Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Koks valgis gali papuošti stalą?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Įvairios smulkmenos
Pages: 1, 2, 3, 4
Marmiska
Gal kas ka nors zinote daugiau ,kaip galima graziai papuosti stala ?
Pvz.Kelmas,Farsiruota zuvis....
Ir kur tai viska galima uzsisakyti? rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1089384832[/mergetime]
Stalo papuosimai thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1089386016[/mergetime]
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Peledike
o kur vyks tavo vestuves? susitark su seimininke kad padarytu kazka tokio. man pavyzdziui sodybos seimininke, su kuria derinom meniu pasake kad butinai bus farsiruota lydeka thumbup.gif graziai atrodo farsiruoti pomodorai, padaryti kaip musmires. kazkur maciau graziai papuosta pagrindini patiekala - ant kazkokio kepsnio (gal kazko is zuvies) uzdeta vienoj pusej alyvuoges pusele (atrodo kaip akyte) o is kitos puses V raides forma pjaustyto poro (atrodo kaip uodega). nu tiesiog zuvis lekstej wink.gif jei atsiminsiu dar ka, parasysiu
Marmiska
QUOTE (Peledike @ 2004 07 09, 20:17)
o kur vyks tavo vestuves? susitark su seimininke kad padarytu kazka tokio. man pavyzdziui sodybos seimininke, su kuria derinom meniu pasake kad butinai bus farsiruota lydeka thumbup.gif graziai atrodo farsiruoti pomodorai, padaryti kaip musmires. kazkur maciau graziai papuosta pagrindini patiekala - ant kazkokio kepsnio (gal kazko is zuvies) uzdeta vienoj pusej alyvuoges pusele (atrodo kaip akyte) o is kitos puses V raides forma pjaustyto poro (atrodo kaip uodega). nu tiesiog zuvis lekstej wink.gif jei atsiminsiu dar ka, parasysiu

Pas mane bus kavineje bet ji kazkaip man tokio nieko nepasiulem ,o kaip pasakieu del kelmo ,tai pasake kur nors kitur uzsakyti
sad.gif
Peledike
tada jau ir nezinau, kur padarytu toki dalyka. pirma mintis buvo Maximoj uzsisakyti biggrin.gif kazka jie daro, bet nezinau, ar "kelmus" kepa.
Martyna
Siulau paziuret Maximos patiekalu katalogus. Jie tikrai visokias imantrybes daro wink.gif
dzudi
Stala puosia visoks graziai papuostas maistas... Galima uzsakyti farsiruota lydeka, karpi, kepta parseli, vista..., galima daryti zaismingus vieno kasnio sumustinukus... ziurint ko reikia smile.gif
Pas mus kavineje tai labai graziai patiekia visa maista... tai net nesuku del to galvos, saldu stala puos vestuvinis tortas ir spec jogurtiniai, spalvingi pyragaiciai.... thumbup.gif
temid@
mano vestuvese tai labai graziai atrdoe mazi parseliai:)
tokei netirki bet mesa i parsiuko forma padaryta ir labai labai skanu buvo, greiciausiai juo suvalge. juos gamina druskininkuose:)
Virdzinija
biggrin.gif
Virdzinija
4u.gif
Virdzinija
nors ir keptu vistu i bruknes pritupdyti - atrodo thumbup.gif
Virdzinija
tongue.gif
Virdzinija
drinks_cheers.gif
Virdzinija
isvada: tebunie tai paprasciausias patiekalas, bet jo spalva, papuosimas, pateikimas gali virsti tikra stalo puosmena 4u.gif
Bella
Nu klausyk blink.gif , vidury nakties apetitą sužadinai, jau taip gražiai tie patiekalai tose lėkštėse guli biggrin.gif
Virdzinija
Pati vos spejau sulaukti, kol nuotraukas prikabinsiu, nulekiau i saldytuva raustis biggrin.gif
Bella
QUOTE(Virdzinija @ 2005 03 18, 01:45)
Pati vos spejau sulaukti, kol nuotraukas prikabinsiu, nulekiau i saldytuva raustis  biggrin.gif
*

Tau gerai, aš bandau dietos laikytis cry.gif
Virdzinija
QUOTE(Bella @ 2005 03 18, 01:50)
Tau gerai, aš bandau dietos laikytis cry.gif
*

Dietos galima laikytis ir nebadaujant cool.gif
o kokia dieta, jei ne paslaptis?
Beje, pas mane dar ne naktis, dar tik 18 val., taigi turiu sazines valgydama.. blush2.gif
merėja
thumbup.gif va cia tai grozis thumbup.gif Kur radai tokiu nuotraukyciu mirksiukas.gif
Virdzinija
QUOTE(merėja @ 2005 03 18, 10:33)
thumbup.gif va cia tai grozis thumbup.gif Kur radai tokiu nuotraukyciu mirksiukas.gif
*

internete.. blush2.gif paciai taip pagaminti turbut nepavyktu ax.gif
Yell
nepykit, bet man ta zuvis baisiai atrodo. tokios ne uz ka nevalgyciau.
Virdzinija
QUOTE(Yell @ 2005 03 18, 17:30)
nepykit, bet man ta zuvis baisiai atrodo. tokios ne uz ka nevalgyciau.
*

na, jos galima ir nevalgtyi smile.gif bet kaip stalo papuosimas - tegu buna 4u.gif
Yell
QUOTE(Virdzinija @ 2005 03 18, 22:21)
na, jos galima ir nevalgtyi smile.gif bet kaip stalo papuosimas - tegu buna  4u.gif
*

man ji kaip pasvinkus atrodo rolleyes.gif
Virdzinija
QUOTE(Yell @ 2005 03 18, 23:13)
man ji kaip pasvinkus atrodo  rolleyes.gif
*

eeeee..... g.gif
bet uztat turi geltona-zalia-raudona spalvas! thumbup.gif
kam nepatinka - gali tiesiog trispalve stala papuosti... o, beje, geles netinka? juk stala nebutinai perkrauti maistu, galima puosti gelem, servetelem, kitais elementais... ax.gif
Kudliukas
Mielos kaunietes, niekur nerandu graziu serveteliu stalui - nu visos kazkokios su gelem, kiausiniais ar vienspaves - o graziu kaip ir nera. Gal kur zinote?
AsIrTu
QUOTE(kate0 @ 2005 03 19, 10:54)
Mielos kaunietes, niekur nerandu graziu serveteliu stalui - nu visos kazkokios su gelem, kiausiniais ar vienspaves - o graziu kaip ir nera. Gal kur zinote?
*

Žiūrint kokių servetėlių tu nori. Mano mama tai ir Maximose randa kažkokių originalesnių servetėlių. O dar ir indais prekiaujančiuose skyriuose visokių gražių būna (kur irgi Maximoje, tik ne pagrindinėje pačios Maximos dalyje, o kur visai atskiros parduotuvytės būna ar antram aukšte ar šiaip vos įėjus). Pabandyk gal tose indų parduotuvėse pasižvalgyti. g.gif
Kudliukas
QUOTE(AsIrTu @ 2005 04 28, 14:54)
O dar ir indais prekiaujančiuose skyriuose visokių gražių būna (
*

Dėkui ten mintis nešovė pasižvalgyti 4u.gif
Nersim
Na labai garžiai, net super stalą papuošia lapeliais išpjaustyti arbūzai.Reikia pamatyti.Pirmą kartą žiūrint niekaip negali įtarti, kas tai yra.Pabandysiu įdėti nuotrauką, kurioje bus tie arbūzai biggrin.gif

Nersim
Kažkodėl negaliu prisegti nuotraukytės.Tikriausiai nemoku. sad.gif Jei kam bus parašykite žinią ir atsiųsiu Jums nuotrauką su tais arbūzais smile.gif
LEDINE20
gali papuosti stala graziai padaryta zuvis arba koks parselis thumbup.gif
Čili
mūsų vestuvių stalą puošė "Kelmai" smile.gif
Vik_torija
QUOTE(LEDINE20 @ 2005 08 05, 17:14)
gali papuosti stala graziai padaryta zuvis arba koks parselis thumbup.gif
*

Sutinku kad stalą gali papuošti žuvis.
Mūsų stalo puošmena buvo trys farširuotos žuvys pakeltos ant tokių papuoštų padėkliukų, aukščiau virš viso maisto. Tikrai gražiai atrodė thumbup.gif
Indukė
QUOTE(vIKIs @ 2005 08 12, 09:10)
Mūsų stalo puošmena buvo trys farširuotos žuvys pakeltos ant tokių papuoštų padėkliukų, aukščiau virš viso maisto. Tikrai gražiai atrodė  thumbup.gif
*

mes irgi galvojam uzsiskayti atskirai ir atsivezti farsiruotu zuvu g.gif
DinDan
O ka manot del tortu? Pas mus saldus stalas atskiroj patalpoj, tai nesinori jaunųjų torto ten išnešt, o jei koki tiaukštį prieš save pasisatysiu, tai žmoniu nematysiu:) Pora dviaukščių tai mama sakė vistiek ant bendro stalo reikia, papuošimui, tipo. O tai paskui dar ant saldaus stalo..tai kiek tu tortu reikia? Nors pas mus apie 60 zmoniu.
Nersim
QUOTE(DinDan @ 2005 08 16, 15:59)
O ka manot del tortu? Pas mus saldus stalas atskiroj patalpoj, tai nesinori jaunųjų torto ten išnešt, o jei koki tiaukštį prieš save pasisatysiu, tai žmoniu nematysiu:) Pora dviaukščių tai mama sakė vistiek ant bendro stalo reikia, papuošimui, tipo. O tai paskui dar ant saldaus stalo..tai kiek tu tortu reikia? Nors pas mus apie 60 zmoniu.
*

Šali jaunųjų gali pasistatyti triaukštį tortą.Buvau pasistačiusi per savo vestuves.Ir žmones mačiau , ir jie mane matė biggrin.gif Ir neužmirškite šakočių.Jie ne tik gražiai stalą papuošia, bet ir labai skanūs, ir neištirpsta.Nera pavojaus, kad kas atsitiks biggrin.gif O tortų dar kelis atsineša ir pamergės.Pas mus buvo apie 100 žmonių, tai užsakėme 5 tortus( tarp jų vienas trijų aukštų, o kiti 3 šakočiai), kitus 7 atnešė pamergės.Bet gal tiek daug ir nereikia, nes jūsų mažiau žmonių bus.
Kudliukas
QUOTE(Nersim @ 2005 08 16, 22:07)
Šali  jaunųjų  gali  pasistatyti  triaukštį  tortą.Buvau  pasistačiusi  per  savo  vestuves.Ir  žmones  mačiau , ir  jie  mane  matė biggrin.gif Ir  neužmirškite  šakočių.Jie  ne  tik  gražiai  stalą  papuošia, bet  ir  labai  skanūs, ir  neištirpsta.Nera  pavojaus, kad  kas  atsitiks biggrin.gif O  tortų  dar  kelis  atsineša  ir  pamergės.Pas  mus  buvo  apie  100 žmonių, tai  užsakėme  5  tortus(  tarp  jų  vienas  trijų  aukštų, o  kiti  3 šakočiai),  kitus  7  atnešė  pamergės.Bet  gal  tiek daug  ir  nereikia, nes  jūsų  mažiau žmonių bus.
*

vat is pardziu ir as taip mania, bet po to atsisakiau minties savo triauksti deti ant stalo, norejau deti priesasi mus bet ant zemesnio stalelio, raciau vietos nebuvo. o ant stalo deti toki auksta torta man atrodo yra negerai, nes as nieko buciau nemacius, nei musu sveciai normaliai nematytu.

Sakocius sudejom, tradiciskai, bet dabr stebint video ir nuotraukas, manu, kd ju aikstis irgi uzstoja, o nepuosia stala.

Garzu kai stalas puosiamas vieno auksto patiekalais, zuvimisidarytimis, paukstiena idaryta ir pan.
katyteee
QUOTE(vIKIs @ 2005 08 12, 08:10)
Mūsų stalo puošmena buvo trys farširuotos žuvys pakeltos ant tokių papuoštų padėkliukų, aukščiau virš viso maisto. Tikrai gražiai atrodė  thumbup.gif
*

Man tai atrodo kad maistas turi skanus buti pirmiausiai, o ne kiek grozi skleisti. Beje, stala galima papuosti gelemis, zvakemis ir pan., o ne zuvimis!
katyteee
QUOTE(Nersim @ 2005 08 16, 20:07)
Šali  jaunųjų  gali  pasistatyti  triaukštį  tortą.Buvau  pasistačiusi  per  savo  vestuves.Ir  žmones  mačiau , ir  jie  mane  matė biggrin.gif Ir  neužmirškite  šakočių.Jie  ne  tik  gražiai  stalą  papuošia, bet  ir  labai  skanūs, ir  neištirpsta.Nera  pavojaus, kad  kas  atsitiks biggrin.gif O  tortų  dar  kelis  atsineša  ir  pamergės.Pas  mus  buvo  apie  100 žmonių, tai  užsakėme  5  tortus(  tarp  jų  vienas  trijų  aukštų, o  kiti  3 šakočiai),  kitus  7  atnešė  pamergės.Bet  gal  tiek daug  ir  nereikia, nes  jūsų  mažiau žmonių bus.
*

O tai paskui ir niekas nepaliecia tu sakociu per tas vestuves jei ant stalo kaip puosmena pastatyta. Juk tam yra saldus stalas. Be to kaip jaunuju tortas stovi kazkur kitur, na ant saldau stalo, tai gaunas tokia iddesne atrakcija kaip jaunieji ji pjausto!
Nersim
QUOTE(katyteee @ 2005 09 20, 16:42)
O tai paskui ir niekas nepaliecia tu sakociu per tas vestuves jei ant stalo kaip puosmena pastatyta. Juk tam yra saldus stalas. Be to kaip jaunuju tortas stovi kazkur kitur, na ant saldau stalo, tai gaunas tokia iddesne atrakcija kaip jaunieji ji pjausto!
*

Na kai ant stalų stovi šakočiai ar tortai, tai kaip tik daugiau valgo žmonės ir išdrįsta atsipjauti. O per paskutines vetuves, kur buvau, tai tortai buvo ant atskiro stalo sudėti ir niekas neatsipjovė, nes niekas nepasiūlė ir kurį laiką žmonės nevalgė tortų, nes nedrįso klausti ir pjautis patys.
Akrila
Pas mus tai buvo tokie dideli nepjaustyti kepti kumpiai, puosti ananasais, persikais, vynuogem ir alyvuogem. Tikrai ispudingai atrode thumbup.gif
katyteee
QUOTE(Dalia-lialia @ 2005 09 21, 08:27)
Pas mus tai buvo tokie dideli nepjaustyti kepti kumpiai, puosti ananasais, persikais, vynuogem ir alyvuogem. Tikrai ispudingai atrode thumbup.gif
*

O ar skanus buvo?
laumi
O pas mus tokios juokingos labai vistos buvo. Rukytos vistos, idarytos dar kazkuo, ir taip graziai pasodintos ant lekstes ir visokiu skiauteriu ir dar dekoraciju prideta, kad atrode gaidziukai ir vistytes sedi ant stalo - labai nuotaikingai biggrin.gif

O tortai pas mus irgi ant atskiro stalo buvo, siaip zmones kadangi drasus buvo tai suvalge biggrin.gif

Nors siaip pirma diena niekas saldumynu nenorejo, tik 12 val. kai torta jaunuju pjovem, bet paskui per pusrycius tai daug torto suejo...
Akrila
QUOTE(katyteee @ 2005 09 21, 14:08)
O ar skanus buvo?
*

Labai skanus buvo thumbup.gif Kai prisimenu, tai vel noreciau tokio kumpio.
mam
QUOTE(Dalia-lialia @ 2005 10 06, 10:31)
Labai skanus buvo  thumbup.gif   Kai prisimenu, tai vel noreciau tokio kumpio.
*

o man tai patiko iš maltos lašišos iškeptos tokios kaip žirnių ankštys, įpjautos ir pridėtos žalių žirnelių, apdėtos majonezu ir gausiai papuoštos žalumynais. Ir gražu ir labai skanu. Dar labai gražiai buvo papuošta įdaryta žuvis. Duonos kampelis įsuktas į suglamžytą foliją (atrodo kaip akmuo) įsmeigtas į jį dantų krapštukas aplipdytas kaip ajeras juodos duonos minkštimu(na toks pailgas rudas) o iš poro išpjaustyti ajero lapai .
dar gražiai atrodė iš mažo agurkėlio išpjauta valtelė, įsmeigtas pagaliukas, ant jo pasmeigtas kumpis, kaip burė. dar konservuoti kukūruzai (tokios gurguolės nedidelės ) kaip palmės kotas atrodo, o ant viršaus iš poro padaryti palmės lapai. thumbup.gif
tuika
kiek as pati esu pastebejusi, stala taip pat galetu papuosti tinkamas serviravimas, t.y. indai, ju isdestymas, serveteles, staltiese bei geras siu visu dalyku spalvu suderinimas (turiu omenyje, nenuobodus, bet ir ne per ryskus) smile.gif o jei dar idaryta zuvis viena kita bus, mini sumustinukai, tai thumbup.gif
katyteee
QUOTE(tuika @ 2005 11 03, 14:49)
kiek as pati esu pastebejusi, stala taip pat galetu papuosti tinkamas serviravimas, t.y. indai, ju isdestymas, serveteles, staltiese bei geras siu visu dalyku spalvu suderinimas (turiu omenyje, nenuobodus, bet ir ne per ryskus)  smile.gif o jei dar idaryta zuvis viena kita bus, mini sumustinukai, tai thumbup.gif
*

na va, nors viena bendraminte atsirado!!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

as tai manau toms idarytoms zuvims ar the ispjaustytams agurkams pinigai isleidziami be reikalo. juk joms paruost kainuoja daug laiko, o tai savaime ir pinigu.
maistas manau turi buti ruosiamas kad butu skanus, na aisku isvaizda svarbi, bet nemanau kad is maisto reik daryt stalo papuosimu!
kovo
) mam gal galetum ideti nuotraukyciu su savo isvardytais patiekalais ,butu labai idomu pamatyti ,tokias grozybes
tuika
geras ir skoningas stalo serviravimas taipogi gali pinigeliu ir laiko kainuoti...
Giselle
as noreciau kepto parsiuko ant stalo biggrin.gif
katyteee
QUOTE(tinaa @ 2005 11 04, 10:46)
as noreciau kepto parsiuko ant stalo biggrin.gif
*

na jei stalas nedidelis tai ir vieno zutektu...bet jei didelis - tai kiti sveciai neragave liktu...tada jau reiketu keliu...bet siaip tai visai nieko keptas prasiukas...niam niam
*Ciau ciau*
Jeigu ne karstas valgis, tai labai grazu idaryta lydeka, bet ne kiekvienas moka graziai padaryti... essen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.