Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis

QUOTE(gitana36 @ 2012 04 29, 21:00)
O kaip meskute, siaip jautiesi ??? kelinta tau diena po IUI 4u.gif


jauciuos kaip visada po O nestuke.gif na po IUI 10d na o 9dpo... bent as taip gavoju... pojuciai tokie patys kaip visada tad i juos nekreipiu demesio... lotuliukas.gif

na o kaip pati jauties pradejai gerti ginekol ar kazkaip panasiai gal jau pasidarei hormonu tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 29, 21:17)
jauciuos kaip visada po O  nestuke.gif na po IUI 10d na o 9dpo... bent as taip gavoju... pojuciai tokie patys kaip visada tad i juos nekreipiu demesio... lotuliukas.gif

na o kaip pati jauties pradejai gerti ginekol ar kazkaip panasiai gal jau pasidarei hormonu tyrimus?

Taip geriu ginekol,( matysiu kaip jie) dziaugiuosi prasidejusiais siltais orais, ir treciadieni darausi tyrimus....( nes sake 21 c.d darytis)
Nu už tave tai labai kumštukus laikau blyn wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 29, 21:22)
Taip geriu ginekol,( matysiu kaip jie) dziaugiuosi prasidejusiais siltais orais, ir treciadieni darausi tyrimus....( nes sake 21 c.d  darytis)
Nu už tave tai labai kumštukus laikau blyn wub.gif


gitana 4u.gif priimu tavo kumscius blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(MonaJ @ 2012 04 29, 20:31)
*oho, man kai pakyla virs 90,jau sunku... buvau pas Jonkaityte, ir baisiai baisiai pasipiktinus - aiskino is savo varpines, kaip man kenkia stimuliacijos, ir t.t., kodel as nesusirandu kokio kaimyno ir pan. isejau ziauriai isiutusi - ne jos reikalas visai  schmoll.gif  gun_bandana.gif
daba darys echoskopija ir dar kraujo tyrimus.
**bet visa laime man buvo penktadieni...  ax.gif  gavau savo suknia!!  thumbup.gif  ir ji idealiai man, ir lygiai tokia pat, kokia nuotraukoj!!  thumbup.gif  esu visa euforijoj... siandien nusipirkau batus prie jos - 11 cm kulnu!  biggrin.gif tai visa pasiruosus... tik reikes suknia truputi patrumpinti kokius 5 cm... bet svarbu, kad ne per trumpa... tai dabar liks svarkelis ir... papuosalai...  wub.gif


*tundra kokia gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif dar gydytoja vadinasi.

** kaip greitai atėjo. Džiaugiuosi, kad viskas idealiai tiko. Tai dabr negelėsi nei storėti, nei plonėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 04 29, 20:31)
oho, man kai pakyla virs 90,jau sunku... buvau pas Jonkaityte, ir baisiai baisiai pasipiktinus - aiskino is savo varpines, kaip man kenkia stimuliacijos, ir t.t., kodel as nesusirandu kokio kaimyno ir pan.

nebloga gydytoja... reikėjo paklausti, gal turi kokį pažįstamą... bet tai ot požiūris doh.gif Aš kuo toliau, tuo labiau suprantu, kuo gera mano krikštadukros (2,5m.) frazė "neaiškink man gyvenimo". Įtariu reikės pradėti ją garsiai sakyti tam tikrais atvejais... smile.gif


Meškute, kumštukai suspausti ir laukiam gerų žinių 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Monaj, nu gydytoja,tai jo gera blink.gif Reikejo paklausti gal savo vyra gali paskolinti...bet pagal pavarde tai ir jo neturi....
Meshkute, nu labai laukiu tavo II bigsmile.gif Nu gal jau parodysi si menesi bigsmile.gif oi kaip butu smagu,uzsuku cia ir matau tavo grazia nuotraukyte bigsmile.gif
Mes savaitgali buvo m sode, atsventem maziaus gimtadieni tris dienas is eiles bigsmile.gif
Tai labai smagu buvo ir oras superinis. Dar penktadieni buvom koncerte voro vestuves. Siaip patiko, bet kaip vaikams tai tikrai per ilgai...maniskis jau nuo puses zyze,kad eitume namo smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Šaltėja oras jau šiandien, bet savaitgalis tai superinis buvo. Kėliau žemės ūkį stipriai thumbup.gif Nu super relaksas, pasisodinau žirnių, tvarkiaus gėlynus.Truputį šiandien gerą vietą ir šlaunis skauda nuo tupinėjimo biggrin.gif . Ot ką reiškia tingėti ir nesportuoti biggrin.gif

QUOTE(Gumbine @ 2012 04 29, 11:02)

Vasarėle, o kokie dabar jūsų planai?

Pas mane dabar kurį laiką tai tikrai jokių planų. truputi pauzė keliam ciklam (bet jei stebuklas įvyks tai nuo to tik džiaugsiuos).


Na aš pirmiausia keliausiu pas endokrinologą. Šeimos gydytoja pradėjo kalbėt, kad gal dėl jos nepastoju, ir šiaip požymių yra, kad su skydliauke negerai. Tik va niekaip talono pas endokrinologą negaunu sad.gif Bandysiu dar privačiai.
Jei su skydliauke gerai viskas bus, bandysim IUI.

Aha būt gerai, kad stebuklas įvyktų, visi vargai nuplauktų tolyn. Tai va visoms (ir sau blush2.gif ) linkiu to stebuklo nestuke.gif.

QUOTE(MonaJ @ 2012 04 29, 19:31)
oho, man kai pakyla virs 90,jau sunku... buvau pas Jonkaityte, ir baisiai baisiai pasipiktinus - aiskino is savo varpines, kaip man kenkia stimuliacijos, ir t.t., kodel as nesusirandu kokio kaimyno ir pan. isejau ziauriai isiutusi - ne jos reikalas visai  schmoll.gif  gun_bandana.gif
daba darys echoskopija ir dar kraujo tyrimus.
bet visa laime man buvo penktadieni...  ax.gif  gavau savo suknia!!  thumbup.gif  ir ji idealiai man, ir lygiai tokia pat, kokia nuotraukoj!!  thumbup.gif  esu visa euforijoj... siandien nusipirkau batus prie jos - 11 cm kulnu!  biggrin.gif tai visa pasiruosus... tik reikes suknia truputi patrumpinti kokius 5 cm... bet svarbu, kad ne per trumpa... tai dabar liks svarkelis ir... papuosalai...  wub.gif



Kolegė buvo pas tą gyd. papuolusi, vos ne verkdama parėjo. Pradėjo aiškinti, ko čia atėjai, jauna esi ir ligų ieškai. Apšalę buvom, kai papasakojo. Toks žmogus net gydytoju dirbt negalėtų gun_bandana.gif gun_bandana.gif
O kada echoskopas ir kraujo tyrimai?
Kaip šaunu, kad suknelė tiko thumbup.gif Kokius batelius pirkai, juodus? Nu labai graži piršlienė busi. Gausi mums paskui kokią nuotraukytę mestelt ir parodyt savo grožius mirksiukas.gif
O piršlienės pareigoms rimčiau ruošiesi, ar tik liudininkais būsit? Yra tekę piršliauti, atsakingas reikalas, bet patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 04 29, 20:31)
bet visa laime man buvo penktadieni...  ax.gif  gavau savo suknia!!  thumbup.gif  ir ji idealiai man, ir lygiai tokia pat, kokia nuotraukoj!!  thumbup.gif  esu visa euforijoj... siandien nusipirkau batus prie jos - 11 cm kulnu!  biggrin.gif tai visa pasiruosus... tik reikes suknia truputi patrumpinti kokius 5 cm... bet svarbu, kad ne per trumpa... tai dabar liks svarkelis ir... papuosalai...  wub.gif

nu super thumbup.gif idek foto ,kaip atrodo ant taves smile.gif ,o del bateliu-sukne trumpinsi tiek,kad bateliai islystu,ar grinai tokia beveik sulyg zeme butu ? g.gif
nes as viena suknia matavaus tai ji su 10cm kulniuku,jau netaip atrodo schmoll.gif reiktu arba vos kulniuko,arba lygiapadzio g.gif nutai nesuprantu,koks tas ilgis turi buti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 29, 19:42)
nu bet koks kvailumas gydytoju... niekaip nesuprantu jos cia tipo bando taip juokaut???? man tai visiskai nejuokinga... juk tekedamos sakem ir dziaugsme ir varge... nezinau kaip mona susilaikei...
o del sukneles tai  thumbup.gif labai dziugu kad galima pasitiketi internetinem parduotuvem  ax.gif sakai 11cm pakulne  doh.gif as nepaeiciau  blush2.gif busi labai grazi pirsliene  wub.gif

oi,patikek. susilaikyti man turbut padejo tie visi praeiti kursai (darbinej srity), tai ir susilaikiau... cia zmogaus neisprusimas kalba... taigi, atleidziu jai tai... blush2.gif
o tie 11 cm - zinok, labai gerai pagaminti, kaip nulieti kojai... as kasdien darbe su 7 cm vaikstau... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gumbine @ 2012 04 30, 08:53)
** kaip greitai atėjo. Džiaugiuosi, kad viskas idealiai tiko. Tai dabr negelėsi nei storėti, nei plonėti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

bet sitos suknios privalumas - dirzeliai suvarstomi nugaroje, tai galiu ir storet,ir plonet - viskas koreguojama biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(paliulaite @ 2012 04 30, 09:29)
Aš kuo toliau, tuo labiau suprantu, kuo gera mano krikštadukros (2,5m.) frazė "neaiškink man gyvenimo". Įtariu reikės pradėti ją garsiai sakyti tam tikrais atvejais... smile.gif

jau tikrai, vaikiskos frazes pacios taikliausios... lygtai pacios susigalvojom, ir cia stimuliuojames, ir t.t. - del linksmumo! lotuliukas.gif kvaileles, ka ir bepasakyt...
Papildyta:
QUOTE(Vasarėlė @ 2012 04 30, 11:41)
Kolegė buvo pas tą gyd. papuolusi, vos ne verkdama parėjo. Pradėjo aiškinti, ko čia atėjai, jauna esi ir ligų ieškai. Apšalę buvom, kai papasakojo. Toks žmogus net gydytoju dirbt negalėtų  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
O kada echoskopas ir kraujo tyrimai?
O  piršlienės pareigoms rimčiau ruošiesi, ar tik liudininkais būsit? Yra tekę piršliauti, atsakingas reikalas, bet patiko  thumbup.gif

sakau, jei moteris silpnesniu nervu, tai gali ir verkt pradet. as kai tokia jau su patirtim, tai dar susilaikiau - ka cia kvailam zmogui per daug aiskinsi... o echokopas tai tik birzelio 11 d. doh.gif bet kai as neskubu... krauja vaziuosiu treciadieni priduot...
siaip busim tik liudininkais, bet vis tiek kazka reikes pasiruost pakalbeti... mes irgi buvom pirsliais - praeju 4 men po musu vestuviu! doh.gif tai siaubas, kiek atsakomybes, itempimas visalaik... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(MonCheri @ 2012 04 30, 16:20)
nu super  thumbup.gif  idek foto ,kaip atrodo ant taves  smile.gif  ,o del bateliu-sukne trumpinsi tiek,kad bateliai islystu,ar grinai tokia beveik sulyg zeme  butu ? g.gif
nes as viena suknia matavaus tai ji su 10cm kulniuku,jau netaip atrodo  schmoll.gif reiktu arba vos kulniuko,arba lygiapadzio  g.gif  nutai nesuprantu,koks tas ilgis turi buti  biggrin.gif

nea, as darysiu,kad butu lygiai su zeme... o basutes islis tik,kai eisiu... akutes tik svies... ax.gif as noriu pasitrumpinti tiek, kad nepriminciau einant ir kad sokti butu patogu... o trumpiau - tai nea... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 29, 20:17)
jauciuos kaip visada po O  nestuke.gif na po IUI 10d na o 9dpo... bent as taip gavoju... pojuciai tokie patys kaip visada tad i juos nekreipiu demesio... lotuliukas.gif

nekreipk, nekreipk... kai jau jie uzims ir prota, ir kuna, dziaugsies mirksiukas.gif laikyk apemus ranka pilva ir kalbek su juo - sako, padeda... thumbup.gif
Papildyta:
o mum namie tai stresas nuo vakar - musu katyte anksti ryte ipuole i ziurkiu spastus ir prisivere kojyte... siandien Siauliuose operavom... nuvezem is pat ryto. tai dar dabar neprabudo... tik vos vos i kai kuriuos garsus reaguoja. bet kaip skaudu ja taip matyti... sake, stipriai raumuo traumuotas, sutrumpejo po operacijos,taigi, gali buti, kad siek tiek slubuos... bet svarbu,kad daugiau viskas tvarkoje, tik kad visai be jokios reakcijos visa diena... net MB paklausiau, ar ir as taip ilgai atsibudinejau, po truputi. ax.gif
bet kaip sake (turbut geriausias mano pazinotas) veterinaras - jei leteneles pagalvele prades silti, labai geras zenklas ir viskas bus gerai... thumbup.gif ketvirtadieni vesim apziurai... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 04 30, 20:09)
o mum namie tai stresas nuo vakar - musu katyte anksti ryte ipuole i ziurkiu spastus ir prisivere kojyte... siandien Siauliuose operavom... nuvezem is pat ryto. tai dar dabar neprabudo... tik vos vos i kai kuriuos garsus reaguoja. bet kaip skaudu ja taip matyti... sake, stipriai raumuo traumuotas, sutrumpejo po operacijos,taigi, gali buti, kad siek tiek slubuos... bet svarbu,kad daugiau viskas tvarkoje, tik kad visai be jokios reakcijos visa diena... net MB paklausiau, ar ir as taip ilgai atsibudinejau, po truputi.  ax.gif
bet kaip sake (turbut geriausias mano pazinotas) veterinaras - jei leteneles pagalvele prades silti, labai geras zenklas ir viskas bus gerai...  thumbup.gif ketvirtadieni vesim apziurai...  rolleyes.gif


oi mona kaip katytes gaila, tikiuosi kad ji labai greit atsigaus 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikatytes jai o jums kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 30, 19:16)
oi mona kaip katytes gaila, tikiuosi kad ji labai greit atsigaus  4u.gif  4u.gif  4u.gif sveikatytes jai o jums kantrybes  4u.gif

o tau irgi kantrybes ir ramybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 04 30, 20:24)
o tau irgi kantrybes ir ramybes  mirksiukas.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti