Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Knygų skaitytojų klubas, 82 tema
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos > Skaitymas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
luiziana
Klopedija 4u.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 22, 20:22)
Lauksiu tavo atsiliepimo apie "Prieš šviesą"  4u.gif Nesitikėjau, bet man ši knyga patiko  biggrin.gif
*

As zinok atsiliepimam laiko nebeturiu blush2.gif nemoku greit prisedus parasyti,jei rasyt normaliai reik pagalvot,zodzius padeliot,neturiu tam laiko,kitu darbu pilna,savo kai kuriu naujesniu skirtuku i kolekcija jau puse metu gal negaliu sukelt,nes ner laiko biggrin.gif Tai tik galiu trumpai patiko arba ne biggrin.gif Si knyga mane nuo pirmu puslapiu kazkaip itrauke,turi kazka hipnotizuojancio biggrin.gif norisi ir norisi skaityti,tik kol isidemejau kieno kuris vaikas ir kas kam preina,buvau gal pora kartu atgal puslapius atsivertus,paskui atmintis suveike ir einasi kaip per sviesta.Siuo periodu dazniausiai knygas skaitau labai ilgai,ypac tokias storesnes,todel nustebau pati net,kad jau knyga beveik baigineju,nerealiai greitai susiskaite biggrin.gif Parasysiu,kai pabaigsiu knyga,savo galutini taip ar ne biggrin.gif
Brūkšniukas
QUOTE(Shusha @ 2012 04 22, 21:19)
O skaitau- Mary Roach "Negyvėliai". Pošlykštė knygelė, bet skaitau, kaifuoju, visiems sutiktiems cituoju  lotuliukas.gif
*

Na žinai - ir kaip tu gali doh.gif lotuliukas.gif
Aš po šios knygos supratau - tik kremacija cool.gif

niekada nesugalvočiau savo galvos paaukoti plastikos chirurgijos studentams doh.gif

prisijungiu prie neskaitančių cool.gif sodas, dviratis... ir t.t.
Vasara
Sveikos,

QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 22, 20:06)
Sveikos  4u.gif
Vilnietės, visai apkerpėjome, gal susibėkime kada Panoramoje?
Baisiai visų pasiilgau  4u.gif
*

Aš irgi prisijungčiau smile.gif
Dorifore
Sveikos naujoje pavasarinėje temoje 4u.gif

Aš šiuo metu skaitau S. Fitzek "Terapija". O pavasarinis oras kaip tik traukia kuo daugiau skaityti. bigsmile.gif
daivameil
Sveikos visos,
baiginėju Grange " Akmenų sinodą". Kadangi atradau tai, kas daugelyje knygynų jau yra kaip pasibaigusio tiražo knyga, tai su mielu noru perskaičiau šį Grange detektyvą kaip neskaitytą. Mistikos dozė, siaubingi nužudymai ir sąsajos, su pagrindinės herojės įvaikintu berniuku iš Mongolijos, labai įdomios. Skaitosi lengvai ir greitai. Galbūt tokią knygą būtų įdomu skaityti paplūdymyje, vasarą, bet galima ir dabar. Atgaiva nuo sunkesnių knygų.
Eilėje laukia Orvelo "1984" bei Picolt "Devyniolika minučių".
klopedija
Pastaruoju metu skaitau tik tai, ką pati parašius. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mokslo metų pabaiga daržely, mokykloj... renginiai, ataskaitos... doh.gif lotuliukas.gif
Pavasario vėjai išpūtė viską... nežinau ką... lotuliukas.gif

DĖDĖS JUOZO DAINAVIMAS TRISDEŠIMT PENKTOJO GIMTADIENIO RYTĄ

Seniai jau nieks manęs nebeįleidžia
Į šalį, kur vadinasi Vaikystė –
Virš pievų jos, sapnų sparnus išskleidęs,
Tiktai nakčia aš begaliu praskristi.

Ant vartų dvidešimt ir penkios spynos,
Ir ežere giliam paskendęs raktas…
Pirkau žaislinę gaisrinę mašiną –
Ir ji mane ten vežti atsisakė.

Keliausiu į Mėnulio parduotuvę,
Parduosiu sapną kaip spalvotą kiną
Ir paprašysiu ten, kad aukso žuvys
Man atiduotų raktą Buratino…

J.E. biggrin.gif
Dorifore
Sveikos,

Reikia pagalbos. Gal kuri turi namie T. Parsons knygą "Vyras ir vaikas". Man reikia sužinoti dailininko/ės pavardę ax.gif 4u.gif
luiziana
QUOTE(Dorifore @ 2012 04 24, 10:14)
Sveikos,

Reikia pagalbos. Gal kuri turi namie T. Parsons knygą "Vyras ir vaikas". Man reikia sužinoti dailininko/ės pavardę  ax.gif  4u.gif
*

Eik ikita tema,atrasiau wink.gif
Mamce
QUOTE(klopedija @ 2012 04 22, 20:38)
Ką skaitom?  ax.gif
*

Ka tik baigiau T.Tempest Williams "Prieglobstis. Nepaprasta vienos šeimos ir vietovės istorija". Rekomenduočiau ornitologijos ir onkologijos megejoms smile.gif verysad.gif
Brūkšniukas
Beje, o tai kur nors aptarinėjama iki balandžio pirmos skaityta knyga? Ar tik nerandu? g.gif
Nikoleta
QUOTE(Shusha @ 2012 04 22, 22:19)

O skaitau- Mary Roach "Negyvėliai". Pošlykštė knygelė, bet skaitau, kaifuoju, visiems sutiktiems cituoju  lotuliukas.gif
*

superinė knyga thumbup.gif dar man pavyko ją už 5 lt Maximoj nupirkt thumbup.gif mano galutinis sprendimas kirmėliukams suvalgyti thumbup.gif aš visiems skaitantiems iš eilės ją rekomenduoju biggrin.gif

Paskutiniai skaitiniai Nora Roberts "Tylos slėnis" na skaitaliukas ir tiek gal reikia pirmas dalis perskaityt įsijaust...

Jurga Ivanauskaitė "Ragana ir lietus"
net nežinau... nors gal galiu rašyt, kad nepatiko blush2.gif gal ne tuo laikmečiu skaitau, reikėjo kokia -15 metų atgal perskaityt cool.gif bet man nei stilius, nei personažai na niekas nelipo, sunkiai aš ją įvikinėjau. Nors skaičius anksčiau "Agnijos magija" man super buvo thumbup.gif
dabar stop... viską perskaičiau ką turėjau, liūdna verysad.gif reik vėl kažko bigsmile.gif
SOFIJA5
QUOTE(Shusha @ 2012 04 22, 23:19)
Mielai prisijungčiau, tik būkit geros, ne šitos, t.y. ne artimiausios savaitės pradžioj  blush2.gif Vardan to reikalo ir fotiką galiu pasiimti  lotuliukas.gif ( kad tik fotografuotis nereiktų)
*

Tai susitinkam gegužės 02 dieną, trečiadienį, 18 val. Panoramoje 4u.gif Vilnietės, ar tinka?
QUOTE(luiziana @ 2012 04 23, 11:48)
Parasysiu,kai pabaigsiu knyga,savo galutini taip ar ne biggrin.gif
*

Lauksiu galutinio verdikto 4u.gif smile.gif

Skaitau Murakamio "1Q84" antrą dalį wub.gif
zuvyte26
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 24, 14:13)
Skaitau Murakamio "1Q84" antrą dalį  wub.gif
*

Aš jau perskaičiau wink.gif Dabar mąstau, kur reiks imti 3-ią g.gif Nes pirmas dvi skaičiau pasiėmusi iš bibliotekos. Galiu tik pasakyti, kad pabaiga tokia intriguojanti, kad mirtinai norisi 3-ios knygos, kad sužinočiau kaip pasisuks pagrindinių herojų likimai. bigsmile.gif
luiziana
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 04 24, 15:32)
Aš jau perskaičiau wink.gif Dabar mąstau, kur reiks imti 3-ią  g.gif Nes pirmas dvi skaičiau pasiėmusi iš bibliotekos. Galiu tik pasakyti, kad pabaiga tokia intriguojanti, kad mirtinai norisi 3-ios knygos, kad sužinočiau kaip pasisuks pagrindinių herojų likimai.  bigsmile.gif
*

As pardavineju trecia,jei reikia mirksiukas.gif
zuvyte26
QUOTE(luiziana @ 2012 04 24, 15:37)
As pardavineju trecia,jei reikia  mirksiukas.gif
*

Dėkui už pasiūlymą wink.gif Bet ką tik radau, kitoje bibliotekoje 3-ią dalį thumbup.gif Keista, kad laisva, tai lėksiu rytoj pasiimti. thumbup.gif
Dabar kitoj knygių temelėj aiškinausi apie Simon Beckett detektyvus (kaip iš eilės knygos eina), nes noriu nusipirkti originalo k. bigsmile.gif
saintlina
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 24, 14:13)
Tai susitinkam gegužės 02 dieną, trečiadienį, 18 val. Panoramoje 4u.gif Vilnietės, ar tinka?

*

lyg ir tinka smile.gif

O as pasiziurejus seriala 'Sostu karai' kaip uzsikabinau, kaip ikritau i knyginius tesinius.. nieko daugiau neskaitau, niekur daugiau nukrypt nenoriu, kol situ nepabaigsiu smile.gif
Sofija5, ar neziurejai/neskaitei? Tau turetu patikt, fantasy tokia ilga istorija smile.gif
klopedija
QUOTE(Brūkšniukas @ 2012 04 24, 13:15)
Beje, o tai kur nors aptarinėjama iki balandžio pirmos skaityta knyga? Ar tik nerandu? g.gif
*
Niekas nereiškia pageidavimo. hihihi.gif
Tai siūlau rėžt čia savo nuomonę, gal ir kitos užsikabins. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gintarelia @ 2012 04 22, 23:05)
Turiu ir aš. Jau trečią kartą nusižengiu taisyklei nepirkti naujų knygų, kol turiu eilėje neperskaitytų. Šitą irgi įstačiau į tą pačią eilę, dabar net pačiai įdomu, kada prieisiu.
*
Siūlyčiau ilgai nedelst, imt ir skaityt po vieną-du apsakymus į dieną. mirksiukas.gif Vis tiek daugiau nelenda, per didelė koncentracija.
Papildyta:
Geras! bigsmile.gif http://www.pegasas.lt/lt/graziausios-istor...odo-kerai/11578 lotuliukas.gif
SOFIJA5
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 04 24, 17:32)
Aš jau perskaičiau wink.gif Dabar mąstau, kur reiks imti 3-ią  g.gif Nes pirmas dvi skaičiau pasiėmusi iš bibliotekos. Galiu tik pasakyti, kad pabaiga tokia intriguojanti, kad mirtinai norisi 3-ios knygos, kad sužinočiau kaip pasisuks pagrindinių herojų likimai.  bigsmile.gif
*

Oi, kaip suintrigavai 4u.gif

QUOTE(luiziana @ 2012 04 24, 17:37)
As pardavineju trecia,jei reikia  mirksiukas.gif
*

Dėkui, bet abi iš bibliotekos, ten ir trečiąją gausiu 4u.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 04 24, 19:01)
lyg ir tinka  smile.gif

O as pasiziurejus seriala 'Sostu karai' kaip uzsikabinau, kaip ikritau i knyginius tesinius.. nieko daugiau neskaitau, niekur daugiau nukrypt  nenoriu, kol situ nepabaigsiu  smile.gif
Sofija5, ar neziurejai/neskaitei? Tau turetu patikt, fantasy tokia ilga istorija  smile.gif
*

Neskaičiau, negirdėjau. O knyginiai tęsiniai kokie? Kompe? Rusų kalba? O kas autorius?
Būtų smagu susitikti 4u.gif O taviškis gal knygų mugės knygas perskaitė?
marakeš
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 24, 20:25)
Neskaičiau, negirdėjau. O knyginiai tęsiniai kokie? Kompe? Rusų kalba? O kas autorius?
Būtų smagu susitikti 4u.gif O taviškis gal knygų mugės knygas perskaitė?
*

čiupk tiktai smile.gif tęsinių daug, dar rašomi. autorius George R. R. Martin. http://en.wikipedia.org/wiki/A_Song_of_Ice_and_Fire

An rudens bus lietuviškai pirma dalis smile.gif

saintlina
na va, Marakeš jau atsakė smile.gif
Skaitau rusiškai, siunčiausi fb2 formatu iš rutrackerio.
Papildyta:
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 24, 19:25)
O taviškis gal knygų mugės knygas perskaitė?
*

vieną kažkurią, Raganių ar pan. Po mokyklos dar vairavimo užsiėmimus lanko, tai sako, kad išvis laiko nebeturi, kokios jau čia knygos smile.gif
SOFIJA5
QUOTE(marakeš @ 2012 04 24, 21:33)
čiupk tiktai smile.gif tęsinių daug, dar rašomi. autorius George R. R. Martin. http://en.wikipedia.org/wiki/A_Song_of_Ice_and_Fire

*

Nekenčiu serialų, nusibodo verysad.gif Sudarinėju sąrašą knygų (serialų), kurias pradėjau skaityti ir... vis dar nebaigiau verysad.gif Kas per mada? Negi negalima normaliai, bent jau trilogijomis, rašyti? Tai gal susilaikysiu... kol kas biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 04 24, 21:50)
na va, Marakeš jau atsakė  smile.gif
Skaitau rusiškai, siunčiausi fb2 formatu iš rutrackerio.
Papildyta:
vieną kažkurią, Raganių ar pan. Po mokyklos dar vairavimo užsiėmimus lanko, tai sako, kad išvis laiko nebeturi, kokios jau čia knygos  smile.gif
*

Tai tą, kurią perskaitė, prigriebk prašau 4u.gif
saintlina
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 24, 20:23)
Nekenčiu serialų, nusibodo  verysad.gif Sudarinėju sąrašą knygų (serialų), kurias pradėjau skaityti ir... vis dar nebaigiau  verysad.gif Kas per mada? Negi negalima normaliai, bent jau trilogijomis, rašyti? Tai gal susilaikysiu... kol kas  biggrin.gif
Tai tą, kurią perskaitė, prigriebk prašau  4u.gif
*

a žinai.. šita serija pagal gerumą 'Ambero kronikoms' prilyginama smile.gif Be to, penkios knygos jau yra,viso labo dvi teliko.
Gerai, prigriebsiu.
SOFIJA5
QUOTE(saintlina @ 2012 04 24, 22:35)
a žinai.. šita serija pagal gerumą 'Ambero kronikoms' prilyginama  smile.gif  Be to, penkios knygos jau yra,viso labo dvi teliko.
Gerai, prigriebsiu.
*

O aš ir tų "Ambero kronikų" neskaičiau tongue.gif
Susitiksim, papasakosi, kas tave taip sužavėjo 4u.gif
marakeš
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 24, 21:53)
O aš ir tų "Ambero kronikų" neskaičiau  tongue.gif
Susitiksim, papasakosi, kas tave taip sužavėjo  4u.gif
*

SOFIJA5, o tu serialą pažiūrėk wink.gif
klopedija
"Game of Thrones" - MB "saldainiukas" hihihi.gif , skaitė viską, ką rado, rusiškai ir angliškai. biggrin.gif Filmą (pirmą sezoną, antro dar nežiūrėjom) įvertino labai gerai, sakė, beveik ekranizacija, tik knygų batalines scenas filme pakeitė sekso scenomis. hihihi.gif
marakeš
QUOTE(klopedija @ 2012 04 24, 22:07)
"Game of Thrones" - MB "saldainiukas" hihihi.gif , skaitė viską, ką rado, rusiškai ir angliškai.  biggrin.gif  Filmą (pirmą sezoną, antro dar nežiūrėjom) įvertino labai gerai, sakė, beveik ekranizacija, tik knygų batalines scenas filme pakeitė sekso scenomis. hihihi.gif
*

na, esmė ta pati. amžina kova biggrin.gif
klopedija
QUOTE(marakeš @ 2012 04 24, 22:08)
na, esmė ta pati. amžina kova biggrin.gif
*
Aha. biggrin.gif

kinokopilka jau krauna antrą sezoną. Palauksiu visų serijų viename "pake". ax.gif
marakeš
QUOTE(klopedija @ 2012 04 24, 22:20)
Aha.  biggrin.gif

kinokopilka jau krauna antrą sezoną. Palauksiu visų serijų viename "pake".  ax.gif
*

auksinė kantrybė biggrin.gif aš tai žiūriu iš karto. toks jausmas, kad antras lėčiau įsibėgėja
saintlina
aš, kaip ir Klopedija, laukiu, kol visas sezonas pasirodys. Ten gi viso labo 10 serijų, ilgai laukt neteks smile.gif Po vieną man dar daugiau kantrybės reik, kai reik savaię sekančios serijos laukt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 24, 20:53)
O aš ir tų "Ambero kronikų" neskaičiau  tongue.gif
Susitiksim, papasakosi, kas tave taip sužavėjo  4u.gif
*

eik jau? Neskaitei Ambero kronikų? blink.gif Tai didelis malonumas tavęs laukia.. pasiieškok bibliotekoj. Tik ten irgi serija, reik atsirinkt eiliškumą. Visos seniai išleistos, tęsinių laukt nereiks, nesijaudink smile.gif

Gemma
QUOTE(saintlina @ 2012 04 25, 05:47)
aš, kaip ir Klopedija, laukiu, kol visas sezonas pasirodys. Ten gi viso labo 10 serijų, ilgai laukt neteks  smile.gif  Po vieną man dar daugiau kantrybės reik, kai reik savaię sekančios serijos laukt  doh.gif

as irgi, nes kiekviena serija paprastai baigias kokiu nors "kabliuku" tai po to laukt savaite labai ilgu... rolleyes.gif

reiks kada ir knygas pabandyt paskaityt
SOFIJA5
QUOTE(saintlina @ 2012 04 25, 07:47)
eik jau? Neskaitei Ambero kronikų?  blink.gif  Tai didelis malonumas tavęs laukia.. pasiieškok bibliotekoj. Tik ten irgi serija, reik atsirinkt eiliškumą. Visos seniai išleistos, tęsinių laukt nereiks, nesijaudink  smile.gif
*

Neskaičiau ax.gif Bet reikės paskaityti, jeigu jau taip išgirtos, tik va, kaip jas reikės susirinkti g.gif nes mano bibliotekoj tai tikrai nėra verysad.gif
saintlina
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 25, 07:19)
Neskaičiau  ax.gif Bet reikės paskaityti, jeigu jau taip išgirtos, tik va, kaip jas reikės susirinkti  g.gif nes mano bibliotekoj tai tikrai nėra  verysad.gif
*

negali būti, kad bibliotekoj nebūtų blink.gif
Paieškok prie fantastikos, tų seniai išleistų.
125 Roger Zelazny - DEVYNI AMBERO PRINCAI
126 Roger Zelazny - AVALONO GINKLAI
131 Roger Zelazny - VIENARAGIO ŽENKLAS
132 Roger Zelazny - OBERONO RANKA
134 Roger Zelazny - CHAOSO RŪMAI

tuoj paaiškės, kad vis dėlto skaitei biggrin.gif
Vasara
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 24, 15:13)
*

O kur tiksliau, jei nieko prieš aš gal irgi prisijunčiau?

QUOTE(marakeš @ 2012 04 24, 20:33)

*

Oo, fainai kad bus lietuviškai. Gal žinai kas leis? Aš irgi susidomėjau, labai norėčiau paskaityt, bet man dar mistika kaip tas knygas reikia parsisiusti, kur ieškoti ir pan.
marakeš
Vasara, meetas "Gan bei cityje". Ane, miargos?

O "Sostų karus" išleis motulė Alma littera smile.gif
saintlina
QUOTE(marakeš @ 2012 04 25, 09:36)

*

manau, kad taip smile.gif Tik būkit žmonės, priminkit temoj kokią dieną iki meeto, kad neužmirščiau ax.gif

Ale kol išleis lietuviškai.. vieną knygą vienais metais, kitą - kitais. Pražilt galima belaukiant. Prisimenu, kaip Kingo 'Tamsųjį bokštą' leido doh.gif Tiesa, leidykla kita smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasara @ 2012 04 25, 09:32)
Oo, fainai kad bus lietuviškai. Gal žinai kas leis? Aš irgi susidomėjau, labai norėčiau paskaityt, bet man dar mistika kaip tas knygas reikia parsisiusti, kur ieškoti ir pan.
*

prisijuk, žinoma smile.gif

Galėčiau persiųsti failiukus, bet rusiškai ir skirta skaityklėms. Gal galima kovertuot ir pritaikyt kompui?..
Dorifore
Gemma, su gimtadieniu 4u.gif

user posted image
esmiling
Sveikos!

Savo bakalauriniam darbui atlieku tyrimą, kuris susijęs būtent su knygomis. Taigi, jei skirtumėt porą minučių ir atsakytumėt į 4 klausimus (anketa), laaaaabai pagelbėtumėt 4u.gif
luiziana
Gemma,grazios dienos smile.gif

user posted image
groovy
Gemma, su gražia švente 4u.gif

user posted image
Vasara
Gemma, su gimtadieniu! happybday.gif

QUOTE(marakeš @ 2012 04 25, 10:36)

*

Tai jei viskas gerai, atlėksiu turbūt su vaiku į Gan Bei city smile.gif

Tai gal neblogai, "Alma littera" greitai kepa tas serijas. "Tyto alba" pvz. išleido "Vėjo vardą" ir daugiau nieko negirdėt apie kitą knygą, kada ji bus išleista.

QUOTE(saintlina @ 2012 04 25, 10:46)
Galėčiau persiųsti failiukus, bet rusiškai ir skirta skaityklėms. Gal galima kovertuot ir pritaikyt kompui?..
*

Rusiskai dar nieko, bet skaityklės neturiu. sad.gif Bet gal gali permesti man failiukus, vyras gal žinos kaip konvertuot 4u.gif
SOFIJA5
QUOTE(saintlina @ 2012 04 25, 09:31)
negali būti, kad bibliotekoj nebūtų  blink.gif
Paieškok prie fantastikos, tų seniai išleistų.
125 Roger Zelazny - DEVYNI AMBERO PRINCAI
126 Roger Zelazny - AVALONO GINKLAI
131 Roger Zelazny - VIENARAGIO ŽENKLAS
132 Roger Zelazny - OBERONO RANKA
134 Roger Zelazny - CHAOSO RŪMAI

tuoj paaiškės, kad vis dėlto skaitei  biggrin.gif
*

Tikrai neskaičiau, bet jos, man rodos, jau nurašytos verysad.gif

QUOTE(Vasara @ 2012 04 25, 11:32)
*

Aišku, kad prisijunk. Panorama, Gan ei City 4u.gif

QUOTE(marakeš @ 2012 04 25, 11:36)
*

Ten pat.
Saintlina, būtinai priminsiu 4u.gif
Gemma
Ačiū už sveikinimus wub.gif
Vasara
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 04 25, 14:33)
Aišku, kad prisijunk. Panorama, Gan ei City  4u.gif
*

Ech, na va kaip tyčia gaunasi, negalėsiu dalyvauti... ką tik gavau kvietimą į knygos "Italija" pristatymą, būtent tuo laiku... sad.gif
prieplauka
man darė įtaką lietus
ir jaunas buninas, ir vėjas,
ir šventas jonas – du kartus,
ir tris kartus – šviesos kūrėjas

ir keturis kartus kadai,
o ne, penkis – tarkovskio kinas,
ir kokį trisdešimt – baltai
kasmet pražystantis jazminas

kelis kartus, sakykim mūzos,
bet daug dažniau – mėlynė, guzas
ir daugel panašių dalykų

iliuzijos, pegasų karčiai,
ir vieną sykį – šitas karčiai
saldus gyvenimas už dyką

[Aidas Marčėnas.Įtakos.1999.06.25]
klopedija
Gemma, su Gimtadieniu!

user posted image

Maximoj 2012 04 26 - 2012 05 02 -30% Jotemos knygoms. mirksiukas.gif
martux
Gemma, su Gimtadieniu!

user posted image

Matau, vilnietės renkasi, gal ir mums kitą savaitę nors trumpam "Drakonan" pavyktų subėgti?
klopedija
QUOTE(martux @ 2012 04 25, 19:56)
gal ir mums kitą savaitę nors trumpam "Drakonan" pavyktų subėgti?
*
Galim. biggrin.gif Kada?
Dolitlė
Gemma, su gimtadieniu
user posted image
Laaaabai vėluojantys sveikinimai ir jau buvusioms gimtuvininkėms-atsiprašau, laiku nepasveikinau, nes visai darbai prispaudė. doh.gif Beje, ir iki šiol jie dar neleidžia laisvai atsikvėpti. doh.gif

daivameil
Gemma, su gimtadieniu 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.