Įkraunama...
Įkraunama...

Mantu mėginys

QUOTE(mamymamy @ 2011 07 16, 19:35)
Nu va, mes po Nemencines, ir ka? Ogi visiskai sveikas. Nu nesuprantu nieko, del ko raudo tada?

Man visad rausdavo jei sloguodavau ar būdavau kokia pašalus, jeis sveika-tada ne. Mano laikais darydavo juos mokyklose kasmet privalomai.
Atsakyti
Daug info cia , nors senoka medziaga, taciau naudinga.
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2006 04 16, 10:42)
Mantu mėginys nėra skiepas ir pakenkti vaikui negali, nebent bus ryški alergija tuberkulinui, o tai jau yra lygiai tokia pat rizika, kaip ir bet kuriam alergenui. Mantu mėginio pagalba yra nustatoma, ar žmogus turėjo kontaktą su TBC ir ar jam pasigamino antikūniai. Negalima šio mėginio atlikti tik labai išskirtinais atvejais - sunki, atvira TBC; onkologiniai susirgimai; AIDS; ryški alergija

oi kaip nesutinku....ir kai gailiuosi kad leidom ta Mantu daryt....durio vietoj nebuvo jokis reakcijos, nieks neparaudo nieko.
Po savaites vaikui buvo tokia alergija kad greitaja kvietem....iki tol jokiu alergiju niekada nebuvo....dabar praejo beveik dvi savaites. Vaikas tikrai pasikeite....tapo labai irzlus, paakiai ikrite pajuode....pradedu nerimauti ....
Atsakyti
Sveikos, mamos, esu issigandusi, gal kam taip buvo atsitike - po Mantu padarymo, gydytoja kelis kartus primine, kad tos vietos neslapinti..O man vakare visai galva nebeveike - abu vaikus sukisau i vonia sad.gif Prisiminiau apie draudima tik po kokiu 10 min... Procedura buvo padaryta apie 12val, jie prausesi apie 21 val. Ar gali buti taip, kad procedura nuejo suniui ant uodegos?? sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2011 11 18, 11:21)
Sveikos, mamos, esu issigandusi, gal kam taip buvo atsitike - po Mantu padarymo, gydytoja kelis kartus primine, kad tos vietos neslapinti..O man vakare visai galva nebeveike - abu vaikus sukisau i vonia sad.gif Prisiminiau apie draudima tik po kokiu 10 min... Procedura buvo padaryta apie 12val, jie prausesi apie 21 val. Ar gali buti taip, kad procedura nuejo suniui ant uodegos?? sad.gif sad.gif sad.gif

Jei tos vietos netrynė, nenušveitė ir nenukasė, viskas turėtų būti gerai 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(dange @ 2011 11 18, 12:23)
Jei tos vietos netrynė, nenušveitė ir nenukasė, viskas turėtų būti gerai  4u.gif


Ne, netrynem, tik nusausinau.
Skambinau as ten, klausiau, tai sake, tragedijos dideles nera, truputi nuramino smile.gif Ziuresim, ka paskui gyd pasakys..
Atsakyti
Sveiki noreciau suzinoti kaip daromas Mantu skiepas g.gif
Atsakyti
o gal zinot,kur mantu tyrima daro privaciai, vis nenutaikom nueiti i polilinika, daro tik paskutine men savaite
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2012 04 01, 15:49)
o gal zinot,kur mantu tyrima daro privaciai, vis nenutaikom nueiti i polilinika, daro tik paskutine men savaite

infekcinej ligoninej daro, reiktu tik siuntima pas infektologa pasiimti. Arba BPK pasiteiraukite.
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2012 04 01, 15:49)
o gal zinot,kur mantu tyrima daro privaciai, vis nenutaikom nueiti i polilinika, daro tik paskutine men savaite

Nemencines pl. 7, tel.: 852769353 arba 852768769. Mantu ten daro bet kokia darbo diena.
Ir vaiko gydytoja siuntima gali duoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milana: 01 balandžio 2012 - 20:13
Siaubas, nuėjau pasitikrinti tų mantu reakcija, gydytoja sakė, kad būtinai reikia, nes paskutinį kartą tikrino 2010 metais. Parėjau namo - viskas tvarkoj, likęs tik taškiukas kur adata buvo. Ryte atsikėliau - apie centimetro dydžio taškas rausvas ir aplinkui rusva oda, kitą dieną milimetru padidėjo. Nebežinau ką daryti, nejaugi tuberkulioze sergu, atrodo sveika, niekuo nesiskundžiu, o čia dabar gumbas raudonas blink.gif blink.gif blink.gif Bijau ir beeiti tikrintis pas tą gydytoją schmoll.gif dar išveš mane kur nors gydytis doh.gif Nejau čia kad autobusu važiuoju kartais, atrodo šalia benamių visokių niekad nesėdžiu.. Aplamai nesėdžiu prie nepažįstamų žmonių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noala @ 2012 10 25, 18:48)
Siaubas, nuėjau pasitikrinti tų mantu reakcija, gydytoja sakė, kad būtinai reikia, nes paskutinį kartą tikrino 2010 metais. Parėjau namo - viskas tvarkoj, likęs tik taškiukas kur adata buvo. Ryte atsikėliau - apie centimetro dydžio taškas rausvas ir aplinkui rusva oda, kitą dieną milimetru padidėjo. Nebežinau ką daryti, nejaugi tuberkulioze sergu, atrodo sveika, niekuo nesiskundžiu, o čia dabar gumbas raudonas blink.gif  blink.gif  blink.gif  Bijau ir beeiti tikrintis pas tą gydytoją schmoll.gif  dar išveš mane kur nors gydytis doh.gif  Nejau čia kad autobusu važiuoju kartais, atrodo šalia benamių visokių niekad nesėdžiu.. Aplamai nesėdžiu prie nepažįstamų žmonių blush2.gif

mantu reakcija nebutinai rodo tuberkulioze, jai yra tikslesni tyrimai. Pasieiskokit internete informacijos. Gali parausti ir nuo sualergizavimo.
Atsakyti