Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema



as ir vel sokoladine lotuliukas.gif nusiplove tie ilgakaikiai dazai,pakankamai stiprus(cia ne sampunas)- welatton putos. Kazkaip keistai. blush2.gif bet nesiskundziu,ir tokia spalva thumbup.gif
Atsakyti
Mergytės gal kuri šią spalvą bandėt smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2012 07 19, 18:26)
Mergytės gal kuri šią spalvą bandėt  smile.gif
user posted image

jeigu plaukai turi daug geltono pigmento - mes į ryžumą (3- aukso atspalvis, 1 turėtų jį prigesinti iki ant viršelio matomos spalvos) dažniausiai neprigesina arba prigesina nuo dažymo iki keletos plovimų, paskui lenda apelsinas. apskritai L'oreal dažai gražią spalvą leidžia išgauti tik trumpam, po keletos plovimų spalva pasikeičia priklausomai nuo prieš tai buvusios plaukų spalvos ar plaukų būklės. žinoma, visur būna išimčių smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2012 07 18, 08:18)
user posted image

Gal kas daze su tokiais, kas ten viduje ideta, aliejukas koks plaukams ar kas? biggrin.gif intrukcijoje nieko neraso biggrin.gif

"shine eliksir" - įtariu bus ta mažytė serumo kapsulytė. dažniausiai jų pakuotėse būna ir ta kapsulytė, ir balzamas
Papildyta:
QUOTE(MrrMiau @ 2012 07 18, 12:52)
Sveikos  4u.gif

Gal kas dažėte su šiais dažais?

user posted image

user posted image

Gal galėtumėt man į AŽ parašyti kokia spalva gaunasi?

Egliukaz, gal galit iššifruot ką spalvų numeriai sako ? blush2.gif

aš buvau bandžiusi, išgavau labai trumpalaikę tobulo gražumo spalvą, kuri nusiplovė po kokių keturių plovimų ir likau geltona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 07 20, 14:56)
jeigu plaukai turi daug geltono pigmento - mes į ryžumą (3- aukso atspalvis, 1 turėtų jį prigesinti iki ant viršelio matomos spalvos) dažniausiai neprigesina arba prigesina nuo dažymo iki keletos plovimų, paskui lenda apelsinas. apskritai L'oreal dažai gražią spalvą leidžia išgauti tik trumpam, po keletos plovimų spalva pasikeičia priklausomai nuo prieš tai buvusios plaukų spalvos ar plaukų būklės. žinoma, visur būna išimčių smile.gif

Mano plaukai dabar labai šviesūs, man jau per balti noriu natūralesnės šiltesnės spalvos niekaip neišsirenku dažų o tie sudomino spalva lengvos karamelės, čia buvo idėją mergytės nuotraukas kelias bet kai pažiūriu pačius dažus tai man labai jau tamsios spalvos ant dėžučių verysad.gif Va šita nu man nereali plaukų spalva
user posted image
Atsakyti

labuka. Kas badet perfect mousse dazus kaip jie? Plonina plauka? O gal loreal mousse geresni? Plauku bukle siuo metu:galai siek tiek pasiure,plaukas lb plonas(visa gyvenima toks buvo),bet spindi plaukuciai:) uz 1,5 men nusimato atsinaujinimas. Saknys - sviesios,o galai rudi(atitinka 4 nr). Bijau kad netolygiai gali gautis. Cia as apie mahagany atspalvius. blush2.gif



Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 20, 16:24)
labuka. Kas badet perfect mousse dazus kaip jie? Plonina plauka? O gal loreal mousse geresni?  Plauku bukle siuo metu:galai siek tiek pasiure,plaukas  lb plonas(visa gyvenima toks buvo),bet spindi plaukuciai:) uz 1,5 men nusimato atsinaujinimas. Saknys - sviesios,o galai rudi(atitinka 4 nr). Bijau kad netolygiai gali gautis. Cia as apie mahagany atspalvius. blush2.gif

bandžiau Schwarzkopf tamsias (juodai rudą, tamsiai rudą), L'oreal - šviesias spalvas (1000, 900, 700). 1000 tik vos blizgesio tesuteikė, greit nusiplaudavo, dingdavo blizgesys spalvos gaudavosi neprastos, bet tik gan trumpam. mahogany atspalvių nebandžiau
iš tamsių parduotuvinių kažkada esu bandžiusi ir buvau labai patenkinta - L'oreal'io kažkurie plaukų dažai, kurie vadinasi Tahiti - spalva gal kiek tamsoka iš pradžių, paskui pasiplovė, plaukai buvo tamsūs šokoladiniai, sunkūs, paklusnūs. neilgai jais dažiau, nes nušviesėjau, bet, kiek pamenu, padarė labai gerą įspūdį. berods jie iš Preference
dėl dažymų - jūs, norėdama išgauti vientisą spalvą, pirma turite dažyti šaknis. netaisykit viso mišinio iškart, nes oksidantas iškvėpsta, dažas nebeveikia taip stipriai, ko pasekoje spalva greit nusiplauna, plaukas pasidaro sausas ir neblizgus. nežinau kokio šviesumo jūsų šaknys ir kokia spalva dažyta anksčiau, tad spalva gali gautis nevienoda prikausomai nuo buvusių/dedamų atspalvių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 20 liepos 2012 - 16:25
http://www.palette.l...del_pack_11.jpg

Jau kelis kartus dažiau plaukus šiais dažais "blue black",tai labai patinka smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2012 07 20, 15:44)
Mano plaukai dabar labai šviesūs, man jau per balti noriu natūralesnės šiltesnės spalvos niekaip neišsirenku dažų o tie sudomino spalva lengvos karamelės, čia buvo idėją mergytės nuotraukas kelias bet kai pažiūriu pačius dažus tai man labai jau tamsios spalvos ant dėžučių  verysad.gif Va šita nu man nereali plaukų spalva
user posted image

bet ar būtinai norit dažyti pati? nerizikuočiau, jei norit išgauti būtent tokią spalvą, kuri pasiplovusi gali mesti ryžą/geltoną, o užsidėjus per tamsią - mes žalsvą atspalvį. jei visgi tik pati - gal turit galimybę apsilankyti profesionalių prekių parduotuvėse? aišku, reiktų eiti į tokią, kur konsultantės supranta apie plaukų dažymą. išsirinktumėte iš profesionalų paletės, galbūt porą tūbelių tektų pirkti, dažyti pamaišius atitinkamu santykiu. ten pat gautumėte ir oksidanto (jums reikia tik 3%, parduotuviniuose - stipresni, ėda plauką) vienkartiniam dažymui ar didesnį kiekį, jei norėtųsi...
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 07 20, 17:16)
bet ar būtinai norit dažyti pati? nerizikuočiau, jei norit išgauti būtent tokią spalvą, kuri pasiplovusi gali mesti ryžą/geltoną, o užsidėjus per tamsią - mes žalsvą atspalvį. jei visgi tik pati - gal turit galimybę apsilankyti profesionalių prekių parduotuvėse? aišku, reiktų eiti į tokią, kur konsultantės supranta apie plaukų dažymą. išsirinktumėte iš profesionalų paletės, galbūt porą tūbelių tektų pirkti, dažyti pamaišius atitinkamu santykiu. ten pat gautumėte ir oksidanto (jums reikia tik 3%, parduotuviniuose - stipresni, ėda plauką) vienkartiniam dažymui ar didesnį kiekį, jei norėtųsi...

Vadinas teks pakentėt biggrin.gif Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
user posted imagevis renkuos dazus:) lb dekuj uz atsakyma 4u.gif
kaip jums si spalva? mano svajone 4u.gif ne per daug pankiska? lotuliukas.gif

Papildyta:
auksciau foto pavaizduota mergina daze su syoss 4-2. gal kas bandet sita spalva? apskirtai kaip syoss dazai?
user posted image
Papildyta:
user posted image

kad tokia spalva isgaut manau reikia dairytis i medaus ir auksinnius atspalvius 4u.gif pati tokia spalva kazkada turejau bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Va ant dėžutės tai nereali spalva tik va klausimas kokia gautūsi ant šviesių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2012 07 21, 11:22)
user posted image

Va ant dėžutės tai nereali spalva tik va klausimas kokia gautūsi ant šviesių  g.gif



kitoj dezutes pusej nurodyti rezultatai 4u.gif
Atsakyti