Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

QUOTE(Melka @ 2012 04 10, 21:17)
Mano pirmininkė labai skriaudžia mažiukę. Ką konkrečiai daro, nežinau, bet būna,kad po kelis kartus per vakarą užcypina anąją. Ausys jau žiūriu pakarpytos sad.gif jaučiu, kad įsisegė kartą kitą.
Keisčiausia, kad cypina tik tada, kai aš namie būnu sad.gif
o dienos metu kartu miega, laksto abi. nu kas per santykiai jų  doh.gif

nenoriu atskirti jų, kai buvo gyva ručkytė, ji mazgei leisdavo už savęs slėptis.

ech.
pasiskundžiau smile.gif


nu Pirmininke tai nemirtinga arsuole ax.gif mano dziungariukas cypina Limpopo irgi,kanda tai i akis,tai i kojas,kur papuola,o anas tik laukia progos pribaigt mazaji skriaudika doh.gif
Atsakyti
aš kaip pusprotė, jau bandau jai paaiškinti žmonių kalba, kad negerai daro. žodžiu durnizmas pas mane. blogai išauklėjau peles, nu ne kitaip.

ale kai susiremontuosim butą, darysim pelėms naujus namus, pasiūsiu ir aš hamaką..o paskui gal trečią kiaulytę pirksiu smile.gif

dvi kiaulytės labai nedaug smile.gif

ai teisingumo dėlei reikia pasakyti, kad skriaudžiamoji sveria 1100 kg, o pirmininkė tai mažiau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melka: 10 balandžio 2012 - 21:23
tai normalu,Limpopo uz Riuke irgi daug didesnis ir sunkesnis,tai ta isibegedavo ir trenkdavosi i kavalieriu,o tas eidavo kuliais tada lotuliukas.gif Limpopo isaukletas gerai,puola tik didesnius,bet kerstingas jis,tai baisu,kad nuciups skriaudika slaptai,kai as nematysiu,tai as jam aiskinu,kad negalima,pyksta,bet kencia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 10 balandžio 2012 - 21:28
QUOTE(nekava @ 2012 04 10, 22:07)
atbegau pasirodyti savo seimynele  4u.gif


nu bet jau bucinukas koks wub.gif
QUOTE(Melka @ 2012 04 10, 22:22)
aš kaip pusprotė, jau bandau jai paaiškinti žmonių kalba, kad negerai daro

thumbup.gif ir as sneku lotuliukas.gif o vaikas klausia: "ka jis dabar pasake?" taip kaip as suprasciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wajda_j @ 2012 04 10, 14:33)
sveiki  4u.gif
Manoji rusike nastia noretu sukurt šeimyną  ax.gif  gal yra laisvų jaunikaičių? 4u.gif  Nastei 1 metai, sveria apie 650 gr  biggrin.gif  Mes iš Mažeikių  4u.gif 
  Taaip noretus poros nasčiukų  biggrin.gif

A iki kokio miesto jums patogiausia būtų ją davežti? bigsmile.gif

QUOTE(wajda_j @ 2012 04 10, 20:51)
pasirodom 4u.gif
tokia rymta čia, bet padūkus yra, oi padūkus  biggrin.gif


Labai graži kiauliukė wub.gif

QUOTE(Melka @ 2012 04 10, 22:22)
aš kaip pusprotė, jau bandau jai paaiškinti žmonių kalba, kad negerai daro. žodžiu durnizmas pas mane. blogai išauklėjau peles, nu ne kitaip.

ai teisingumo dėlei reikia pasakyti, kad skriaudžiamoji sveria 1100 kg, o pirmininkė tai mažiau....


Neblogo svorio, kai kurie patinėliai tiek nesveria... biggrin.gif
QUOTE(linete33 @ 2012 04 10, 22:27)
tai normalu,Limpopo uz Riuke irgi daug didesnis ir sunkesnis,tai ta isibegedavo ir trenkdavosi i kavalieriu,o tas eidavo kuliais tada  lotuliukas.gif  Limpopo isaukletas gerai,puola tik didesnius,bet kerstingas jis,tai baisu,kad nuciups skriaudika slaptai,kai as nematysiu,tai as jam aiskinu,kad negalima,pyksta,bet kencia  doh.gif

Tokių bajerių dar negirdėjau lotuliukas.gif
Tai neleiskit jūs to skriaudiko priee Limpopo. Kam kankint vargšą, nemoka mažasis draugiškai gyvent tai tegul ir prie Limpopuko nelenda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 10, 21:16)
labai grazi seimyna  4u.gif  jie trapus sutverimai iki 2 savaiciu,neuzmylekit labai,nors kas galetu jiems atsispirt,tokiems grazuoliams ,sedeciau palei narva per dienas wub.gif


prie narvo tai ir sedziu ir ziuriu kaip jie ten kuiciasi smile.gif bet isemem ir ant lovos paleidom tik kai as tvarkiau narva, nes reikejo viska isvalyti po gimdymu nakties smile.gif
Bet graziausia, kad mama kavojosi nuo vaikiuku, nes tie jos nepaleidzia, lenda vis valgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2012 04 10, 22:07)
atbegau pasirodyti savo seimynele  4u.gif

nerealus maziukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 04 10, 21:05)
Kokiu grazuolius siandien cia pilna  wub.gif

Aha man ir i mano Baltute panasi  rolleyes.gif  Idomu kaip jie ten  g.gif



Viskas thumbup.gif . Abu gulinėja, nosiukais liečiasi, išsigandusi lekia slėptis už džimio, bet šiaip neraguoja nei į šunis, nei į garsus. Aprašysiu ryt plačiau ir foto padarysiu, nes šian pavargau nors nieko gero namie nenudariau 4u.gif

Nekava, jau mažiukai tai wub.gif . Toki fainuoliai ir gražuoliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 10 balandžio 2012 - 21:46
QUOTE(wajda_j @ 2012 04 10, 12:51)
pasirodom 4u.gif
tokia rymta čia, bet padūkus yra, oi padūkus  biggrin.gif

https://picasaweb.go...PLnrNfZhN_P4wE#

wub.gif Kodel tu parsiuku veidukai tokie mieli, norisi nubuciuoti wub.gif

QUOTE(linete33 @ 2012 04 10, 12:56)
uztikau apie savadarbius narvus is gofroplastiko ir groteliu detalu aprasyma  4u.gif
http://www.ziurkes.l...ead.php?tid=281

thumbup.gif

QUOTE(nekava @ 2012 04 10, 14:07)
atbegau pasirodyti savo seimynele  4u.gif

Labai grazi seimynele, leliukai pukuotukai wub.gif
Jei leliuku tarpe yra berniuku, reikes atskirti kai sueis 3 savaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2012 04 10, 22:07)
atbegau pasirodyti savo seimynele  4u.gif

Negaliu atsiziuret wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Melka @ 2012 04 10, 22:17)
Mano pirmininkė labai skriaudžia mažiukę. Ką konkrečiai daro, nežinau, bet būna,kad po kelis kartus per vakarą užcypina anąją. Ausys jau žiūriu pakarpytos sad.gif jaučiu, kad įsisegė kartą kitą.
Keisčiausia, kad cypina tik tada, kai aš namie būnu sad.gif
o dienos metu kartu miega, laksto abi. nu kas per santykiai jų  doh.gif

nenoriu atskirti jų, kai buvo gyva ručkytė, ji mazgei leisdavo už savęs slėptis.

ech.
pasiskundžiau smile.gif

Is pavydo isisega.Jei mes Larsa glostom-Matilda butinai jam kapteli doh.gif .Jei seimininku ner-nera ir del ko pestis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Melka @ 2012 04 10, 22:22)
aš kaip pusprotė, jau bandau jai paaiškinti žmonių kalba, kad negerai daro. žodžiu durnizmas pas mane. blogai išauklėjau peles, nu ne kitaip.

ale kai susiremontuosim butą, darysim pelėms naujus namus, pasiūsiu ir aš hamaką..o paskui gal trečią kiaulytę pirksiu smile.gif

dvi kiaulytės labai nedaug smile.gif

ai teisingumo dėlei reikia pasakyti, kad skriaudžiamoji sveria 1100 kg, o pirmininkė tai mažiau....

Kadangi kiaulyte dresuotinas padaras-tai visai normaliai elgiates biggrin.gif .Mes irgi rekiam "negalima" arba "fu". rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galite padeti? Kiek pirma karta reiketu investuti i narva, j.kiaulyte, papildomus daiktus? Ir ar tinka joms triusiu pavadelis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapuke12323 @ 2012 04 10, 23:43)
Gal galite padeti? Kiek pirma karta reiketu investuti i narva, j.kiaulyte, papildomus daiktus? Ir ar tinka joms triusiu pavadelis? smile.gif

Juru kiaulytems negalima naudoti jokiu pavadeliu, nei triusiams skirtu, nei tu, kur neva kiaulytems skirtu. Galite sulauzyti stubura, jis nelankstus pas jas 4u.gif
Narvo reiketu maximaliai imanomo didziausio pagal jusu galimybes, kad paskui nepirktineti vis didesnio, kaip man teko doh.gif . Pasigaminti galima ir patiems, tai iseitu net pigiau. Kaip tik vakar dejo gera nuoroda i savadarbius narvukus, pavartykite puslapius sios temos. Tokie daug geriau parsiukams, nes jie didesni nei parduotuviniai 4u.gif
Atsakyti