Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

Pirmas tamsinimas turi buti su siltu atspalviu, kitaip pazaliuosit/pamelynuosit/negrazia spalva turesit 4u.gif Nes reik yvest nat. spalvos pigmenta atgal y plauka, tada tept dazus ir dazniausiai rekomenduojama sekmingam dazymui silta spalva. Veliau atspalvy galit keist mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2012 08 07, 16:32)


Buvo apie plauku spalvos nuemejus temoje, jei gerai pamenu 4u.gif Vit. C sutrint, sumaisyt su sampunu ( man geriausiai veike H&S) ir laikyt apie valanda. Bet jeigu plaukas jau pagadintas gerai, tai pasausins, bet vis geriau, nei korektorium zaist. Kiek atsviesins priklausys nuo to, kaip jusu plaukas ir tas dazas pasiduos tam 4u.gif
Atsakyti
O man dar toks durnas klausimas pasistojo blush2.gif , tarkim esat sviesi blondine, ala aukso spalvos, sugalvojat persidazyt kitu sviesiu atspalviu , tarkim pilkos spalvos - ar is kart tepat per visa ilgi, ar pirma ant saknu, o tada tik kokiai 5-10 min tepat naujus dazus ar aplamai tik nuemulguojat su vandeniu ? blush2.gif
Atsakyti
siap idomu,ar is tokios plaukau spalvos -ryzos- imanoma tapti perlo blondine per viena karta? Mano naujoji kirpeja atostogauja tai nera ko paklausti 4u.gif

user posted image
user posted image
sios dvi spalvytes su graziais perejimais sudaro mano dabartine spalva.

O svajoniu sp tokiauser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2012 08 07, 19:27)
O man dar toks durnas klausimas pasistojo  blush2.gif , tarkim esat sviesi blondine, ala aukso spalvos, sugalvojat persidazyt kitu sviesiu atspalviu , tarkim pilkos spalvos - ar is kart tepat per visa ilgi, ar pirma ant saknu, o tada tik kokiai 5-10 min tepat naujus dazus ar aplamai tik nuemulguojat su vandeniu ? blush2.gif


Siaip sviesia blondine sunku perdazyt y pilka - gali zaliuot. Del to dedama pilko tono y dazus arba naudojamas toneris. Geriausia tonuot yra nudazius tarkim saknis, tada galima daryt misiny 30ml dazu su 60 ml 1,9% ( labai poretiems plaukams - 90 ml, bet geriausia ziuret, ka gamintojai pataria), arba 30 ml dazu, 30 ml 1,9% ir 30 ml vandens. Priklausomai nuo to, kokio tono noris - svelnesnio/itensyvesnio. Ir tonuojant reikia islaikyt visa laika, parasyta intrukcijoj - 20-30min. Nes rizikuojama, kad atspalvis neuzsitvirtins, todel gali gautis murzina spalva, nes tiesiog nebuvo uztektinai laiko oksiduotis. BET budu yra daug ir yvairiausiu, atrodo nesunku pasidaryt namie, bet jum paciai sunku yvertinti situacija profesionaliai - as ir prisidirbus esu su tais dazymais, tonavimais, balinimais ir t.t. schmoll.gif
Jeigu plaukai poreti, "pavarge" nuo dazymu, reikia duoti pailseti - nes grazaus atspalvio nebeisgausit, per daug pigmento ant pigmento privaryta taip sakant g.gif

8.34 tai jau vidutine blondine:

user posted image

Tai reikejo imti 9.34 arba net maisyt per puse su 10, kad tik atspalvy uzdet, o lygy sviesumo islaikyt.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 08 07, 19:02)
siap idomu,ar is tokios plaukau spalvos -ryzos- imanoma tapti perlo blondine per viena karta? Mano naujoji kirpeja atostogauja tai nera ko paklausti 4u.gif


O mano svajoniu spalva, tokia kaip jusu blush2.gif , labai jau tas persikas grazus, amzinai eksperimentuoju, kad isgaut ir vis neiseina doh.gif Kokio stiprumo oksidanta dedat?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 06, 16:45)
As esu bandziusi Davines Alchemist kauke - spalvyte nepatiko, ruda buvo labai y raudonuma, bet tikrai atgaivina, pablizgina plauka thumbup.gif Kadangi atspalvy suteikia nezymiai, rudiems plaukams galima naudoti net juoda. Viena blondine naudojo ja, tai plaukai tapo dark blonde. Siaip daugiau atspalviu turi Milkshake dazancios kaukes, bet dar neisbandziau.

O kur čia tas kaukes pirkote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(joanellea @ 2012 08 07, 21:44)
O kur čia tas kaukes pirkote? g.gif


Per amazon smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kur įmanoma Šiauliuose rasti mėlynų dažų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 08 04, 19:30)
matau negalima pasitiket net prestiziniais salonais schmoll.gif  salono admin galetu pasimokyt bendravimo meno su klientais lotuliukas.gif

Manau, kad bendrabucio kirpykloje butu padare chemini ir tokiu ciudu nebutu buve, na bet yra kaip yra. Tai dar viena pamoka, kad ne viskas auksas, kas auksu ziba. Ar tu eisi I prestizini salona, ar I pirmo auksto kirpykla, skirsis tik kaina, na gal dar naudojamos priemones. O jei meistras niekam tikes, tai nebepagelbes jau niekas.
Atsakyti
Sakykite niekur nerandu info, kurie daznai geriau pasirinkti Keune ar Rieker ? Kurie pigesni?
Atsakyti
QUOTE(zibba @ 2012 08 13, 10:15)
Sakykite  niekur nerandu info, kurie daznai geriau pasirinkti Keune ar Rieker ? Kurie pigesni?

REVLON
Atsakyti
Sakykit, kazin ar su dazais ar su dazomu balzamu paryskinti plauku spalva? mano plauku spalva ruda, bet noriu ryskesniu ir kad zvilgetu smile.gif gal kuri patartu, paciai bandyti su parduotuviu dazais ar eiti i kirpykla?
Atsakyti