Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 82 tema

QUOTE(Vasara @ 2012 06 07, 18:24)
Per savaitgalį perskaičiau Simono Becketo "Mirties chemiją". Geras, įtraukiantis detektyvas, galiu tik prisidėt prie teigiamų atsiliepimų (vajei, reikia mokytis apie knygas rašyt, nes dabar jei reikia apie knygą kažką parašyt, tai gaunasi tik patiko/nepatiko, gera/nelabai...)  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Tikrai taip, puikus detektyvas. Aš dabar skaitau Simon Beckett - "Įrašyta kauluose". Buvau knygą užsirezervavusi bibliotekoje. O kai nuėjau atsiimti - bobliotekoje iškilo tikras detektyvas, nes mano rezervuota knygos nebuvo blink.gif Išgaravo ore biggrin.gif Aišku paskui išnarpliojom tą dingusios knygos detektyvą. biggrin.gif Turėjome bent iš ko pasijuokti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2012 06 07, 19:47)
O dabar klausau Sartro "Šleikštulį" http://rutracker.org...ic.php?t=338378  Vienišo žmogaus desperatiškos godos...  unsure.gif  Bet įdomu. good.gif

Aš parsitempiau "Šleikštulį" knygos pavidalu. Patiko knygos viršelis...brrr
user posted image
Atsakyti
Sofija5, gražaus gimtadienio 4u.gif
Atsakyti
Sofija5, su Gimtadieniu!

user posted image


QUOTE(zuvyte26 @ 2012 06 08, 11:06)
Aš parsitempiau "Šleikštulį" knygos pavidalu. Patiko knygos viršelis...brrr
Labai atitinka jausmą, kurį sukelia turinys. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sofija5, vėluodama prisijungiu prie gimtadieninių sveikinimų.user posted image
Papildyta:
Vasara, ačiū ir už sveikinimus, ir už informaciją apie serialą pagal E. George romanus. Man jos detekltyvai labai patiko. 4u.gif Rytoj bandysiu pasižiūrėti.
Papildyta:
QUOTE(Vasara @ 2012 06 08, 10:05)
Dar keista, TV programoje rašo kad 2006 m. serialas, o wikipedijoje rašo, kad pirma serija (ar "nulinė") pasirodo pastatyta 2001 m.

Gali būti, kad Lietuvos ryto TV rodo 2006 metų sezono serijas, todėl ir nurodo būtent 2006 metus. Tik įdomu, ar jau rodytos ankstesnių sezonų dalys, ar tik dabar pradeda vos ne nuo paskutinio sezono. g.gif O gal pastebėjote rytdienos serijos pavadinimą? Tada viskas būtų aiškiau. smile.gif
Atsakyti
SOFIJA5, sveikinu gimtadienio proga. 4u.gif happybday.gif
Atsakyti
Sofija5, sveikinimai ir nuo manes gimtadienio proga! 4u.gif
Atsakyti
Visoms visoms labai labai dėkoju už sveikinimus ir linkėjimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ačiū, mergaitės biggrin.gif
Atsakyti
SOFIJA5, su tavo svente!
Pradejau skaityti A.Cekuolio "Faktai ir sypsenos". Patinka, kaip ir kitos skaitytos jo knygos.
Atsakyti
Sofija, nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Baigiau skaityti popieze Joana. Man labai patiko smile.gif Knyga apie stipria ir valinga moteri nepabugusia to meto vyru tironijos.
Sofija, dabar skaitau prikeltoji biggrin.gif biggrin.gif Noresi?
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2012 06 09, 16:20)
Sofija, nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Baigiau skaityti popieze Joana. Man labai patiko  smile.gif Knyga apie stipria ir valinga moteri nepabugusia to meto vyru tironijos.
Sofija, dabar skaitau prikeltoji biggrin.gif  biggrin.gif Noresi?


Labas vakaras,
Sofija5, su praėjusiu gimtadieniu. 4u.gif
"Popiežė Joana" labai nebloga knyga. Senokai skaityta, bet tuomet padariusi didelį įspūdį.
Aš išsižadėjau detektyvų, bet vėl toliau skaitau Gerritsen T. "Dvynes", bet kažkaip beskaitydama vis susiduriu su pirmojo romano "Chirurgas" fragmentais. Tai dabar ieškau ir pastarosios, kažkaip po truputį įtraukia, nors yra pasikartojimų.
Labai laukiu naujų M. Waltari knygų, bet pastaruoju metu jų leidykla neleidžia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivameil: 09 birželio 2012 - 21:30
QUOTE(langana @ 2012 06 09, 12:39)
SOFIJA5, su tavo svente!




QUOTE(zis @ 2012 06 09, 17:20)
Sofija, nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sofija, dabar skaitau prikeltoji biggrin.gif  biggrin.gif Noresi?



QUOTE(daivameil @ 2012 06 09, 23:28)
Labas vakaras,
Sofija5, su praėjusiu gimtadieniu.  4u.gif


Dėkui, dėkui 4u.gif
Zis, aišku, kad norėsiu, kaip ir Sukės ax.gif
O aš vakar, alaus keliu bekeliaudama, Žugos ketvirtą dalį įpusėjau biggrin.gif
Atsakyti
Kas nutiko? Kur visos dingot? As klausausi angliskai G. Martin " Game of Thrones" ir ta pati skaitau rusiskai, nes ne viska suprantu blush2.gif Idomu, bet daug heroju, nemazai nezinomu zodziu (kiek suprantu, rasytojo sugalvotu), tai siek tiek painiojasi beklausant. Dar tik ipusejau pirmaja knyga, tai kokiam menesiui veiklos turesiu tongue.gif Vakarais dar paskaitau A. Cekuoli.
Bet siandien netycia nukrypau nuo temos. Paskaiciau viena istorija apie tai, kad vienisus invalidus, suzalotus Antrajame Pasauliniame kare rusai paskui "paslepe" is didziuju miestu istremdami i pakrascius, salas, buvusius vienuolynus. Tai ivyko nepraejus net desimciai etu po pergales. Pagooglinusi radau stai si Rusijos televizijos siuzeta http://www.vesti.ru/...html?vid=416930 Jame paminetas rasytojo J. Nagibino apsakymas "Kantrybe". Stiprus. Jei ka domina, jis cia http://lib.rus.ec/b/329463/read
Va tokia skaudi siandien mano diena. Bet reikia ir tokiu.
O jus kuo gyvenat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 14 birželio 2012 - 17:01