Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žvynelinė 10
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Laukine25
Sena tema
Papildyta:
Sveikos,
mano brolis jau daug metų turi galvoje žvynelinę. Labai pergyvena ir kompleksuoja dėl to. Jam labai padėdavo vaistai Daivonex, o dabar sužinojo, kad lyg jie nebebus gaminami? Brolis visiškai nusivylęs.. Gal kuri turite daugiau informacijos apie tai? gal žinote koks tiktų pakaitalas šiems vaistams, kad sudėtis būtų ta pati? Bet koks patarimas labai labai praverstų.. Ačiū. 4u.gif
** Svaja**
Sveikutes, as parsiveziau is UK pabandyti tepaliuka E45, mano dukrai labai pagelbejo, bandysiu ir as unsure.gif nepades tai nepades 4u.gif

O be to kaina juokinga palyginus su musu vaistais:) biggrin.gif

dar ir ta pati nusipirkau kuno pieneli ar losjonas ..tai gal sausuma nuims bigsmile.gif

Gal kas bandet?? g.gif
F12
Gal kas pasidalintumėte patirtimi, kaip prižiūrėti galvos odą, kai gyveni vienas? Niekaip nesugebu.
tkom19
Šviesa padeda gydyti odos ligas. ka esate girdeja, kas esate isbande kvarcines lempas, soliarumus, 311 nanometrų selektyvūs B tipo UV spinduliai kur juos galima rasti klaipedoje.
chiachia
Sveikutės ! 4u.gif
Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo patirtimi. Žvynelinę turiu apie metus, tačiau prieš pusę metų pajutau ryškų pablogėjimą, tada ir prasidėjo mano kelionė po daktarus ir ieškojimai. Žvynelinę turiu ant delnų ir padų.
Lankiausi pas alergologą, dariausi tą brangų (apie 200lt) tyrimą kam esu alergiška - pasirodo niekam. Tada kreipiausi į Santarikių dermatologijos kliniką. Man paskyrė elocon kremą, putas su šlapalu UVA spidulių terapiją 2 savaitėms. Po šio gydymo man pablogėjo..ir labai stipriai. Nusivylusi kreipiausi į Vilniaus Kauno g. esančią užkrečiamų ligų ir odos kliniką. Naudojau Daivovet, naują brangų Psoriaderm kremą - be rezultato. g.gif
Atsisiunčiau internetu kremą E45 - geras kremas labai ir žymiai geriau už visus brangius, kuriuos turime mūsų vaistinėse. Taip pat internetu atsisiunčiau Tynefcon tabletes (žolinis vaistas nuo žvynelinės) - labai daug gerų atsiepimų apie šias tabletes turi amerikos daktrai.
Galutinai nusivylusi ir ieškodama visko, kas galėtų padėti kreipiausi į žvėryno natūralios medicinos centrą, pas gerb.Tulčiną. Padarė man maisto netoleravimo testą, sudarė diatą. Pradėjau lankytis soliariume, gėriu vitaminą B ir nusipirkau natūralių alijošiaus sulčių. Ir ką aš Jums galiu pasakyti - jau po 2 savaičių ne tik numečiau 4kg, bet mano rankos ir pėdos "ant akių" gerėja. Aš nerealiai laiminga ir patenkinta!!! Negaliu sulaukti kas bus dar po kelių savaičių. Ir toliau laikysiuos visų šitų metodų. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(** Svaja** @ 2012 04 16, 11:05)
Sveikutes, as parsiveziau is UK pabandyti tepaliuka E45, mano dukrai labai pagelbejo, bandysiu ir as unsure.gif  nepades tai nepades 4u.gif

O be to kaina juokinga palyginus su musu vaistais:) biggrin.gif

dar ir ta pati nusipirkau kuno pieneli ar losjonas ..tai  gal sausuma nuims bigsmile.gif

Gal kas bandet?? g.gif
*

Girdėjau, kad Amerikoje šį kremą skiria visiems, turintiems bėdų su oda. Mana pačiai šis kremas labai patinka, puikiai maitina oda, minkština, nuima raudonumą. O kaina - tikrai super. Jau baigiu vieną 500gr indą, ir žadu būtinai užsisakyti dar.
Milde
gal kazkas bande siuos preparatus?
My Webpage
Astrėja
Sveikos mergaites, jungiames prie jusu, mano vyrui ji jau 8 metai, siuo metu esame lietuvoje, gal jus rekomenduotutumete is savo patirties kokius tyrimus pasidaryti, ar ka is savo patirties... dekavoju uz atsakymus. 4u.gif
chiachia
QUOTE(Astrėja @ 2012 04 23, 19:19)
Sveikos mergaites, jungiames prie jusu, mano vyrui ji jau 8 metai, siuo metu esame lietuvoje, gal jus rekomenduotutumete is savo patirties kokius tyrimus pasidaryti, ar ka is savo patirties... dekavoju uz atsakymus. 4u.gif
*

Paskaitykite mano posta 4u.gif patikekit, isbandziau nuo iki, bet kol kas efektyviausia - maisto suderininamumo testas, soliariumas, saule, jokio alkoholio. Man padeda. Isbandziau labai daug kremu - jie tik minkstina oda, juos reikia naudoti, bet ne jais gydytis, visa problema yra is vidaus
galubacka
sveikos, merginos, as taip pat turiu zvyneline jau 11 metu, Lietuvoje bandziau gydyti niekas nesiseke jokie vaistai nepadejo, na, kunui padedavo, o vat galvos odai, nu niekaip, visus turbut isbandziau, teko susitaikyti su diskonfortu...
taip susikloste gyvenimas, kad istekejau ir isvaziavau gyventi i Turkija, mano vyras gydytojas, nuvede mane pas savo drauga, jis israse tris vaistus, po 2 sav naudojimo mano galvos odoje zymiai sumazejo, o po menesio visai isnyko visiems metams (kol nepastojau, tada viskas islindo veliai), Lietuvoje yra viena problema, nera geru vaistu...
ir ne vienas sampunas neveike, plaunu plaugus su paprastu sampunu mano tipo plaukams
zinokit neblogai palengvina alyvuogiu aliejus issitepti oda nakciai, tempimas sumazeja, tik toks pagerejimas, bet vis sis tas smile.gif
DOLRIN
QUOTE(chiachia @ 2012 04 20, 12:42)
Sveikutės ! 4u.gif
Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo patirtimi. Žvynelinę turiu apie metus, tačiau prieš pusę metų pajutau ryškų pablogėjimą, tada ir prasidėjo mano kelionė po daktarus ir ieškojimai. Žvynelinę turiu ant delnų ir padų.
Lankiausi pas alergologą, dariausi tą brangų (apie 200lt) tyrimą kam esu alergiška - pasirodo niekam. Tada kreipiausi į Santarikių dermatologijos kliniką. Man paskyrė elocon kremą, putas su šlapalu UVA spidulių terapiją 2 savaitėms. Po šio gydymo man pablogėjo..ir labai stipriai. Nusivylusi kreipiausi į Vilniaus Kauno g. esančią užkrečiamų ligų ir odos kliniką. Naudojau Daivovet, naują brangų Psoriaderm kremą - be rezultato. g.gif
Atsisiunčiau internetu kremą E45 - geras kremas labai ir žymiai geriau už visus brangius, kuriuos turime mūsų vaistinėse. Taip pat internetu atsisiunčiau Tynefcon tabletes (žolinis vaistas nuo žvynelinės) - labai daug gerų atsiepimų apie šias tabletes turi amerikos daktrai.
Galutinai nusivylusi ir ieškodama visko, kas galėtų padėti kreipiausi į žvėryno natūralios medicinos centrą, pas gerb.Tulčiną. Padarė man maisto netoleravimo testą, sudarė diatą. Pradėjau lankytis soliariume, gėriu vitaminą B ir nusipirkau natūralių alijošiaus sulčių. Ir ką aš Jums galiu pasakyti - jau po 2 savaičių ne tik numečiau 4kg, bet mano rankos ir pėdos "ant akių" gerėja. Aš nerealiai laiminga ir patenkinta!!! Negaliu sulaukti kas bus dar po kelių savaičių. Ir toliau laikysiuos visų šitų metodų. thumbup.gif
Papildyta:
Girdėjau, kad Amerikoje šį kremą skiria visiems, turintiems bėdų su oda. Mana pačiai šis kremas labai patinka, puikiai maitina oda, minkština, nuima raudonumą. O kaina - tikrai super. Jau baigiu vieną 500gr indą, ir žadu būtinai užsisakyti dar.
*

Ydomu iskur uzsisakot,ir kokia jo kaina g.gif
" voresta "
vienam protingam (mano manymu) straipsny rašo:

Artritas, žvynelinė, trombozė, serotonino ir katecholaminų perteklius, silpna kraujo ląstelių kilerių veikla, alergija, visų rūšių skausmai, PMS, širdies kraujagyslių ligos, uždegimai ... tai ligos, kurias įtakoja medžiagos, medicinoje vadinamos prostaglandinais (PG). Prostglandinai skirstomi į tuos, kurie:

1.Slopina uždegimus (PG1).

2.Skatina uždegimus (PG2).

3.Blokuoja PG2. (PG3).

Normaliai funkcionuojančiame organizme prostaglandinų santykis turi būti toks:

PG1/(PG2+PG3) = 1/1

Tai vėlgi akivaizdžiai pasireiškianti priešybių vienybė. Pažeidus šį santykį į vieną ar kitą pusę turėsime fizinius skausmus.

Nuo ko priklauso šis santykis organizme? Nuo jame sintetinamų arba gaunamų iš išorės polinesočiųjų riebiųjų rūgščių Omega6 ir Omega3, kurios yra gamybinė medžiaga prostaglandinams. Sveikame organizme jų santykis turi būti  1:1. Daugelį amžių mūsų maiste šis santykis toks ir buvo, tačiau atėjo pramonės revoliucija su savo presais ir mus taip užspaudė, kad šis santykis mūsų maiste tapo 10:1, o kai kam (pvz, pigaus saulėgrąžų aliejaus mėgėjams) ir 25:1.

PG1 sintetinti organizme reikalingos Omega3,  PG2 – Omega6. Kuomet organizme yra pažeidžiamas balansas tarp šių dviejų r. rūgščių į Omega6 didėjimo pusę, tada organizme prasideda visa eilė aukščiau  paminėtų problemų.
[.....]

Esant uždegimams, teisingas  žingsnis būtų vienintelis – apriboti Omega6 riebiųjų rūgščių pakliuvimą į organizmą.

taigi, žiūrėkite, ką valgote. Saugokitės tų Omega disbalanso.
Duteee2
o su galvos oda tai ir man problema...2 metus plaukai nekirpti, ziauru i juos ir ziuret, bet kad geda eit su tokia galva i kirpykla, o niekas nepadeda, kokie tik sampunai neisbandyti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
bandziau sampuna thai herbal remedy, na pradzioj tikrai sumazejo pleiskanu, nenieztejo, bet po kurio laiko vel tas pat, nezinau ka ir bandyt
ir kuna tenka pasiteplioti, o ir vasara ateina, ne sijonu neuzsidesiu verysad.gif
galubacka
QUOTE(Duteee2 @ 2012 05 02, 22:00)
o su galvos oda tai ir man problema...2 metus plaukai nekirpti, ziauru i juos ir ziuret, bet kad geda eit su tokia galva i kirpykla, o niekas nepadeda, kokie tik sampunai neisbandyti verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
bandziau sampuna thai herbal remedy, na pradzioj tikrai sumazejo pleiskanu, nenieztejo, bet po kurio laiko vel tas pat, nezinau ka ir bandyt
ir kuna tenka pasiteplioti, o ir vasara ateina, ne sijonu  neuzsidesiu verysad.gif
*

sampunas nepades, reikia vartoti vaistus, as naudoju psorcutan scalp lotion galvos odai ir psorcutan beta tepalas kunui ir vienas smirdantys gaminami vaistai alieus, tai as tik su jais issygyziau
Papildyta:
o kas del kirpyklos, as tai kai eidavau, is kart kirpejai sakau turiu zvyneline, neuzkreciama! ir viskas, supranta smile.gif
nesigedint, eik is viskas, tik diena pries tai pasitepk galvos oda kokiu nors riebiu kremu, kaip salicilo tepalu nakciai, nebus tiek daug pleiskanu po plovimo smile.gif
invazy
Sveikos smile.gif
žinau ne viena zmogu, kuris issigyde zvyneline, po 20 metu pagaliau vėl gali dziaugtis gyvenimu...
Pačiai ne zvyneline buvo , bet pastoviai berdavo, niezedavo atitinkamas vietas (ypatingai pilva), kasantis uzsidedavo sasai, nes susidarydavo slapi spuogeliai,, israsytais tepalais issigyddavau iki kito karto,, pati ejau pas alergologus, bet sie nieko nerado, sake kad problema organizme smile.gif
Laimei, darbar tokiu problemu, ir zinau produktus, kurie gali padet sergantiesiems smile.gif)) jei kam idomu butu prasom rašykit, galesiu suteikti papildomos informacijos... Visada malonu padet kitiems wink.gif
Duteee2
labai aciu uz patarimus del kirpyklos, taciau as neturiu tiek drasos ir manau neisdrisiu fool.gif
(psorcutan scalp lotion galvos odai ir psorcutan beta tepalas kunui ) o kokie cia tepalai galvai ir kunui is kur jie?
galubacka
QUOTE(Duteee2 @ 2012 05 06, 21:07)
labai aciu uz patarimus del kirpyklos, taciau as neturiu tiek drasos ir manau neisdrisiu fool.gif
(psorcutan scalp lotion galvos odai ir psorcutan beta tepalas kunui ) o kokie cia tepalai galvai ir kunui is kur jie?
*

nebijok, Lietuvoje, kas sestas zmogus serga
ties vaistai siaip vokiski, bet as perkuosi turkijoje, tai losijonas galvai ir tepalas kunui nete anglu kalba yra apie juos, gydytojas, kuris man israse, zvenge, kad Lietuvoje ju nera, mano vyras juokauja, jog Lietuvos gydytojai tik paracitamoli te ir te zino biggrin.gif ir visi, is turkijos, gydytojai, kas buvo pas mus, visi kalba, kad ten nera geru vaistu is vis, brangus ziauriai, o naudos jokios, todel, kai mano senelis buvo gyvas, visus jam reikalingus vaistus vezdavau is turkijos
Agnė/Ramutė
Psorcutan pagrindinė veiklioji medžiaga-vitaminas d, (calcipotrienas), atitikmuo būtų Daivonex, tik nežinau ar veikliosios medžiagos kiekis toks pat. Kažkas čia nerimavo, kad Daivonex nebegamins - tiesiog reikia ieškotis atitikmenų pagal veikliąją medžiagą, kam ši medžiaga tinka. Tuo pačiu pasitikrint savo vit. D koncentraciją kraujyje, jei trūksta - pasirūpint, kad būtų norma. 4u.gif
~Madam~
Sveikos, turiu ir aš šią bėdą, ačiū Dievui kad tik galvoj. Nors prieš pora metų buvo persimetę į kojos nagą. padarė tyrimus, patvirtino kad ne grybelis, išgėriau kažkokių vaistų kursą, nebeprisimenu pavadinimo (bet manau skirti grybeliui gydyti), ir lyg praėjo, pries kelsi mėnėsius žiūriu vėl tas pats doh.gif Kaip gydyti nagą? g.gif
chiachia
QUOTE(DOLRIN @ 2012 05 02, 18:37)
Ydomu iskur uzsisakot,ir kokia jo kaina g.gif
*

http://www.ebay.com/itm/E45-Dermatological...=item20c4260ea3

galima puikiai uzsisakyti internetu ! 15$ manau tikrai nera brangu + 500gr man uzteko net 2 menesiams. Labai gerai maitina oda, tinka ir sausai odai, alkunems, paraudimams.
Beje jau menesi maitinuosi pagal maisto suderinamuma - rezultatai super ! Neberia puslytem, oda nebe tokia paraudusi, jau atgauna normalia isvaizda. Esu nerealiai patenkinta.
Papildyta:
QUOTE(invazy @ 2012 05 04, 11:32)
Sveikos smile.gif
žinau ne viena zmogu, kuris issigyde zvyneline, po 20 metu pagaliau vėl gali dziaugtis gyvenimu...
Pačiai ne zvyneline buvo , bet pastoviai berdavo, niezedavo atitinkamas vietas (ypatingai pilva), kasantis uzsidedavo sasai, nes susidarydavo slapi spuogeliai,, israsytais tepalais issigyddavau iki kito karto,, pati ejau pas alergologus, bet sie nieko nerado, sake kad problema organizme smile.gif
Laimei, darbar tokiu problemu, ir zinau produktus, kurie gali padet sergantiesiems smile.gif)) jei kam idomu butu prasom rašykit, galesiu suteikti papildomos informacijos... Visada malonu padet kitiems wink.gif
*

Pasidalinkit savo patirtimi, jei galite !! 4u.gif
invazy
QUOTE(chiachia @ 2012 05 12, 20:47)
http://www.ebay.com/itm/E45-Dermatological...=item20c4260ea3

galima puikiai uzsisakyti internetu ! 15$ manau tikrai nera brangu + 500gr man uzteko net 2 menesiams. Labai gerai maitina oda, tinka ir sausai odai, alkunems, paraudimams.
Beje jau menesi maitinuosi pagal maisto suderinamuma - rezultatai super ! Neberia puslytem, oda nebe tokia paraudusi, jau atgauna normalia isvaizda. Esu nerealiai patenkinta.
Papildyta:
Pasidalinkit savo patirtimi, jei galite !!  4u.gif
*

Na as geriau alavijo sultis, probiotikus, valiausi organizma, tepiau su alavijo kremu pilva ... dziaugiuos, kad atradau šiuos produktus... cia matyt organizmao valymas veikia kaip ir masto derinimas... kaip kam smile.gif matyt priklauso nuo viso organizmo bukles... Aj beje kalba cia apie Forever Living Products... pasiskaitynekit, gal tai bus atradimas Jums smile.gif)) jei dar kas domins, rasykit:)
ryyd
QUOTE(chiachia @ 2012 04 20, 11:42)
... Negaliu sulaukti kas bus dar po kelių savaičių. Ir toliau laikysiuos visų šitų metodų. thumbup.gif

delnams,pirstams man padejo Weledos Dermatodoron tepaliukas thumbup.gif jei jau gerejimas yra, galit dar ir si pabandyti, gal dar greiciau praeis.

jau ne vienoje temoje rasiau, bet vis uzsuku pasidalinu , ne visi skaito po keleta temu. man buvo vaikystej, tada kazkokiu stebuklingu budu isgyde buvo, bet va po pirmojo gimdymo atsinaujino ir vargau apie 4,5 metu. dabar po antrojo gimdymo atsirado zidinuku, tai su siuo tepaliuku per keleta dienu ir susitvarkiau thumbup.gif tikiuosi ir toliau jis man gelbes.
vilija22
sveiki 4u.gif noreciau paklaust gal kas nors gydetes UVB spinduliais? pas mane tokia bedele, gydziausi psoriaze siais spinduliais ir tose vietose kur buvo psoriaze dabar liko rudos demes ( gal galima vadint pigmentines demes). gal kam taip buvo? kada jos isnyko, gal yra kokiu kremu balinanciu kad greiciau jos pasvieset?
chiachia
QUOTE(vilija22 @ 2012 05 21, 15:16)
sveiki 4u.gif  noreciau paklaust gal kas nors gydetes UVB spinduliais? pas mane tokia bedele, gydziausi psoriaze siais spinduliais ir tose vietose kur buvo psoriaze dabar liko rudos demes ( gal galima vadint pigmentines demes). gal kam taip buvo? kada jos isnyko, gal yra kokiu kremu balinanciu kad greiciau jos pasvieset?
*

Gydziausi Santariskiu Dermatologijos klinikoje doh.gif ... nugyde ten mane tais spinduliais.. buvo dar blogiau ir daugiau ploto nei pries tai... Jei atsiradoo demiu, tai matyt oda toje vietoje sukietejo, reikia ja minkstinti, pameginti putas su slapalu - labai gerai nuima negyva odos sluoksni, voneles darytis su aliejukais arba juros druska. Ir zinoma - drekinantis kremas non stop.. Tikiuosi pades wink.gif) g.gif
Papildyta:
QUOTE(ryyd @ 2012 05 18, 23:37)
delnams,pirstams man padejo Weledos Dermatodoron tepaliukas  thumbup.gif jei jau gerejimas yra, galit dar ir si pabandyti, gal dar greiciau praeis.

jau ne vienoje temoje rasiau, bet vis uzsuku pasidalinu , ne visi skaito po keleta temu. man buvo vaikystej, tada kazkokiu stebuklingu budu isgyde buvo, bet va po pirmojo gimdymo atsinaujino ir vargau apie 4,5 metu. dabar po antrojo gimdymo atsirado zidinuku, tai su siuo tepaliuku per keleta dienu ir susitvarkiau  thumbup.gif  tikiuosi ir toliau jis man gelbes.
*

4u.gif aciu uz patarima, butinai pameginsiu smile.gif
vilija22
QUOTE(chiachia @ 2012 05 21, 22:17)
Gydziausi Santariskiu Dermatologijos klinikoje doh.gif ... nugyde ten mane tais spinduliais.. buvo dar blogiau ir daugiau ploto nei pries tai... Jei atsiradoo demiu, tai matyt oda toje vietoje sukietejo, reikia ja minkstinti, pameginti putas su slapalu - labai gerai nuima negyva odos sluoksni, voneles darytis su aliejukais arba juros druska. Ir zinoma - drekinantis kremas non stop.. Tikiuosi pades wink.gif) g.gif
Papildyta:
4u.gif aciu uz patarima, butinai pameginsiu smile.gif
*

as santariskese gydziausi o po to sanatorijoj buvau, tai man liko tik rudi plemai tose vietose. Daktarai sake kad isnyks savaime tos demes, atseit cia sveika oda liko, bet sakau gal yra priemoniu kad greiciau, jos isnykt sad.gif dar galvojau apie balinancius kremus kokius, bet bijau, kad nepakenkt..aciu uz patarimus smile.gif o butent putaos su slapalu gerai nuima negyva odos sluoksni, ar gali but ir kremai su slapalu?
Milde
Tai as pasisakysiu, zinokt netikejau bet Kartalino tepalas man isgyde alkunes visiskai!!!!
chiachia
QUOTE(vilija22 @ 2012 05 22, 19:07)
as santariskese gydziausi o po to  sanatorijoj buvau, tai man liko tik rudi plemai tose vietose. Daktarai sake kad isnyks savaime tos demes, atseit cia sveika oda liko, bet sakau gal yra priemoniu kad greiciau, jos isnykt sad.gif dar galvojau apie balinancius kremus kokius, bet bijau, kad nepakenkt..aciu uz patarimus smile.gif o butent putaos su slapalu gerai nuima negyva odos sluoksni, ar gali but ir kremai su slapalu?
*

man tos putos tai super buvo, negyva oda labai greit nuima, greit susigeria, + tik 15lt ir labai ilgam uztenka. Zinoma reikia ir kremukais drekinanciais teptis, voneles galima juros drusku darytis, zodziu kas padeda odai atsistatyti (ir vitaminai)
lauryna
QUOTE(~Madam~ @ 2012 05 08, 12:39)
Sveikos, turiu ir aš šią bėdą, ačiū Dievui kad tik galvoj. Nors prieš pora metų buvo persimetę į kojos nagą. padarė tyrimus, patvirtino kad ne grybelis, išgėriau kažkokių vaistų kursą, nebeprisimenu pavadinimo (bet manau skirti grybeliui gydyti), ir lyg praėjo, pries kelsi mėnėsius žiūriu vėl tas pats  doh.gif Kaip gydyti nagą?  g.gif
*

Daug metu ir as galvoje turejau, nei niestejo , nei ka. Viskas buvo normaliai. Bet dabar atsirado plotelis ant kaklo, uzsiregistravau 06,04 d. pas dermatologe Kauno g. Vilniuje, gal ji kokiu vaistu israsys. Labai bijau. doh.gif
vilija22
QUOTE(chiachia @ 2012 05 26, 22:44)
man tos putos tai super buvo, negyva oda labai greit nuima, greit susigeria, + tik 15lt ir labai ilgam uztenka. Zinoma reikia ir kremukais drekinanciais teptis, voneles galima juros drusku darytis, zodziu kas padeda odai atsistatyti (ir vitaminai)
*

gal pavadinima atsimenat tu putu?
Baltike
Ar čia yra klaipėdiečių? Pas ką dabar konsultuojatės, kai Abubekerovų nebėra? Žvyneline sergu jau daugiau nei 20 metų. Per tą laiką puikiai išmokau su ja gyventi, tačiau paūmėjimo periodais hormoninių vaistų prireikia. Jaučiu, kad dabar būtent toks prasideda. Viliuosi, kad vasaros saulė pristabdys, bet rudenį greičiausiai vistiek tų vaistų prireiks verysad.gif ...
chiachia
QUOTE(vilija22 @ 2012 05 28, 16:18)
gal pavadinima atsimenat tu putu?
*

http://www.callusan.lt/ 4u.gif
Fedes

! 
Forume draudžiama pirkti/parduoti/platinti/dovanoti/mainyti vaistus, maisto papildus, kontraceptikus ir pan.
Zimzu
QUOTE(chiachia @ 2012 05 12, 19:47)

Aš irgi esu pasidariusi maisto netoleravimo testą Natūralios Medicinos Centre, bet man tik svoris krenta, kad būtų pagerėjimų žvynelinės srity negalėčiau pasakyti. Nors vaikštau ir į soliarumą, geriu stiprius B1, B6 ir B12 vitaminus, tikrai labai sąžiningai jau mėnesį laiko valgau tik pagal testą tinkamą maistą, tepiau iš pradžių Dermovato tepalu, paskui nusipirkau Epaderm tepalą, bet kažkas vistiek dar negerai, jei jau 1,5 mėnesio niekaip nepavyksta odos sutvarkyti. Paskutinius septynis metus viskas su žvyneline buvo ramu, bet va gegužės pradžioj apsirgau angina ir gydytoja paskyrė tris kart per dieną gerti peniciliną. Tai tie bjaurybės antibiotikai taip sudirgino man organizmą, kad niekaip savo žvynelinės nugydyti negaliu.
chiachia
Sveikos merginos 4u.gif
Prisiskaiciau internete, kad yra geras tepalas -
http://psoriasis.ucoz.com/shop/37/desc/kartalinas
tai bandysiu uzsisakyti ir pasidalinsiu ispudziais. Atsiliepimai labai net geri, verta pameginti smile.gif
CARMA
QUOTE(vilija22 @ 2012 05 21, 15:16)
sveiki 4u.gif  noreciau paklaust gal kas nors gydetes UVB spinduliais? pas mane tokia bedele, gydziausi psoriaze siais spinduliais ir tose vietose kur buvo psoriaze dabar liko rudos demes ( gal galima vadint pigmentines demes). gal kam taip buvo? kada jos isnyko, gal yra kokiu kremu balinanciu kad greiciau jos pasvieset?
*

laba gydemes mes tom lempom tai buvo tik rankos ir kojos po 2 savaiciu mum visa kuna isvare taip kad cia gal kaip kam ,individualiai .tiesiog reik bamndyt ir tiek
Papildyta:
siaip dabar mes bandom nevartot vaistu ir prausiames kuna ir galva su negyvos juros druskos muilu ,ka zinau kazkiek geriau ,prausiames kas antra diena o kas antra maudimosi aliejum ,bet tas balmandolvisia nepatinka jis man kaip tik atrodo kad sausina tai as nusipirkau la roche-posay alieju jis ir tirstesnis ir mum tinka ir sampuna tos pacios firmos
zodziu bandom viska ka tik galim
o sisip mes buvom pilna kraujo tyrima pasidare tai b vitaminai visi norma ,prie ko jie cia , nu gal nenoriu but skeptike ,bet esu girdejus kad kaip tik sako d vitaminus ,zodziu nesikisu nes tikrai sito nesuprantu ,gal dar siaip kas buvo ,
siaip irgi sakem idomumo delei pasidarysim ta testa bet ura zymiai pigiau kur galima pasidaryt o ta dieta prie ko juk gydytytis turi o ne svori mest ,na bet va gal cia vel mano neismanymas kalba 4u.gif 4u.gif
Ingoša
Laba

skaitau šią temą ir baisoka darosi doh.gif kažkur prieš metus, kažkas keisto pradėjo darytis vienam rankos pirštui, galvojau gal grybelis doh.gif , kai pradėjo plėstis delne, gyd. konstatavo - psoriazė, nepagydoma, dažnai reiks lankytis gyd. įstaigoje ir t.t. unsure.gif dabar jau ir kitas delnas paveiktas, kitose kūno vietose nieko nebuvo, neseniai ant veido atsirado keista dėmė, ir plinta verysad.gif klausimas - ką galvojate apie boiptron lempas? skaičiau, kad kai kam ne tik nepadėjo bet ir pakenkė?
Žarnyno valymas, netinkamų maisto produktų netoleravimo testas? Jau nežinau net ką bandyt cool.gif
CARMA
QUOTE(Ingoša @ 2012 07 13, 19:16)
Laba

skaitau šią temą ir baisoka darosi doh.gif kažkur prieš metus, kažkas keisto pradėjo darytis vienam rankos pirštui, galvojau gal grybelis doh.gif , kai pradėjo plėstis delne, gyd. konstatavo - psoriazė, nepagydoma, dažnai reiks lankytis gyd. įstaigoje ir t.t. unsure.gif dabar jau ir kitas delnas paveiktas, kitose kūno vietose nieko nebuvo, neseniai ant veido atsirado keista dėmė, ir plinta verysad.gif klausimas - ką galvojate apie boiptron lempas? skaičiau, kad kai kam ne tik nepadėjo bet ir pakenkė?
Žarnyno valymas, netinkamų maisto produktų netoleravimo testas? Jau nežinau net ką bandyt cool.gif
*

taip jau buna ta psoriaze viena diena cia kita jau cia ,o po savaites jau ir visur gali buti
pirmiausia kantrybes ir nesunervunk i jas ziuredama ,nes ka pastebejau kai mano dukra susinervina jai daznai pradeda progresuoti ta psoriaze
Nima***
QUOTE(Ingoša @ 2012 07 13, 18:16)
Laba

*

Bioptrono lempa mažai tikėtina, kad padės. Bent jau mums (MB) nepadėjo, bet ir nepakenkė. Tiesiog jokio poveikio nepastebėjom, nors saulė jam labai padeda. Dėl mitybos, tai stebėti, ką dedate į burną, būtina. Kai kam padeda jau atsisakius pieno, kviečių, cukraus, bet taip pat ne visiems. Beje, cukrus apskritai labai kenkia odai, tai moterims bet kokiu atveju aktualu jo kuo mažiau vartoti smile.gif yra supermamose nemažai forumų apie maisto derinimą, žaliavalgystę (nebūtinai visišką, bet daug vaisių ir daržovių labai valo organizmą). Pabandykite - negalite žinoti, kas ims ir padės smile.gif Žinoma, labai daug priklauso nuo to, kiek esate pasiryžusi keisti savo gyvenime, kad pagerintumėte savo sveikatą smile.gif Ir svarbu į viską žiūrėti taip, kad visos pastangos eina Jums į sveikatą, o ne kad kažko turite atsisakyti, kai kiti tuo mėgaujasi, nes tai sukelia papildomą stresą, kuris situacijos irgi negerina.
Sėkmės 4u.gif
Ingoša
Labai geri patarimai 4u.gif Bet vat kaip juos sunku įgyvendinti doh.gif Kai valios nedaug, nors užsispyrus iki negalėjimo lotuliukas.gif
CARMA
ko gero dabar tos zvynelines ir lenda taip nes skubam lekiam neturim laiko atsisest pavalgyt paziuret ka valgom ,minciu galvoj milijonai ir vien stresas kad speciau kad gerai butu ko gero tenka pagalvot ir atrast valios savija ir butinai laiko juk visko patys nepadarysim
chiachia
QUOTE(chiachia @ 2012 07 10, 23:42)
Sveikos merginos  4u.gif
tai bandysiu uzsisakyti ir pasidalinsiu ispudziais. Atsiliepimai labai net geri, verta pameginti smile.gif
*

Sveikutes 4u.gif
va jau savaite naudoju si kremuka (issitepu padukus nakciai, ir i kojinyte). Mano kojos jau nepamenu kada taip gerai atrode !!! O delnai is vis kaip nieko neikada nebuve thumbup.gif Nerealiai riebus kremukas, labai maitinantis, vien tik naturaliu medziagu pagridu pagamintas ! Super smile.gif manau, kad kai baigsiu pirma pakuote ir karto uzsakysiu kita. Kvapas tik nelabai malonus (bet tik is arti kai pauostai).
Ziuresim kaip bus toliau, bet jau po savaites esu be galo patenkinta smile.gif thumbup.gif
Voriux
Sveikos,
turiu ir š tokią bėdą,išlindo po antrojo gimdymo,ir gan grėsmingai reiškiasi-psoriazinis artritas,bėrimai.Šiaip man ji labai mistinė liga,ir veikia viskas iš vidaus.Man per nėštumą galvoj atsirado ir bamboj, nežinojau ką bedaryt.Vaikui vos mėnuo suėjo-pas dermatologę nuvažiavau.Sako ar giminėj nieks neserga-įtariu žvynelinę.Aš įsitikinusi,kad neserga,ir man tikrai ji negali būti...PO savaitės vėl apsilankau,ji sako-be abejonės žvynelinė.Vakare atsisėdam su mama ir permąstom apie savo giminaičius,gal kam galėjo būti(seneliai seniai mirę,ne taip paprasta sužinoti,tik iš atsiminimų visokių), na ir ką-mama lyg atsimena,kad jos tėtis rankas rasa tepdavo,reiškias kažkas buvo,paskuid ar lyg brolis Flucinar tepdavo...Žodžiu nusprendėm,kad vis tik man bus psoriazė paveldima.Įsileidau mintis,kad sergu.Na ir ką-atsikeliu kitą rytą išbertom kojom,rankom,nugara...
Taigi manau,kad ta liga iš vidaus,iš minčių dažniausiai pareina.Teko girdėt ir skaityt paskui kaip po stresų,išgąsčių ji pasireiškia.
Dabar tokia apvaldyta ji.Galva nekaip,bet kirpyklos dėl to neaplenkiu, net girdėjau,kad nuolatinis plaukų dažymas labai ją suvaldo.Ar tiesa nežinau-aš nepastebėjau nei pagerėjimo,nei pablogėjimo.
Elocon,dermovate,celestoderm-kažkiek padėjo,bet labiausiai padeda nusiraminimas ir pusiausvyra,kai lengviau gyvent,mažiaus treso-ir odai geriau.Šiaip atradimas MG217 tepalo, pas mus mačiau puslapy kažkokiam lietuviškam jis 85 lt kainuoja, aš iš JAV amazon.com per tarpininkę siunčiuosi,tai už 2 vnt apie 85 lt gaunasi,dvigubai pigiau.
QUOTE(chiachia @ 2012 07 10, 23:42)
Sveikos merginos  4u.gif
*

Kartaliną irgi bandžiau.Turguj kur vaistais prekiauja tos moterys buvi parvežę,bet brangu,tūbelė gal 50 ml apie 60 lt kainavo,ir greit pasibaigė.Ir tepiau kai aprimę ir taip buvo,tai nežinau ar pagerėjo nuo to vaisto,ar ir taip būtų praėję.DAr iš tų įvežtinių vaistų yra neblogas super psori krem, bet reik irpatalynės,ir pižamos prastos,kad negaila būt sugadint, nes toks panašus ir kvapu ir konsistencija į mano vaikystėj vartotą žaiszdoms gydyt višnevskįsmile.gif Bet pasitepus,apsukus maišeliu ar kokiu kitu tvarsčiu-sako stebuklai vyksta.Kainavo prieš kelis metus apie 12 lt,dabar jau mačiau po 28 pardavinėja.
Tokia mano istorija.Šiaip,manau,kad nuo jos pagydys tik pilnas organizmo valymas ir sportas.Jau kelintus metus bandau į tai eit,bet vis nesėkmingai,paskuis ave graužiu ir-užburtas ratas.Bet vis dar tikiu,kad viskas bus gerai.
Sie_muska
Gal yra kas kreipėsi Kaune į natūralios medicinos centrą? Ar tikrai padeda, kaip rašoma jų puslapyje? Ką manote apie maisto netoleravimo testą?

Turiu šią ligą nuo paauglystės (jau daugiau kaip 10 metų), tik galvoje. Ačiū dievui neplinta. Bet ir nesigydau... Dabar nusprendžiau kreiptis į natūralios medicinos centrą, sakau gal padės. Testas, žarnyno valymas ar dar ką pasiūlys...
Ingoša
Sveikos,
prieš mėnesį lankiausi Vilniuje Natūralios med. centre, dariau maisto netol. testą, ir kaip reikėjo tikėtis, daug ko negalima valgyti doh.gif Kadangi dar ir svorį noriu pakoreguoti, tai sudarė dietą doh.gif Pora dienų bandžiau pagal ją, bet prasidėjo galvos skausmai, negaliu ilgai alkana būti, taigi pakoregavau pagal save, ir -2 kg. jau pirmą sav. dabar -3,5 kg laikosi, o dėl ligos nežinau, labai pagerėjimo nejaučiu schmoll.gif
sandraireland
Sveikos,pas mane tai galvoje yra ir po krutimi viena ziuriu kaip pasaga tokia zyme ir vis po biki mazu nauju ploteliu atsiranda,man idomu buti suzinot,gal kas ka nors naudojo,kam padejo ta raudonuma nuimt nuo tu ploteliu,jau depresija ima vel ruduo ateina vel viskas is naujo lenda.... doh.gif
Ausrele G.
Laba diena,mielosios mamos,as naujai prisiregistravusi,man 50m.sergu zvineline jau 31metus.Trylika metų buvo nusietas visas kūnas zvinais,nei vienas Lietuvoje platinamas vaistas nepadejo.Pries du menesius gavau tepalą vadinasi jis ,, Kartalin"rusų gamybos,be hormonų.Į jį įeina:lavandų aliejus,ramuneles ,vitaminas A,medus,eukalipto aliejus,salidolis irt.t Kaune jo galima nusipirkti Aleksoto turguje pas moteriske prekiaujančia rusiskais vaistais,kosmetin.priemonemis.Jo 100ml kainuoja apie 60lt.šeštadieniais -sekmadieniais.Patikekit manim as tiek isbandziau visokių brangių tepalų,kelis metus is eiles gulejau odos ligų skyriuje niekas nepadejo.Pas Tulčiną buvau, per pirminę konsultaciją paskaiciavo gydimą gavosi 2500lt.Svarbiausia kad tas gydimas laikinai padeda.pinigai į balą.bandziau pati badauti 3meus is eiles po 12 -17dienų,tik sanarius issivaliau,o psoriaze kaip buvo taip buvo.Ir visus metodus kuriuos siūlo musų medikai nieko neduoda.Jei zvinus truputi apmazina,tai kenkia kepenim ar sanaria ar odai.Pvz.siūlo vokiečių specialistų tirpalų vonias su vaistais ir Puva spindulius,kur po 15metų gaunate odos vežį.Musų medikai letinių ligų nemoka gydyti tokia yra realybė.As daug metų priklausiau Žvinelines serganciųjų draugijai, is kur zinojau visus naujus vaistus ir būdus gydytis.Viskas buvo veltui kol neatradau Kartalin tepalo.Jei kas turit galimybių ir noro pagyti tai siūlyčiau pabandyt.Čia ne reklama tiesiog pačiai teko per visą ta pereitir užtrūko daug metų
sandraireland
QUOTE(Ausrele G. @ 2012 08 31, 09:40)
Laba diena,mielosios mamos,as naujai prisiregistravusi,man 50m.sergu zvineline jau 31metus.Trylika metų buvo nusietas visas kūnas zvinais,nei vienas Lietuvoje platinamas vaistas nepadejo.Pries du menesius gavau tepalą vadinasi jis ,, Kartalin"rusų gamybos,be hormonų.Į jį įeina:lavandų aliejus,ramuneles ,vitaminas A,medus,eukalipto aliejus,salidolis irt.t Kaune jo galima nusipirkti Aleksoto turguje pas moteriske prekiaujančia rusiskais vaistais,kosmetin.priemonemis.Jo 100ml kainuoja apie 60lt.šeštadieniais -sekmadieniais.Patikekit manim as tiek isbandziau visokių brangių tepalų,kelis metus is eiles gulejau odos ligų skyriuje niekas nepadejo.Pas Tulčiną  buvau, per pirminę konsultaciją paskaiciavo gydimą gavosi 2500lt.Svarbiausia kad tas gydimas laikinai padeda.pinigai į balą.bandziau pati badauti 3meus is eiles po 12 -17dienų,tik sanarius issivaliau,o psoriaze kaip buvo taip buvo.Ir visus metodus kuriuos siūlo musų medikai nieko neduoda.Jei zvinus truputi apmazina,tai kenkia kepenim ar sanaria ar odai.Pvz.siūlo vokiečių specialistų tirpalų vonias su vaistais ir Puva spindulius,kur po 15metų gaunate odos vežį.Musų medikai letinių ligų nemoka gydyti tokia yra realybė.As daug metų priklausiau Žvinelines serganciųjų draugijai, is kur zinojau visus naujus vaistus ir būdus gydytis.Viskas buvo veltui kol neatradau Kartalin tepalo.Jei kas turit galimybių ir noro pagyti tai siūlyčiau pabandyt.Čia ne reklama tiesiog pačiai teko per visą ta pereitir užtrūko daug metų

*

Sakykite,o ta kartalina galima naudoti nestumo metu??? 4u.gif
Ausrele G.
Labutis visom ,kas domisi Kartalino tepalu.Bendrame naudojimo lape rašoma,kad nepataria vartoti vaikams iki 3 metukų,o apie nėsčias ne žodžio.Aš nėštumo metu nevartojau jokių tepalų,nes kaip ir alkoholis viskas kenkia vaikui.Tiesiog minkštinau odą kremais vaikams skirtais,pakentėkite.Nevalgykite aštriai,riebiai,kepto maisto,negerti alkoholio nei lašo,mažinti kiaušinių suvartojimą.Sėkmės,nepraraskyte vilties.Kartalinas man padėjo. jau praėjo 2 menesiai,kaip nesideda žvinai. Daug turių draugių,kurios turi tą bėdą,joms rekomendavau ir jos džiaugiasi,nes padėjo. Pas mane ant kūno tų žvinelių ir stambių ir smulkių 80%buvo,net invalidumą 3 grupę gavau,pas drauges tik ant sanarių:alkūnių ir kelėnų,pas vieną plaukuose,tas tepalas nekenkia galvai nenuslenka plaukai.Rašau visom dėl to , kad aš per ilgai laukiau tokios progos pasveikti.Taip norėjosi jaunai būti gražiai,o gavosi tik senatvėje...
Hennessy
Bet, kaip supranu, pas mus Kartalinas vaistinėse neparduodamas ir nekompensuojamas? Ar klystu unsure.gif
egass
Nemanau kad vaistinese rasit 'kartalina'..tik turguje kur prekiauja vaistais-papildais is rusyno(apie 60lt.) arba gal kas parveztu is ten pat...
Female
o kartalina galima galvos odai naudot? labai riebus?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.