Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis

Labas rytas 4u.gif

Mamos, taip pat ir būsimos, su Mamų diena visas 4u.gif
mirksiukas.gif


Pas mus saulutė žeme ritinėjas, šilta, bet vakar snigo doh.gif oras toks nenuspėjamas blink.gif internete paskaičiau pūga pranašauja lotuliukas.gif žodžiu laukiam smile.gif
Jau greit į LT, kaip laikas bėga..net nepajutau.
Susidomėjau endokrinologu, aišku registracija iš anksto ir t.t. internete info vakar rinkausi... o pas jį einant reikia kokius tyrimus turėti - kaip pirmam kartui žalia aš..gal ką patartumėt?ačiū 4u.gif
Rikiuoju viską atsisėdus, nuo ko pradėsiu ir kaip.
Tiesa Peršina jau dirba ar ne dar Alsavitoj?

Geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Monaj, kaip gaila katytes! console.gif
Persina jau dirba. Buvau praejusia savaite thumbup.gif jau buvau jos pasiilgus!
Atsakyti
user posted image drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas,

aš šiandien pirma diena po atostogų darbe, bet kažkaip dar nelabai darbinga, dar galva turbūt atostogauja lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Planuojančios, gal kooperuojames ir kartu važiuojam prie to stebuklingo akmens? thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2012 05 06, 22:03)

Sveikutes 4u.gif
Retokai beuzsuku cia pakalbeti,bet zinias visas stebiu vistiek mirksiukas.gif Aciu MonCheri uz palinkejima,as irgi tikiuosi kad jis tikrai TAS kartas ir bus stebuklingas, lemtingas,o dar tokia diena pradejau stimuliuotis.Turiu,privalau tiketi kad si kart bus tikrai viskas gerai thumbup.gif Labai dekui uz palaikyma mirksiukas.gif
Kaip jus laikotes?
Regatele,o gal gali parasyti kaip man rasti ta vaisingumo akmeni,labai noeciau nuvaziuoti ir pabuti prie jo.Gal ir tai ikveps tikejimo ir atnes sekme,kuri taip ilgai laukta. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Gumbine @ 2012 05 07, 10:00)
Labas rytas,

aš šiandien pirma diena po atostogų darbe, bet kažkaip dar nelabai darbinga, dar galva turbūt atostogauja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Planuojančios, gal kooperuojames ir kartu važiuojam prie to stebuklingo akmens?  thumbup.gif  thumbup.gif

Gero starto darbuose 4u.gif
Ir aš norėčiau ax.gif bet galiu jungtis tik vasaros gale doh.gif
Mintis thumbup.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 07, 10:41)
tikrai TAS kartas ir bus stebuklingas


Taip ir bus, laikom kumštukus už TAVE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 07, 10:41)
Regatele,o gal gali parasyti kaip man rasti ta vaisingumo akmeni,labai noeciau nuvaziuoti ir pabuti prie jo.Gal ir tai ikveps tikejimo ir atnes sekme,kuri taip ilgai laukta. blush2.gif  ax.gif

Ar tik ne prie Lopaiciu piliakalnio ? g.gif
user posted image
Yra ir tema apie tai -http://www.supermama...?...68035&st=48
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonCheri: 07 gegužės 2012 - 17:22
QUOTE(MonCheri @ 2012 05 07, 17:17)
Ar tik ne prie Lopaiciu piliakalnio ? g.gif

Afrodite, jau patikek, kiek tu is visu turi palaikymo - tai net kitaip ir negalvok, tikrai pasiseks! thumbup.gif svarbu - susikaupti ir viska padaryti. ir laime pati ateis i jusu namus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonaJ: 07 gegužės 2012 - 18:44
Sveikos mergaites , kaip laikotes aprime namuciai 4u.gif
Meskute kokie tolimesni tavo zinksneliai ka gydytoja pataria ?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 05 08, 07:45)
Sveikos mergaites , kaip laikotes aprime namuciai 4u.gif

aga, tikrai, mes su wingele buvom plepiausios, ir prikalbedavom... va, mes tik nebeplepam, ir aprimo... biggrin.gif
o as siandien pasiemiau tyrimus is endokrinologes - visi tyrimai geri... tai nurimau jau truputi.,.. laukiu vis dar genetiniu tyrimu atsakymu (nuo kovo 19 d.) ir jau truputi neramu, ko gydytoja neskambina... g.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 05 08, 09:59)
aga, tikrai, mes su wingele buvom plepiausios, ir prikalbedavom... va, mes tik nebeplepam, ir aprimo...  biggrin.gif
o as siandien pasiemiau tyrimus is endokrinologes - visi tyrimai geri... tai nurimau jau truputi.,.. laukiu vis dar genetiniu tyrimu atsakymu (nuo kovo 19 d.) ir jau truputi neramu, ko gydytoja neskambina...  g.gif

tai jus barti reikia, kad nebeplepat smile.gif O genetiniai tai ilgokai jau eina.. kai trūks kantrybė pabandyk pradėti ieškoti..
O mes planavimo srityje irgi žengėm didelį žingsnį pirmyn smile.gif pagaliau apsisprendėm, kad visgi norim bandyti ir stengtis susilaukti leliukų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2012 05 08, 09:06)
tai jus barti reikia, kad nebeplepat smile.gif O genetiniai tai ilgokai jau eina.. kai trūks kantrybė pabandyk pradėti ieškoti..
O mes planavimo srityje irgi žengėm didelį žingsnį pirmyn smile.gif pagaliau apsisprendėm, kad visgi norim bandyti ir stengtis susilaukti leliukų  blush2.gif

super geros zinios!! thumbup.gif praejo laiko, nurimot - ir priemet sprendima... nuo ko pradesit? rolleyes.gif
Atsakyti