Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

Sveikos, mielosios smile.gif
Noriu paklausti patarimo. Prieš porą savaičių kirpykloje dažiau plaukus, spalvytė man labai patiko, bet jau plaunasi, o taip dažnai vaikščioti į kirpyklą brangoka..Mano natūrali spalva panaši, bet šviesesnė. Gal galėtumėte patarti, kokiais dažais turėčiau dažyti, kad gaučiau panašią spalvą?

user posted image

Labai dėkoju iš anksto smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, grįžtu pas jus patarimų...
Prieš kurį laiką klausiau, kaip gauti kažką panašaus kaip Nicoles Kidman ta šviesi ir skaisti ryža spalva. Buvo pasiūlyta ši spalva:
user posted image

Man pačią pirmą dieną ji atrodė taip... wub.gif
user posted image

O, bet, tačiau - per tą intensyvų spalvos ieškojimą praslydo pro ausis, kad jie greitai nusiplauna. doh.gif Taigi, keli plovimai - ir spalvos kaip nebūta. Beto, nelabai šaknis paėmė, nes natūraliai aš tamsi, tai kai šaknų nepaima, kažkaip bendrame vaizde atrodau pakankamai tamsi. unsure.gif
Todėl dabar pasidaviau kovai ieškant savo spalvos parduotuvėje. Šiandien užtikau internete Green Light dažus. Gal galite apie juos kažką parašyti? Ar geri jie (na, lyginant su parduotuviniais)?
Ir, beje, iškart iškyla klausimas dėl peroksido stiprumo. Kokio stiprumo reikėtų dažant tamsiai rudas šaknis ir ar tuo pačiu galima dažyti ir visą jau šviesintą plauką? Esu dažiusi Swarzkopf natural and easy 520, kitais šviesiais, visada nušviesina iš pirmo karto, tik kad nežinau, kokio stiprumo peroksidas ten būna...
Atsakyti
Castingo dažai nėr stiprūs, tik atspalviam suteikti ant esamos spalvos : ] Ir taip, jie nusiplauna :]
Atsakyti
koks dazu numeris suteiktu salto tono kavos ar sokoladini atspalvi? 4u.gif
Atsakyti
Gal jau isbandet? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bandeles @ 2013 01 25, 23:17)


tamsios spalvos pas juos netikusios. Pries 5 metus buvau tamsiai rudais plaukais. Kai daziau saknis tai nk nenudaze, nors emiau reikiama 2 nr blink.gif nors gal kokybe jau pasikeite 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
Gal yra tarp jusu ash atspalvio sviesiaplaukiu, 9numeriuko? smile.gif Labai noreciau gauti patarima del profesionaliu dazu. Sviesinau mamai plaukus, nes buvo sroguota, aisku islindo gelsvumas, bet parinkau spalvyte 9.1, tai neutralizavo, puikiai tiko tonas ir atspalvis, bet gaila, kad atsiplauna po keliu sykiu... Dabar ieskom kazko panasaus, gal kas patartu? blush2.gif

Pirma nuotraukyte su Loreal daziukais, antra jau kaip nusiplauna spalva, ir gaunasi gelsva, nuotraukose net zalsvoka. verysad.gif

Noretusi kazko panasaus kaip pirmoje foto, nes tonas ir atspalvis neblogas. Gal wella kolleston perfect 9.1 tiktu...

user posted image

Dazyti buvo su siais dazais
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

5 metus esu juodaplaukė smile.gif dažniausiai dažau casting gloss juodu atspalviu, prieš tai tris kartus dažiau tamsiai rudu. Noriu būti raudonplaukė biggrin.gif Skaitinėjau, kad reikėtų išsiimti spalvą su spalvos korektoriumi, paskui dėti raudoną. Bet gal kas esate girdėjusios apie dažus Loreal hicolor dark hair only? smile.gif ar jie skirti natūraliai juodiems plaukams ar galima naudoti ir dažytiems? Youtube yra vaizdelis, kaip nusidažo iš gan tamsiai rudų be jokių šviesinimų iškart su šiais dažais ir gaunasi šviesi ryški raudona, savo atveju, noriu sodrsnės, tamsesnės. Ar Lietuvoje yra šių dažų prekyboje? smile.gif gal galite patarti?
Atsakyti
QUOTE(username @ 2013 01 27, 14:08)
Sveikos,

5 metus esu juodaplaukė smile.gif dažniausiai dažau casting gloss juodu atspalviu, prieš tai tris kartus dažiau tamsiai rudu. Noriu būti raudonplaukė biggrin.gif Skaitinėjau, kad reikėtų išsiimti spalvą su spalvos korektoriumi, paskui dėti raudoną. Bet gal kas esate girdėjusios apie dažus Loreal hicolor dark hair only? smile.gif ar jie skirti natūraliai juodiems plaukams ar galima naudoti ir dažytiems? Youtube yra vaizdelis, kaip nusidažo iš gan tamsiai rudų be jokių šviesinimų iškart su šiais dažais ir gaunasi šviesi ryški raudona, savo atveju, noriu sodrsnės, tamsesnės. Ar Lietuvoje yra šių dažų prekyboje? smile.gif gal galite patarti?

Labas smile.gif

Rašiau šitoje temoje prieš kelis mėnesius. Tokia pati situacija pas mane. Dažiausi juodai labai ilgai (6-7metai) ir nusibodo, užsinorėjau ryškiai raudonų. Kiek teko domėtis ir skaityti, be šviesinimo to padaryti neįmanoma. L'Oreal hicolor taip pat buvau užmačius ir žiūrinėjau video, tai išeina tas pats, naudojamas peroksidas, tik kad šviesina iškarto raudonai. Tai jeigu nebijai sugadinti plaukų, gali bandyti, bet aš aišku nepatarčiau.
Tai štai ką aš padariau. nusidažiau Garnier Color Sensation Intense Pigments dažais. 4,60 numeriu (Intense dark red). Aišku, skirtumas matėsi ten kur ataugti plaukai ir kur buvo nudažyti, bet jie pasidarė tokie šokoladiniai. Tai dažiausi kas 3 savaites, ir štai po 3 mėnesių jau beveik nesimato juodų plaukų. Šiaip šitie dažai labai greitai nusilplauna, bet tai tik į naudą, nes pasidarė šviesesni smile.gif Dabar nusipirkau Joanna plaukų dažus Juicy raspberry, tikiuosi bus neblogi smile.gif
Foto plaukų kokie buvo prieš ir kokie dabar wink.gif
http://ipix.lt/di/R2SA/beforeafter.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 28 sausio 2013 - 18:21
Labas:)

ilga laika noriu pabandyt plaukus nusidazyt su nuplaunamais dazais. Noriu siek tiek suintensyvinti savo spalva. Gavau patarima eiti i kirpykla ir prasyti, kad sumaisytu nuplaunamus dazus su 1.2 arba 1.5 peroksidu. Ar kas nors dazesi sitaip? nusiplove gerai?
Atsakyti
QUOTE(makeup @ 2013 01 27, 07:02)

Pirma nuotraukyte su Loreal daziukais, antra jau kaip nusiplauna spalva, ir gaunasi gelsva, nuotraukose net zalsvoka. verysad.gif




jei dazot su ash atspalviu gauti zalsva atspalvi plauku visada yra rizika.. rinkites dazus su perl atspalviais arba shampagne mirksiukas.gif
man nereali spalva isgaunama su Loreal Preference 10.21 nr.

dar labai grazia spalva isgauna su C:ENKO dazais 111 nr.
bet jie stiprus dazai mirksiukas.gif bet spalva blondinems gaunasi ideali drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2013 01 28, 18:19)
Labas smile.gif

Rašiau šitoje temoje prieš kelis mėnesius. Tokia pati situacija pas mane. Dažiausi juodai labai ilgai (6-7metai) ir nusibodo, užsinorėjau ryškiai raudonų. Kiek teko domėtis ir skaityti, be šviesinimo to padaryti neįmanoma. L'Oreal hicolor taip pat buvau užmačius ir žiūrinėjau video, tai išeina tas pats, naudojamas peroksidas, tik kad šviesina iškarto raudonai. Tai jeigu nebijai sugadinti plaukų, gali bandyti, bet aš aišku nepatarčiau.
Tai štai ką aš padariau. nusidažiau Garnier Color Sensation Intense Pigments dažais. 4,60 numeriu (Intense dark red). Aišku, skirtumas matėsi ten kur ataugti plaukai ir kur buvo nudažyti, bet jie pasidarė tokie šokoladiniai. Tai dažiausi kas 3 savaites, ir štai po 3 mėnesių jau beveik nesimato juodų plaukų. Šiaip šitie dažai labai greitai nusilplauna, bet tai tik į naudą, nes pasidarė šviesesni smile.gif Dabar nusipirkau Joanna plaukų dažus Juicy raspberry, tikiuosi bus neblogi smile.gif
Foto plaukų kokie buvo prieš ir kokie dabar wink.gif
http://ipix.lt/di/R2SA/beforeafter.jpg

Labas,

Na, puikus rezultatas, kur tie juodi taip greitai dingo blink.gif bijau susigadinti tuos plaukus doh.gif užtai galvoju šiek tiek auginti ir dažyti kai nuaugs, bet prieš tai naudoti spalvos nuėmėję, nes noriu šiek tiek šviesnės, nei tavo raudonos 4u.gif o nepasiilgai dar juodų plaukų? blush2.gif aš galvoju ar nebus taip, kad pradėsiu jaustis neryški lotuliukas.gif ir grįšiu atgal prie juodų doh.gif
beje esu dažius su tais dažais kaip ir tu tik nr buvo 3.16, bet man nudažė tik šaknis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo username: 29 sausio 2013 - 17:03