Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

QUOTE(Jogvile @ 2012 04 30, 07:43)
Dar liko labai didelis galvos skausmas- piršlio korimas doh.gif

O tai svočia pati tuo rūpintis turi? lotuliukas.gif Dar svočias pagrobia būna. Bet gal vis tik tuo kiti rūpinas. Būna žmonės ir nebedro, pas mus tai darė, bet manau, kad niekaip "aukų" neperspėję pusbroliai. g.gif
Kažkaip pažiūrėjus kiek pridarei, atrodo, kad iš savo pusės tu jau pasiruošus. drinks_cheers.gif O piršlių egzekucijom lai kad ir pulkelis užsiima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 30 balandžio 2012 - 08:03
Jogvile,super darbeliai,labai sauniai pasiruosei thumbup.gif Labai grazios jaunavedziu taures,ir maikutes ir prijuostes zodziu viskas viskas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamasa22: 30 balandžio 2012 - 08:02
smile.gif+2012 04 30, 08:59-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 30, 08:59)
O tai svočia pati tuo rūpintis turi?  lotuliukas.gif Dar svočias pagrobia būna. Bet gal vis tik tuo kiti rūpinas. Būna žmonės ir nebedro, pas mus tai darė, bet manau, kad niekaip "aukų" neperspėję pusbroliai. g.gif
Kažkaip pažiūrėjus kiek pridarei, atrodo, kad iš savo pusės tu jau pasiruošus. drinks_cheers.gif  O piršlių egzekucijom lai kad ir pulkelis užsiima.



gal ne taip issireiskiau biggrin.gif ne piršlio korimu reik pasirūpinti, ale tai visais dalykais- kaip jį pervilkti, testamentas ir t.t. Ten ir ežeriukas yra, tai gali būti, kad mėgins skandinti. O kad kažkas bus, tai šimtas procentų, nes jaunieji užsiminė kad nori... tik nežinia kas- ar svečiai ar muzikantai.. smile.gif

QUOTE(mamasa22 @ 2012 04 30, 09:00)
Jogvile,super darbeliai,labai sauniai pasiruosei thumbup.gif Labai grazios jaunavedziu taures,ir maikutes ir prijuostes  zodziu viskas viskas  wub.gif



Ačiū už pagyras.
Šiaip beveik pasiruošus jaučiuosi ir pati.
Dar trumpinu scenarijų. Suknutę siuvėja pasiūs, batelius turiu... Visokios kitokios smulkmenos likę- stalo išpirkimas, tortas, sūris, duonelė... Pagalvojus- tai dar yra darbelio biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Jogvile,2012 04 30, 09:43]
Labai gražūs daikteliai thumbup.gif Gal galite pasakyti kur taures pirkot? blush2.gif
Atsakyti
[quote=Valentina27,2012 04 30, 09:23]
[quote=Jogvile,2012 04 30, 09:43]
Labai gražūs daikteliai thumbup.gif Gal galite pasakyti kur taures pirkot? blush2.gif
[/quote]


galiu mirksiukas.gif stai cia
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man savaitgalis visai nedarbingas buvo, tokie orai... wub.gif O jau nudegiau kaip kvailai, dabar turiu menesiuka, kad pataisyciau padeti, nes kitaip bus tragedija su suknele doh.gif biggrin.gif

Jogvile, nu labai sauniai pasiruosei thumbup.gif Labai viskas patiko mirksiukas.gif Labiausiai tai tie puodeliai, net pati tokiu noreciau sau wub.gif Gal gali isduoti kur ir man tokiu galima butu gauti? blush2.gif Beje, nuvogsiu minti del skrybeles ir slepeciu jaunajai ir pirties kepkos ir vantos jaunajam thumbup.gif Nu labai jau man pritiks, nerealiai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 30 balandžio 2012 - 09:36
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 30, 10:34)
Sveikos  4u.gif
Man savaitgalis visai nedarbingas buvo, tokie orai...  wub.gif  O jau nudegiau kaip kvailai, dabar turiu menesiuka, kad pataisyciau padeti, nes kitaip bus tragedija su suknele  doh.gif  biggrin.gif

Jogvile, nu labai sauniai pasiruosei  thumbup.gif Labai viskas patiko  mirksiukas.gif  Labiausiai tai tie puodeliai, net pati tokiu noreciau sau  wub.gif Gal gali isduoti kur ir man tokiu galima butu gauti?  blush2.gif  Beje, nuvogsiu minti del skrybeles ir slepeciu jaunajai ir pirties kepkos ir vantos jaunajam  thumbup.gif  Nu labai jau man pritiks, nerealiai  bigsmile.gif



Vok į sveikatą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kaip manot, a nuo tu burbulu putimo labai slidzios grindys buna? kai manot kiek pirkti tu bonkuciu? zmoniu bus iki 40. bet kaip visada gi buna nedalyvaujanciu, rukanciu, gerianciu alu ir panasiai. as manau, kad 20 uzteks pilnai
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 04 30, 11:13)
Sveikos,
Kaip manot, a nuo tu burbulu putimo labai slidzios grindys buna? kai manot kiek pirkti tu bonkuciu? zmoniu bus iki 40. bet kaip visada gi buna nedalyvaujanciu, rukanciu, gerianciu alu ir panasiai. as manau, kad 20 uzteks pilnai

Slidzios zinokit, tikrai 4u.gif Man yra labai grazu tie burbulai nuotraukose, bet juos rinckiausi nebent jai soktu lauke. Jokiu budu ne ant parketo ar plyteliu, nes tikrai gali buti traumu. Geriau rinkciausi truputi pasiukslinti, saudyciau kokius konfeti is patranku mirksiukas.gif pati apie jas galvoju.
Papildyta:
Dar mergaites, patarkit prasau kokia atrakcija 12val. jai bus svenciama mieste restorane unsure.gif Nes musu jaunieji dar nezino tiksliai kur sves, pasimete tarp spodybos ir restorano doh.gif o as turiu apgalvoti viska is anksto abiem variantam unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 30 balandžio 2012 - 10:21
QUOTE(Jogvile @ 2012 04 30, 08:07)
gal ne taip issireiskiau biggrin.gif ne piršlio korimu reik pasirūpinti

Aišku, o tai jau pagalvojau, kad svočia sadistė. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 30, 11:24)
Slidzios zinokit, tikrai  4u.gif Man yra labai grazu tie burbulai nuotraukose, bet juos rinckiausi nebent jai soktu lauke. Jokiu budu ne ant parketo ar plyteliu, nes tikrai gali buti traumu. Geriau rinkciausi truputi pasiukslinti, saudyciau kokius konfeti is patranku  mirksiukas.gif  pati apie jas galvoju.

nu tikrai nezinau ka daryti. bijau del tu burbulu. jauciu, kad persigalvosiu. plyteles pas mus bus. tikrai slidu gali buti.
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 04 30, 11:30)
nu tikrai nezinau ka daryti. bijau del tu burbulu. jauciu, kad persigalvosiu. plyteles pas mus bus. tikrai slidu gali buti.

Na galima eksperimenta pravesti biggrin.gif issiplauti namie pvz. grindis, kur yra plyteliu slapiai labai muilinu vandeniu ir pabandyti pasokti valsiuka ant smailiu aukstakulniu, o paskiau dar ir pirslio pasiutpolke lotuliukas.gif nes juk ir po jaunuju valso abejuoju ar tas grindis kas nuvalytu biggrin.gif Jai viskas OK, galima pusti burbulus biggrin.gif
As nerizikuociau 4u.gif
Atsakyti