musu Matilda unsure.gif .Mus ta gudruole,kaip vaikus,apmaudavo doh.gif laugh.gif
MeiLLi
fotkinu fotkinu , o vistiek nesugebu abiejų sugaudyt vienoj vietot doh.gif

Baltutė su stipriu charakteriu biggrin.gif . Narve glostyk kiek nori, o vat ant fotelio vis slėpėsi už Džimio ir kai tik aš pabosdavau tai silpnai dantukais krimstelėdavo
user posted image
user posted image
Džimio gulėjimas. letena ant letenos padėta
user posted image

senesnės foto
user posted image
Dži išraiška kai atidarau narvą doh.gif
user posted image
Baltutė
user posted image
wilmusia
ui, kokia mimika wub.gif Mano pana akimirksniu visus skanumynus sunaikintų, tik pomidoras liktų.

O aš vis labiau įtariu, kad ir mano Braškė bus mane išdūrus su savo nėštumu doh.gif
kumpiene
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 11, 19:23)
fotkinu fotkinu , o vistiek nesugebu abiejų sugaudyt vienoj vietot  doh.gif

Baltutė su stipriu charakteriu  biggrin.gif  . Narve glostyk kiek nori, o vat ant fotelio vis slėpėsi už Džimio ir kai tik aš pabosdavau tai silpnai dantukais krimstelėdavo
*

Taip taip... mus panele su charakteriu... jei taip perspejamai kristelna tai geriau duot jai ponioai ramybe... nes kitaip bus stipriau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nematet ar negirdejot ar jie ka nors doro nuveike? blush2.gif
anedara
QUOTE(kumpiene @ 2012 04 10, 19:43)
grazuoliai
*

4u.gif puikuolis wub.gif
SuperBaba
QUOTE(linete33 @ 2012 04 11, 15:44)

Neblogas narvas, tik kaina kanda smile.gif

Meilli, bet ir gigantas jis pries Baltute biggrin.gif

Musu busimai mergaitei ryt jau vardas bus duotas. Pirmas pasitaikes sove i galva - Olivija smile.gif MB ties smilkiniu pasukiojo lotuliukas.gif Masciau keletas dienu, bet vis gi bus Olivija blush2.gif
linete33
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 11, 18:23)

Baltutė su stipriu charakteriu  biggrin.gif  . Narve glostyk kiek nori, o vat ant fotelio vis slėpėsi už Džimio ir kai tik aš pabosdavau tai silpnai dantukais krimstelėdavo

*

pasiseke Baltutei,as visada sakau-uz vyro turi but ,kaip uz sienos,ir perkeltine ,ir tiesiogine prasme,tai cia tas atvejis wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 19:28)

Musu busimai mergaitei ryt jau vardas bus duotas. Pirmas pasitaikes sove i galva - Olivija smile.gif MB ties smilkiniu pasukiojo lotuliukas.gif  Masciau keletas dienu, bet vis gi bus Olivija blush2.gif
*

o ko gi ne,jei tinka vardas gyvuneliui,tai ir geras thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(wilmusia @ 2012 04 11, 18:59)
ui, kokia mimika  wub.gif  Mano pana akimirksniu visus skanumynus sunaikintų, tik pomidoras liktų.

O aš vis labiau įtariu, kad ir mano Braškė bus mane išdūrus su savo nėštumu  doh.gif
*

oi apstumtos ir mociutes,ir kavalieriai doh.gif
Braškutė
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 20:28)
Masciau keletas dienu, bet vis gi bus Olivija blush2.gif
*

grazus vardukas, graziai mergytei.. 4u.gif

o as niekaip neisrenku, sunus nori Dzeris, ale man nelimpa jis doh.gif

dovile.galdik
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 11, 19:23)
*

labai fainos nuotraukytes, gerai jie atrodo, toks kontrastas nerealus thumbup.gif baisu, kad nenuspaustu Dzimis skruzdelytes biggrin.gif
dincek2006
Labutės, mergytės 4u.gif
Dėkui už naujus namučius 4u.gif
O kiek grožių pridėjote wub.gif
Kokie faini mažiukai, sveikinimai tapus močiute biggrin.gif wub.gif
Džimis koks dičkis prieš Baltutę, kaip tėvelis su vaikiuku biggrin.gif bigsmile.gif
Niu žinokite šiandien 100 proc. įsitikinau, mūsų Meri turės leliukų, pilvukas kaip juda, man į ranką pabaksnojo, jetau kaip aš bijau rolleyes.gif Gal man jau jas atskirti, Peru į kitą narvą jau įdėti, ji megėja ant Meri užsiropšti g.gif
linete33
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 11, 20:21)

Niu žinokite šiandien 100 proc. įsitikinau, mūsų Meri turės leliukų, pilvukas kaip juda, man į ranką pabaksnojo, jetau kaip aš bijau  rolleyes.gif Gal man jau jas  atskirti, Peru į kitą narvą jau įdėti, ji megėja ant Meri užsiropšti  g.gif
*

Sakyciau sveikinu,bet kai pas jus beda su kiauliukais,o ka sako veterinaras apie mazylius,ar tures jie ta nelaiminga grybeli g.gif
SuperBaba
Aciu del vardelio biggrin.gif

Vis galvoju apie savadarbi narva..gal ir pigiau, bet na nelimpam jis man niekaip. Man pirktiniai grazesni blush2.gif
dovile.galdik
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 21:34)
Vis galvoju apie savadarbi narva..gal ir pigiau, bet na nelimpam jis man niekaip. Man pirktiniai grazesni blush2.gif
*

Jei namie nebutu katino, tikrai daryciausi savadarbi ir dar butinai be stogo smile.gif man tokie patys graziausi bigsmile.gif
dincek2006
QUOTE(linete33 @ 2012 04 11, 21:31)
Sakyciau sveikinu,bet kai pas jus beda su kiauliukais,o ka sako veterinaras apie mazylius,ar tures jie ta nelaiminga grybeli  g.gif
*

Vat dėl to labiausiai ir pergyvenu verysad.gif Ryt nuvešiu pas vetą ir pakalbėsiu ta tema, nes jos dabar gydomos yra unsure.gif Jeigu bus visos mergytės, neaišku kiek jų bus, gal dvi nedaugiau, tada sau pasiliksiu mirksiukas.gif
O kitos, kurios norit, kad Jūsų kiauliukai turėtų leliukų ar patikrinote nuo visokių zarazų? ax.gif Nes dėl Meri net nebūčiau įtarus, jai tik ausytė pleiskanojo ir kaip rašiau abi buvo keliskart žiūrėtos, nieko nebuvo mirksiukas.gif
Papildyta:
Superbaba, man irgi Olivija labai gražus vardukas, man kažkodėl su alyvuoge asocijuojasi biggrin.gif drinks_cheers.gif
mazyte
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 17:04)
Koks grozis bigsmile.gif ir ta zolyte tokia mmm, greiciau ateitu vasara.. o tas arbuzas kaip skaniai atrodo, alkana as siandien kaip mano kiauliukai doh.gif
Papildyta:

Dvi mergytes siaip turetu puikiai sutarti, bet visada buna isimciu smile.gif dvieju patinuku negalima kartu laikyti. O del narvelio, siulyciau tureti du, bet kuriuo atveju, nesvarbu kurios lyties antra parsiuka pirksit, maza ka, paskui neturesit kur patalpinti 4u.gif Na ir siaip dar rekomenduojamas inkubacinis periodas, berods minimum 2 savaites, kad isitikinti, jog naujas augintinis neturi jokios zarazos smile.gif
*

aisku, labai dekui uz patarimus, na cia pamastymui dar, bet pirmiausiai pasirupinsim su narveliu, o ir su Pukute tuime labiau susidraugaut thumbup.gif

QUOTE(Taurė @ 2012 04 11, 18:57)
Gerai, kad gerai baigesi. Stipriai isgasdinta kiaulyte gali truktelti is baimes. Jos juk labai greitos, kai ners, o prirista ... Na, bet cia kiekvieno reikalas kaip elgtis  mirksiukas.gif
*

gal ne taip mane supratote, musu kiaulyte NIEKADA nebuvo prirista , todel ir nelabai supratau kaas cia turejo gerai ar blogai baigtis g.gif ji tiesiog begiojo , vaiksciojo lauke su pavadeliu, nelaikeme jos kaip karves kokios ant kuolo priristos jei taip pasirode jums lotuliukas.gif

QUOTE(Braškutė @ 2012 04 11, 20:03)
o jei kaip tos pievukes norisi, o kiauliukes grozis koks  bigsmile.gif
o nebaisu taip paleisti, man atrodo, kad paskui pabegti gali  smile.gif nes maniskis kaip judrus, atrodo, tik ir tikisi pasprukt, gal dar neprates  g.gif
*

tai taip daug ramiau ir budavo, sodyba aptevrta , pro ta tvora islyst nera sansu, tik po kokiu krumu, bijunais pasislept tai taip, tik pavadelis ir isduodavo kur Tuzyte lotuliukas.gif Oi kaip mego ji palakstit, bet po keletos kartu pavadelio neprireke jau iki lauko sezono pabaigos, visada pareidavo i savo lauko aptvareli thumbup.gif
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 11, 20:23)

Džimio gulėjimas. letena ant letenos padėta
user posted image

*

Jau sita afoto kokia wub.gif thumbup.gif Man tie kiauliukai tokie protingi, jei tik galetu kalbeti......
linete33
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 11, 20:37)
Vat dėl to labiausiai ir pergyvenu  verysad.gif  Ryt nuvešiu pas vetą ir pakalbėsiu ta tema, nes jos dabar gydomos yra  unsure.gif Jeigu bus visos mergytės, neaišku kiek jų bus, gal dvi nedaugiau, tada sau pasiliksiu  mirksiukas.gif
O kitos, kurios norit, kad Jūsų kiauliukai turėtų leliukų ar patikrinote nuo visokių zarazų?  ax.gif Nes dėl Meri net nebūčiau įtarus, jai tik ausytė pleiskanojo ir kaip rašiau abi buvo keliskart žiūrėtos, nieko nebuvo  mirksiukas.gif
*

Limpopo kai parsiveziau is veislyno irgi buvo ausys papleiskanoje,tai nulekiau pas vetus,nieko nerado,bet vat,kad kaip Merei su Peru ir nerado pradzioj,nu beda,kaip ta ferma uzdaryt,nejaugi ju niekas nepriskunde ten vietoj doh.gif na kryziuokim pirstus,kad butu sveiki,o jei ne tai bent mergikes mirksiukas.gif
SuperBaba
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 21:37)
Jei namie nebutu katino, tikrai daryciausi savadarbi ir dar butinai be stogo  smile.gif man tokie patys graziausi bigsmile.gif
*

Mes irgi turim katina, dar ir suni. Labai tikiuosi, kad susidraugaus..

QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 11, 21:39)
Superbaba, man irgi Olivija labai gražus vardukas, man kažkodėl su alyvuoge asocijuojasi  biggrin.gif  drinks_cheers.gif
*

Aciu bigsmile.gif
Papildyta:
Mergaites, opas mus tik zalios spalvos buna tos grotos narvams? Nes na man ta zalia spalva nelabai prie sirdies blush2.gif Noretusi gal kokios baltos jei daryt..
dovile.galdik
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 21:48)
Mes irgi turim katina, dar ir suni. Labai tikiuosi, kad susidraugaus..
*

oi kokia tu optimiste thumbup.gif as tai labai skeptiska siuo klausimu.. Musu katukas labai meilus, labai geras vaikams, bet ne kitai judanciai butybei doh.gif pirma ji uzdarom kitam kambary, paskui pasileidziam kiauliukus, tiesiog nenoriu rizikuoti smile.gif
SuperBaba
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 21:59)
oi kokia tu optimiste thumbup.gif as tai labai skeptiska siuo klausimu.. Musu katukas labai meilus, labai geras vaikams, bet ne kitai judanciai butybei doh.gif pirma ji uzdarom kitam kambary, paskui pasileidziam kiauliukus, tiesiog nenoriu rizikuoti smile.gif
*

As bandysiu juos supazindint, bandysiu sudraugaut, tikiuosi gausis biggrin.gif

Pirmas keletas dienu musu taksas maniau katina griebs ir gerkle prakas, bet dabar draugeliai biggrin.gif katinas jei radiatoriai salti, prie takso sildosi biggrin.gif Gal sakau ir su JK bus taip pat biggrin.gif
dovile.galdik
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 21:55)
Mergaites, opas mus tik zalios spalvos buna tos grotos narvams? Nes na man ta zalia spalva nelabai prie sirdies blush2.gif Noretusi gal kokios baltos jei daryt..
*

Mes ziurkenams kai pirkom, tai metalo spalvos nedazyta tinkla, bet kiauliukams neaisku kaip su tarpu dydziais, storiu, jau reikia ziureti parduotuvej, ju yra visokiausiu ir tankesniu ir retesniu, storesniu ir plonesniu, tik pinigo turek, gausi viska biggrin.gif
linete33
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 20:59)
*

kiaulius kiauliui nelygu,musiskis jau visus kaimynu katinus ir sunis apvaikes ir pakandziojes lotuliukas.gif yra cia ir daugiau tokiu kiauliuku,o kiti ramiai gyvena ir su sunim,ir su katem,reikia padirbet tik su jais,as jau ismokiau Limpopo,kad dziungariuko griebt negalima,dabar imsiuos dziungariuko auklejimo,jis ivaikintas,tai nezinau jo charakterio g.gif aisku jei kas laiko seskiukus,tai nerekomenduojama bandyt juos sudraugint blink.gif
SuperBaba
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 22:03)
Mes ziurkenams kai pirkom, tai metalo spalvos nedazyta tinkla, bet kiauliukams neaisku kaip su tarpu dydziais, storiu, jau reikia ziureti parduotuvej, ju yra visokiausiu ir tankesniu ir retesniu, storesniu ir plonesniu, tik pinigo turek, gausi viska biggrin.gif
*

Parodykite savo narva blush2.gif bigsmile.gif
Papildyta:
O yra musu tarpe dalyvaujanciu parodose su kiauliukais? smile.gif
dincek2006
Pas mus visi gyviai atskirai, nors šeškai jie nieko nedaro, tik gali krimstelt, jie taip tarpusavyje žaidžia, bet tikrai nesuvalgys schmoll.gif , bet ir nematau tikslo jiems tarpusavyje draugauti, net ir su šunyte nebeleidžiu duotis, nes jie jai į plaukiukus įsikimba, nenoriu, kad būtų nupešiota, nors ji irgi juos gerai pavaiko mirksiukas.gif Bet geriausia man jie visi atskirai ir ramu mirksiukas.gif
SuperBaba
O as arvirksciai, labai noriu, kad draugautu wub.gif
dincek2006
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 22:15)
O as arvirksciai, labai noriu, kad draugautu wub.gif
*

Tai gal ir labai gražiai sutars Jūsų gyvūniukai, to ir linkiu mirksiukas.gif Tik gyvūniukas gyvūniukui nelygus mirksiukas.gif
MeiLLi
QUOTE(wilmusia @ 2012 04 11, 19:59)
ui, kokia mimika  wub.gif  Mano pana akimirksniu visus skanumynus sunaikintų, tik pomidoras liktų.

O aš vis labiau įtariu, kad ir mano Braškė bus mane išdūrus su savo nėštumu  doh.gif
*

Džimis pas mane nėra labai valgus, o va Baltutė apsisuka ir vėl valgo . Tris kartus per dieną pildau daržovių ir vaisių induką biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(wilmusia @ 2012 04 11, 19:59)

*

ot tai biggrin.gif . Bandysit dar kartą parsivežti? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kumpiene @ 2012 04 11, 20:06)

nematet ar negirdejot ar jie ka nors doro nuveike?  blush2.gif
*

pas mus kuklus vaikinas biggrin.gif . manau tikrai nuveiks kažką per tiek laiko paslapčiom biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 11, 21:21)

Niu žinokite šiandien 100 proc. įsitikinau, mūsų Meri turės leliukų, pilvukas kaip juda, man į ranką pabaksnojo, jetau kaip aš bijau  rolleyes.gif
*

Nebijokit viskas bus gerai. Laukiam mažylių drinks_cheers.gif
dovile.galdik
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 11, 22:11)
Parodykite savo narva blush2.gif  bigsmile.gif

Jis pirktinis, tik apsaugai nuo katino (nes bande iskrapstyti ziurkenukus) dejom aplink pirktini tinkla smile.gif
Cia va matosi naturali metalo spalva, tokiu yra ir tvirtesniu, storesniu, nepragraus ir didesnis grauzikas smile.gif
user posted image
Nepykit, ikisau su ziurkenais blush2.gif
MeiLLi
http://youtu.be/4AdydFXAxxc Džimio video sudėti vienon krūvon 4u.gif vietom matosi šunų sudraskytas guolis, Džimio kakučiai , bet čia jau mum visa šita kasdienybė blush2.gif
dincek2006
QUOTE(dovile.galdik @ 2012 04 11, 22:31)
Jis pirktinis, tik apsaugai nuo katino (nes bande iskrapstyti ziurkenukus) dejom aplink pirktini tinkla smile.gif
Cia va matosi naturali metalo spalva, tokiu yra ir tvirtesniu, storesniu, nepragraus ir didesnis grauzikas smile.gif
*

Kokie faini bigsmile.gif
Pas mus šeškų narvas va tokiu tinkleliu apdėtas dar, nes mūsų šeškė išlysdavo per narvo grotas, taip susiplodavo, kad sugebėdavo pralysti doh.gif Labai geras jis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 11, 22:37)
Džimio video sudėti vienon krūvon  4u.gif vietom matosi šunų sudraskytas guolis, Džimio kakučiai , bet čia jau mum visa šita kasdienybė  blush2.gif
*

wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.