Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(Egliukasz @ 2013 02 23, 19:03)
As esu visa spalvu gama per visa savo gyvenima isbandzius 4u.gif Ir didziausia gyvenimo klaida, buvo Palette dazai tamsiai rudi, gavos juodi y melynuma biggrin.gif 2 metus vargau su jais doh.gif


Kokių dar priemonių ėmėtės panaikinti juodai spalvai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ganger @ 2013 02 23, 20:07)
Kokių dar priemonių ėmėtės panaikinti juodai spalvai? smile.gif


Vitaminas C, citrina, degtine arba purskiklis Henna Blonde ir sedejimas pries saule (sitas buvo peilis mano plaukams), o po to sruogelem nuimta spalva buvo smile.gif
Atsakyti
Idomu, kokia cia galetu buti plauku spalva?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nekantri*: 24 vasario 2013 - 12:40
Labas vakaras, ar dažėte kada plaukus su ESTEL dažais kaip jums jie ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burondukas123: 24 vasario 2013 - 18:56
Gal man ismanancios panos paaiskins, kaip spalva 11 ar 10 paverst 9.56 rose ? ax.gif Ta prasme radau man ziauriai tinkanti ir patinkanti atspalvi, bet.... plaukai apie 5-6 metus buvo stipriai blonduoti, dazant su Cutrin 9.56 gaunasi super sviesiai rudi plaukai su rausvu atspalviu, bet laikosi .... max 2 sav doh.gif , ant saknu dar nieko, bet galai nusiskalbia moment. Ka su kuo maisyti, kiek laikyti doh.gif Dabar saknys su 9% peroksido 40 min, o galai nuemulguoti su ta pacia mase su vandeniu 20 min. Gal per mazai laikau, gal per ilgai, gal per silpna, gal per stirpti koncentracija ? doh.gif
Atsakyti
user posted imageGal zinancios atsakytu,kaip isgauti tokia spalva? mano akiai cia ruda su pilku atspalviu,tai i kokius dazu numerius,reiktu atkreipti demesi,butent skaiciai po pagrindinio skaiciaus,kokie turetu buti,kad gauciau pilka atspalvi ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2013 02 26, 12:58)
Gal man ismanancios panos paaiskins, kaip spalva 11 ar 10 paverst 9.56 rose ?  ax.gif  Ta prasme radau man ziauriai tinkanti ir patinkanti atspalvi, bet.... plaukai apie 5-6 metus buvo stipriai blonduoti, dazant su Cutrin 9.56 gaunasi super sviesiai rudi plaukai su rausvu atspalviu, bet laikosi .... max 2 sav  doh.gif , ant saknu dar nieko, bet galai nusiskalbia moment. Ka su kuo maisyti, kiek laikyti  doh.gif  Dabar saknys su 9% peroksido 40 min, o galai nuemulguoti su ta pacia mase su vandeniu 20 min. Gal per mazai laikau, gal per ilgai, gal per silpna, gal per stirpti koncentracija ? doh.gif


Viskas cia gerai su dazymu, tik kadangi plaukai blonduoti stipriai, tai plaukas neturi pigmento, todel ir nesilaiko. Vieni kirpejai is pradziu plauka visa nutepa tik dazu, palaiko apie 15min. ir tada dazo yprastai. Paciai pigmento yvedinet nesiulyciau, galit susigadint spalva. Geriau jau profui patiket. As savo pigmenta yvedinejau su dazanciu balzamu. Beje, kuo silpnesnis%, tuo ilgiau laikosi ant plauku. Bet jei 9% maisomi su vandeniu tarkim per puse, o dazo dedama 1:1.5 turetu normaliai gautis g.gif
Atsakyti
QUOTE(burondukas123 @ 2013 02 24, 18:53)
Labas vakaras, ar dažėte kada plaukus su ESTEL dažais kaip jums jie ? g.gif

Labas rytas, viena karta teko dazyti drauge su jais, ir jinai buvo labai patenkinta, nes spalva gan gerai laikesi, buvo grazus spindesis. Tai tikrai galit pameginti smile.gif)
Atsakyti
Turiu patarima siuo klausimu sioki toki.. Bet pirmiausia - kokia jusu naturali plauku spalva? Ar labai sviesi? Kokio numeriuko butu? Manieji kazkur 7nr naturalus, ir kazkada galvojau dazanciu balzamu (TONIK - rusiskas zalioj pakuotej) nusidazyt juodai.. Galvojau pabusiu juodaplauke, atsiplaus poto... ir kai uzdaze man juodai su ZALIU atspalviu tai ojojoj... ir niekaip nebeatsiplove doh.gif dar kai tik nudazius buvau, namie ziurejau atrode juodi it varno juodumo plaukai, kaaai grazumo, bet kai isejau i lauka, drauge sutikau, tai sako kas tau nutiko kad zali plaukai? .... blink.gif lotuliukas.gif
manau tie juodai dazantys balzamai yra skirti bent jau 3nr turincioms plaukus nes ant sviesesniu ikimba tik zalsvas-melsvas pigmentas,o juodumos neiseis isgaut..
ir as patariu su beamoniakiniais dazyt, jie palaipsniui atsiplauna graziai, tai pakentejus kuri laika su beamoniakiniais, galesit veliau dziaugtis savo plaukais smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

parduodu loreal preference plaukų dažus, nr.7.1. - nauji (pakuotė pilna), noriu pakeisti spalvą, taigi parduodu šiuos, gal kam reikia ?? smile.gif kaina 23lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vener@: 09 kovo 2013 - 23:24
QUOTE(dododole @ 2013 02 28, 22:09)
manau tie juodai dazantys balzamai yra skirti bent jau 3nr turincioms plaukus nes ant sviesesniu ikimba tik zalsvas-melsvas pigmentas,o juodumos neiseis isgaut..
ir as patariu su beamoniakiniais dazyt, jie palaipsniui atsiplauna graziai, tai pakentejus kuri laika su beamoniakiniais, galesit veliau dziaugtis savo plaukais  smile.gif


Cia nepriklauso nuo to, ar tonika, ar profesionalus dazai. Reikia ziuret y numerius. Dazai N (neutral) arba .0 yra naudojami zilu plauku dazymui, spalvu maisymui. Tamsinant keliais tonais svarbiausia yvest pigmenta y plaukus. Pvz. esat sviesiaplauke, norit but tamsi. Nusiperkat oranzinio, raudono dazo. Gali but dazantis kremas, sampunas ir t.t. Palaikot ant plauku, kol jie ygauna sio pigmento, na apie 20-25 min. Tada jau dedat spalva. Ir pirmais kartais patariama det silta spalvyte. Kai ji ykimba, tai galima dazyt ir saltesne, bet ziurint, koks pigmentas yvestas, ir ka su juo galima daryt. Dazas, turintis zalio ar melyno pigmento ir dazys taip, jei nebus kito, kuris jy neutralizuos.
Va klipukas:

http://www.youtube.c...h?v=mGP-3nf0biU
Atsakyti
O as turiu toki kvaila klausimuka...Esu smeline blondine. Turiu sau labai patinkanti atspalvi, bet noreciau, kad jis butu sviesesnis siek tiek. Ar pavyktu man ji siek tiek "pakelt" jei ji skiesciau su 12% oksidantu?
Atsakyti