Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 10

gal kas turejote panasia situacija ir gali patarti:
didele veido dalis, kakta, nosis...kaklas apejo zvyneline, jau nezinau kaip maskuotis nes krempudros dar labiau isryskina negrazumus, o i zmones eiti reikia...
be to dar laukiuosi 4 men, tad dar ilgai vaistu vartoti negalesiu unsure.gif
gal zinote raminanciu kremu, ar geros kosmetikos linija musu atveju?
Atsakyti
lensa, gal nueikite pas daktarą? ax.gif
Aš kai laukiausi, pirmą trimestrą prasidėjo staigus žvynelinės paūmėjimas. Tiesa, pas mane gavoje, kaip ir nesimatė aplinkiniams, bet gyvenimo kokybė smarkiai pablogėjo. Dermatologas man pasakė, kad kadangi plotas nėra didelis, galima pavartoti tepaliukų, kadangi jų veikliosios medžiagos į kraują praktiškai nepatenka, yra vietinio poveikio. Ir, žinot, naudojau... Trumpai, tik kol praėjo (gal savaitę), labai mažais kiekiais. Bet man padėjo, o daugiau nėštumo metu ir kol maitinau neatsinaujino... Bet kuriuo atveju, gydytojas daugiau galės patarti, nei SM, juk yra silpnesnių vaistų, kurie nepadarys žalos vaikeliui, o jums galės padėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lensa @ 2013 05 17, 22:50)
gal kas turejote panasia situacija ir gali patarti:
didele veido dalis, kakta, nosis...kaklas apejo zvyneline, jau nezinau kaip maskuotis nes krempudros dar labiau isryskina negrazumus, o i zmones eiti reikia...
be to dar laukiuosi 4 men, tad dar ilgai vaistu vartoti negalesiu unsure.gif
gal zinote raminanciu kremu, ar geros kosmetikos linija musu atveju?


Pabandykit Physiogel losjoną su lipidais. Aš juo tepu veidą, nes jis nehormoninis.
Gana brangokas, bet jeigu reikia mažesnio kiekio, tai į mažesnes talpas supilsto Kauno g. esančioje vaistinėje (Odos ir veneros ligų centras).

Beje, dėl nėštumo: tai man per abu nėštumus, ypač pirmą trimestrą, labai liga paūmėdavo, bet paskui nelikdavo nė žvynelio. Kažkaip savaime praeidavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2013 04 27, 10:54)
g.gif O Jūs esate išbandžiusi pati? Info lapelyje parašyta, kad padeda gydyti odos ligas, bet kad papildas skirtas šunims...


taip tai yra priemone sunims arkliams ir katems,pati dirbu su gyvunais,ir buvo keli atvejai ,kad jaunos merginos sustabde sita liga,nzn ar ilgam bet faktas kad sustabde,nes klaip zinot visos tos ligos odos kyla nuo zarnyno,o silicio rugstis gerina virskinima ir regeneruoja odos audinius ,tai netycia uzklydau i sia tema ir galvoju pasidalinsiu ,gal kam pades smile.gif o del veterinariniu priemoniu,juokas juokais bet pati plaunu galva su arkliu sampunu ir esu nerealiai patenkinta,yra daug tepalu kurie tikrai veiksmingesni nei ta visa chemija musu vaistinese smile.gif sekmes!!
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Bandysiu ir as prie jusu prisijungti doh.gif

Labai daug skaitau,domiuosi....Bet niekur neradau atsiliepimu,pasiulymu del sio vaistuko:


****http://www.amazon.co.uk/Salcura-3296647-DermaSpray-Intensive-50ml/dp/B001E812WC *****

Gal netycia teko kam nors girdeti apie si vaistuka,nes atsiliepimai bent jau pas mus super(UK)
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 06 01, 21:42)
Sveikos mergaites,
Bandysiu ir as prie jusu prisijungti doh.gif

Labai daug skaitau,domiuosi....Bet niekur neradau atsiliepimu,pasiulymu del sio vaistuko:
****http://www.amazon.co.uk/Salcura-3296647-DermaSpray-Intensive-50ml/dp/B001E812WC    *****

Gal netycia teko kam nors girdeti apie si vaistuka,nes atsiliepimai bent jau pas mus super(UK)


Neteko bandyti, bet pasiskaiciau atsiliepimus. Dauguma teigiami.
O Jus gal esate isbandziusi?
Atsakyti
QUOTE(lensa @ 2013 05 17, 22:50)
gal kas turejote panasia situacija ir gali patarti:
didele veido dalis, kakta, nosis...kaklas apejo zvyneline, jau nezinau kaip maskuotis nes krempudros dar labiau isryskina negrazumus, o i zmones eiti reikia...
be to dar laukiuosi 4 men, tad dar ilgai vaistu vartoti negalesiu unsure.gif
gal zinote raminanciu kremu, ar geros kosmetikos linija musu atveju?

Tikrai yra nemazai nehormoniniu vaistu, ir gydytojas tikrai manau patartu ka galima naudot. Is nehormoniniu - elidel, tikrai padeda, tik vartoti reikia pakankamai ilgai ; o is kosmetikos maitinancios - drekinancios... Manau as ant savo vaiko jau viska esu isbandzius smile.gif)) ir is kiekvienos keliones dar parvezam... Stebuklu nebuna, bet tikrai pagereja odos bukle nuo reguliaraus naudojimo. Dabar jau vasara - saule ir jura geriausi vaistai !!
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2013 06 01, 23:33)
Manau as ant savo vaiko jau viska esu isbandzius smile.gif))

Sveika,
manau, tikrai ne viską! Išbandyk Paleo mitybą. Ji tinka visiem, tačiau labiausiai autoimunininkams. Procesas lėtas, tačiau efektas visam gyvenimui.
Kodėl atsiranda tokios bėdos? Esmė išdėstyta ČIA
Informaciją išvertė viena SM narė, Elata. Jai reikia padėkoti už informacijos pateikimą lietuviškai.
info angliškai http://www.thepaleom...om/autoimmunity

Tereikia tik noro, ir šitos problemos atsikratysit mirksiukas.gif . Jau yra žmonių, pagal šitą schemą sugebėjusių atsikratyt iškart keletos autoimuninių bėdų.
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2013 06 01, 19:00)
Neteko bandyti, bet pasiskaiciau atsiliepimus. Dauguma teigiami.
O Jus gal esate isbandziusi?

****Ne nebandziau,tik kelios dienos atgal atkapsciau toki vaistuka tai sakau gal netycia jau kas nors isbande g.gif
Labai keistai tie atsiliepimai,ar galima sitos zarazos atsikratyti schmoll.gif ?
Uzsisakiau,lauksiu kol atsius ir bus matyt,juk reik bandyt viska verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 06 03, 17:52)
****Ne nebandziau,tik kelios dienos atgal atkapsciau toki vaistuka tai sakau gal netycia jau kas nors isbande g.gif
Labai keistai tie atsiliepimai,ar galima sitos zarazos atsikratyti schmoll.gif ?
Uzsisakiau,lauksiu kol atsius ir bus matyt,juk reik bandyt viska verysad.gif


Užsisakiau ir aš. Tiesa, kad reik bandyti viską... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2013 06 04, 08:57)
Užsisakiau ir aš. Tiesa, kad reik bandyti viską...  unsure.gif



****Ar jus jau anksciau domejotes juo ar tik dabar mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif As 3 buteliukus iskarto,o tai vienas gal sakau per maziukas bus ax.gif
Sekmes mums...
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 06 04, 14:31)
****Ar jus jau anksciau domejotes juo ar tik dabar  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif As 3 buteliukus iskarto,o tai vienas gal sakau per maziukas bus ax.gif
Sekmes mums...


Vaistukas man buvo naujiena. Tiesiog paskaičiau atsiliepimus - dauguma teigiamų. Aš užsisakiau didesnės talpos biggrin.gif , bet kol kas 1 vnt.
Atsakyti