Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kūdikių hemangiomos
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
trojaa
Šiandien skambinau užsiregistruoti procedūrai GK klinikoje Klaipėdoje, tai informavo, kad šiais metais ligonių kasos nebekompensuoja hemangiomos gydymo, todėl reikės mokėti net ir turint siuntimą ir tyrius sad.gif
tirine
QUOTE(_Frėja_ @ 2013 01 11, 15:26)
Laba,

turiu įtarimų, kad mano mažylei yra ant akies voko hemangioma..ir neonatologė taip užsiminė, bet liepė stebėti 2 sav ar nedidėja..Tai vat tas darinys didėja ir lyg sutinę atrodo. Skambinausi šiandien į GK kliniką registruotis pas Pošiūną, tai pasakė, kad tokiems mažiukams nedaro procedūros su lazeriu be narkozės...Mano dukrytei beveik 2 mėnesiai. Norėjau paklausti, kiek laiko prieš procedūrą su narkoze negalima duoti valgyti vaikučiui? O gal kam yra darę tokio amžiaus leliukui procedūrą be narkozės?  g.gif Kol kas neužsiregistravau..
*

mano dukrytei buvo hemangioma po akyte.dare lazeri Santariskiu klinikose irgi su narkoze.ir toje pacioje palatoje su mumis buvo mergyte 2 ar 3 menesiu,jai hemangioma buvo ant akies voko gana didele.ir atvaziavo is kito miesto.valgyti jai nedave nuo 2 valandos nakties,o operacija dare po musu,apie 10 val.ryte.vargsiuke taip verke,taip valgyti norejo.ja ir mama,ir mociute istisai ant ranku nesiojo,bande uzmigdyti.o kai parnese po lazerio,liepe bent pusvalandi dar neduoti valgyti.bet ji iskart pabudo ir toki skandala pakele,kad mama nebeistverusi dave pienuko biggrin.gif du buteliukus isgere.o maniske po narkozes gera pusvalandi dar ismiegojo ir tik anesteziologas atejes paziureti prizadino.
be narkozes operacijos tokiems maziems tikrai nedaro.juo labiau tokioje vietoje.
Jelenux:)
Sveikos,jau senai nebesilankiau sioje temoje 4u.gif musu demeles jau baltuoja thumbup.gif labai dziaugiuosi,kad cia mamkos ikrete proto greiciau skubintis smile.gif situacija greitai pasikartosiu,gal kam naudinga bus.. Musu mazoji gime su demem is viso ju 4 unsure.gif pilvo srytyje,augo minutem,siaulieciai daktarai liepe laukti,laukti..atradau sia temute,mamytes visos vienbalsiu nusprende,kad mums neverta laukti,bent konsultacijai vaziuoti..Mazutei buvo 2 menesiukai pirma apziura kovo 6d.ivyko pas Stumila,o jau po savaites vykome lazeriui.. nevalgem nuo 4h ryto,bet kelionej visa laika ismiegojo thumbup.gif kadangi buvome,maziausios tai 9h ryto ja paeme verysad.gif su vyru ramybes neturejo..parnese 10.30h..po narkozes 2h ismiegojo,pazadinau pamaitinau ir namo isvykom 4u.gif patarciau,jei jau manote,kad hemangioma butinai nuvaziuokite,pas spec.daktarus,jie zinos reikia lazerio ar ne smile.gif kaip turesiu laiko ikelsiu nuotraukas pries ir dabar.. musiskei metukai,bet procesas,kad jos ne tik nebeauga,o ir sparciai nyksta 4u.gif thumbup.gif
Vil'mukas
QUOTE(trojaa @ 2013 01 14, 15:01)
Šiandien skambinau užsiregistruoti procedūrai GK klinikoje Klaipėdoje, tai informavo, kad šiais metais ligonių kasos nebekompensuoja hemangiomos gydymo, todėl reikės mokėti net ir turint siuntimą ir tyrius sad.gif
*

Nezinau ar cia tik Klaipedoj tokia naujove, kad nekompensuoja, bet pries savaite patys vaziavom i GK klinika Vilniuje su siuntimu ir tyrimais, operavo lazeriu ir tikrai taike kompensavima, nors jau buvau nusigandus ir pasiruosus moketi visa suma, bet aciu dievui nereikejo.
juratux88
QUOTE(Vil'mukas @ 2013 01 24, 19:19)
Nezinau ar cia tik Klaipedoj tokia naujove, kad nekompensuoja, bet pries savaite patys vaziavom i GK klinika Vilniuje su siuntimu ir tyrimais, operavo lazeriu ir tikrai taike kompensavima, nors jau buvau nusigandus ir pasiruosus moketi visa suma, bet aciu dievui nereikejo.
*

kad klaipedoj ir anksciau nekompensuodavo mes lazeriu kelia pradejom 2010 spali ir beveik kas men darem turejom 5 lazerio proceduras klaipedoj ir kiekviena karta sumokedavom 540lt,bet ko nepadarysi del vaiko kad tik sustabdyti ta zaraza
egzotikaa
kai mes buvome 2011 metais, jei butume tureje reikiamus tyrimus butu dali kompensave
net i ligoniu kasas skambinau pati, sake pasirasyta su jais yra sutartis, turi kompensuoti

rektu skambintis i ligoniu kasas ir klausti konkreciai jei kam aktualu, pasidomekite. gal is tikro nutrauke sutarti su GK klinika klaipedoje, nes tada pokalbio metu jie minejo, kad "idomi istaiga, na nezianu kaip issireiksti kitaip biggrin.gif sake, jei nekompensuotu, skambinti, tada rasyti skunda ir tirtu atveji "

ZyGa
Man kazkodel atrodo, kad nekompensuoja del to, kad nauji metai. Gal kas met pasirasineja sutarti ir dar ji nera pasirasyta? Nu man tai Vilniuje GK klinika labai fainiai pasirode.
Ozas
Sveiki,mes buvome sausio 18d GK Vilniuje,pasakė taip.Iki vasario 1d.kompensuoja,o paskui pasibaigs sutartis su ligonių kasomis,ir teks mokėtis verysad.gif
Mums kainuodavo 1200lt,kadangi narkozė,paskui bus 2000lt verysad.gif
Vil'mukas
QUOTE(Ozas @ 2013 01 25, 10:40)
Sveiki,mes buvome sausio 18d GK Vilniuje,pasakė taip.Iki vasario 1d.kompensuoja,o paskui pasibaigs sutartis su ligonių kasomis,ir teks mokėtis verysad.gif
*

mes irgi buvom 18d taip pat reikalinga narkoze buvo ir mokejom tiek pat:) tikekimes gal daugiau ir nebereikes
ZyGa
QUOTE(Ozas @ 2013 01 25, 10:40)
*

Nu jo kainikes blink.gif Bet gal veliau pasirasys sutarty g.gif
Ozas
QUOTE(Vil'mukas @ 2013 01 25, 09:38)
mes irgi buvom 18d taip pat reikalinga narkoze buvo ir mokejom tiek pat:) tikekimes gal daugiau ir nebereikes
*

Tai Jums pasisekė jei nebereikės,o mes važiuosim turbūt kelis metus,pas mus Portveino dėmė,beveik per pusę veiduko doh.gif

Mes dabar važiuojam pirmadienį,bus antras mūsų lazeris
username
Sveiki,

Manau ir aš, kad kasmet iš naujpo sutartį pasirašinėja su ligonių kasomis dėl kompensavimo 4u.gif
Buvome mes pas Strumilą (nepažinau jo blush2.gif ). Kol kas nedarysim nieko, stebėsim toliau, tačiau reikia pasidaryti kepenų echoskopiją, kad nebūtų ir ten, mat pas mus jos yra 3 blink.gif ką esate girdėję dėl kepenų ir blužnies? Pasitaiko dažnai? verysad.gif
Šarkka
Labas.

mes šiandien buvom pas Pošiūną, sakė, kad nebekompensuoja ligonių kasos... mums dar mėnesį sakė laukt ir stebėt, nes kol kas gydymo prasmės jis nemato. Turim ant krūtinės ties kakliuku ir ant petuko tas bjaurybes...

Jei jos nebeaugs stipriai, manau, kad lauksim, kol pačios nykt pradės, nes man baisu apie narkozę tokiam mažuliukui pagalvot verysad.gif

username 4u.gif
redgill
Mes ką tik sugrįžome iš Strumylos konsultacijos. Po dviejų savaičių mūsų laukia lazeris santariškėse. Mes turime hemangiomą burnytėje.
egzotikaa
QUOTE(Šarkka @ 2013 02 08, 10:41)
Turim ant krūtinės ties kakliuku ir ant petuko tas bjaurybes...

Jei jos nebeaugs stipriai, manau, kad lauksim, kol pačios nykt pradės, nes man baisu apie narkozę tokiam mažuliukui pagalvot  verysad.gif
username 4u.gif
*

tai pas jus jos nepavojingose vietose
o privaciai irgi narkozes reiktu, manau tokiose vietose be narkozes darytu

QUOTE(redgill @ 2013 02 22, 09:01)
Mes ką tik sugrįžome iš Strumylos konsultacijos. Po dviejų savaičių mūsų laukia lazeris santariškėse. Mes turime hemangiomą burnytėje.
*

burnytes viduje?
Šarkka
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 22, 15:18)
tai pas jus jos nepavojingose vietose
o privaciai irgi narkozes reiktu, manau tokiose vietose be narkozes darytu
burnytes viduje?
*

NA, aš vis tikiuosi, kad leisim joms pačioms sunykt unsure.gif
O dėl narkozės tai klausiau, ar be jos nedaro, tai jis man atsakė, kad be narkozės jis daro privačiai klinikoj tik doh.gif Tai dar pagalvojau, kad juk galima tą lidokaino tepalą nusipirkt ir santaruose be narkozės pasidaryt g.gif

Redgil - 4u.gif 4u.gif 4u.gif
egzotikaa
QUOTE(Šarkka @ 2013 02 22, 12:59)
NA, aš vis tikiuosi, kad leisim joms pačioms sunykt  unsure.gif
O dėl narkozės tai klausiau, ar be jos nedaro, tai jis man atsakė, kad be narkozės jis daro privačiai klinikoj tik  doh.gif  Tai dar pagalvojau, kad juk galima tą lidokaino tepalą nusipirkt ir santaruose be narkozės pasidaryt  g.gif
*

tai jei jos nepavojingos, neaugs, taip savaime per laika ir isnyks, butu geriausia 4u.gif
o kas cia per tepalas?
mums privaciai kai lazeriavpo, kazka minejo, gad yra bande kazka tepti lazerio metu (gal cia tas pats jusu minimas) bet minejo, kad nepasitvirtino, jokio skirtumo

redgill
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 22, 15:18)
burnytes viduje?
*

Taip, viduje. Lūpos kampo vidinėje pusėje. Motosi tik išsižiojus. Vieta tikrai sudėtinga, todėl manau, kad be narkozės mums net nepavyktų atlikti procedūros.
ZyGa
QUOTE(Šarkka @ 2013 02 22, 14:59)
NA, aš vis tikiuosi, kad leisim joms pačioms sunykt  unsure.gif
O dėl narkozės tai klausiau, ar be jos nedaro, tai jis man atsakė, kad be narkozės jis daro privačiai klinikoj tik  doh.gif  Tai dar pagalvojau, kad juk galima tą lidokaino tepalą nusipirkt ir santaruose be narkozės pasidaryt  g.gif

Redgil -  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Jeigu klystu pataisykit mane, bet man regis Santaruose visiems daro narkoze.
aviete.
Sveiki,
mes irgi turime hemangioma ant akies virsutinio voko-toks giluminis gumbelis. verysad.gif Pradejo augti gumbelis kai buvome beveik 2 menesiu. Tiek vaiku, tiek akiu gydytojai diagnozuodavo miezi ir patardavo nekreipti demesio. Lasinomes net antibijotikus i akyte. Suejus 3 menesiukams, kreipemes i zinoma vaiku akiu gydytoja, kuris diagnozavo hemangioma. Mums dabar 4 su puse menesiuku, Gyd. Strumyla apziurejes patare gydyti lazeriu. Beda ta, kad lazeris butu su pilna narkoze ir maziausiai 2 kartus. Beja, gyd. Strumyla konstatavo, kad hemangioma jau pasieke savo dydi ir nebeauga/nebeaugs. Tai mane nudziugino. Pasak gydytojo, gygymas kaip ir butu nereikalingas, jei ne tas voko paburkimas vienoje vietoje (toks truputi nusileidimas jei isivaizduojate kaip buna su mieziu), nes tas ilinkiukas gali trugdyti regejimui ir buna, kad gali vystytis astigmatizmas ar zvairumas.
Dabar turiu apsispresti ar lazeriuoti, ar ne. Kai buvom pas akiu gydytoja, jis man aiskino kaip naikinamos hemangiomos ir jo nuomone geriau stebeti ir laukti kol isnyks savaime. Beja, tada hemangioma buvo truputi mazesne. Tad nusprendziau kolkas dar karta pasirodyti akiu gydytojams, kad patartu ar tikrai tas nedidelis voko ilinkimas gali pakenkti regejimui ir tik tada spresti del operacijos.
tai kolkas tiek pasidalinau 4u.gif
Šarkka
QUOTE(ZyGa @ 2013 02 22, 22:26)
Jeigu klystu pataisykit mane, bet man regis Santaruose visiems daro narkoze.
*

Tai va, kad visiems daro, už tai aš ir sakau, kodėl gi negalima būtų prašytis be narkozės, jei tą tepalą pats nusipirktum, nugi kažkaip gal galima susitart su chirurgu g.gif Jei privačiai daro be, tai ir čia padaryt gi galėtų... Ypač, kai tokios vietos pakankamai lengvai prieinamos.

O tas tepalas kažkiek turėtų skausmą malšinti, bet kokiu atveju man būtų geriau, kad tik nereiktų narkozės.

Prieš 14 metų sesės mergytei hemangiomą po papuku pridegino su šaltu azotu, ir nieko, jokios narkozės nereikėjo. O dabar apie tokį jų naikinimo būdą aš niekur nebegirdžiu g.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 22, 17:33)

mums privaciai kai lazeriavpo, kazka minejo, gad yra bande kazka tepti lazerio metu (gal cia tas pats jusu minimas) bet minejo, kad nepasitvirtino, jokio skirtumo
*

Na, bet narkozės neprireikė 4u.gif
ZyGa
QUOTE(Šarkka @ 2013 02 24, 15:06)
Tai va, kad visiems daro, už tai aš ir sakau, kodėl gi negalima būtų prašytis be narkozės, jei tą tepalą pats nusipirktum, nugi kažkaip gal galima susitart su chirurgu  g.gif Jei privačiai daro be, tai ir čia padaryt gi galėtų... Ypač, kai tokios vietos pakankamai lengvai prieinamos.

O tas tepalas kažkiek turėtų skausmą malšinti, bet kokiu atveju man būtų geriau, kad tik nereiktų narkozės.
*

Bandykit su gydytoju kalbetis 4u.gif

Del skausmo lazeriavimo metu, tai gyd. Strumila sake, kad jauciamas ne skausmas, o silta salta kontrastas.
egzotikaa
QUOTE(ZyGa @ 2013 02 24, 20:15)
Del skausmo lazeriavimo metu, tai gyd. Strumila sake, kad jauciamas ne skausmas, o silta salta kontrastas.
*

mums ta pati minejo, bet as tai ivardinciau irgi skausmu, maciau vaika, tai truko 30 sek, bet tikrai vaikes reke ne todel, kad jam laike, kojytes, rankytes verysad.gif o tas staigus temperaturu pokytis ir sukelia skausma manau, ne kazka kita. tuo labiau,kad musu hemanioma ant lytines lupos, tai is vis kokia jautri vieta unsure.gif
taip man sove i ranka ta lazer, nieko nepajauciau, bet ranka tai ji uzgrudinta silta-salta, ir oda jau kokia jos, ne leliuko rolleyes.gif
Miglencija
sveikos mamytes 4u.gif

mums sandiens G.Posiunas irgi konstatavo igimta hemangioma, plius dar su opejimu doh.gif Kovo 14d, gulam i ligonine su narkoze, bet is to siaubo ir streso nebesupratau ka mazyliu musu darys? gal galite pasakyti, apsviesti mane? Musu hemangioma ant seklidziu.
bruum
sveikos mes jau trecius metus vargstam su ta hemangioma ji mums virs lupytes,jau daremes 3 lazerines operacijas doh.gif ir niekaip ji mum nenyksta. 1.operacija darem santariskese ji nemokama bet su narkoze buvo tikras siaubas, maniskei buvo tik 3menesiukai liepe nieko nevalgyti tai mazytei buvo didziulis stresas verysad.gif ,bet paskuj pasake kad privacioj daro be narkozes tad kitas 2 daremes gk klinikoj,bet jos mum beveik nieko nepadejo tik sustabde augima,bet ji vistiek didele seis metais darysim ketvirtaja,bet jau bandysim kaune,nes ligtais ir pas mus ta lazery turi,taip skauda sirdy kad nenyksta ta prakeikta hemangioma,nespejo mazyte gimti ir jau turi operuotis verysad.gif visom mamytem linkiu nepalusti!!!!!!!!!
Vil'mukas
QUOTE(bruum @ 2013 03 01, 16:07)
sveikos mes jau trecius metus vargstam su ta hemangioma ji mums virs lupytes,jau daremes 3 lazerines operacijas doh.gif ir niekaip ji mum nenyksta. 1.operacija darem santariskese ji nemokama bet su narkoze buvo tikras siaubas, maniskei buvo tik 3menesiukai liepe nieko nevalgyti tai mazytei buvo didziulis stresas verysad.gif ,bet paskuj pasake kad privacioj daro be narkozes tad kitas 2 daremes gk klinikoj,bet jos mum beveik nieko nepadejo tik sustabde augima,bet ji vistiek didele seis metais darysim ketvirtaja,bet jau bandysim kaune,nes ligtais ir pas mus ta lazery turi,taip skauda sirdy kad nenyksta ta prakeikta hemangioma,nespejo mazyte gimti ir jau turi operuotis verysad.gif  visom mamytem linkiu nepalusti!!!!!!!!!
*

O gal galima konkreciau ax.gif kas Kaune ta lazeri turi ir kas daro ? ir ar nieko tokio, kad vienos operacijos darytos pas viena gyd. o kitos jau pas kita, kuris realiai net nezino kas buvo pries tai ? blush2.gif
ZyGa
QUOTE(Miglencija @ 2013 03 01, 14:31)
sveikos mamytes 4u.gif

mums sandiens G.Posiunas irgi konstatavo igimta hemangioma, plius dar su opejimu doh.gif  Kovo 14d, gulam i ligonine su narkoze, bet is to siaubo ir streso nebesupratau ka mazyliu musu darys? gal galite pasakyti, apsviesti mane? Musu hemangioma ant seklidziu.
*

Parasysiu kaip visa operacija atrode GK klinikoj. Mes nuejom pas gyd. Strumila, pasisnekejom, tada nesiau dukryte I procedurini, paguldziau ant stalo, visi uzsidejom spec akinius, man buvo liepta laikyti rankytes. Sesute uzdenge akytes ir laike galvyte, o gyd su lazeriu per stikliuka kelis kartus pasaude I hemangioma. Maniske verke, nes ji labai nemegsta kai jai yra suvarzomi judesiai, o dar uzdengia akis tai is viso. Bet kiek esu girdejusi tai visiems leliukams taip. Po proceduros dar patepe tepaliuku ir viskas. Taip turejom dvi proceduras. O trecia karta dare su stipresniu lazeriu, tai mazyte labai zviege sad.gif Pas mus hemangioma virsugalvy ir ant nosytes galo. Po antros proceduros ant nosytes hemangioma sumazejo, o dabar is viso negaliu patiketi, kad tai mano maziukes nosyte smile.gif
Su narkoze manau vyksta lygiai taip pat, tik tiek, kad toje proceduroje negali dalyvauti teveliai ir pries atlekant procedura vaikiukas yra uzmigdomas.
Esminis dalykas, kad ta procedura bent jau mums netruko nei minutes. Aisku priklauso nuo hemangiomos dydzio.
bruum
QUOTE(Vil'mukas @ 2013 03 01, 21:48)
O gal galima konkreciau  ax.gif kas Kaune ta lazeri turi ir kas daro ? ir ar nieko tokio, kad vienos operacijos darytos pas viena gyd. o kitos jau pas kita, kuris realiai net nezino kas buvo pries tai ? blush2.gif
*

kaune savanoriu prospekte atsidare naujas centras " sveika oda" vadinasi,sako kad salina lazeriu,tikrai nzn ar yra skirtumas del gyd. dar neturiu tokios info,kita men vaziuosiu aiskintis pati,bet tikiuosi kad skirtumo nebus,nes kai neturi savo masinos o i vilniu belstis autobusu ar traukiniu su mazu vaiku tikras siaubas blush2.gif
egzotikaa
QUOTE(Miglencija @ 2013 03 01, 12:31)
sveikos mamytes 4u.gif

mums sandiens G.Posiunas irgi konstatavo igimta hemangioma, plius dar su opejimu doh.gif  Kovo 14d, gulam i ligonine su narkoze, bet is to siaubo ir streso nebesupratau ka mazyliu musu darys? gal galite pasakyti, apsviesti mane? Musu hemangioma ant seklidziu.
*

musu hemangioma iri ant lytines lupos. dareme 1 lazeri gk klinikoje, daugiau nebereikejo, eme nykti.
viskas buvo taip, kaip rase Zyga. Tik santariskese jus negalesite buti kartu, salia, ir tikriausiai darys narkoze.
mums po lazeriavimo eme labai labai reitai opeti, atsirado zaizdeliu verysad.gif tai gyvenom be sauskeliu, kiek galima daugiau vaikui leisti pliksineti. is pradzi tai eme stipriai pleiskanoti, atrodo, kad lupasi odele, ir vis gileja tas lupimasis, nyksta hemangioma ir susidaro zaizdele - reikia neuzdelsti, tepti vaistais, tuomet neatsiras zaizdu... mums to nepapasakojo, tai buvo 2 gilios zaizdeles, aikas net prausti nesamas imdavo verti verysad.gif nors dar net neprausiamas budavo. tokiu atveju geria nepilti srove, o i vonele drunga sodinti - neskauda tada. bet tepant vaistukus baneocina labai greitai viskas sugijo.
sake labai greitas nykimas hemangiomos, todel taip isopejo ir vieta nedeknga, pastovii sauskelnese
bet nuo tada mes ememe mokintis gyventi be sauskelniu ir jau 9 men bigsmile.gif prasemes ant puodo, tik i lauka dejom sauskelnes, o nuo 1 visai be ju gyvenam. taip kad nera to blogo, kas neiseina i gera

parasykite, kai uzlazeriuos, kas kaip
Miglencija
QUOTE(egzotikaa @ 2013 03 03, 13:12)
musu hemangioma iri ant lytines lupos. dareme 1 lazeri gk klinikoje, daugiau nebereikejo, eme nykti.
viskas buvo taip, kaip rase Zyga. Tik santariskese jus negalesite buti kartu, salia, ir tikriausiai darys narkoze.
mums po lazeriavimo eme labai labai reitai opeti, atsirado zaizdeliu  verysad.gif tai gyvenom be sauskeliu, kiek galima daugiau vaikui leisti pliksineti. is pradzi tai eme stipriai pleiskanoti, atrodo, kad lupasi odele, ir vis gileja tas lupimasis, nyksta hemangioma ir susidaro zaizdele - reikia neuzdelsti, tepti vaistais, tuomet neatsiras zaizdu... mums to nepapasakojo, tai buvo 2 gilios zaizdeles, aikas net prausti nesamas imdavo verti  verysad.gif nors dar net neprausiamas budavo. tokiu atveju geria nepilti srove, o i vonele drunga sodinti - neskauda tada. bet tepant vaistukus baneocina labai greitai viskas sugijo.
sake labai greitas nykimas hemangiomos, todel taip isopejo ir vieta nedeknga, pastovii sauskelnese
bet nuo tada mes ememe mokintis gyventi be sauskelniu ir jau 9 men  bigsmile.gif prasemes ant puodo, tik i lauka dejom sauskelnes, o nuo 1 visai be ju gyvenam. taip kad nera to blogo, kas neiseina i  gera

parasykite, kai uzlazeriuos, kas kaip
*

aciu uz info 4u.gif  mes dar labai mazi, mums tik 5 sav. taip tepam tuo tepaliuku kiekviena kart keiciant sauskelnes ir stengiames tai daryti l.daznai o ir be pampio stengiuo laikyti daznai...
butinai parasysiu kas ir kaip, bet va pastebejau, kad ta deme vidurije pabalus, gal nyksta g.gif  na svarbu kad laiku patebejo, nes siuntma buvau gavus pas pediatre santariskese, kur uzsiregistravau jau kitai dienai, o is jos iskart mane nuvede pas G.Posiuna be eiles net... tai sake kadangi isopejus musu ta deme tai viskas vyksta skubos tvarka..

dar idomu ka reik man ir maziukui tureti vaziuojant i ligonine? ga kas zino? taip mes su narkoze, nes labai mazas sake mazylis plius tokia vieta doh.gif  bet busime iki pietu ten...

egzotikaa
QUOTE(Miglencija @ 2013 03 03, 15:42)
*

mums kur buvo zaizdele, kaip tu rasai is kart baltavo,ta vieta, nykdavo

bet kazin ar jums uzlazeriavus is vis neprasides greitas stiprus nykimas su stipriu isopejimu g.gif ka gydytojas i tai sake?

mums kai lazeriavo buvo beveik 2 menesiukai

o jusu hemangioma kokio dydzio?

is daiktu turekite tai, kas jums butina, ka imtum ir vaziuojant i svecius.
Miglencija
QUOTE(egzotikaa @ 2013 03 03, 20:13)
mums kur buvo zaizdele, kaip tu rasai is kart baltavo,ta vieta, nykdavo

bet kazin ar jums uzlazeriavus is vis neprasides greitas stiprus nykimas su stipriu isopejimu  g.gif ka gydytojas i tai sake?

mums kai  lazeriavo buvo beveik 2 menesiukai

o jusu hemangioma kokio dydzio?

is daiktu turekite tai, kas jums butina, ka imtum ir vaziuojant i svecius.
*

nieko nesake, tik zinau, kad viskas vyksta skubos tvarka...taip didele, beveik puse seklydziu plius dar atskirai viena demele... tai kazkur 3cm ant 3cm (na kai atsileidzia ten seklydes:) man svarbu kad lazeris duotu naudos, plius nekraujuotu ir neskaudetu jam, o ta deme kada isnyks nesvarbu, tokia vieta tai nesimatys.....

tai jam viska imti kaip visada kai kur nors vaziuojam (atsarginiai rubai, pampei, patiealiukas, ir t.t.) o man turbut nieko, juk nebusim ligoninej, sake paleis mus, ar reiketu isideti kokius treningus ir tapkes? g.gif
jur_gi
Labas mambęytes. Perskaičiau viską. mano 3 men. pupa turi tą bjaurybę burnytėje. Gegužės 9 lazeris pas pošiūną GK klinikoje. Matau, kad yra kitų leliukų su hemangioma burnytėje. Mamytes, parašykite kaip sekasi jas gydyti tokioje vietoje. Mums taikys pilną narkozę sad.gif
redgill
QUOTE(jur_gi @ 2013 04 27, 11:33)
Labas mambęytes. Perskaičiau viską. mano 3 men. pupa turi tą bjaurybę burnytėje. Gegužės 9 lazeris pas pošiūną GK klinikoje. Matau, kad yra kitų leliukų su hemangioma burnytėje. Mamytes, parašykite kaip sekasi jas gydyti tokioje vietoje. Mums taikys pilną narkozę sad.gif
*

Mums taip pat buvo burnytėje. Šalino su pilna narkoze ir užteko vienos procedūros. Dabar ji jau nebeauga ir keičia spalvą. Procedūrą ir narkozę pernešė labai gerai, o ir po to niekas netino ir valgyti netrukdė. Viskas truko 15min. Užmigdė prie manęs ir po 15min jau parnešė į palatą.
jur_gi
Ačiū, kad parašėte, ramiau, kad ne mes vienos tokios. Dar bijau, kaip ištvers nevalgiusi 4val. Valgo kaip laikrodukas - kas 3 val blink.gif
CervusDama
QUOTE(jur_gi @ 2013 04 27, 19:13)
Ačiū, kad parašėte, ramiau, kad ne mes vienos tokios. Dar bijau, kaip ištvers nevalgiusi 4val. Valgo kaip laikrodukas - kas 3 val blink.gif
*

Nu kaip kaip smile.gif kaip ir visi- nesiosit, supuosit, ciuciuosit ir istvers smile.gif Maniskei teko 10 valandu be maisto iskentet, nors valgydavo kas 2 val smile.gif Iveikem smile.gif
redgill
Mes ir ištvėrėm visai gerai, nors be (.) sunkiai išbūdavo.
jur_gi
Prieš procedūrą reikalingi kraujo tyrimai. Iš kur jums ėmė kraują - iš venos ar pirštuko? Gydyt. sakė iš pirštuko, o laboratorijoje, kad iš venos. kur tą veną ras tokiai lelei? Ir kardiogramą kaip pasidarysim, tokia nenuorama manoji blink.gif
Miglencija
QUOTE(jur_gi @ 2013 04 28, 09:11)
Prieš procedūrą reikalingi kraujo tyrimai. Iš kur jums ėmė kraują - iš venos ar pirštuko? Gydyt. sakė iš pirštuko, o laboratorijoje, kad iš venos. kur tą veną ras tokiai lelei? Ir kardiogramą kaip pasidarysim, tokia nenuorama manoji blink.gif
*

is venos ims, nes turi nustatyti kresejima kraujo, nes is pirsto to negali pasakyt, na mums tai is pirmo kart paemem, neverke ir neskaudejo maziui, bet mums buvo tik 6sav. narkoze pilna dare 7 sav. nevalge isbuvom 6 valandas , ant ranku prabuvom.. o paskui jau kas puvalndi mazius valge, bet butinai laikykis nurodymu del valgymo kad paskui nebutu problemu
jur_gi
na, rytoj vaziuojame naikinti tos bjaurybės. Turime slogą nedidelę, konsultavausi su Pošiūnu, sakė operuos.Dabar jau pradedu bijoti ir narkozes, ir pooperacinio laikotarpio. O GK po operacijos duoda palatą kokią?Juk ir pavalgyti mazei reiks, ir asarų jaučiu bus. atrodo ten tiek nedaug vietos blink.gif
Miglencija
QUOTE(jur_gi @ 2013 05 08, 15:09)
na, rytoj vaziuojame naikinti tos bjaurybės. Turime slogą nedidelę, konsultavausi su Pošiūnu, sakė operuos.Dabar jau pradedu bijoti ir narkozes, ir pooperacinio laikotarpio. O GK po operacijos duoda palatą kokią?Juk ir pavalgyti mazei reiks, ir asarų  jaučiu bus. atrodo ten tiek nedaug vietos blink.gif
*

na kaip jums praejo? mes tai santariskese operavomes, 9h.lazeravo 11.30h ivaziavom namo.... dave palata, vieni joje buvom, posiunas lazeriavo , nieko nekainavo...
jur_gi
Na, mes po lazerio. Galvojau viskas bus baisiau, fu, praėjo visai neblogai. Tik po narkozės ilgai miegojo, tai neleido namo. dabar po 4 savaičių pasirodysim Pošiūnui, tikiuosi sustabdė augimą bjaurybės. o jei ne, tai sakė sisteminis gydimas, o ką reiškia iš jaudulio nebepaklausiau blink.gif savaitę purškėm burnytę hexoral, tai raukėsi mergyti, neskanu. Bet kodėl mums apie santariškes nieko nesako? Klausiau, bet aiškaus ats.negavau. nejaugi kiekvieną kartą GK reikės mokėti? Bankrutuosiu blink.gif Sveikatytės visiems vaikučiams. 4u.gif
bruum
santariskese turetu nemokama but ta operacija,tik reik ilgiau laukti ir tiek,va mes daremes 1 karta santariskese tai buvo nemokama o paskui 2 kartus gk klinikoj tai kainavo nemazai+keliones islaidos ir = tik sustabde augima o ji mum ant virsutines lupytes, va siandien buvom kaune taip pat privaciai tai ir dare su panasiu lazeriu kaip gk klinikoj, sumokejom 100lt ziuresi kaip bus net nustebau kai pasake kaina,biski verke mazyte bet tetis palaike ir viskas buvo gerai,dabar po menesiuko vel eisim ziuresim kaip bus bet man atrodo kad lazeris tas pats,tikiuosi kad pranyks
vanillasky_
QUOTE(bruum @ 2013 05 20, 16:51)
santariskese turetu nemokama but ta operacija,tik reik ilgiau laukti ir tiek,va mes daremes 1 karta santariskese tai buvo nemokama o paskui 2 kartus gk klinikoj tai kainavo nemazai+keliones islaidos ir = tik sustabde augima o ji mum ant virsutines lupytes, va siandien buvom kaune taip pat privaciai tai ir dare su panasiu lazeriu kaip gk klinikoj, sumokejom 100lt ziuresi kaip bus net nustebau kai pasake kaina,biski verke mazyte bet tetis palaike ir viskas buvo gerai,dabar po menesiuko vel eisim ziuresim kaip bus bet man atrodo kad lazeris tas pats,tikiuosi kad pranyks
*

ir kaip siutacija po apsilankymo kaune?

Papildyta:
sveikutes mamytes,

mes irgi turim sita bjaurybe ant zanduko sad.gif

tj vakar pirmakart buvom GK klinikoj, turejo but tik konsultacija, bet pasake kad reiks gydymo tj isprasiau kad darytu iskart, nes toli nuo vln gyvenam. O ir lb pasiseke neeme uz konsultacija smile.gif
tikiuos prades nykt ar bent sustos augt.
bruum
situacija tokia kad hemangioma pradejo sveseti,truputi pakeite spalva,bet reikia sia procedura kartoti kas menesi nes daktare nori ja sumazinti pirma,o paskuj isims su chirurginiu lazeriu.
ZyGa
QUOTE(bruum @ 2013 07 09, 15:49)
situacija tokia kad hemangioma pradejo sveseti,truputi pakeite spalva,bet reikia sia procedura kartoti kas menesi nes daktare nori ja sumazinti pirma,o paskuj isims su chirurginiu lazeriu.
*

Labas, pas mus lazeriavo 3 kartus, rugseji spali ir lapkrity, sustabde augima, hemangioma, tai padideja tai ziauriai sumazeja, tai labai pasvieseja taivel patamseja, bet realiai tikrai mazesne. Gydytojas sake, kad ji isnyks per ilgesni laika visiskai.
Man klausimas, o kam isimineti chirurginiu lazeriu jeigu jos isnyksta? g.gif
bruum
QUOTE(ZyGa @ 2013 07 09, 16:41)
Labas, pas mus lazeriavo 3 kartus, rugseji spali ir lapkrity, sustabde augima, hemangioma, tai padideja tai ziauriai sumazeja, tai labai pasvieseja taivel patamseja, bet realiai tikrai mazesne. Gydytojas sake, kad ji isnyks per ilgesni laika visiskai.
Man klausimas, o kam isimineti chirurginiu lazeriu jeigu jos isnyksta? g.gif
*

chirurginis tam kad jeigu neisnyktu,nes kiek ta vaika galima kankinti su tiek lazerevimu juk tai skausminga procedura as manau,man jau nervai nebelaiko kai mazyte taip kankinasi,aisku tikrai neskubu to daryti vis tikiuosi kad praeis verysad.gif
leiliuke
Sveikutes,

turim ir mes ta nelemta deme sad.gif
norejau paklaust, ar buvo kam skyre pradzioj gerti vaistus pusmeti? koks ju poveikis? ar tai vystymuisi nekenkia?
bruum
QUOTE(leiliuke @ 2013 07 12, 14:42)
Sveikutes,

turim ir mes ta nelemta deme sad.gif
norejau paklaust, ar buvo kam skyre pradzioj gerti vaistus pusmeti? koks ju poveikis? ar tai vystymuisi nekenkia?
*

mes vartojom propranololum atrodo, bet nepasakyciau kad labai padejo,vystimuisi atrodo nepakenke bet man visvien buvo baisu ju duoti,viso tik 3 menesius juos gerem
leiliuke
QUOTE(bruum @ 2013 07 12, 18:22)
mes vartojom propranololum atrodo, bet nepasakyciau kad labai padejo,vystimuisi atrodo nepakenke bet man visvien buvo baisu ju duoti,viso tik 3 menesius juos gerem
*

net nepristabde tie vaistukai? jezau kaip as bijau, kad neisplistu ta deme, nes ir taip labai didele, per puse blauzdos sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.