Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

merginos, gal kuri esate išbandę Joanna plaukų dažus nr. 33,
įdomu kokia spalva gaunasi?

http://www.goldmax.p...ond-p-5113.html
Atsakyti
Gal kuri nusimanot, kokia spalva galėtu būti šių plaukų? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sokoladas smile.gif
Atsakyti
Kadangi kirpykloje mane eilini karta blogai nudaze, noriu pati persidazyt. Taigi, parekomenduokit, kur galima rast kirpykliniu dazu Vilniuje. Pavadinimas nera labai svarbus, tik kad butu daug atspalviu. Jau tiek pasiskaicius apie spalvu maisyma, pati geriau pasidarysiu.
Atsakyti
QUOTE(*Brukne* @ 2012 05 06, 22:38)
Kadangi kirpykloje mane eilini karta blogai nudaze, noriu pati persidazyt. Taigi, parekomenduokit, kur galima rast kirpykliniu dazu Vilniuje. Pavadinimas nera labai svarbus, tik kad butu daug atspalviu. Jau tiek pasiskaicius apie spalvu maisyma, pati geriau pasidarysiu.

Gal galit pasidalint, kur ir ką skaitės apie maišymą? smile.gif
Atsakyti
Pasiziurejau paletes, spalvu ratelius.. Pvz. man aktualiausia buvo, kad auksinius atspalvius gesina violetiniai. Tai sviesinant ir nenorint ryzumo, reikia butinai po tasko 5, 6 ar 8. Bet toki atspalvi aukstesnio sviesumo sunku rast, dazniausiai baigiasi 8 lygiu.
Nors po plauku plovimo mano spalva, pasikeite. Geriau kazkiek nei iskart po kirpejos, bet vistiek reikes dazyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Brukne*: 07 gegužės 2012 - 13:17
QUOTE(*Brukne* @ 2012 05 07, 14:17)
Pasiziurejau paletes, spalvu ratelius.. Pvz. man aktualiausia buvo, kad auksinius atspalvius gesina violetiniai. Tai sviesinant ir nenorint ryzumo, reikia butinai po tasko 5, 6 ar 8. Bet toki atspalvi aukstesnio sviesumo sunku rast, dazniausiai baigiasi 8 lygiu.
Nors po plauku plovimo mano spalva, pasikeite. Geriau kazkiek nei iskart po kirpejos, bet vistiek reikes dazyti.


Leiskit 2-3 sav. nusiplaut atspalviui, gali but grazu po to 4u.gif Kaip ji nudaze ir kaip norejot, kad jum nepatiko? Cia jum lentele pagalbai, kad suprastumet, jog is tikruju islendantis nepageidaujamas tonas priklauso nuo jusu pacios spalvos tamsumo ir kiek lygiu jy keliat, ir pagal tai tada jau ar violetas, ar kas kitas 4u.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 07 gegužės 2012 - 14:35
Nudazė per tamsiai. Norėjau sviesiai rusvos, balintos kavos, vidutines blondines. Dar pries tai pasakiau, kad man 8 lygis per tamsus. Bet vistiek imaise kartu su 9 ir 10 lygiais. Na ir ka pasakyt daugiau...
Saknys buvo nuaugios nemazai, tai jas sviesino. Virsus pasviesejo, bet su ryzu atspalviu.
O galus daze lyg su beamoniakiais. Jie tapo truputi tamsesni nei virsus. Gerai, kad plausis smile.gif

Ieskau dazu pvz. 9 lygio ir po tasko eitu violetas su kavos rudumu.
Atsakyti
QUOTE(*Brukne* @ 2012 05 07, 15:59)
Nudazė per tamsiai. Norėjau sviesiai rusvos, balintos kavos, vidutines blondines. Dar pries tai pasakiau, kad man 8 lygis per tamsus. Bet vistiek imaise kartu su 9 ir 10 lygiais. Na ir ka pasakyt daugiau...
Saknys buvo nuaugios nemazai, tai jas sviesino. Virsus pasviesejo, bet su ryzu atspalviu.
O galus daze lyg su beamoniakiais. Jie tapo truputi tamsesni nei virsus. Gerai, kad plausis smile.gif

Ieskau dazu pvz. 9 lygio ir po tasko eitu violetas su kavos rudumu.


Manau nesusikalbejot tiesiog, nes vidutine blondine ir yra 8, 7 yra tamsi blondine, o 9 yra sviesi blondine. Ir siaip ant tokiu sviesiu atspalviu tu latte ir kavos ir t.t. atspalviu nelabai tokiu isgausi.

L`oreal 9.23

user posted image

L`oreal 9.2

user posted image

Is pradziu gaunasi toks gan violetinis tonas, bet prasiplauna.

Wella 9.73, 9.37, 9.8, 9.7

Kazka manau tikrai rasit, arba uzsirasykit visus siuos nr. ir paziurekit skirtingu firmu paletese kaip atrodo, nes dazniausiai siek tiek skiriasi 4u.gif Tik palaukit kol galai atsiplaus, kad zinotumet, kokio sviesumo reikia saknim skirtumui islyginti. Nes dabar dazant galus dazais sviesiau, jie nepasvieses nei kiek kol neatsiplaus tie beamoniakiniai 4u.gif
Atsakyti
Laba aciu, susirasysiu smile.gif O tuos Loreal 9.2 reiketu maisyti su kokiu kitu atspalviu ar galima dazyti juo vienu su 6 proc. oksidatorium?
Atsakyti
QUOTE(*Brukne* @ 2012 05 07, 16:59)
Laba aciu, susirasysiu smile.gif O tuos Loreal 9.2 reiketu maisyti su kokiu kitu atspalviu ar galima dazyti juo vienu su 6 proc. oksidatorium?


Galima ir vienu, bet paziurekit paletej, ar jums atspalvis nebutu per daug intensyvus, nes pradzioj tikrai violetinumas lys. 9.23 truputy siltesne versija su auksu.
Atsakyti
Gal zinot, kur Vilniuje galima rast situ L'oreal ar Wella dazu?

Prirasysim visa tema smile.gif
Atsakyti