Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Hypnotic Poison
patarimas. Renkantis plauku dazus nuspreskit kokio atspindzio norit: salto,silto,neutralaus. Visa tai pasufleruos skaiciai. pvz jei dazot rudai ir nenorit kad jums mestu i ryzuma,imkit rudos salta atspalvi(vel reikia ziuret i skaicius ar uzrasa - cool,frozen). Sioj temoj buvo mineti. Raudoni plaukai gali buti tiek salti tiek silti. Kad orentuotis kokio numeriuko reikia sios svetaines testai.

rask mano plauku atspalvi1

atspalviu numeracija

spalvos parinkimo testas2

loreal recital testas atspalvio radimo
bandeles
QUOTE(Saidutia @ 2012 04 23, 15:57)
Gal kas andė šias spalvas? Kokie atsiliepimai? Ir gal kas palygintų sublime mouse ir perfect mouse putas  smile.gif
user posted image
user posted image
*

Daziau pirma, gavosi antra.
taram-param
Hmmm... aš kaip tik norėjau išbandyt sublime mouse "pure light brown". Bet mano plaukai jau ir taip nutamsinti, tai ko gero neuždažytu ant viršaus taip šviesiai kaip ant dėžutės? Gal tada bandyt dark blonde? bet bijau kad ryžai gausis... unsure.gif O gal tada geriausia pas kirpėja spalva nuimt pirma? Jaučiu biški per daug nusitamsinau blush2.gif
brita33
Sveikos, noriu paklausti, kaip žinoti iki kada galioja plaukų dažai, nes ant Loreal Casting plaukų dažų pakuotės užrašyti skaičiai ir E raidė, tai kaip žinoti, ką reiškia ta raidė?
Hypnotic Poison
QUOTE(taram-param @ 2012 06 21, 14:28)
Hmmm... aš kaip tik norėjau išbandyt sublime mouse "pure light brown". Bet mano plaukai jau ir taip nutamsinti, tai ko gero neuždažytu ant viršaus taip šviesiai kaip ant dėžutės? Gal tada bandyt dark blonde? bet bijau kad ryžai gausis...  unsure.gif O gal tada geriausia pas kirpėja spalva nuimt pirma? Jaučiu biški per daug nusitamsinau  blush2.gif
*

sito dalyko ir as norejau. Tai kirpeja sake jokie plauku dazai nenudazys tamsiu plauku sviesiau(pvz is 4nr i 5 ar 6),net dark blond plauku galus nutamsins. Tai nuemiau spalva ir tada dejau savo norima plauku spalva. ir rezultatas geras
NGkūryba
QUOTE(Tiga @ 2012 04 20, 12:49)
4 TEMA
Tęsiam temą. Nusipirkau šiuos dažus, labai visų išgirtus, bandysiu šiandien dažytis:) parašysiu vėliau atsiliepimą 4u.gif
user posted image
*

Loreal šiaip geriausi būtųsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2012 05 15, 23:40)
Alfaparf Color Wear bandei? 4u.gif
*

Kur jų galima nusipirkti?
Papildyta:
QUOTE(salutvera @ 2012 06 13, 23:03)
kaip manot kokie dažai nudažytų šitokia spalva ?
user posted image
user posted image
*

Graži spalvytė, kie čia dažai?
Papildyta:
QUOTE(RytoTyluma @ 2012 06 13, 19:12)
Itariu, kad taip ir bus. Kaip nervina, kad pamegtus produktus sugadina ar issima is prekybos  doh.gif
*

Taip, pastebėjau tikį dalyka:)
kamileak
na o mano plaukai buvo sviesus, bet nutariau patamsinti su palette putomis, isejo daug tamsesni nei tikejausi, gal galite patarti kaip greiciau nuplauti plauku spalva bent iki sviesiai rudu?
Hypnotic Poison
labuka. sokoladine plauku spalva priskiriama prie saltu ar prie siltu?

pvz6.7
user posted image
user posted image
Egliukasz
6.7 neutrali labiau, nes 7 reiskia ruduma, aisku nuo gamintojo priklauso, issiplaus ryzai ar ne ir nuo plauku pigmento. Salta butu 6.71 ir 6.17 4u.gif
Hypnotic Poison
dekuj 4u.gif
Fainika
aaa, gelbėkit, gal žinot kokių priemonių kurios išimtų geltonį? nusidažiau plaukus ir visas viršugalvis kaip pas viščiuką verysad.gif jei nebūtų jokios progos tai dzin, pavaikščiočiau ir tokia kol šiek tiek ataugtų šaknys, bet penktadienį man diplomų teikimas cray.gif
Kategoriška
QUOTE(J-U-Š-A @ 2012 06 26, 20:35)
aaa, gelbėkit, gal žinot kokių priemonių kurios išimtų geltonį? nusidažiau plaukus ir visas viršugalvis kaip pas viščiuką  verysad.gif jei nebūtų jokios progos tai dzin, pavaikščiočiau ir tokia kol šiek tiek ataugtų šaknys, bet penktadienį man diplomų teikimas cray.gif
*

Aš žinau tik vieną variantą - pilkinantį šampūną, o jų būna visokiausių, Eurokos, Droge. Gal nepirkit pigiausio, o jei pirksit ROKOLOR, tai netepkit gryno, pamaišykite lašiuką su balzamu,uždėkit ant plaukų, palaikytkit, turėtų prigesint bent kažkiek 4u.gif
Cocosinė
QUOTE(MrrMiau @ 2012 06 27, 06:48)
Aš žinau tik vieną variantą - pilkinantį šampūną, o jų būna visokiausių, Eurokos, Droge. Gal nepirkit pigiausio, o jei pirksit ROKOLOR, tai netepkit gryno, pamaišykite lašiuką su balzamu,uždėkit ant plaukų, palaikytkit, turėtų prigesint bent kažkiek  4u.gif
*

Jei stipriai geltona, tai nepadės jokie šampūnai. Nusipirkti geriausia augalinių dažų ir pasitonuoti 4u.gif
OneLove
Syoss Mixing Colors 8-15
koks mazdaug atspalvis gautusi? man reikia salto/pilko, kad nugesintu geltonuma.
gal kokius kitus parduotuvinius panašaus tamsumo patartumete? 4u.gif
jorng
Sveikos. Ka jus naudojat,kad dazytu plauku spalva greit nebluktu? g.gif
Adera777
QUOTE(Egliukasz @ 2012 06 11, 20:12)
Nusipirkit Milkshake 6E - labai graziai blizges, nebus labai tamsi, po menesio tikrai lygiai nusiplaus, jeigu nepatiks, nieko neprarasit 4u.gif Beje, nerealiai dazai kvepia bigsmile.gif Arba pasikonsultuokit su kirpeja, tik jos megejos nutamsint, atseit prasiplaus, tai nenorit tamsiu - zemiau nei 6 lygio net neimkit 4u.gif
*

Egliukasz, gal galite plačiau, apie šiuos dažus: ar nesigauna ryža, geltona spalva? Ar nekenkia plaukams?
Egliukasz
QUOTE(Adera777 @ 2012 07 04, 14:53)
Egliukasz, gal galite plačiau, apie šiuos dažus: ar nesigauna ryža, geltona spalva? Ar nekenkia plaukams?
*

Ziurint, kokiu nr. dazysit, pasirinkt galit, is beamoniakiniu ar ilgalaikiu 4u.gif As juos nusipirkau vien del kvapo - pieno kokteilis su karamele wub.gif lotuliukas.gif Anyway, gryztant prie temos - beamoniakiniai Milkshake yra be galo svelniai veikiantys, as ne viena karta esu save tonavus ir visada blizgedavo, lygiai nusidazydavo. Tik pakankamai greit atsiplauna smile.gif
Hypnotic Poison
cia salta,neautrali ar silta spalva???

user posted image

gamintojas skaicius klasifikuoja taip:
5-light brown
2-red
3-violet

raudona tai silta, violet salta blush2.gif susimaisiau
Egliukasz
Siaip prof. dazu zymejime 2 yra violetas, o 3 yra auksas. Tai cia pasaltintas auksas gaunas, gan saltoka spalva, as daziausi 7.23 is L`oreal Richesse, man gavosi taip:

user posted image

Nekreipkit demesio y ta zalia ateiviuka ant mano galvos biggrin.gif
sky-blue eyes
QUOTE(Egliukasz @ 2012 07 04, 20:45)
Siaip prof. dazu zymejime 2 yra violetas, o 3 yra auksas. Tai cia pasaltintas auksas gaunas, gan saltoka spalva, as daziausi 7.23 is L`oreal Richesse, man gavosi taip:

user posted image

Nekreipkit demesio y ta zalia ateiviuka ant mano galvos biggrin.gif
*

As kaip tik tokios noreciau spalvos dabar wub.gif bet jau nebeissivaizduoju nei kuom dazyti,lenda sviesumas,daziau su 8.01 su 3 proc,saknys ryzokos,visi zali,tai galvoju imt dabar 7 ar 6,o gal isvis su kokiu loreal casting 613 nusidazyt,kazin labai gausis tamsi? i ryzuma nesiplaus g.gif
Hypnotic Poison
kur ikeliau foto ten parduotuvinej,paprasti dazai,kiekvienoj maximoj yra:) cia tik reklama kad syoss prof dazai(pagal mane) 4u.gif ju puslapy jie nurode zymejimus,ka reiskia kiekvienas skaicius.

esu isbandzius daug daug spalvu, bet labiausia tiko bordo. Esu sulaukus daugiausiai komplimentu. Galvoju,geriau paciai dazyt ar eit i kirpykla?
Kokie dazai geriausi norint isgaut bordo saltoka atspalvi? Gal kas bande macadamia dazus? Plaukai pas mane lb ploni,ploniau nebuna mirksiukas.gif ir sausi,bet po biski atsigauna thumbup.gif

Gal galit padet apsispresti blush2.gif 4u.gif

jei vis tik pati dazyciau,kokia is pateiktu spalvu bordo,salto atspalvio? (akytes tiek visko atsiziurejo,kad pradejo neskirti spalvu lotuliukas.gif ) bijau,kad gali gautis grynai raudona ir atrodysiu kaip panke blush2.gif dabartine plauku spalva-vidutine ruda,atitinka syoss 5/7 ar macadamia 5/77.

user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image

Egliukasz
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 07 04, 21:32)
As kaip tik tokios noreciau spalvos dabar  wub.gif  bet jau nebeissivaizduoju nei kuom dazyti,lenda sviesumas,daziau su 8.01 su 3 proc,saknys ryzokos,visi zali,tai galvoju imt dabar 7 ar 6,o gal isvis su kokiu loreal casting 613 nusidazyt,kazin labai gausis tamsi? i ryzuma nesiplaus  g.gif
*

Oi nedazykit su ash, zalia tikrai liksit, jeigu sakot, kad jau jo turit, nes butent tas 1 ir duoda ta. Nusipirkit tu L`oreal Richesse - liksit nustebinta kokybes ir kainos santykiu, juk tikrai ne brangiau kainuoja nei parduotuviniai, o skirtumas tai akivaizdus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 04, 21:41)

As zinau, kad ju zymejimas kitoks, bet jie realybes neatitinka, reikia pavyzdukus plauku paziuret 4u.gif
Jeigu turit silpnus plaukucius, gal kas patiks is siu atspalviu - zinau, kad pasirinkimas ribotas, bet plaukas atsigaus net dazant, pati naudoju ir esu patenkinta siais daziukais thumbup.gif

http://www.naturtintusa.com/naturtint-color-chart.php
Hypnotic Poison

o kur jie parduodami ir kiek kainuoja Naturtint? 4u.gif
bandeles
Sveikos 4u.gif
Kaip manot, ar imanoma namie is tokios spalvos persidazyti i sviesia? Noriu buti labiau blondine nei tamsi ax.gif Ir be to atspalvio doh.gif Jauciu, nelabai... unsure.gif
Egliukasz
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 04, 22:39)
o kur jie parduodami ir kiek kainuoja Naturtint?  4u.gif
*

Eko prekiu parduotuvese, pvz. Sveiki produktai, kaina nuo 25 iki 30 Lt. Mano plaukai labai atsigavo jais dazant, verta pabandyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ne_zinoma @ 2012 07 04, 22:47)
Sveikos 4u.gif
Kaip manot, ar imanoma namie is tokios spalvos persidazyti i sviesia? Noriu buti labiau blondine nei tamsi ax.gif Ir be to atspalvio doh.gif  Jauciu, nelabai... unsure.gif
*

Cia jusu plauku spalva abiejuose foto? Labai grazi, kuo dazote? 4u.gif Esat pakankamai sviesi, plaukai blizga, ko dar norite? biggrin.gif Spalvyte labai naturali, as tokios niekaip neisgaunu wub.gif
Mintee
Atnesu klausima is kitos temos biggrin.gif

Kas dazotes su Keune 1517 ar labai sviesiai nukanda? Noriu plauku i pilkuma, bet ne super sviesiu doh.gif Kirpeja spalvos neisgauna, gaunuosi tiesiog sviesi, man per gelsva ir per sviesu, noriu salto atspalvio doh.gif

Keune 1517 atspalvis idealus, bet bijau, kad irgi per sviesus bus g.gif Keune 1001 (ash blond) - niekas nebandet? ax.gif
Hypnotic Poison
dekuj. biggrin.gif Mahagony priskiriama prie siltu ar prie saltu? 4u.gif sori jei kvailas klausimas. Spalvytes lb grazios.

kuri is siu spalvyciu labiau salta?smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
sky-blue eyes
[quote=Egliukasz,2012 07 04, 22:23]
Oi nedazykit su ash, zalia tikrai liksit, jeigu sakot, kad jau jo turit, nes butent tas 1 ir duoda ta. Nusipirkit tu L`oreal Richesse - liksit nustebinta kokybes ir kainos santykiu, juk tikrai ne brangiau kainuoja nei parduotuviniai, o skirtumas tai akivaizdus 4u.gif
Vat uztat kad jau esu zalia su ryzomis saknimis,po dazymo su 9.01 ir paskui 8.01,noriu gal net kiek tamsesniu,kazin 7 bandyt ar rizikuot iskart 6,ir koki atspalvi tada rinktis,nes jokiu raudonu nenoriu,tik salto atspalvio,o jei visai tamsiai nusidazyciau,tarkim 6.01,gal tada nemestu zalumo jau? ojj,didziausias man galvos skausmas,jauciu nebeistversiu nuleksiu viena diena i koki droga ir nusipirksiu bile ka. o kur tie loreal dazai parduodami kur jus minejot?
Egliukasz
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 04, 23:12)
*

Cia viena mergina daze berods 5 lygio Mahogany bet is nusiplaunanciu serijos:

http://www.youtube.com/watch?v=X7XY0zlUEps

Siaip manau jos panasios, tik 5 sviesesnis, 4 tamsesnis uz 5 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 07 04, 23:32)
*

Nesvarbu ar 8 ar 7 ar 6, .01, .1, .13, .12 jums mes zaluma, nepirkit beleko blink.gif Manau galit aplink tikrai rast kokiu kirpyklos prekiu parduotuve ir ten tikrai jums patars ka nusipirkt. Kam tuos plaukus zalot taip, ir dar spalvos grazios neturet unsure.gif Milkshake, L`oreal, Wella, Keune, Alfaparf - kazka tikrai galit rast manau g.gif
sky-blue eyes
QUOTE(Egliukasz @ 2012 07 05, 00:10)
Cia viena mergina daze berods 5 lygio Mahogany bet is nusiplaunanciu serijos:

http://www.youtube.com/watch?v=X7XY0zlUEps

Siaip manau jos panasios, tik 5 sviesesnis, 4 tamsesnis uz 5 4u.gif
Papildyta:
Nesvarbu ar 8 ar 7 ar 6, .01, .1, .13, .12 jums mes zaluma, nepirkit beleko blink.gif Manau galit aplink tikrai rast kokiu kirpyklos prekiu parduotuve ir ten tikrai jums patars ka nusipirkt. Kam tuos plaukus zalot taip, ir dar spalvos grazios neturet unsure.gif Milkshake, L`oreal, Wella, Keune, Alfaparf - kazka tikrai galit rast manau g.gif
*

o is wellos koleston arba keune koki nr galetumet pasiulyti,kad nemestu zalumo? mano naturalus 7 ar netgi 6,tai 7 lygi dabar noreciau pabandyt,man labai grazi atrodo keune 7.2 spalvyte,kazin kaip ji gautusi?

va tokia
bandeles
QUOTE(Egliukasz @ 2012 07 04, 21:57)
Cia jusu plauku spalva abiejuose foto? Labai grazi, kuo dazote? 4u.gif Esat pakankamai sviesi, plaukai blizga, ko dar norite? biggrin.gif Spalvyte labai naturali, as tokios niekaip neisgaunu wub.gif
*

Taip, pirmoje nuotraukoje su blicu, antroje - be. Aciu 4u.gif Gal tikrai nebloga spalva, tik as nepratus... O dabar apie dazyma biggrin.gif Cia matosi atauge saknys, plaukai buvo dazyti kirpykloje, keliu spalvu sruogelemis.
user posted image
Ant ju daziau Loreal Casting Creme Gloss 910 ir gavausi labai nekokios spalvos - pilkai zalio atspalvio ir ryzom saknim doh.gif Mazdaug po savaites daziau sitais:
user posted image
Is pradziu spalva buvo labai tamsi, bet gan greitai pasiplove (plaukus plaunu kiekviena diena, o kad greiciau nusiplautu tas tamsumas net po kelis kartus plaudavau blush2.gif ). Dazyta pries 2 savaitas.
O noreciau kazko tokio wub.gif
user posted image
Budama blodine jauciuosi geriau biggrin.gif Noriu dabar issisniukstinet viska, ar imanoma kazka panasaus isgaut ir bandyciau sekanti karta smile.gif Ot silpnybe turiu doh.gif
Beje, nereikia to JUS 4u.gif
sky-blue eyes
QUOTE(ne_zinoma @ 2012 07 05, 10:18)
Mazdaug po savaites daziau sitais:
user posted image
Is pradziu spalva buvo labai tamsi, bet gan greitai pasiplove (plaukus plaunu kiekviena diena, o kad greiciau nusiplautu tas tamsumas net po kelis kartus plaudavau blush2.gif ). Dazyta pries 2 savaitas.
*

O gal turite foto kaip atrode plauku spalva po situ dazu dazymo,as irgi vis i sia spalva pasiziuriu,bet mano plaukai buvo laaaabai sviesus,tai po tamsinimu liko sviesus su zalumu/ryzumu,idomu kaip nukastu tokie dazai,per kiek laiko nusiplove jums,nemete zalumo? as net galvoju gal nr. 60 bandyti g.gif arba loreal casting 613 arba 713 g.gif
bandeles
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 07 05, 09:24)
O gal turite foto kaip atrode plauku spalva po situ dazu dazymo,as irgi vis i sia spalva pasiziuriu,bet mano plaukai buvo laaaabai sviesus,tai po tamsinimu liko sviesus su zalumu/ryzumu,idomu kaip nukastu tokie dazai,per kiek laiko nusiplove jums,nemete zalumo? as net galvoju gal nr. 60 bandyti  g.gif  arba loreal casting 613 arba 713  g.gif
*

Deja, neturiu foto is karto po dazymo, bet tamsumas buvo panasus i siu:
user posted image
Zalumo nebuvo schmoll.gif Nuotraukose su kuodu spalva po dvieju savaiciu.
As Jusu vietoj dazyciau, neiskesciau biggrin.gif blush2.gif Del spalvos gal tamsiu plauku savininkes geriau patars 4u.gif Man si 60 grazi ir casting 613 ax.gif

sky-blue eyes
QUOTE(ne_zinoma @ 2012 07 05, 11:00)
Deja, neturiu foto is karto po dazymo, bet tamsumas buvo panasus i siu:
user posted image
Zalumo nebuvo schmoll.gif Nuotraukose su kuodu spalva po dvieju savaiciu.
As Jusu vietoj dazyciau, neiskesciau biggrin.gif blush2.gif Del spalvos gal tamsiu plauku savininkes geriau patars 4u.gif Man si 60 grazi ir casting 613 ax.gif
*

ojj,kaip as durinuosi,nezinau ka daryti,bet jei taip nusiplauna greitai,nes pas jus foto tose ganetinai jau sviesus,tai gal geriau tada imti 60 arba 613,bet irgi speju greit nusiplaus g.gif
Egliukasz
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 07 05, 00:14)
o is wellos koleston arba keune koki nr galetumet pasiulyti,kad nemestu zalumo? mano naturalus 7 ar netgi 6,tai 7 lygi dabar noreciau pabandyt,man labai grazi atrodo keune 7.2 spalvyte,kazin kaip ji gautusi?

va tokia
*

Jeigu neturetumet to zalumo, tikrai galetumet dazyt tuo 7.2, bet kadangi cia violetas grynas, spalva saltoka, gali parysketi zalumas, kury tau turit. Tad as siulyciau pasibandyti 7.32 arba 8.32 - priklausomai nuo to, kokio sviesumo/tamsumo norit mirksiukas.gif "Paslepsit" savo zaluma po tokia spalva, po to jau 7.2 galesit naudot 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ne_zinoma @ 2012 07 05, 10:18)
*

Man tai grazi spalvyte, ypac galu, susuktu y kuoda bigsmile.gif As pati panasia spalvyte turiu, ir tamsia jos tikrai nepavadinciau. Be to, kuo sviesesne bus, tuo labiau su saknim vargsit, plius gali y ryzuma mest - pagalvok apie siuos faktorius. Bet kuriuo atveju, pasirinkus su ash yra rizika likt zalsvai. Nenori kirpykloj susitvarkyt saknu? Tada jau pasirinktum panasu sviesuma 8-9 tono ir pati prisiziuretum, nes labai sunku paciai ir graziai nusidazyt, ir istaisyt praeitu nevykusiu dazymu padarinius neturint tam ygudziu plius parduotuviniais dazais schmoll.gif Tas pinigu metymas dezutems is Drogu ne ka maziau suryja, negu kokybiskas dazymas kirpykloj 4u.gif
As pati ziauriai daug vargau su plaukais, jetus, kai pamenu, ka esu isdirbinejus, tai gerai, kad isvis su plaukais esu biggrin.gif O dabar pasakyciau tik tiek - gaila tu tukstanciu per kelis metus, ismestu dazymams doh.gif
Hypnotic Poison

siap idomu 4u.gif pvz zmogus nusidazo plaukus su putom loreal ar wellaton ir kai jam atauga saknys iseina dazyt su tom paciom putom? 4u.gif
Papildyta:

O kur galima paziureti Richesse dazu palete? kur jie parduodami? smile.gif
Egliukasz
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 05, 17:50)
siap idomu 4u.gif pvz zmogus nusidazo plaukus su putom loreal ar wellaton ir kai jam atauga saknys iseina dazyt su tom paciom putom? 4u.gif
Papildyta:
O kur galima paziureti Richesse  dazu palete? kur jie parduodami? smile.gif
*

http://archiwumallegro.pl/loreal_farba_ric...2027483773.html

Susiraskit savo mieste kirpyklos prekiu parduotuve, jeigu tokia yra, turetu ten but 4u.gif
Putu po dazymo palikti kitam kartui negalima schmoll.gif
Hypnotic Poison
pagaliau issirinkau plauku dazus. Mano pasirinkima leme,tas kad butu nesudetinga naudotis ir reiktu maziau vargti. Bijau nelygiai nusidazyt. Paemiau welatton 4/6- bordo- plauku dazymo putos. Kolkas laikau ant plauku,ziuresiu kaip gausis.

pastebejimai

1.smirda,net akis grauze pacioj pradzioj,paskui viskas praejo . Jei butu nesudetinga tai buciau daziusi su ekologiskais

2 .9 proc peroksidas uzrasyta ant pakuotes

3. putos pradejo veikt plauku spalva vos tik pateko ant galvos

4. pliusas,kad lb paprasta dazyt

galetu ekologiskas putas pradet gamint:)
user posted image

lyginant su loreal putom,tai loreal daug daug svelnesnes,neturi kvapo ir akiu negrauzia.
Egliukasz
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 06, 19:48)
Jei butu nesudetinga tai buciau daziusi su ekologiskais
*

O tai kas juose sudetingo? rolleyes.gif
Hypnotic Poison
QUOTE(Egliukasz @ 2012 07 06, 21:19)
O tai kas juose sudetingo? rolleyes.gif
*

ta prasme kai vienas pats sau dazai,yra tikimybe kad netolygiai nusidazysiu,kazko nepastebesiu. Taip yra buve ne karta. Visi pas mane atostogauja,nebuvo kieno pagalbos prasyt,kad padetu. Ekologisku lb grazu atspalvi nusiziurejus,kuris atitinka dabartine plauku spalva,draugeska i pagalba pasikviesiu:)

rezultatas dazymo:purus,minksti plaukai. Spalva-juodi vysniu atspalvio. Zinau,kad 2 tonais nusiplaus. Bet svarbiausia tinka thumbup.gif
Egliukasz
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 06, 20:28)
ta prasme kai vienas pats sau dazai,yra tikimybe kad netolygiai nusidazysiu,kazko nepastebesiu.  Taip yra buve ne karta. Visi pas mane atostogauja,nebuvo kieno pagalbos prasyt,kad padetu. Ekologisku lb grazu atspalvi nusiziurejus,kuris atitinka dabartine plauku spalva,draugeska i pagalba pasikviesiu:)

rezultatas dazymo:purus,minksti plaukai. Spalva-juodi vysniu atspalvio. Zinau,kad 2 tonais nusiplaus.  Bet svarbiausia tinka thumbup.gif
*

As zinot Naturtint pati puikiai nusidazau, ypac kai jie tokios lengvos gelines konsistencijos, greit ir graziai issitepa mirksiukas.gif
Na svarbiausia, kad patenkinta rezultatu, o tai jau galvojau, kaip cia bus 4u.gif
Hypnotic Poison

cia putos tai nesunku 4u.gif bet serumas kuris pridetas prie welatton dazu stebuklingas. Dazai gerai dazo,galiu pasakyt kad lb tinka ziliems plaukams. Bet stiprus lb ax.gif

ka reiskia M is tu eko dazu?smile.gif
Egliukasz
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 07, 00:13)
cia putos tai nesunku 4u.gif bet serumas kuris pridetas prie welatton dazu stebuklingas. Dazai gerai dazo,galiu pasakyt kad lb tinka ziliems plaukams. Bet stiprus lb ax.gif

ka reiskia M is tu eko dazu?smile.gif
*

Kur, kas, kame? biggrin.gif Ydekit ta M, kad matyciau kur ji yra, taip tai neatgaminu rolleyes.gif
Wella dazai visi stiprus, netgi prof. smile.gif
Hypnotic Poison

mociutei rekomenduosiu welatton biggrin.gif

user posted image

ka reiskia tas m zenkliukas prie 4:)?
Egliukasz
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 07, 11:58)
mociutei rekomenduosiu welatton biggrin.gif

user posted image

ka reiskia tas m zenkliukas prie 4:)?
*

Mahogany 4u.gif G - golden, A - ash, N - natural, C - copper.
Hypnotic Poison

aciu:)
Ramiele
Norėčiau išbandyt šią spalvą (8nr), bet žinau kad dažant tamsiai būna jog nutamsina daug labiau nei parodyta ant pakelio, tai įdomu ar ir su šiais dažais galėtų būt toks variantas nes dažai nėra visai jau šviesūs. Beto jų paletėj 8nr parodyta kažkokia nepanaši spalva į pakelio spalva. Žinau kad visų plaukai skirtingai paima dažus, bet maždaug bent kokia spalva čia turėtų gautis?

user posted image
Egliukasz
QUOTE(Ramiele @ 2012 07 07, 13:52)
Norėčiau išbandyt šią spalvą (8nr), bet žinau kad dažant tamsiai būna jog nutamsina daug labiau nei parodyta ant pakelio, tai įdomu ar ir su šiais dažais galėtų būt toks variantas nes dažai nėra visai jau šviesūs. Beto jų paletėj 8nr parodyta kažkokia nepanaši spalva į pakelio spalva. Žinau kad visų plaukai skirtingai paima dažus, bet maždaug bent kokia spalva čia turėtų gautis?

user posted image
*

Tarp 7 ir 8, tamsi blondine mirksiukas.gif
Ramiele
QUOTE(Egliukasz @ 2012 07 07, 13:38)
Tarp 7 ir 8, tamsi blondine mirksiukas.gif
*

Vat aš ir norėčiau tamsios blondinės. O šioje paletėje 8nr parodytas toks tamsus rudas..ar man čia tik taip vaidenasi ir spalva maždaug vienoda gausis?

http://apteka.we-dwoje.pl/garnier_laborato...kul,a16382.html
Egliukasz
QUOTE(Ramiele @ 2012 07 07, 19:00)
Vat aš ir norėčiau tamsios blondinės. O šioje paletėje 8nr parodytas toks tamsus rudas..ar man čia tik taip vaidenasi ir spalva maždaug vienoda gausis?

http://apteka.we-dwoje.pl/garnier_laborato...kul,a16382.html
*

Cia mergina dazes 9:

http://ladyinpurplee.blogspot.co.uk/2011/0...olor-i-may.html

8 bus tonu tamsiau mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.