Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis

QUOTE(Gumbine @ 2012 06 18, 17:22)
Sveikutės,

Afrodite69, gal turi kokių naujienų?

Aciu kad klausi ax.gif Ai,stengiuosi prie kompo maziau buti,pagulineti daugiau,nes sedejimas kazkaip man ne i nauda.Taigi,kaip pakrito tas mano HCG siandien vel pakartojau kaip ir liepe ginekologe ir siandien jis pas mane 938.Dziugu,jau maniau kad nesulauksiu tokiu skaiciuku-vis svajojau kada mes ta tukstantuka perlipsime,bet baimiu vistiek yra oi kiek daug-nes tie kritimai tai prigazdino ir dabar jei vel kris,tai bus liudna.Bet visom isgalem meldziames,laikom kumstukus kad nebekristu o graziai augtu.
Kitas HCG bus po savaites pirmadieni,taip liepe gine.Tai jau siandien galvoju kaip greiciau ta savaite prastumt blush2.gif
Moniuk,o kodel nebuvo sakai kritimo? juk buvo 221,o paskui kai realiai per tas dienas turejo ugtelti skaciai jei net nukrtio truputi ir liko 214.Gal vitaminai kartais jau atejo,nes manieji jau i pabaiga eina blush2.gif
Kaip laikotes jus paneles?ziuriu irgi mazai plepios ax.gif
Atsakyti
Afrodite69, na 1000 jau visai nebetoli. Tikėkimės, kad toliau tik didės. 4u.gif

aš tai namie dabar retai jungiu kompą, prisijungiu nebent per tel. pažiūriu naujienas, o pakomentuoti labai jau nepatogu telefonu... ax.gif ech tos naujosios technologijos ir gerai, ir blogai doh.gif
Einu geriau spurgu virti essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2012 06 18, 17:41)
Afrodite69, na 1000 jau visai nebetoli. Tikėkimės, kad toliau tik didės.  4u.gif

aš tai namie dabar retai jungiu kompą, prisijungiu nebent per tel. pažiūriu naujienas, o pakomentuoti labai jau nepatogu telefonu...  ax.gif ech tos naujosios technologijos ir gerai, ir blogai  doh.gif
Einu geriau spurgu virti  essen.gif

Sekmingai isvirti ir skanaus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Afrodite,as per kitas temas seku tavo zirniuko skaiciuku svyravimus ax.gif
Si karta nesveikinsiu ir nieko nelinkesiu,palauksiu kol parnesi nuotraukyte tada 4u.gif
Kaip kitos mergickos gyvenat smile.gif
As tai laukiu rytojaus,gris vyras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tikius @ 2012 06 18, 20:54)
Sveikutes 4u.gif
As tai laukiu rytojaus,gris vyras thumbup.gif



vajei koks dziaugsmas sirdutej bus wub.gif isivaizduoju kaip pasiilgot tevelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2012 06 15, 22:37)
Gali būt padidėjęs kraujospūdis. Jei gerokai hormonai iš ribų išėję. Nieko čia baisaus pritaikys vaistų dozę. O jei nori , kad būtų greičiau ir neapnuodytas organizmas vaistais liepk operuotis skydliaukęsmile.gif Tada po kelių mėn bus tinkamas reproduktorius. Atsiprašau jei pergrubiai parašiau.

va tame ir beda - pas mane netgi per mazas spaudimas. visokiom mankstom ir t.t. ji vis pakeliu dabar iki 110/70... bet ir tai ne visada. o hormonai pas mane irgi idealiai. tai vat del to ir nezinia - kuri, tikiuosi, dings po treciadienio vizito...
Afrodite, as kazkaip uzfiksavau, kad pas tave buvo 214, ir paskui 221... bet jau siandien kokios dziugios zinios! thumbup.gif
o del tavo vitaminu - tai rytoj galvoju i muitine parasyti, nes jau tikrai turetu buti LT.
Atsakyti
Afrodite69, na reikia džiaugtis šią akimirka, kad skaičiukai pradėjo didėti. Bandykite kaip nors pasidžiaugti, nes tavo gera nuotaika ir pasitikėjimas tikrai prisidės prie skaičiukų didėjimo 4u.gif 4u.gif

Tikius, smagaus susitikimo su SB wub.gif

Meskute102,
kaip dabar tavo ciklas? Gal pailgėjo truputi, nes minėjai, kad Ov turi būti vėliau smile.gif

Polijana, ar jau turi bilietus pas SB?

Wingele, ar jau apmažėjo darbų krūvis? Pas mane taip ir tuo labai džiaugiuosi smile.gif

MonaJ, ar jau užsiregistravai pas gydytoją, kad pakomentuotų tavo skydliaukę? Gal užteks tik seleno pavartoti, nereikės nei vaistų, nei tuo labiau operacijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2012 06 19, 08:03)
MonaJ, ar jau užsiregistravai pas gydytoją, kad pakomentuotų tavo skydliaukę? Gal užteks tik seleno pavartoti, nereikės nei vaistų, nei tuo labiau operacijos  mirksiukas.gif

kadangi rytoj, treciadieni, MB eina pas Balkiene su tyrimu ir echo atsakymais, tai sake, ir zmonos kortele paimt, paziures ax.gif eisiu kartu... ax.gif gal nieko nereikes gerti ar operuoti, tikiuosi... blush2.gif nes kiek pasiskaiciau, tai yra ne liga, o uzdegimas. gali pranykti savaime arba uztektu pagerti antibu... matysim, ka ji pasakys... ax.gif
o man tai vakar kosmariska diena buvo... doh.gif viskas prasidejo ketvirtadieni uzplombuoto danties skausmu doh.gif prisiprasiau sestad is pat ryto pas savo stomatologe - ji sako: "nieko negaliu padaryti be nuotraukos, nes gali greziot visur ir nerasti, nes nepatine". zodziu, visa savaitgali danties nebeskaudejo. pirmadieni atsikeliau pries 6 ryto, nuvaziavau, pasidariau nuotrauka, nuvaziuoju pas stomatologe (danties neskauda) - o ji ir sako, kad NIEKO NERA! viskas tvarkoje. vaziuoju is Panevezio i Siaulius, i darba - ir nuo pat atvaziavimo iki 13 val. nonstop telefonai, kruvis istisinis doh.gif tai vos uzmigau nuo tokios itampos... doh.gif bet siandien jau zvali ir vel su energija kimbu i darbus! thumbup.gif
VISOMS darbingos dieneles (kai TOKS apsiniaukes oras uz lango)! sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonaJ: 19 birželio 2012 - 08:27
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 18, 17:43)
Sekmingai isvirti ir skanaus 4u.gif

As lauksiu patvirtinimo -echo nuotraukeles wub.gif

QUOTE(MonaJ @ 2012 06 19, 09:20)
kadangi rytoj, treciadieni, MB eina pas Balkiene su tyrimu ir echo atsakymais, tai sake, ir zmonos kortele paimt, paziures  ax.gif eisiu kartu...  ax.gif gal nieko nereikes gerti ar operuoti, tikiuosi...  blush2.gif  nes kiek pasiskaiciau, tai yra ne liga, o uzdegimas. gali pranykti savaime arba uztektu pagerti antibu... matysim, ka ji pasakys...  ax.gif

Bet turbut seniai registravotes ?Nes paziurejau,kad eiles ten iki spalio doh.gif
o tyrimus irgi paskyre endokrinologe,ar pati pasidarei pvz Sorpe ? g.gif


Mergaites-bandykit,gal kuriai tikrai pasiseks 4u.gif http://www.vaisingum...ex.php?cid=6044
Atsakyti
Labas dienas, ziuriu visai nieko nebespeju, net i SM uzukusi paskutini karta buvau penktadieni doh.gif
Afrodite69 kumsciai stipriai suspausti, laikykis 4u.gif
MonaJ, niu ir kaip Balkiene? Esu pas ja buvusi tai ojojoj ne kokie prisiminimai blink.gif
Gumbine, ale kazkiek pas mane apmazeje, bet namie vistiek neprisedu prie pc, kate daug demesio reikalauja kaip nestuke esanti smile.gif
Paskaiciau apie braskes ir uzsinorejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2012 06 19, 09:03)
Meskute102,[/b] kaip dabar tavo ciklas? Gal pailgėjo truputi, nes minėjai, kad Ov turi būti vėliau  smile.gif

[b



sveikos 4u.gif
nezinau dar bet O vyko keliom dienom veliau tai pagal ideja tai ciklas turetu buti apie 28d tai kaip ir ciki butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2012 06 19, 09:47)
Bet  turbut seniai registravotes ?Nes paziurejau,kad eiles ten iki spalio  doh.gif
o tyrimus irgi paskyre endokrinologe,ar pati pasidarei pvz Sorpe ? g.gif

as pas endokrinologe registravausi vasario pradzioje, talona gavau balandzio 26. o MB registravau gal balandzio pradzioj, talonas buvo birzelio 13 d. doh.gif mums abiems skyre nemokamai ir echo, ir hormonu tyrimus. tai MB dabar eis su atsakymais pas ja, ir as kartu...
wingele, tik rytoj eisim, tai ziuresim... bjauriau uz Jokubaityte turbut negali but doh.gif
wingele,fainai, turesi dauuggg veiksmo namie greitai... wub.gif mes po Joniniu vaziuosim savojo gyvsidabrio parsivezt... wub.gif tai paskui savaitgali paliksiu MB su ja viena... paziuresim... biggrin.gif
Atsakyti