Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis

mergaitės reikia pagalbos ax.gif SOS biggrin.gif
gal kas galite fotografą rekomenduoti (reikia krikštynoms liepos 14d.). Gal kas turite kontaktus, o gal turite kokį pažįstamą prijaučiantį fotografavimui su menininko gyslele ax.gif (na būna tokių žmonių kurių tai būna hobis,o ne uždarbis - žinoma ir mums ne už dyką reikia mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo riešutėlis: 03 liepos 2012 - 20:46
QUOTE(riešutėlis @ 2012 07 03, 21:46)
mergaitės reikia pagalbos ax.gif SOS biggrin.gif
gal kas galite fotografą rekomenduoti (reikia krikštynoms liepos 14d.). Gal kas turite kontaktus, o gal turite kokį pažįstamą prijaučiantį fotografavimui su menininko gyslele  ax.gif (na būna tokių žmonių kurių tai būna hobis,o ne uždarbis - žinoma ir mums ne už dyką reikia mirksiukas.gif )


as zinau pakruoji toki bachuriuka, jaunas, bet jam patinka fotografuoti
http://www.psfoto.lt/
Dėl fotosesijų kreiptis : 864662063 arba pauliuss369@gmail.com
Atsakyti
mano draugė fotografuoja (neseniai baigė audiovizualinį meną)

nuotraukos
laiskasdovilei@faceb​ook.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regata: 03 liepos 2012 - 21:48
Laba diena 4u.gif Atleiskite už įsiveržimą į jūsų temutę, nesu Šiaulietė, bet pas ginę lankausi Šiauliuose. Pagal tyrimų planą turime pasidaryti spermogramą, gal žinote kur Šiauliuose galėtume tai padaryti ir kokios kainos ax.gif Iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šiaip geriausia daryti ne Šiauliuose, o kurioje nors vaisingumo klinikoje, kartu imti konsultaciją. Tik ten būna tiksliausi atsakymai.
Bet galima pasidaryti ir bet kurioje Šiaulių laboratorijoje, jeigu nėra svarbus tikslumas. Sopro arba Endemik, arba gimdymo namuose.
Ir geriausia ne vežti vyro turtą, o vietoje jį priduoti.
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 07 04, 10:25)
Šiaip geriausia daryti ne Šiauliuose, o kurioje nors vaisingumo klinikoje, kartu imti konsultaciją. Tik ten būna tiksliausi atsakymai.
Bet galima pasidaryti ir bet kurioje Šiaulių laboratorijoje, jeigu nėra svarbus tikslumas. Sopro arba Endemik, arba gimdymo namuose.
Ir geriausia ne vežti vyro turtą, o vietoje jį priduoti.

tada klausimas būtų, kur vietoje Šiauliuose tą turtą galėtume priduoti, gal yra ten koks kambariukas blush2.gif ?

Mes nesilankome kol kas dar vaisingumo klinikose, spermogramą darome, bandydami išsiaiškinti nesivystančių nėštumų priežastis, jos atsakymus vešimės pas doc. Abraitį, žinoma jei ten bus norma ax.gif , nes kitaip mūsų gali nepriimti (aš turiu du vaikus iš pirmos santuokos, MB neturi vaikų, o per paskutinius metus turim 3 nesėkmingus anksti pasibaigusius nestuke.gif ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemyna32 @ 2012 07 04, 12:02)
tada klausimas būtų, kur vietoje Šiauliuose tą turtą galėtume priduoti, gal yra ten koks kambariukas blush2.gif ?

Mes nesilankome kol kas dar vaisingumo klinikose, spermogramą darome, bandydami išsiaiškinti nesivystančių nėštumų priežastis, jos atsakymus vešimės pas doc. Abraitį, žinoma jei ten bus norma ax.gif , nes kitaip mūsų gali nepriimti (aš turiu du vaikus iš pirmos santuokos, MB neturi vaikų, o per paskutinius metus turim 3 nesėkmingus anksti pasibaigusius  nestuke.gif ) ax.gif


Gal parasyk wingelei ji turi nr kairienes ji daro spermogramas visai neblogai su ja tik reikes susitarti kada. Parasyk jai i az wingelei gal dar ir mona turi jos kontaktus .
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 07 04, 12:11)
Gal parasyk wingelei ji turi nr kairienes ji daro spermogramas visai neblogai su ja tik reikes susitarti kada. Parasyk jai i az wingelei gal dar ir mona turi jos kontaktus .


Niu tai as gi skaitau sita skyreli dar intensyviai, nenurasykite manes blush2.gif
As ne Kairienes turiu nr.o Ambrazaitienes (ji dirba buvusiuose gimdymo namuose) ir padaro ta spermograma per kelias valandas,tik man atrodo ten kambarelio tai jokio negausite tam reikaliukui, nebent jus wc paprastas tenkins blush2.gif Tai jei ka i az rasyk Zemyna ir parasysiu nr.
Beje mergaites, dar jums virusiuku skleidziu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif jau dabar stipresniu, nes siandien buvau pas gine ir oficialiai itrauke i iskaita, mums jau 11sav. ir 5d. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemyna32 @ 2012 07 04, 12:02)
tada klausimas būtų, kur vietoje Šiauliuose tą turtą galėtume priduoti, gal yra ten koks kambariukas blush2.gif ?

Mes nesilankome kol kas dar vaisingumo klinikose, spermogramą darome, bandydami išsiaiškinti nesivystančių nėštumų priežastis, jos atsakymus vešimės pas doc. Abraitį, žinoma jei ten bus norma ax.gif , nes kitaip mūsų gali nepriimti (aš turiu du vaikus iš pirmos santuokos, MB neturi vaikų, o per paskutinius metus turim 3 nesėkmingus anksti pasibaigusius  nestuke.gif ) ax.gif

Nemanau, kad yra kambariukai, tektų tiesiog nueiti į wc smile.gif

O ten, kur važiuosite - pas Abraitį, nedaro tyrimų? Nes paprastai geriausia daryti ten, kur ir konsultacija vyksta.
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2012 07 03, 21:46)
mergaitės reikia pagalbos ax.gif SOS biggrin.gif
gal kas galite fotografą rekomenduoti (reikia krikštynoms liepos 14d.). Gal kas turite kontaktus, o gal turite kokį pažįstamą prijaučiantį fotografavimui su menininko gyslele  ax.gif (na būna tokių žmonių kurių tai būna hobis,o ne uždarbis - žinoma ir mums ne už dyką reikia mirksiukas.gif )

galesiu tik po 14kazka pasakyt,matysiu ar man patiks biggrin.gif

QUOTE(regata @ 2012 07 03, 22:45)
mano draugė fotografuoja (neseniai baigė audiovizualinį meną)

nuotraukos
laiskasdovilei@faceb​ook.com

nu va ,zinosiu ateity smile.gif

QUOTE(wingele @ 2012 07 04, 13:21)
Beje mergaites, dar jums virusiuku skleidziu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif jau dabar stipresniu, nes siandien buvau pas gine ir oficialiai itrauke i iskaita, mums jau 11sav. ir 5d. thumbup.gif

faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 07 04, 12:43)
O ten, kur važiuosite - pas Abraitį, nedaro tyrimų? Nes paprastai geriausia daryti ten, kur ir konsultacija vyksta.

daro ir ten, tik laiko sutaupytumėme, nes konsultuos ne dėl spermos, o dėl įtariamo AFS, o ir viena iš priežasčių būtų atmesta blush2.gif , nes jei turtas pasirodytų nekoks, tai pirmiau reiktų MB remontuoti, o ne sau ligų ieškoti blush2.gif

Labai ačiū už informaciją, susiskambinau aš su SORPO, pasirodo, ten per 1 val. padaro, ir kambariuką duotų blush2.gif Tai žiūrėsim, kaip čia mums bus, gal nuspręsim kur nors pakelyje sustoti blush2.gif

Linkiu sėkmės visoms planuojančioms, kad stebuklo atėjimas į jūsų namus neužtruktų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemyna32: 04 liepos 2012 - 13:51
QUOTE(Zemyna32 @ 2012 07 04, 10:12)
Laba diena 4u.gif  Atleiskite už įsiveržimą į jūsų temutę, nesu Šiaulietė, bet pas ginę lankausi Šiauliuose. Pagal tyrimų planą turime pasidaryti spermogramą, gal žinote kur Šiauliuose galėtume tai padaryti ir kokios kainos ax.gif  Iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif

prasom dazniau uzsukt wink.gif o pas Abraiti gine siunte ?Tarkimkokio duph. nereikdavo vartoti,kai pastodavot? g.gif
gal ir su hormonais kas...
As pati ta turejau tik nzn kas man padejo-duphas,isgydita zaraza,ar dar kas.Afs tada nerado. smile.gif
Atsakyti