Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

nu nieko nesuprantu....... kur jūs matot tas šalnas. Žiūriu prognozes ateinančiom dviem savaitėm...... kad nerodo g.gif
Atsakyti
Ex, o Jus jau susodinot g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos na parodysiu as vienus savo baisuoklius blush2.gif
mesti juos ar dar iseis is ju kas nors? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 05 04, 08:01)
Sveikos merginos na parodysiu as vienus savo baisuoklius blush2.gif
mesti juos ar dar iseis is ju kas nors? ax.gif

Atsigaus puikiausiai visi mirksiukas.gif
Nors kai kurie ir dabar jau visai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 05 04, 08:01)
Sveikos merginos na parodysiu as vienus savo baisuoklius blush2.gif
mesti juos ar dar iseis is ju kas nors? ax.gif

Tikrai atsigaus mirksiukas.gif Mano dar baisesni buvo unsure.gif
Atsakyti
xxkamane, pas mane tik pasodinti jie kokia savaitele kol isisaknijo ir tokie paliege atrode. bet atsigavo. virsunes naujas sodriai zalias uzsiaugino smile.gif apatinius lapukus pageltusius tik nuskabiau ir viskas.

Turiu ir as atlikusiu daigu. 10 litru kibire du auga zemaugiai mano. kitus i 3 litru indus susodinau. Reikia dar vienus 6 issodinti atskirai kazkaip.. nes dabar vienam inde auga dideliam. pumpurus krauna. atrodo gerai jie ten jauciasi, bet norisi jau juos praretinti. ant tako sustatyti siltnamyje. vakar su visais indais as juos i lauka isnesus per diena buvau. galvoju,kad ir butu gerai lauke veliau issodinti juos, tik kazkaip neapsisprendziu ir bijau,kad nenumirtu man jie grazuoliai lauke. gal palikti kibiruose augti ant tako. kaip nors jau praeisiu pasisokinedama as ten biggrin.gif turiu tokiu apie 5-10 cm ugio dar daigeliu. tai vat tie tikrai i lauka iskeliaus kazkada g.gif
Atsakyti
Aciu merginos, paghuodet, 4u.gif
vakar biohumuso arbatele juos palaisciau, dilegeliu dar neturiu raugo, uzsiraugiau, po dvieju svaiciu palaistysiu vel, kai isisaknys normaliai puksiu

Merinos is patirties pasakykite prasau kuo geriau purksti pienu su jodu ar asiukliais?
mano mama tai kvarsina man galva, kad geriausiai cesnakais, bet apie juos cia mergaites nekalba unsure.gif
Atsakyti
as i tarpus tarp pomidoru ikisaus augti cilius ir cesnakus. tai gal net ir purksti nereikes, kai visas saltinis salia augs? g.gif ka manot?

pas mane irgi rugsta dilgeles jau thumbup.gif kai surugs, tai kaip ik bus laikas praejas po paskutinio laistymo/purskimo su stimuliatorium, tada su situo geriu palepinsiu juos. Veliau,mastau, pabandyti nupurksti pieno ir jodo misiniu placiai aprasytu cia g.gif

P.S. po stimuliatoriaus ryskiai vaizdas pagerejas matosi bigsmile.gif net paliegeliai mano neaisku ziedynus krauti eme ir atsigavo akyse wub.gif pro reta palieju juos dar su srutu raugu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 05 04, 06:22)
nu nieko nesuprantu....... kur jūs matot tas šalnas. Žiūriu prognozes ateinančiom dviem savaitėm...... kad nerodo  g.gif


aš meteoprog.lt pažiūriu ilgesniam laikui. Tai jei žada 1-3 laipsnius šilumos, aiškiai galima tikėtis ir šalnos. O ir oficialusis meteo.lt aiškiai žada minusą greitu laiku.
Papildyta:
QUOTE(*Aukse* @ 2012 05 04, 07:32)
as i tarpus tarp pomidoru ikisaus augti cilius ir cesnakus. tai gal net ir purksti nereikes, kai visas saltinis salia augs?  g.gif  ka manot?



nuo čilių augimo šalia tai kaži ar bus kokia nauda smile.gif Geriau serenčių ir bazilikų įkiškit smile.gif
O česnakus ir aš įsodinus. Jie nuo grybinių ligų, sako, saugo.
Bet kad ir ką šalia sodinsit, sirgs ar nesirgs daugiausia priklausys nuo agimo sąlygų. Jei bus per drėgna, blogas vėdinimas, nepadės nei česnakai, nei pienas, nei Krūminės balvonėlis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 04 gegužės 2012 - 07:38
Labas rytas.
Noriu paklausti. Skaičiau skaičiau ir jau galvelė susisuko. Pasodinus šiltnamyje pomidorus noriu mulčiuoti. Ką pirma reikia kloti - šviežiai pjautą žolytę(turiu ir iš žoliapjovės ir dalgiu vyras gali pratraukti per garšvas, ar šieną?).
Atsakyti
Saintlina, nepatikesi, bet bazilikai manes nemyli visai blush2.gif Antrus metus as juos bandau namuose vazonelyje issidaiginti, tai ne velnio jie nedygsta doh.gif tai kazkaip ir nesiryzau ju seti prie pomidoru blush2.gif paprasciau butu su vazoneliu visu is maximos nusipirkti, turbut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2012 05 04, 06:55)
Ex, o Jus jau susodinot g.gif


turbūt dar nebuvo tokių metų, kad Ex lauktų gegužės biggrin.gif Tuoj kaip įdės šviežią foto į ąžuoliukus panašių pomidorų, tai visos sustingsim išsižioję biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Aukse* @ 2012 05 04, 07:39)
Saintlina, nepatikesi, bet bazilikai manes nemyli visai  blush2.gif  Antrus metus as juos bandau namuose vazonelyje issidaiginti, tai ne velnio jie nedygsta  doh.gif 


patikėsiu smile.gif Vazonėliuose ir pas mane neauga. Užtat šiltnamy augo puikiai. Tik kad jų kvapas man nelabai.. tai dabar kelis metus tiesiog džiovintus užplikau ir praskiedus karts nuo karto pomidorus palaistau. Manau, kad taip dar geriau smile.gif
Atsakyti