Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

QUOTE(_Izidė_ @ 2012 05 02, 14:49)
4u.gif

Sakykite, o kuom galima pakeisti lėlės vystymą ir malkų kapojimą?  g.gif


Na nezinau ar matei bet sitas jau buvo kazkada imestas cia http://www.youtube.c...h?v=aZ31JZOb5so

galima su juostom spalvotom sutikti, apibudinant ju spalvu reiksmes o siaip net nezinau, dazniausiai tuo ruopinas muzikantai ir tie kurie laukia jaunuju smile.gif
Atsakyti
Šimtalapio, kur aš užsakinėsiu, kaina 29 lt už kg mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2012 05 02, 16:49)
4u.gif

Sakykite, o kuom galima pakeisti lėlės vystymą ir malkų kapojimą?  g.gif

Jaunajam- įsiūti sagą, bliude išplauti kelias lėkštes biggrin.gif
Jaunajai- pasikapoti malkų, įkalti vinį biggrin.gif
Gyvai tai tikrai gražiai ir linksmai žiūrisi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, as visai pasimetus, nusunciau savo scenariju operatoriui tai sake, kad per daug prisiruosus doh.gif o as gal puse tiek pasidarius kiek dauguma jusu. As jam nusunciau ir sakau dar galvoju ta pridet ana. Sake netilpsiu i laika. Paaiskinkit man blondinei kaip jus ruosiates speti, nes mes gryztam i sale apie 18.30, pusvalandis pertrauka ir tada jau jaunuju sokis sedimas prie stalo ir t.t. Man atrode, kad ir taip mazai pasiruosus, nes muzikantu nera tik DJ,o cia sako, kad per daug, nebezinau ka galvoti.
Uzsisakiau balandzius tik galvoju ar bus kas juos ideda jauniesiems i rankas, nes as ju kaip velnias kryziaus bijau, pirslys nebent abiem po viena,o as zodzius rimtai skaitysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2012 05 02, 19:26)
Sveikos, as visai pasimetus, nusunciau savo scenariju operatoriui tai sake, kad per daug prisiruosus doh.gif  o as gal puse tiek pasidarius kiek dauguma jusu. As jam nusunciau ir sakau dar galvoju ta pridet ana. Sake netilpsiu i laika. Paaiskinkit man blondinei kaip jus ruosiates speti, nes mes gryztam i sale  apie 18.30, pusvalandis pertrauka ir tada jau jaunuju sokis sedimas prie stalo ir t.t. Man atrode, kad ir taip mazai pasiruosus, nes muzikantu nera tik DJ,o cia sako, kad per daug, nebezinau ka galvoti.
Uzsisakiau balandzius tik galvoju ar bus kas juos ideda jauniesiems i rankas, nes as ju kaip velnias kryziaus bijau, pirslys nebent abiem po viena,o as zodzius rimtai skaitysiu g.gif


Na man irgi taip sake bet as viska pasidariau ka norejau, nes muzikantai musu buvo ne kokie (na tiksliau labai jau jiem antras galas patiko tai po poros ju isiterpimu jiem nebeleidau isiterpt) ir geriau turek daugiau ne pritruks paskui, na bent as geriau jauciuos zinodama kad turesiu kazka nei reikes suktis ispadeties be nieko. jei nori galiu savo scenariju atsiust paziuret ka dariau. parasyk email savo i az.
Atsakyti
Labutis visoms forumietėms,
Intensyviai pradėjau mąstyti apie vestuves, kuriose būsim liudininkais. Pirmą kartą tai darysime, todėl labai jau neramu. Kiek suprantu pašte yra daug idėjų. O kaip būtų galima gauti slaptažodį? Pas ką kreiptis ir ką turėčiau padaryti? Apšvieskit, nes tikrai labai reikia idėjų. Ačiū.
Atsakyti
labas svocios wink.gif
na, as savo jau atbuvau thumbup.gif , tad jums pries vestuviu buma dar skubu pasiulyti savo likusias papkutes 4u.gif
juodos spalvos , A5 formato, su spaustuku lapams prilaikyti, kisenukas, kuris man praverte pazadams sudeti, santuokos liudijimui netikram ir t.t., laikiklis tusinukui.

user posted image

user posted image

user posted image

kas susidomejo rasykite AZ. perkanciai dar viena zaidimuka- vestuvine uzstales maldele perduosiu thumbup.gif

sekmes visoms! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiLeDoViLe: 02 gegužės 2012 - 22:22
O man dabar iškilo toks klausimas...kaip jus darote su papkemis? ar tik sau turite ir kai pirsliui reikia skaityti jam paduodate ar turite abu po viena....kazkaip galvoju praktiskai viska kalbesiu as tai kam tam vyrui tos papkes atskiros? g.gif Kaip jus darot? doh.gif
Atsakyti
mes praeitose vestuvese turejom skirtingas papkes ir vyras ir as tai patogu, nes vistiek pasikeiti lapus scenarijaus tai pasizymi ka tai vienas nueina toliau ...tiesiog patogiau:)
Papildyta:
man jau stresa sukneles neturiu batu neturiu pas kirpeja nesusitarusi, scenarijus nesustyguotas, ir taip nieko nesinori....
Atsakyti
as tai galvoju, kad viena scenariju turesim. atspausdinsiu ant A5 formato. ismusiu skyles, surisiu rafija ir bus ok. stengsimes, kuo maziau is ten skaityti. na as isivaizduoju, kad ta knygele bus tik kaip sufleris. realiai ja gal islydint daugiau panaudosim ir zidini uzdegant paskaitysim. o kita tai daugiau maziau savais zodziais.

as vakar nusipirkau batus. pirkau visiskai paprastus klasikiniu juodus batelius. kulnas toks vidutinis. vis tiek labai jau daug nesimatys ju po ilga suknele, o po to juos sunesiosiu i darba.
Atsakyti
Mes ir ana karta ir si turesim kiekvienas savo papkute, man kazkaip saugiau kai turiu i ka pasiziuretl nors dabar irgi stengsiuos kuo maziau skaityt bet man kazkaip net grazu tos papkutes. ax.gif

o suknele jau turiu:) tik nezinau kai bus su batukais dar bet jei nieko nerasiu tai eisiu su basutem pernai pirkau bet taip ir neapsiaviau per visa vasara smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciuke_ee: 03 gegužės 2012 - 08:47
Mes turesim dvi atskiras, nes vyras taipogi nemazai zodziu turi ir kadangi as jautroka tai jam gali tekt perimti zodzius is manes kada ne kada blush2.gif ir kap vyras juokiasi solidziau atrodysim bigsmile.gif juk mes tik keliais metais skiriames nuo pulko tai, kad matytusi, kas mes toki bigsmile.gif
Ryt jei turesiu susidesiu padarytu nepadarytu darbu sarasa, nes laikas skrieja,o atrodo tiek mazai padaryta doh.gif
Atsakyti