Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 10

Sena tema
Papildyta:
Sveikos,
mano brolis jau daug metų turi galvoje žvynelinę. Labai pergyvena ir kompleksuoja dėl to. Jam labai padėdavo vaistai Daivonex, o dabar sužinojo, kad lyg jie nebebus gaminami? Brolis visiškai nusivylęs.. Gal kuri turite daugiau informacijos apie tai? gal žinote koks tiktų pakaitalas šiems vaistams, kad sudėtis būtų ta pati? Bet koks patarimas labai labai praverstų.. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, as parsiveziau is UK pabandyti tepaliuka E45, mano dukrai labai pagelbejo, bandysiu ir as unsure.gif nepades tai nepades 4u.gif

O be to kaina juokinga palyginus su musu vaistais:) biggrin.gif

dar ir ta pati nusipirkau kuno pieneli ar losjonas ..tai gal sausuma nuims bigsmile.gif

Gal kas bandet?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 16 balandžio 2012 - 10:05
Gal kas pasidalintumėte patirtimi, kaip prižiūrėti galvos odą, kai gyveni vienas? Niekaip nesugebu.
Atsakyti
Šviesa padeda gydyti odos ligas. ka esate girdeja, kas esate isbande kvarcines lempas, soliarumus, 311 nanometrų selektyvūs B tipo UV spinduliai kur juos galima rasti klaipedoje.
Atsakyti
Sveikutės ! 4u.gif
Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo patirtimi. Žvynelinę turiu apie metus, tačiau prieš pusę metų pajutau ryškų pablogėjimą, tada ir prasidėjo mano kelionė po daktarus ir ieškojimai. Žvynelinę turiu ant delnų ir padų.
Lankiausi pas alergologą, dariausi tą brangų (apie 200lt) tyrimą kam esu alergiška - pasirodo niekam. Tada kreipiausi į Santarikių dermatologijos kliniką. Man paskyrė elocon kremą, putas su šlapalu UVA spidulių terapiją 2 savaitėms. Po šio gydymo man pablogėjo..ir labai stipriai. Nusivylusi kreipiausi į Vilniaus Kauno g. esančią užkrečiamų ligų ir odos kliniką. Naudojau Daivovet, naują brangų Psoriaderm kremą - be rezultato. g.gif
Atsisiunčiau internetu kremą E45 - geras kremas labai ir žymiai geriau už visus brangius, kuriuos turime mūsų vaistinėse. Taip pat internetu atsisiunčiau Tynefcon tabletes (žolinis vaistas nuo žvynelinės) - labai daug gerų atsiepimų apie šias tabletes turi amerikos daktrai.
Galutinai nusivylusi ir ieškodama visko, kas galėtų padėti kreipiausi į žvėryno natūralios medicinos centrą, pas gerb.Tulčiną. Padarė man maisto netoleravimo testą, sudarė diatą. Pradėjau lankytis soliariume, gėriu vitaminą B ir nusipirkau natūralių alijošiaus sulčių. Ir ką aš Jums galiu pasakyti - jau po 2 savaičių ne tik numečiau 4kg, bet mano rankos ir pėdos "ant akių" gerėja. Aš nerealiai laiminga ir patenkinta!!! Negaliu sulaukti kas bus dar po kelių savaičių. Ir toliau laikysiuos visų šitų metodų. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(** Svaja** @ 2012 04 16, 11:05)
Sveikutes, as parsiveziau is UK pabandyti tepaliuka E45, mano dukrai labai pagelbejo, bandysiu ir as unsure.gif  nepades tai nepades 4u.gif

O be to kaina juokinga palyginus su musu vaistais:) biggrin.gif

dar ir ta pati nusipirkau kuno pieneli ar losjonas ..tai  gal sausuma nuims bigsmile.gif

Gal kas bandet?? g.gif


Girdėjau, kad Amerikoje šį kremą skiria visiems, turintiems bėdų su oda. Mana pačiai šis kremas labai patinka, puikiai maitina oda, minkština, nuima raudonumą. O kaina - tikrai super. Jau baigiu vieną 500gr indą, ir žadu būtinai užsisakyti dar.
Atsakyti
gal kazkas bande siuos preparatus?
My Webpage
Atsakyti
Sveikos mergaites, jungiames prie jusu, mano vyrui ji jau 8 metai, siuo metu esame lietuvoje, gal jus rekomenduotutumete is savo patirties kokius tyrimus pasidaryti, ar ka is savo patirties... dekavoju uz atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astrėja @ 2012 04 23, 19:19)
Sveikos mergaites, jungiames prie jusu, mano vyrui ji jau 8 metai, siuo metu esame lietuvoje, gal jus rekomenduotutumete is savo patirties kokius tyrimus pasidaryti, ar ka is savo patirties... dekavoju uz atsakymus. 4u.gif


Paskaitykite mano posta 4u.gif patikekit, isbandziau nuo iki, bet kol kas efektyviausia - maisto suderininamumo testas, soliariumas, saule, jokio alkoholio. Man padeda. Isbandziau labai daug kremu - jie tik minkstina oda, juos reikia naudoti, bet ne jais gydytis, visa problema yra is vidaus
Atsakyti
sveikos, merginos, as taip pat turiu zvyneline jau 11 metu, Lietuvoje bandziau gydyti niekas nesiseke jokie vaistai nepadejo, na, kunui padedavo, o vat galvos odai, nu niekaip, visus turbut isbandziau, teko susitaikyti su diskonfortu...
taip susikloste gyvenimas, kad istekejau ir isvaziavau gyventi i Turkija, mano vyras gydytojas, nuvede mane pas savo drauga, jis israse tris vaistus, po 2 sav naudojimo mano galvos odoje zymiai sumazejo, o po menesio visai isnyko visiems metams (kol nepastojau, tada viskas islindo veliai), Lietuvoje yra viena problema, nera geru vaistu...
ir ne vienas sampunas neveike, plaunu plaugus su paprastu sampunu mano tipo plaukams
zinokit neblogai palengvina alyvuogiu aliejus issitepti oda nakciai, tempimas sumazeja, tik toks pagerejimas, bet vis sis tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chiachia @ 2012 04 20, 12:42)
Sveikutės ! 4u.gif
Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo patirtimi. Žvynelinę turiu apie metus, tačiau prieš pusę metų pajutau ryškų pablogėjimą, tada ir prasidėjo mano kelionė po daktarus ir ieškojimai. Žvynelinę turiu ant delnų ir padų.
Lankiausi pas alergologą, dariausi tą brangų (apie 200lt) tyrimą kam esu alergiška - pasirodo niekam. Tada kreipiausi į Santarikių dermatologijos kliniką. Man paskyrė elocon kremą, putas su šlapalu UVA spidulių terapiją 2 savaitėms. Po šio gydymo man pablogėjo..ir labai stipriai. Nusivylusi kreipiausi į Vilniaus Kauno g. esančią užkrečiamų ligų ir odos kliniką. Naudojau Daivovet, naują brangų Psoriaderm kremą - be rezultato. g.gif
Atsisiunčiau internetu kremą E45 - geras kremas labai ir žymiai geriau už visus brangius, kuriuos turime mūsų vaistinėse. Taip pat internetu atsisiunčiau Tynefcon tabletes (žolinis vaistas nuo žvynelinės) - labai daug gerų atsiepimų apie šias tabletes turi amerikos daktrai.
Galutinai nusivylusi ir ieškodama visko, kas galėtų padėti kreipiausi į žvėryno natūralios medicinos centrą, pas gerb.Tulčiną. Padarė man maisto netoleravimo testą, sudarė diatą. Pradėjau lankytis soliariume, gėriu vitaminą B ir nusipirkau natūralių alijošiaus sulčių. Ir ką aš Jums galiu pasakyti - jau po 2 savaičių ne tik numečiau 4kg, bet mano rankos ir pėdos "ant akių" gerėja. Aš nerealiai laiminga ir patenkinta!!! Negaliu sulaukti kas bus dar po kelių savaičių. Ir toliau laikysiuos visų šitų metodų. thumbup.gif
Papildyta:
Girdėjau, kad Amerikoje šį kremą skiria visiems, turintiems bėdų su oda. Mana pačiai šis kremas labai patinka, puikiai maitina oda, minkština, nuima raudonumą. O kaina - tikrai super. Jau baigiu vieną 500gr indą, ir žadu būtinai užsisakyti dar.

Ydomu iskur uzsisakot,ir kokia jo kaina g.gif
Atsakyti
vienam protingam (mano manymu) straipsny rašo:

QUOTE
Artritas, žvynelinė, trombozė, serotonino ir katecholaminų perteklius, silpna kraujo ląstelių kilerių veikla, alergija, visų rūšių skausmai, PMS, širdies kraujagyslių ligos, uždegimai ... tai ligos, kurias įtakoja medžiagos, medicinoje vadinamos prostaglandinais (PG). Prostglandinai skirstomi į tuos, kurie:

                        1.Slopina uždegimus (PG1).

                        2.Skatina uždegimus (PG2).

                        3.Blokuoja PG2. (PG3).


Normaliai funkcionuojančiame organizme prostaglandinų santykis turi būti toks:

PG1/(PG2+PG3) = 1/1

Tai vėlgi akivaizdžiai pasireiškianti priešybių vienybė. Pažeidus šį santykį į vieną ar kitą pusę turėsime fizinius skausmus.

Nuo ko priklauso šis santykis organizme? Nuo jame sintetinamų arba gaunamų iš išorės polinesočiųjų riebiųjų rūgščių Omega6 ir Omega3, kurios yra gamybinė medžiaga prostaglandinams. Sveikame organizme jų santykis turi būti  1:1. Daugelį amžių mūsų maiste šis santykis toks ir buvo, tačiau atėjo pramonės revoliucija su savo presais ir mus taip užspaudė, kad šis santykis mūsų maiste tapo 10:1, o kai kam (pvz, pigaus saulėgrąžų aliejaus mėgėjams) ir 25:1.

PG1 sintetinti organizme reikalingos Omega3,  PG2 – Omega6. Kuomet organizme yra pažeidžiamas balansas tarp šių dviejų r. rūgščių į Omega6 didėjimo pusę, tada organizme prasideda visa eilė aukščiau  paminėtų problemų.
[.....]

Esant uždegimams, teisingas  žingsnis būtų vienintelis – apriboti Omega6 riebiųjų rūgščių pakliuvimą į organizmą.

taigi, žiūrėkite, ką valgote. Saugokitės tų Omega disbalanso.
Atsakyti
o su galvos oda tai ir man problema...2 metus plaukai nekirpti, ziauru i juos ir ziuret, bet kad geda eit su tokia galva i kirpykla, o niekas nepadeda, kokie tik sampunai neisbandyti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
bandziau sampuna thai herbal remedy, na pradzioj tikrai sumazejo pleiskanu, nenieztejo, bet po kurio laiko vel tas pat, nezinau ka ir bandyt
ir kuna tenka pasiteplioti, o ir vasara ateina, ne sijonu neuzsidesiu verysad.gif
Atsakyti