Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 82 tema

QUOTE(langana @ 2012 05 29, 18:00)
O jus ka skaitot, klausot?
Klausau http://rutracker.org...ic.php?t=629411 Greitai skaito, bet vis tiek jėga!.. thumbup.gif
Skaitau http://www.pirkinter...7...ė-technika Dar tik pradėjau, bet visai smagu. biggrin.gif
Atsakyti
O aš Maorės prakeiksmą skaitau, bet dar visai pradžia. Skaitosi lengvai, neatrodo labai sunkaus žanro, tokia atsipalaidavimui.
Atsakyti
Skaitau beveik vien detektyvus rolleyes.gif : S. Fitzek "Terapija", T. Gerritsen "Donoras", D. Doncovos "Kieti paveldėtojai", dabar - S. Beckett "Įrašyta kauluose". Paprastai detektyvų sezoną pradėdavau bent mėnesiu vėliau, bet šiemet nebeiškenčiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2012 05 29, 21:38)
Skaitau  beveik vien detektyvus  rolleyes.gif : S. Fitzek "Terapija", T. Gerritsen "Donoras", dabar - S. Beckett "Įrašyta kauluose".

Visus juos neseniai perskaičiau. Labiausiai patiko "Įrašyta kauluose". Gerritsen nuvylė unsure.gif Įdomu bus išgirsti tavo nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2012 05 29, 18:19)
Labos 4u.gif
Kol vaikis miega skaitau "Popieze Joana". Is kur siunciates audioknygas? Reikes einat pasivaiksciot isimest i savo elektronine knyga ir kaifuot smile.gif


nesisiunciu, nes neprilipo man audioknygos... labai mintys nuklysta greit i sona ir tenka ta pati skyriu klausyt, tada perklausyt, ir vel perklausyt... blush2.gif zodziu, tai ne man

o skaitau "karaliskus" romanus su istoriniu prieskoniu: Raudonoji karaliene, Zmoniu karaliene, Silko karaliene biggrin.gif eina kaip bonbonkes - susivalgo greit, pasimirsta irgi

Erlicko gerbejoms: renginys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 30 gegužės 2012 - 07:13
skaitau F.Dostojevskio "Idiota" smile.gif nemarioji klasika veza thumbup.gif ... ir dar poezija megaujuosi

PAVASARIO TVANAS

O, parkų ir moterų grožis,
O, vienišos akys vėlyvos!
Žarijų prižėrusios rožės,
Pridrėbusios putų alyvos!

Balandžiai į naktį nuskrido,
Į naktį vanduo nuriedėjo,
Ir parkas į naktį įkrito,
O ji ant suoliuko sėdėjo.

Mėnulis sapnus išdalino,
Sargams ir alyvoms pamojo,
Ir sargas vartus užrakino,
Ir viską alyvos užklojo.

Ir mes į pavasarį tirštą
Nugrimzdom, į ūžiantį tvaną,
Kur medžiai ir debesys tirpsta,
Kur paukščiai ir vėjai gyvena,

Ir skrenda sietynai, ir puošias
Žėrėjimu skliautas vėlyvas,
Ir dega žarijomis rožės,
Ir putomis drimba alyvos.

[Henrikas Radauskas] wub.gif

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 05 29, 18:45)
aš tai rusiškas siunčiuosi, rutracker'io  smile.gif

Ten ir anglisku yra http://rutracker.org...orum.php?f=1501 ax.gif
Klopedija, ta, apie simtameti sudomino. Gaila, kad dar internete nera unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 30 gegužės 2012 - 10:39
QUOTE(Gemma @ 2012 05 30, 07:03)
nesisiunciu, nes neprilipo man audioknygos... labai mintys nuklysta greit i sona ir tenka ta pati skyriu klausyt, tada perklausyt, ir vel perklausyt...  blush2.gif zodziu, tai ne man

o skaitau "karaliskus" romanus su istoriniu prieskoniu: Raudonoji karaliene, Zmoniu karaliene, Silko karaliene  biggrin.gif  eina kaip bonbonkes - susivalgo greit, pasimirsta irgi

Erlicko gerbejoms: renginys

Kaip su skaitykle reikalai, ar jau pripratai?
As ne is karto perejau prie audio knygu. Per paskutines atostogas nebuvo galimybes patogiai isitaisius skaityti, tai is eiles klausiau knygas thumbup.gif Dabar ant tiek aptingau, kad vien klausau SM rekomenduotas knygas blush2.gif
Retas nukrypimas nuo saraselio XX a. pradzios japonu rasytojas Akutagava Ryunosuke. Klausiau jo apsakymus parasytus europietisku stiliumi, tik dar nesupratau, ar patinka. Truputi psichologijos, liaudies sakmiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sm2002: 30 gegužės 2012 - 11:56
Aš prie skaityklės taip ir neįpratau schmoll.gif guli gražiai padėta tarp knygų, pratinaus pratinaus, bet niekaip man. Kaip ir su audio knygomis - niekaip schmoll.gif

O aš ką...nieko beveik neskaitau. Bendradarbis davė "Vėjo šešėlį" angliškai, bet dar nepradėjau
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 05 30, 11:48)
Kaip su skaitykle reikalai, ar jau pripratai?


tai kad nuo pat pradziu ji man patiko smile.gif vos tik gavau iskart pradejau naudot ir esu labai patenkinta. aisku, yra niuansu, bet jie tokie mazi ir lengvai apeinami rolleyes.gif
skaitykle naudoju darbe per pietu pertrauka, belaukdama autobusu, vaziuodama jais, degindamasi pries saulute.
nors... noro tureti kai kurias knygas popieriniu variantu vis tiek neatsikratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 05 30, 12:48)
Retas nukrypimas nuo saraselio XX a. pradzios japonu rasytojas Akutagava Ryunosuke.
Aš klausiau jo "Vandenių šalyje". Šiek tiek asocijavosi su Karel Čapek "Karas su salamandromis", Labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2012 05 29, 22:38)
Skaitau  beveik vien detektyvus  rolleyes.gif : S. Fitzek "Terapija", T. Gerritsen "Donoras", D. Doncovos "Kieti paveldėtojai", dabar - S. Beckett "Įrašyta kauluose". Paprastai detektyvų sezoną pradėdavau bent mėnesiu vėliau, bet šiemet nebeiškenčiau hihihi.gif



Labas visoms,
Aš irgi užsikasus detektyvuose. Skaitau jau antrą T. Gerritsen detektyvą "Mefisto klubas". Jaučiasi geroki pasikartojimai, lyginant su prieš tai skaityta "Relikvija". Matyt trečio šios autorės detektyvo skaityti jau nepradėsiu, nebent pirmąjąjį jos išleistą detektyvą "Chirurgas". Gal jame autorė nebus taip išsisėmusi???
Įsigijau naująjį interjero albumą "Nerija. Jaukios prabangos apsuptyje". Knygą pavartymui arba stalo knygą svečiams. Kai skaityti nesinori, bet vartyti knygą noras vis tiek išlieka. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivameil: 30 gegužės 2012 - 18:56