Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

QUOTE(GiLuVa @ 2012 05 08, 11:00)
Papildyta:
o muzikantai bus? paderink su jeis. pas mus buvo pirma sokis po to zidinys. cia manau kaip kas kada sugalvoja g.gif


Muzikantai bus.
Aš iš paštuko prisisiuntus scenarijų tai visur labai įvairiai.
Atsakyti
QUOTE(Valentina27 @ 2012 05 08, 10:38)
Sveikos. Na va, tenka dar kartą prisiduoti biggrin.gif Mano startas bus nebe rugpjūčio 11, o birželio 9 dieną. rolleyes.gif  Taigi laukiu jau dviejų vestuvių. Šiose vestuvėse esame pakviesti būti liudininkais( bet nujaučiu kuo tai baigsis biggrin.gif ). Nebus pulko ir veselė šiaip nedidelė bus, sakė apie 20 žmonių. Tuoksis tik CMB, bet pasiruošti vistiek kažką reikia, manau. g.gif
Jau senai skaitau šią temą ir renkuosi informaciją rugpjūčio vestuvėms, atrodo galėčiau ir šitoms kažką pritaikyti, bet bėda kita- abi vestuvės ir jaunosios labai skirtingos.
Rugpjūtinė mano nuotaka nori labai vestuviškų vestuvių biggrin.gif Jai reikia visų tradicijų, atrakcijų ir pulkas  dar didžiulis bus(8poros).  unsure.gif
Birželinė nuotaka- priešingai. Ji savo vestuves įsivaizduoja kaip romantišką judviejų meilės dieną, artimiausių būryje. Sakė , kad norėtų , jog viskas būtų ramu , be jokios pompastikos rolleyes.gif
Taigi , viskas ką rinkausi anam vestuvėm , visiškai netinka šioms schmoll.gif Kai skaitydavau senas svočių temas matydavau , kad būdavo kalbama apie mažas vestuves, bet nekreipdavau dėmesio. Gal kas kam yra taip buvę? Gal ką patarsit? 4u.gif

as pernai birzeli tokios dalyvavau;) be pulko, grynai artimiausiu zmoniu draugijoje, tevai, seneliai, vaikai ir mes draugai-liudininkai. buvo tik rotuse, ir vakariene restorane, be muzikantu, be jokiu ten sokiu pokiu, taip graziai, jaukiai...man labai patiko..ruosiausi ne yptaingai daug, bet ir ne visiskai nieko....pradzios kalba, zidinukas, dovaneles teveliams ir sveciams simbolines, islydejimo laukneselis, tostai keli, zaidimuku pora;) gamtoje ten simboliskai biski...
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 08, 11:23)

GILUVA, niekaip paste negaliu rasti kaip atrodei su suknia  verysad.gif

isemiau jau doh.gif na einu dar idesiu parodysiu ax.gif
Atsakyti
ziulyte, nu jau dekoju, nepatingejai visa info sukleti thumbup.gif duosiu vyrui, tegu anas studijuoja biggrin.gif

GILUVA, nu vat bliamba, o as kad jeskau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 08, 10:40)
ziulyte, nu jau dekoju, nepatingejai visa info sukleti  thumbup.gif duosiu vyrui, tegu anas studijuoja  biggrin.gif


Nera uz ka - juk nesunku, kai toj vietoj daug zinau wink.gif Tik gaila, kad su trakiskiais jau retokai besimatom... Daugiau papasakociau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 08, 11:40)
GILUVA, nu vat bliamba, o as kad jeskau  doh.gif  biggrin.gif

doh.gif nu jau baigiu ikelt, jau gali eit ziuret wink.gif foto kur limuzine tai atrodau kaip murzina bet ten seselis taip krito biggrin.gif o su ruda suknute buvau antra diena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiLuVa: 08 gegužės 2012 - 10:45
QUOTE(mamasa22 @ 2012 05 08, 08:04)
O va dabar man iskilo klausimas,ar reikia visiems kartu eiti per tilta???pulko nebus.Galvojau tiesiog pastovesim ir paziuresim biggrin.gif (tiltukas nedidelis toks)
Skorpe zadu iteikti ir spynele,kaip tik snd is graverio zadu pasiimt(beja pasirode brangoka unsure.gif ) tik man atrodo tiltukas bus arba medinis,arba murinis,tai nebus kur uzkabint doh.gif todel iteiksiu ir pasakysiu kad povestuvinej kelionej ant kokio tilto uzkabintu,arba gal jau vaziuojant i restorana sustot ant kokio,nezinau patarkit 4u.gif


Na preita karta mumis filmuotojas vaike tai mes ale apmokyt turejom o jau visi kiti mum ispaskos nese:)

o surakinsiu angeliukus kaip jaunuju sielu simbolius ir ismesim tik raktelius o jeim liks angeluukai su spynele.

Giluva tikrai labai graziai atrodei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciuke_ee: 08 gegužės 2012 - 10:53
Sveikos, svočiutės 4u.gif

Dar kartą noriu labai labai padėkoti už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vestuvės praėjo laai gražiai wub.gif programą pasiruošiau per dvi dienas blink.gif
Visi labai dėkojo, buvo patenkinti ir visaip kaip kitaip biggrin.gif

Klausė iš kur gavau tokių įdomių idėjų bigsmile.gif lobyno neišdaviau lotuliukas.gif

Labai patiko pažadų kortelės, jaunųjų mokinimas bučiuotis su bučinių instrukcijomis, ir dariau pasaką apie keturias žvakes, buvo super wub.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės smile.gif Skorpe, gal gali parašyti ką gamtoje veikėte?
Aš kažkaip nesugalvoju, ką gražaus galima būtų jauniesiems sugalvot? Galvoju padaryt puzlę su jų foto ir duot abiem sudėt, o paskui supilt ją į kokią gražią dėžutę ir jiems atiduot (tik reikia atitinkamus žodžius tam reikaliukui sugalvot). Kaip jūs , manot , ar tiktų? Daugiau kažkaip nekyla minčių.
Vestuvės bus Panevėžyje, o aš nelabai pažįstu jo apilinkių, tai net neįsivaizduoju kur būtų galima nuvažiuot . Tokie siurprizai kaip pasipalaukiojimai tikrai labai šaunūs, bet ne Panevėžyje doh.gif
Aš dabar tų mažųjų vestuvių bijau labiau, nei didžiųjų blush2.gif

Megi Simpson, taip turim bendrą mėnesiuką biggrin.gif Gal jau turit kokią romantišką kalbą išlydint iš namų ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentina27: 08 gegužės 2012 - 11:32
Valentina, nesiakcentuok del kalbu - na kad ir puzle. Ideja super, o kam tos kazkokios kalbos. Pasakyk, kad va dabar jums bendra uzduotis. Paziuresim kaip ja iveiksit ir tiek mirksiukas.gif

Radau ipakuoto gabalinio cukraus thumbup.gif Jo ten 150 vnt. Man tiek nereikia. Lygiai puse galeciau kam nors perleist. Kaina zinoma nera maza - 30 Lt uz 150 vnt. doh.gif Jei ka vilnietes rasykit i az. 75 vnt uz 15 lt laisvai perleisiu mirksiukas.gif Jei ka galiu ir biski daugiau perleist ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 08 gegužės 2012 - 11:41
Giluva, nu super thumbup.gif Viskas labai ciki buvo matosi biggrin.gif
QUOTE(Valentina27 @ 2012 05 08, 12:25)
Megi Simpson, taip turim bendrą mėnesiuką biggrin.gif Gal jau turit kokią romantišką kalbą išlydint iš namų ? 4u.gif

Oi, ne, as jokiu romantisku kalbu apskritau turbus nesakysiu schmoll.gif as tokia biski prie zliumbikiu, jaunosios mama t.p. tai stengsiuos kazkaip savais zodziais i tema kazka pasakyti tiek islydint, tiek pries zidinio iteikimo ceremonija. Man cia tokios dvi jautriausios ir rimciausios vietos atrodo blush2.gif O skaityti is popieriuko tikrai neskaitysiu, nes is savo kad ir labai mizernos patirties zinau, kad niekam neidomu buna.
Papildyta:
QUOTE(ziulyte @ 2012 05 08, 12:39)
Valentina, nesiakcentuok del kalbu - na kad ir puzle. Ideja super, o kam tos kazkokios kalbos. Pasakyk, kad va dabar jums bendra uzduotis. Paziuresim kaip ja iveiksit ir tiek  mirksiukas.gif

Radau ipakuoto gabalinio cukraus  thumbup.gif Jo ten 150 vnt. Man tiek nereikia. Lygiai puse galeciau kam nors perleist. Kaina zinoma nera maza - 30 Lt uz 150 vnt.  doh.gif Jei ka vilnietes rasykit i az. 75 vnt uz 15 lt laisvai perleisiu  mirksiukas.gif Jei ka galiu ir biski daugiau perleist ax.gif

drinks_cheers.gif

As kokius 40 paimciau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 08, 11:47)
As kokius 40 paimciau  blush2.gif  4u.gif

Atsakysiu sia savaite, liks 40 ar ne, nes jau viena rezerva turiu, tik dabar man paciai liko issiaiskint, kiek man pasilikt mirksiukas.gif
Atsakyti