Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis

QUOTE(zuikyte03 @ 2012 05 29, 12:10)
bet bus tik vakare skaiciukai

man net dirbt sunku - vis isijungiu... o kodel tik vakare? rase,kad siandien popiet... kiek cia gali mums nerbus tampyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 05 29, 13:48)
man net dirbt sunku - vis isijungiu... o kodel tik vakare? rase,kad siandien popiet... kiek cia gali mums nerbus tampyt?  biggrin.gif

žadėjo 14val smile.gif
Atsakyti
ar ne 16val.?
negaliu atsitraukt nuo pc doh.gif user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 05 29, 13:48)
man net dirbt sunku - vis isijungiu... o kodel tik vakare? rase,kad siandien popiet... kiek cia gali mums nerbus tampyt?  biggrin.gif

Sveikutes 4u.gif
Rezultatu dar nera..isivaizduokit kaip mudu su vyru jauciames,kaip zombiai abu perbale o as verkt negaliu sustot...pasidariau siryt nestumo testa,jautru ir nieko neparode. rankos dreba...maniskis isvaziavo i darba su galvos skausmu ir perbales...as likau namie su asarom,kiek daug jausmu...jauciu siandien nebus jokio skvalo-jis siaucia manyje verysad.gif verysad.gif kai bus rezultatai pranesiu..kokie jie bebutu....
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 29, 14:40)
Sveikutes 4u.gif 
Rezultatu dar nera..isivaizduokit kaip mudu su vyru jauciames,kaip zombiai abu perbale o as verkt negaliu sustot...pasidariau siryt nestumo testa,jautru ir nieko neparode. rankos dreba...maniskis isvaziavo i darba su galvos skausmu ir perbales...as likau namie su asarom,kiek daug jausmu...jauciu siandien nebus jokio skvalo-jis siaucia manyje verysad.gif  verysad.gif kai bus rezultatai pranesiu..kokie jie bebutu....

tu tik kvėpuok kvėpuok, ramiai. Juk ir mmm dar nėra. Išeik į lauką, apeik kokį ratą aplink namus, kad laikasgreičiau eitų 4u.gif Mes čia su tavim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2012 05 29, 14:45)
tu tik kvėpuok kvėpuok, ramiai. Juk ir mmm dar nėra. Išeik į lauką, apeik kokį ratą aplink namus, kad laikasgreičiau eitų  4u.gif  Mes čia su tavim  4u.gif

drinks_cheers.gif zinai,jei man tik atidarius SM sirdis dreba,tai reikia manyt-kaip jaucias Afrodite doh.gif ....... laukiam...
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2012 05 29, 14:58)
drinks_cheers.gif zinai,jei man tik atidarius SM sirdis dreba,tai reikia manyt-kaip jaucias Afrodite  doh.gif ....... laukiam...

žinai, patarinėti visad lengviau, nei kažką padaryti biggrin.gif O aš irgi nuo kompo atlipti negaliu smile.gif
Atsakyti
merginos,as nesuprantu to vertinimo HCG..ar galiu dziaugtis/ viespatie net sunku rasyt.... mano HCG 24.9 U/L?
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 29, 14:33)
merginos,as nesuprantu to vertinimo HCG..ar galiu dziaugtis/ viespatie net sunku rasyt.... mano HCG 24.9 U/L?

thumbup.gif Nu ne nulis ir ne maziau vieno kaip budavo, vadinas, teks kartoti po poros dienu ir ziureti. thumbup.gif Bet manau, kad nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 29, 15:33)
merginos,as nesuprantu to vertinimo HCG..ar galiu dziaugtis/ viespatie net sunku rasyt.... mano HCG 24.9 U/L?

Sie matai verciasi vienas prie vieno nmol. Todel tu nescia wink.gif afrodite dabar tik aukit ir dydekit wink.gif po keliu dienu vel kartok bet Afrodite jums pavyko valiiooooooo dabar dar stipriau spausim kumstukus wub.gif vajei pagaliau pavyko dziaugiuos uz jus wub.gif
Atsakyti
Siaip nesu sentimentali, bet asaros pacios tryksta..........
NU PAGALIAU 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
AFRODITE, sveikinimai su grazia pradzia 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai, labai saugok save mazute 4u.gif
Atsakyti
Labai tave sveikinu Afrodite smile.gif visa diena laukiau kartu su tavimi...Dziaugiuosi uz tavo seima..net asara nuriedejo..Ikvepi daug vilties..Taigi dabar saugok save nes jau ir taip itampos perdaug patyrei dabar turi dziaugtis kad maziukas tik teigiamas emocijas jaustu ir tada tikrai isikabins tvirtai ir augs tavo skaiciukai dvigubai..Dar karteli sveikinu lotuliukas.gif
Atsakyti