Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 8

QUOTE(sause @ 2013 02 01, 15:39)
Turiu ir aš klausimą  ax.gif  Langus keitėm 2007 m.  viskas buvo gerai. Tačiau šią žiemą pasijautė, kad pradėjo eiti šaltis - lyg ir iš po palangės, lyg per šonus.  Kiek šnekėjau su žmonėm, tai aiškina, kad blogai sudėti  g.gif  Lyg iš lauko blogai užsandarinta, greičiausiai kažkokios plevelės nėra  g.gif

Gal kas gali man pasakyti, kaip man susitvarkyti langus, kad vėjai nešvilpautų? Kiek man tai galėtų kainuoti?


Gali but, kad po palange paliko dideli oro tarpa, tustuma, neuzpute putomis arba jei jos nebuvo uzdengto vasara, pasidare kaip miltai ir viskas kiaurai eina. Reiktu paziureti ar viskas gerai po ja, jei ten pucia, aisku jei apdaila padaryta, galia bus ardyti ir gadint. Galima deti difuzine ir garo izoliacine juosta.
Papildyta:
QUOTE(Gustukas000 @ 2013 01 31, 21:30)
Sveiki,
paklausiu ir čia;
Idomu kaip yra su langais kur spalva dedasi i viena puse....maniskis paniskai bijo kad per laika nepradetu lupinetis ta laukine pvz puse laminuota....
ir dar kas gaal pakomentuotu kodel nesidetu baltu langu viduje...
Ačiū didelis...
nes galva jau plysta nuo mastymo skaitymo doh.gif


Viskas gerai su tais laminuotais langais. Geriaus aisku uzlydyta plevele is lauko puses, kaip pas Veka Softline, visa isorine sienele spalvota buna. Atsparesne ibrezimams. Su spalva nieko nenutiks, jei su astriu daiktu nebus uzkliuvama, arba jei vasara apsaugines juostos nenuplesite, tai ji prilips ir gali su spalva nusilupti poto, todel rekomenduojama sumontavus langus, is lauko puses iskart nuplesti apsaugine plevele.
Atsakyti
Viskas gerai su tais laminuotais langais. Geriaus aisku uzlydyta plevele is lauko puses, kaip pas Veka Softline, visa isorine sienele spalvota buna.
[/quote]

Plevele uzlydo ne tik VEKA mirksiukas.gif Lenkai ir tie dabar uzlydo. Stai su kinietiskais langiukais tai ..., o ir lietuviskos įmonės buitiniu klijavimu dar tebeužsiiminėja cool.gif
Reikia klausti, reikalauti, ir žiūrėti. Pažymėti tai sutartyje. Neleisti montuoti langų, jei pamatysite, kad Jums kas nepatinka. Nes kai sumontuos, tada jau ilga kelione per kopas prasides doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1juraciukas: 01 vasario 2013 - 15:42
Sveikos/i wink.gif
gal kas uzsakinejote langus is Stiklo meistru? http://www.stiklomeistrai.lt/

atsiliepimai domina... galvojame pas juos gamintis...
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2013 02 01, 15:18)
Gali but, kad po palange paliko dideli oro tarpa, tustuma, neuzpute putomis arba jei jos nebuvo uzdengto vasara, pasidare kaip miltai ir viskas kiaurai eina. Reiktu paziureti ar viskas gerai po ja, jei ten pucia, aisku jei apdaila padaryta, galia bus ardyti ir gadint. Galima deti difuzine ir garo izoliacine juosta.



Kadangi remontuosimės, tai man nebaisu , kad pagadins apdailą. Tiesiog noriu sužinoti kas yra ir kaip sutvarkyti, nes neturi taip pūsit ir taip šaltis eiti....
Atsakyti
Gal tiesiog prisispaudima reikia pareguliuoti
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Ka zinot apie paketus su saules kontrole? Ar verta keisti, kokia kaina?
Virtuve vakaru puseje,vasara neapsaugo jokie roletai, todel ir sumasciau smile.gif
Atsakyti
Naudos dideles nepajauciau, prikaitina kaip reikiant.
QUOTE(GAUBE @ 2013 02 07, 16:05)
Sveiki 4u.gif
Ka zinot apie paketus su saules kontrole? Ar verta keisti, kokia kaina?
Virtuve vakaru puseje,vasara neapsaugo jokie roletai, todel ir sumasciau smile.gif

Atsakyti
Negaliu nepalikti nuostabaus atsiliepimo apie Baulitą iš Šakių miesto. Mes patys iš Kauno. Užsakėm du langus su orlaide, paprastą virtuvės ir balkono langus. Įdėjo vokišką Gealan profilį. Ką norėjau pasakyti tai, kad langų laukėm 5 savaites kol kokybiškai pagamins ir atveš. Ši įmonė yra bendra su Vokietijos. Langai tikrai atrodo kokybiški, na bent jau atsidaro palyginus su turėtais tai puikiai. Tiesiog jaučiamas langų tvirtumas. O aptarnavimas tai paprastas, šiltas ir labai malonus. Jokios arogancijos (Teko susidurti su stambesnėm langų įmonėm). Nuoširdžiai mums patarė dėl tolimesnės apdailos, naudojimo, sudėjo profesionali brigada ir dar susitvarkė. Jeigu skaito kartais šią temą nors vienas iš šios firmos atstovų tai didelis ačiū jums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GAUBE @ 2013 02 07, 16:05)
Sveiki 4u.gif
Ka zinot apie paketus su saules kontrole? Ar verta keisti, kokia kaina?
Virtuve vakaru puseje,vasara neapsaugo jokie roletai, todel ir sumasciau smile.gif


Giau siulyciau pasidometi apie lauko zaliuzes. Jos ne tik del saugumo dedsmos. dar jos kontroliuoja sviesa, veja, siluma, o be to ir triuksma. Gal jos Jums padetu???
Atsakyti
QUOTE(GAUBE @ 2013 02 07, 16:05)
Sveiki 4u.gif
Ka zinot apie paketus su saules kontrole? Ar verta keisti, kokia kaina?
Virtuve vakaru puseje,vasara neapsaugo jokie roletai, todel ir sumasciau smile.gif


Nemanau, kad verta tokius deti, pralaidumas sviesos gana zemas. Kaina auksta.
Papildyta:
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 02 09, 11:53)
Negaliu nepalikti nuostabaus atsiliepimo apie Baulitą iš Šakių miesto. Mes patys iš Kauno. Užsakėm du langus su orlaide, paprastą virtuvės ir balkono langus. Įdėjo vokišką Gealan profilį. Ką norėjau pasakyti tai, kad langų laukėm 5 savaites kol kokybiškai pagamins ir atveš. Ši įmonė yra bendra su Vokietijos. Langai tikrai atrodo kokybiški, na bent jau atsidaro palyginus su turėtais tai puikiai. Tiesiog jaučiamas langų tvirtumas. O aptarnavimas tai paprastas, šiltas ir labai malonus. Jokios arogancijos (Teko susidurti su stambesnėm langų įmonėm). Nuoširdžiai mums patarė dėl tolimesnės apdailos, naudojimo, sudėjo profesionali brigada ir dar susitvarkė. Jeigu skaito kartais šią temą nors vienas iš šios firmos atstovų tai didelis ačiū jums  thumbup.gif


Grazus atsiliepimas, bet kvepia reklama. Viska zinote, kad bendra Lietuvos ir Vokietijos imone ir pan., kad kokybisku langu laukete tiek laiko, kad Gealan vokiskas profilis????? doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(1juraciukas @ 2013 02 09, 12:29)
Giau siulyciau pasidometi apie lauko zaliuzes. Jos ne tik del saugumo dedsmos. dar jos kontroliuoja sviesa, veja, siluma, o be to ir triuksma. Gal jos Jums padetu???


Musuose tai dar nera populiaru, ypac gyventojai jas nelabai deda, gal tik ofisai, ir biurai, kurie pirmuose aukstuose. Vokietijoje jos dedamos ir 3iame ir 4tame aukste. Kas man labiausiai imponuoja - kad is dienos gali pasidaryti nakti jas uzleidus, pailset kai norisi diena, uzsileidi, ir visai tamsu tampa patalpose, triuksmas isorinis sumazeja, ir miegasi taip pat gerai kaip nakti smile.gif Vasara nuo karscio apsaugos ir geles, nes karsti ne visos megsta ir t.t ir pan.
Atsakyti
Na langai yra toks dalykas, kad domėtis būtina. Tad man atrodo būtų absurdiška nepasidomėti įmone iš kurios tu perki produktu, tuo labiau nesidomėti ką tu perki. Nežinau kaip kiti, bet aš esu smulkmeniška (ypatingai jei tai susiję su nemažais pinigais lotuliukas.gif ) Dėl reklamos tai čia kiekvieno apsisprendimo reikalas. Jiems manau patiems reklamos nereikia. Tiesiog nuoširdžiai norėjau pasidžiaugti pirkiniu ir padėkoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rokoko Mūza: 09 vasario 2013 - 16:31
Ar kas nors esate susidūrę su Eurofortas? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti