Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis

QUOTE(regata @ 2012 05 31, 15:05)
Žinok, kai kažkur parašei, kad tau mmm maudimas anksti prasidėjo, tai man sužibo viltis, kad pavyks. Bet bijojau garsiai kalbėti. Aš irgi mmm požymius pradėjau jausti 4 dpoIUI, todėl buvau nusiminusi, kad nepavyko. Ir spuogai skaudūs ant veido išsikėlė. Tik vilties turėjau dėl pabrinkusių areolių (.)(.), bet kai pradėdavo mausti strėnas, vėl viltį prarasdavau.



va va tie pozymiai kaip smagu kai jie pasitvirtina ...
tiesa sakant ir as si syki labiau nei kadanors tikejau ... ir tie spuogai , kuriu niekad nebudavo, ir maudimas pilvo , padidejusi krutine... deje .... treciasis IUI mums nepavyko ... gaila... net labai gaila... labai tikejom ... ateina vasara, tad ilsesimes ...
ateis ir i musu kiema svente tik rekia palaukti... na mes kantrus lauksim kiek reikes ....
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 05 31, 11:02)
Jau matysis žirniukas, tik gal dar širdelės nebus, nors ką čia gali žinoti  wub.gif  Aš pirmą kartą važiavau 22 dpoIUI, ir matėsi taškelis gimdoje. Buvo lygiai 5 sav. nėštumas.
O dabar papasakok savo pojūčius, viską ką jauti ir ko nejauti biggrin.gif

kaip dabar atsimenu ta pavasi,kai jus valtelei plaukiojot rolleyes.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 31, 11:12)
Patikek,ir mes labai laukiame ir tuo paciu nerimaujame biggrin.gif

wub.gif tai paskaiciavus turetu but vasarinukas rolleyes.gif .
Dar primink ka sikart daret kitaip - tiek kad IVF+ISCI+ir dar kazkaip,ir LIT?!Na dar aisku prolaktina susitvarkei.Taip,ar ir vaistukai skyresi ?

Ruoskites mergytes-tuoj Afrodite ismins kelia pas nestuke.gif ,tad ZENGTE-MARS!!!! paskui ja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2012 05 31, 20:14)
Ruoskites mergytes-tuoj Afrodite ismins kelia pas  nestuke.gif ,tad ZENGTE-MARS!!!! paskui ja  mirksiukas.gif

as kabinuosi uz "padalku" pati pirma... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 05 31, 21:40)
as kabinuosi uz "padalku" pati pirma...  ax.gif



as antra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 31, 10:11)

Geriuke,sekmes tau kuo didziausios ir kaip faina kad jau antras maziukas pakeliui,labai dziaugiuosi uz jusu seimyna thumbup.gif  Lengvo ir sklandaus jums susitikimo wub.gif

Aciu mergyte 4u.gif
Laikom kumscius stipriai suspaude,kad viskas jums butu gerai,jus to nusipelnet mirksiukas.gif
Atsakyti
wingele kaip tu laikaisi?
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 31, 16:42)
Tad siunciu sveikatytes balionu daug 4u.gif  4u.gif  4u.gif

dėkui 4u.gif

beje, man mmm maudimai buvo iki pat kokios 12 - 13 sav. ax.gif jau nekalbant apie pilvo įvairiausius skausmus ir daugybę baimių doh.gif bet žinok, kad tavo žmogiukas tikrai pas tave saugus 4u.gif

meskute, jetus.... sad.gif nesuprantu, kodėl... console.gif net nežinau, ką parašyt... labai sergu už tave, labai palaikau, labai laukiu tavo TOS dienos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MonCheri @ 2012 05 31, 21:14)
kaip dabar atsimenu ta pavasi,kai jus valtelei plaukiojot rolleyes.gif

geras bigsmile.gif wub.gif

tavo avataras thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(meskute102 @ 2012 05 31, 21:34)
wingele kaip tu laikaisi?


labas dienas, niu normaliai, iki birzelio 1d. pas mane itemptai darbas, bet jau atsipusiu, noreciau labai atostogu, bet kad MB pradejo dirbti smile.gif Tai va taip va smile.gif Meskute, labai uzjauciu del nepasisekimo vel su IUI verysad.gif
Atsakyti
Meskute truksta zodziu... uzjauciu verysad.gif laikykis.
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2012 06 01, 14:43)
Meskute truksta zodziu... uzjauciu verysad.gif laikykis.



ai mergaites manau kad ateis laikas kai tie mazylyciai labai nores patys ateiti ir gal nereik ju skubint lotuliukas.gif

aciu mergytes uz palaikyma wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,

QUOTE(wingele @ 2012 06 01, 10:08)
verysad.gif

labas dienas, niu normaliai, iki birzelio 1d. pas mane itemptai darbas, bet jau atsipusiu, noreciau labai atostogu, bet kad MB pradejo dirbti smile.gif Tai va taip va  smile.gif Meskute, labai uzjauciu del nepasisekimo vel su IUI verysad.gif


Ar TB Šiauliuose gavo darbą? Tikiuos nebe kitoje šalyje. Aš tikiuosi, kad nuo šiandien ir pas mane apmažės darbų.... nes pvz. vakar kai išėjau į darbą nuo 8, tai namo parėjau tik 22.... doh.gif ir visą šią sav. vis vėliau, vėliau. MB jau per dantį pradėjo traukti, na, bet šiandien jau 6 išėjau namo... tai tikiuosi, kad namie jau būsiu gyventojas, o nebe naktinis svečias lotuliukas.gif

QUOTE(meskute102 @ 2012 06 01, 20:14)
ai mergaites manau kad ateis laikas kai tie mazylyciai labai nores patys ateiti ir gal nereik ju skubint  lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif

Afrodite,
pas tave darbe gal dabar jau krūvis pradeda mažėti? Galėsi skirti daugiau laiko sau ir pilvinukui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2012 06 01, 20:31)
Sveikutės,
Ar TB Šiauliuose gavo darbą? Tikiuos nebe kitoje šalyje. Aš tikiuosi, kad nuo šiandien ir pas mane apmažės darbų.... nes pvz. vakar kai išėjau į darbą nuo 8, tai namo parėjau tik 22....  doh.gif  ir visą šią sav. vis vėliau, vėliau. MB jau per dantį pradėjo traukti, na, bet šiandien jau 6 išėjau namo... tai tikiuosi, kad namie jau būsiu gyventojas, o nebe naktinis svečias  lotuliukas.gif
thumbup.gif  thumbup.gif 

Afrodite,
pas tave darbe gal dabar jau krūvis pradeda mažėti? Galėsi skirti daugiau laiko sau ir pilvinukui  wub.gif



na darbeliai uzpuole tai jau tikrai... bet kaip ten sako bus darbo bus ir duonos lotuliukas.gif na cia tipo juokauju blush2.gif


pas mane darbo ir marios ... nespeju suktis dabar jau ir savaitgaliai parduoti...

o del afrodites ir ta pati pagalvojau dabar vasara gales ramiai auginti pilvinuka be stresu ir nerveliu wub.gif
Atsakyti