Įkraunama...
Įkraunama...

Koks valgis gali papuošti stalą?

Kas liecia saldu stala, vaisus, tai labai graziai atrodo sokoladinis fontanas, bent jau man 4u.gif
Atsakyti
gal nuotrauką to fontano turit
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2007 03 14, 13:18)
gal nuotrauką to fontano turit


http://www.supermama...?...st&id=57702
Atsakyti
prie kavos toks cukrus irgi papuostu stala
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mergaites, o kur jus tortus uzsakinejat? ir kokios ju kainos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 05 24, 08:24)
Mergaites, o kur jus tortus uzsakinejat? ir kokios ju kainos?  mirksiukas.gif


Va čia parašyta apie tai plačiau
Atsakyti
Pas mus tai stala puos lasisa idaryta su juru gerybemis wub.gif essen.gif
Atsakyti
o kaip ta cukru ant pagaliuku prilipint? Siaip liuksiskai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesaule @ 2007 05 31, 15:27)
o kaip ta cukru ant pagaliuku prilipint? Siaip liuksiskai atrodo  thumbup.gif



tokių pagaliukų su cukrumi yra Pirkti, specializuotose arbatos parduotuvėse
Atsakyti
Aisku. aciu uz informacija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 03 13, 15:55)
Čia turputi kelios nuotraukos iš mūsų vestuvių, įdedu taip, nes kitaip neleidžia  mirksiukas.gif
http://public.fotki..../stalo-valgiai/

Papildyta:
ta prasme kelios nuotraukytės kokie valgiai puošė mūsų stalą, likom patenkinti  mirksiukas.gif



o is ko pas tave cia buvo tie balti kaspinai tokie padaryti, man rodos jie vsiai originalus, essen.gif dar tokiu nemaciau ir tokie gryn vestuviniai thumbup.gif

pas mus irgi bus kelios farsiruotos zuvytes, tik labai noriu kad nepripuostu jos per daug, nes kai parode tai ten visokiu karunu prideta, akys blaksteinos is poru ispjaustytos, nu vienzo, man tai jau per daug, kuo maziau spalvu ar stalo, tuo geriau matysis zvakes, staltiese, serveteles.. nu nzn, bet man tie senoviniai papuosimai maisto tai nepatinka. dry.gif

o ir del kartu patiekalu nesusigalvoju, pas musu seimininke meniu tai nieko idomesnio ner pasirinkimui, tie patys zrazai, kijevo kotletai, saslykas, vistiena su anasasi ir suriu uzkepta, nu man tai nesamone, tokius patiekalus gali namie isikepti arba maximoj pusfabrikati nusipirkti, noretusi kazko siuolaiskiskesnio ir oroginalesnio... bet paprastai seiminnkes nieko tokio negali, cia tik restorane kokiam... ech.. verysad.gif
Atsakyti