Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(it's not me @ 2013 05 04, 07:34)
...per kiek dažymų jau "pagauna" šviesinti plaukai spalvą ir taip nebenusilauna?

...priklauso nuo dazu smile.gif Jei "naturalus",tai greiciau prasiplauna,tai tada dazyk-nedazes,vistiek pablunka bigsmile.gif Jei geri dazai,ar professionalus-tai po antro karto gerai nuima ir (jei patiko spalva) treciam kartui dazoma tik prie saknu 4u.gif

Ner uz ka! Visada prasom biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2013 05 03, 17:39)
Gal kam bus naudinga, išbandžiau šiuos SANTE dažus, Biotekoje apie 30lt kainuoja.

po:
user posted image
Suteikti atspalviui labai likau patenkinta, visiškai augaliniai, nulis chemijos. Plaukai labai švelnūs, na kaip ir kaukė veikia šitie dažai. Rekomenduoju ; ]

kaip graziai gavosi ir visai ne juodai paeme ar ne? panasiau i sokoladine ruda, bet man grazu rolleyes.gif pati labai gundausi siais dazais BET vis neissirenku atspalvio, norisi sokoladines rudos rolleyes.gif
o kiek laiko laiket dazus, ar pries tai plaukai buvo dazyti cheminiais dazais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MrsM: 04 gegužės 2013 - 12:00
laba 4u.gif
mano plauku splava mazdaug tokia dabar kaip 1foto, noreciau tokios kaip 2 foto smile.gif kokius plauku dazus siulytumete rinktis ir kaip dazyt?pirmas kartas, tai nelabai zinau blush2.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 05 04, 13:09)

Jei tikrai apsisprendet dazyti, tai siulau tik pas gera kirpeja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2013 05 03, 16:39)


o pries dazyma SANTE dazais plaukai buvo kazkuo dazyti?

Butu labai idomu po kakzkiek laiko suzinoti, kiek nusiplove spalva ir ar pavyko dazant saknis rasti tinkama spalva vien saknims, ar reikejo vel dazyti visus plaukus 4u.gif
Atsakyti
Dažiausi ankščiau loreal casting creme gloss, lapkričio mėn, tai jau spėjo nusiplauti. Realiai dažiau ant savo natūralios spalvos : ]

Kiek skaičiau apie šituos dažus reiks realiai vėl visą galvą dažyt po mėn, nes jie atsiplauna gan, bet tolygiai. Bet nemanau kad čia blogai, nes kai jie 100% augaliniai, perskaičiau sudėtį,apie augalus vien kaip kaukę daugumą augalų ankščiau naudojau tai nesupyksiu vėl dažyti, tik tiek kad pats uždažymas gan didelis žaidimas...

bet ko nepadarysi dėl gražių plaukų, rezultatu esu labai patenkinta, plaukai labai lengvai šukuojasi, minkštučiai nors nenaudoju jokių kaukių sintetinių, kondicionierių ir pan.

kaip atsiplaudinės parašysiu kai matysis : ]
Atsakyti
sveikos, ziuriu kad nemazai moteru plaukus dazose namie., daziau ir as anksciau ir visai neblogai buvo biggrin.gif o dabar jau kokie 10 metu kaip einu vis tik i kirpykla. nieko nebezinau nei kuom dazyt namie nei kaip biggrin.gif
bet kirpykloms jau gaila pinigu...

gal galit patart, esu sviesi, plaukai truputi sruogelemis, saknys atauge naturalios lietuviskos nedaug tamsesnes uz plaukus.\
labiausiai ko bijau kad nebutu taip jog nusidazyciau plaukus ir liktu sviesus plaukai ir kokios ryzos saknys... kaip to isvengti?

turbut reiktu dazyt visa galva kazkokia spalva , o po kokio menesio tik saknis patepliot?

cia nezinau ar eis iziureti... user posted image

Uploaded with ImageShack.us

gal galit parekomenduot kokius dazus ar geriau i kirpyklos prekes eit, gal merginos ka patartu ar rasciau kazka ir neprofesionalaus putas kokias ar pan?

rezultatu stengsiuosi pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
Plauku dazyme esu visai zalia tad reikia jusu nuomones blush2.gif
Mano plaukai yra sviesus ir sugalvojus emiau ir nusidaziau tamsiai rudai. Dabar noreciau atsiauginti savo naturalia spalva bet nenoriu vaikscioti su ataugusiom saknim. Ka manote jeigu as plaukus dazyciau su nuplaunamais dazais kol jie ataugs kad nesimatytu sviesios saknys ir kai ataugs palaukt kol nusiplaus dazai? pavyzdziui su Loreal Casting Creme Gloss g.gif
Ar eina su siais dazais tamsiai nudazytus plaukus kai jie nusiplauna paskui su sviesiais dazais nudazyt? Nes kiek zinau visiskai sie dazai nenusiplauna g.gif
O gal galit rekomenduoti kokius kitus nuplaunamus dazus?
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 05 04, 14:09)
laba 4u.gif
mano plauku splava mazdaug tokia dabar kaip 1foto, noreciau tokios kaip 2 foto smile.gif 

laba!
Siuliciau nueiti i kirpykla mirksiukas.gif Nes vieno dazymo neuzteks 4u.gif

QUOTE(esu-mama @ 2013 05 16, 09:29)


gal galit patart, esu sviesi, plaukai truputi sruogelemis, saknys atauge naturalios lietuviskos nedaug tamsesnes uz plaukus.


jei nedaug skiriasi nuo galiuku,tai galima iskart visa galva viena spalva dazyt 4u.gif

QUOTE(Snowflake:) @ 2013 05 17, 20:09)

O gal galit rekomenduoti kokius kitus nuplaunamus dazus?

Galima pabandyt su nuplaunamais dazais,bet!-tik prie saknu tept ir tik biski sviesesne spalva imt,negu buvo ant galu bigsmile.gif
Dar geras variantas butu daz balzamai-bet irgi,neperlaikit-nes tamsesne labiau kanda,ir galai dar gali patamset 4u.gif
O firmu yra daug 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri dazotes tamsiai rudais ilgalaikiais profesionaliais dazais?

Visa laiak daziau neamoniakiniais, dabar uzsimaniau ilgalaikiu, ,bet noriu skrtu profesonalam naudojimui ne is prekybcentriu. Kad ilgai laikytusi ir negadintu perdaug plauku.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 05 19, 12:28)
Gal kuri dazotes tamsiai rudais ilgalaikiais profesionaliais dazais?

Visa laiak daziau neamoniakiniais, dabar uzsimaniau ilgalaikiu, ,bet noriu skrtu profesonalam naudojimui ne is prekybcentriu. Kad ilgai laikytusi ir negadintu perdaug plauku.



Isbandziau turbut visus imanomus ax.gif blogiausia ispudi paliko viskas is green light (jau mazai su jais kas ir bedirba) - sausina be proto, nors laikosi labai gerai ir keune. Pastarieji laikosi gal pora plovimu ir pradeda blukti, ir raudonas atspalvis mano plaukuose baisulinis.
Tobulu vis dar ieskau..
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 05 19, 12:28)
,,,bet noriu skrtu profesonalam naudojimui ne is prekybcentriu. Kad ilgai laikytusi ir negadintu perdaug plauku.

,,,daaaug yra ju bigsmile.gif mirksiukas.gif 4u.gif
http://www.krinona.l...p...806&lang=lt
Atsakyti