Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanojame aukso luitelį

Aukso luitelis (999,9) mano manymu yra vertingiausia dovana krikštynų, vaiko gimimo, vestuvių, jubiliejų ar net pirmos komunijos proga. Norėčiau išgirsti Jūsų atsiliepimus.
Šiuo metu net galima padovanoti su drakono ženklu luitelį. Mano manymu, tai dovana, kuri simbolizuota turtą, pagarbą.
Atsakyti
tikrai super o kur galima toki isigyt ir kiek gramu reiktu pirkti jusu nuomone?
Atsakyti
QUOTE(Asta-bu @ 2012 04 26, 15:33)
Aukso luitelis (999,9) mano manymu yra vertingiausia dovana krikštynų, vaiko gimimo, vestuvių, jubiliejų ar net pirmos komunijos proga. Norėčiau išgirsti Jūsų atsiliepimus.
Šiuo metu net galima padovanoti su drakono ženklu luitelį. Mano manymu, tai dovana, kuri simbolizuota turtą, pagarbą.


Manau,kad tai butu vertingiausia dovana 4u.gif Tikrai butu malonu tokia gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
manau, kad tai labai neutrali dovana, kuomet žmogaus visiškai nepažįsti mirksiukas.gif jei artimesnis tai tikiu, kad galima sugalvoti daug vertingesnę (nefinansine prasme) dovaną 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikšrelis: 17 gegužės 2012 - 20:55
QUOTE(Vikšrelis @ 2012 05 17, 21:55)
manau, kad tai labai neutrali dovana, kuomet žmogaus visiškai nepažįsti  mirksiukas.gif  jei artimesnis tai tikiu, kad galima sugalvoti daug vertingesnę (nefinansine prasme) dovaną  4u.gif


Pritariu šiai nuomonei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 05 19, 17:34)
Pritariu šiai nuomonei smile.gif


drinks_cheers.gif Tuo labiau, kad žmogus arba padės tą luitelį gulėti lentynoje ir dulkėti, arba turės sukti galvą, pas kokį juvelyrą nešti, ką gaminti ir kiek tai kainuos... unsure.gif
Atsakyti
o as manau, kad pvz. krikstynoms tai geresne dovana nei, kad sidabrinis saukstelis. Luiteli, kai uzaugs, gales i vestuvinius ziedus perdaryti mirksiukas.gif O juk beveik visus daiktus/dovanas reikia kazkur delti/laikyti, kad dulketu.

Kas zino kokiu dydziu (svorio) ir kainu buna tie luiteliai?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 05 21, 21:57)
o as manau, kad pvz. krikstynoms tai geresne dovana nei, kad sidabrinis saukstelis. Luiteli, kai uzaugs, gales i vestuvinius ziedus perdaryti  mirksiukas.gif O juk beveik visus daiktus/dovanas reikia kazkur delti/laikyti, kad dulketu.

Kas zino kokiu dydziu (svorio) ir kainu buna tie luiteliai?

na, jei ten 1 g aukso, tai nieko neišeina padaryti 4u.gif tarkim mes patys pirkome vaikams auksines monetas, bet būtent tų metų, kada gimė ax.gif o tas luitelis, na, luitelis ir tiek cool.gif
Atsakyti
Perskaičiusi temos pavadinimą jau planavau rašyti, kur aš tą luitelį panaudočiau... biggrin.gif Bet krikštynoms - vienareikšmiškai ne... Ar su gilia potekste, ar juvelyrikai (medaliukui, kryžiukui or pan.), netinkap. O man asmeniškai - patiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2012 05 22, 14:24)
na, jei ten 1 g aukso, tai nieko neišeina padaryti 

butent taip ir norejau parasyt
QUOTE(renatelelt @ 2012 06 04, 08:47)
is to vieno gramo nelabai ka pagaminsi, bet mums paaiskino, kad cia gi grynas auksas, o kai daro gaminius, tai prideda visokiu priemaisu ir to svorio buna daugiau tada,

Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2012 05 22, 15:24)
pirkome vaikams auksines monetas, bet būtent tų metų, kada gimė  ax.gif


o kur tokių rasti?
Atsakyti
Tai priklauso nuo sumos, kurią galite skirti dovanai. 1 gr kaina paprastai būna apie 200 Lt. Kiti luitai yra standartinių išmatavimų: 2,5 gr, 5 gr, 10 gr ir t.t. Kuo luitelis didesnis, tuo 1 gr kaina bus mažesnė.


QUOTE(elyd @ 2012 05 16, 15:38)
tikrai super o kur galima toki isigyt ir kiek gramu reiktu pirkti jusu nuomone?

Papildyta:
is 1 gr luitelio, kurio praba 999,9 galima padaryti 1,7 gr aukso dirbinį.

QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 05 21, 20:57)
o as manau, kad pvz. krikstynoms tai geresne dovana nei, kad sidabrinis saukstelis. Luiteli, kai uzaugs, gales i vestuvinius ziedus perdaryti  mirksiukas.gif O juk beveik visus daiktus/dovanas reikia kazkur delti/laikyti, kad dulketu.

Kas zino kokiu dydziu (svorio) ir kainu buna tie luiteliai?

Papildyta:
Aukso luitelis visada išlaikys savo vertę ir tai bus ne tik gražus prisiminimas, bet ir prasminga ir vertinga dovana. Labai gražaus dizaino luiteliai yra su Fortūnos simboliu. Romėnų mitologijoje Fortūna (lot. Fortuna) – sėkmės, likimo ir atsitiktinumo deivė.
O kaip atrodo luiteliai, galite rasti šioje nuorodoje : www.goldencob.lt

Atsakyti