Įkraunama...
Įkraunama...

Koks valgis gali papuošti stalą?

QUOTE(Nersim @ 2005 08 16, 20:07)
Šali  jaunųjų  gali  pasistatyti  triaukštį  tortą.Buvau  pasistačiusi  per  savo  vestuves.Ir  žmones  mačiau , ir  jie  mane  matė biggrin.gif Ir  neužmirškite  šakočių.Jie  ne  tik  gražiai  stalą  papuošia, bet  ir  labai  skanūs, ir  neištirpsta.Nera  pavojaus, kad  kas  atsitiks biggrin.gif O  tortų  dar  kelis  atsineša  ir  pamergės.Pas  mus  buvo  apie  100 žmonių, tai  užsakėme  5  tortus(  tarp  jų  vienas  trijų  aukštų, o  kiti  3 šakočiai),  kitus  7  atnešė  pamergės.Bet  gal  tiek daug  ir  nereikia, nes  jūsų  mažiau žmonių bus.



O tai paskui ir niekas nepaliecia tu sakociu per tas vestuves jei ant stalo kaip puosmena pastatyta. Juk tam yra saldus stalas. Be to kaip jaunuju tortas stovi kazkur kitur, na ant saldau stalo, tai gaunas tokia iddesne atrakcija kaip jaunieji ji pjausto!
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 09 20, 16:42)
O tai paskui ir niekas nepaliecia tu sakociu per tas vestuves jei ant stalo kaip puosmena pastatyta. Juk tam yra saldus stalas. Be to kaip jaunuju tortas stovi kazkur kitur, na ant saldau stalo, tai gaunas tokia iddesne atrakcija kaip jaunieji ji pjausto!



Na kai ant stalų stovi šakočiai ar tortai, tai kaip tik daugiau valgo žmonės ir išdrįsta atsipjauti. O per paskutines vetuves, kur buvau, tai tortai buvo ant atskiro stalo sudėti ir niekas neatsipjovė, nes niekas nepasiūlė ir kurį laiką žmonės nevalgė tortų, nes nedrįso klausti ir pjautis patys.
Atsakyti
Pas mus tai buvo tokie dideli nepjaustyti kepti kumpiai, puosti ananasais, persikais, vynuogem ir alyvuogem. Tikrai ispudingai atrode thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia-lialia @ 2005 09 21, 08:27)
Pas mus tai buvo tokie dideli nepjaustyti kepti kumpiai, puosti ananasais, persikais, vynuogem ir alyvuogem. Tikrai ispudingai atrode thumbup.gif



O ar skanus buvo?
Atsakyti
O pas mus tokios juokingos labai vistos buvo. Rukytos vistos, idarytos dar kazkuo, ir taip graziai pasodintos ant lekstes ir visokiu skiauteriu ir dar dekoraciju prideta, kad atrode gaidziukai ir vistytes sedi ant stalo - labai nuotaikingai biggrin.gif

O tortai pas mus irgi ant atskiro stalo buvo, siaip zmones kadangi drasus buvo tai suvalge biggrin.gif

Nors siaip pirma diena niekas saldumynu nenorejo, tik 12 val. kai torta jaunuju pjovem, bet paskui per pusrycius tai daug torto suejo...
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 09 21, 14:08)
O ar skanus buvo?

Labai skanus buvo thumbup.gif Kai prisimenu, tai vel noreciau tokio kumpio.
Atsakyti
QUOTE(Dalia-lialia @ 2005 10 06, 10:31)
Labai skanus buvo  thumbup.gif   Kai prisimenu, tai vel noreciau tokio kumpio.


o man tai patiko iš maltos lašišos iškeptos tokios kaip žirnių ankštys, įpjautos ir pridėtos žalių žirnelių, apdėtos majonezu ir gausiai papuoštos žalumynais. Ir gražu ir labai skanu. Dar labai gražiai buvo papuošta įdaryta žuvis. Duonos kampelis įsuktas į suglamžytą foliją (atrodo kaip akmuo) įsmeigtas į jį dantų krapštukas aplipdytas kaip ajeras juodos duonos minkštimu(na toks pailgas rudas) o iš poro išpjaustyti ajero lapai .
dar gražiai atrodė iš mažo agurkėlio išpjauta valtelė, įsmeigtas pagaliukas, ant jo pasmeigtas kumpis, kaip burė. dar konservuoti kukūruzai (tokios gurguolės nedidelės ) kaip palmės kotas atrodo, o ant viršaus iš poro padaryti palmės lapai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mam: 03 lapkričio 2005 - 13:41
kiek as pati esu pastebejusi, stala taip pat galetu papuosti tinkamas serviravimas, t.y. indai, ju isdestymas, serveteles, staltiese bei geras siu visu dalyku spalvu suderinimas (turiu omenyje, nenuobodus, bet ir ne per ryskus) smile.gif o jei dar idaryta zuvis viena kita bus, mini sumustinukai, tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tuika @ 2005 11 03, 14:49)
kiek as pati esu pastebejusi, stala taip pat galetu papuosti tinkamas serviravimas, t.y. indai, ju isdestymas, serveteles, staltiese bei geras siu visu dalyku spalvu suderinimas (turiu omenyje, nenuobodus, bet ir ne per ryskus)  smile.gif o jei dar idaryta zuvis viena kita bus, mini sumustinukai, tai thumbup.gif



na va, nors viena bendraminte atsirado!!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

as tai manau toms idarytoms zuvims ar the ispjaustytams agurkams pinigai isleidziami be reikalo. juk joms paruost kainuoja daug laiko, o tai savaime ir pinigu.
maistas manau turi buti ruosiamas kad butu skanus, na aisku isvaizda svarbi, bet nemanau kad is maisto reik daryt stalo papuosimu!
Atsakyti
) mam gal galetum ideti nuotraukyciu su savo isvardytais patiekalais ,butu labai idomu pamatyti ,tokias grozybes
Atsakyti
geras ir skoningas stalo serviravimas taipogi gali pinigeliu ir laiko kainuoti...
Atsakyti
as noreciau kepto parsiuko ant stalo biggrin.gif
Atsakyti