Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

DOMINUKE,

...Compagnia Del Colore dazai...


Gal galit parašyti, kur galima jų įsigyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čelsė: 21 liepos 2013 - 23:27
QUOTE(čelsė @ 2013 07 22, 00:26)
DOMINUKE,

...Compagnia Del Colore dazai...
Gal galit parašyti, kur galima jų įsigyti?

Jie turi savo websaita Lietuvoje.O as isigiju pas savo kirpeja.



Interneto parduotuvė - www.terra-bella.lt

VILNIUJE:

Parduotuvė kirpykloms MEDINĖS ŠUKOS, Vokiečių g.15

KAUNE:

Prekės kirpykloms, A.Mickevičiaus g.13

Plaukų priežiūros produktai KREMONTĖ, Vilniaus g. 64

ZUNDA profesionalios prekės grožiui, šv. Gertrūdos g.6

ZUNDA Urmo miestelis Vakarinė galerija 139 parduotuvė, Pramonės 16

Parduotuvė VIA NATURALIS, Savanorių pr.206

KLAIPĖDOJE:

Parduotuvių tinkle MEDINĖS ŠUKOS

PC AKROPOLIS, Taikos pr. 61, nauju adresu Rusų alėja 176

PC BIG, Taikos pr. 139

ŠIAULIUOSE:

MEDINĖS ŠUKOS MLC Saulės miestas, Tilžės g.109

PC Akropolis, Aido g.8

PANEVĖŽYJE:

MEDINĖSE ŠUKOSE

PC Babilonas I, Savitiškio g.61

PALANGOJE:

Parduotuvėje GROŽIO SIMFONIJA , Vytauto g. 94

SKUODE:

GROŽIO SIMFONIJOJE, Vilniaus g. 11








Papildyta:
QUOTE(leopardas @ 2013 07 21, 17:40)
Gal galit patart?  ax.gif dbr esu dazius sia spalva plaukus
http://www.loreal-pa...-chocolate.aspx, bet noreciau persidazyt i loreal richesse 6.23 (hazelnut honey). Bet kiek skaiciau, richesse dazai geriausia ant naturaliu, nedazytu plauku g.gif kazi kas gausis? Gal turi esat taip dazius?

Nerodo tu spalvu kurias cia isvardinote. g.gif Na jei kaip sakot geriau dazyti ant naturalou plauku,tuomet manau jie yra nestiprus,''silpni'' dazai.Tuomet uzdetu tik kazkoki atspalvi.
Atsakyti
Sveikos, merginos!

Nutariau nebedažyti plaukų, nes tik pasitamsindavau vienu atspalviu (tamsiai ruda), o plaukai sausėja. Galvoju, kaip alternatyva, visai tiktų dažomasis šampūnas. Kurį ir kur rekomenduotumėt įsigyti?
Atsakyti
Ar kas naudojate kreminius beamoniakius plaukų dažus "Yellow Color Cream Tone-On-Tone"? Atsiliepimai?
Atsakyti
Labs, gal kas naudojot Compagnia Del Colore dažomąsias kaukes??
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti kokias nuplaunamas putas man pirkti? Noriu atauginti savo naturalia plauku spalva - tamsiai pilka spalva, na kaip daugumos lietuvaiciu biggrin.gif esu nusidaziusi sviesiai. Kirpeja patare pirkt putas ir dazyt, tada nesimatytu nuaaugimas. Tik nzn kokias ir kur geriau pirkti, gal ka patartumet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leopardas @ 2013 07 21, 17:40)
Gal galit patart?  ax.gif dbr esu dazius sia spalva plaukus
http://www.loreal-pa...-chocolate.aspx, bet noreciau persidazyt i loreal richesse 6.23 (hazelnut honey). Bet kiek skaiciau, richesse dazai geriausia ant naturaliu, nedazytu plauku g.gif kazi kas gausis? Gal turi esat taip dazius?

Daug metų dažaus Loreal Richesse, puikūs dažai, spindintys plaukai thumbup.gif 6.23 man asmeniškai graži spalva smile.gif
Atsakyti
Sveikos, šiandien kirpykloje nusidažiau plaukus (nepamenu dažų pavadinimo) ir grįžus namo ant galvos jaučiu nestiprų deginimą. unsure.gif Ar tai reiškia, kad esu alergiška tiems dažams? g.gif Visada namie dažydavau plaukus su Garnier, niekada neturėjau tokios reakcijos.
Atsakyti
Sveikos,

patarkit dažomąjį balzamą ar šampūną plaukams kiek pašviesinti. O gal tai neįmanoma dažant ne tikrais dažais? Noriu kuo mažiau pakenkti plaukams. Dabar spalva natūrali, ruda, ne tamsi.
Atsakyti
Merginos, kur galima isigyti sviesinamuju miltuku vienam kartui ? Internete perziurejau tiek gabijoj tiek vitrinoj pro gan dideliais kiekiais parduodami, o man tiek tikrai nereikia..
Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2013 08 18, 19:46)
Merginos, kur galima isigyti sviesinamuju miltuku vienam kartui ? Internete perziurejau tiek gabijoj tiek vitrinoj pro gan dideliais kiekiais parduodami, o man tiek tikrai nereikia..



paziurekit eurokos ar drogo parduotuvese 4u.gif
Atsakyti
Siandien isbandziau dazancia Collistar plauku kauke ! Atsiliepimas Collistar temoje wink.gif
Atsakyti