Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(SimonaJu @ 2012 08 16, 16:24)
Sveiki visi!
Prasau, padekite man. Nes nezinau kas man yra...

Tai gali buti nuo nervu?
Atrodo, kad nervintis as priezasties kaip ir neturiu..na, dabar del sveikatos tik.
O perdetas jautrumas pas mane visada buvo.
Ar tai galima buti nervai?
O gal tai IS man yra?!
Jus patyrusios, kaip Jums atrodo kuo tai labiau kvepia?

Laukiu Jusu, aciu.

aiskus as ne daktare, ale man tai labai panasu i panikos atakas...mano vyrui taip buvo...kur tik nebuvom...ko tik nedare...ko tik netyre... kol galu gale viena gydytoja is greitosios liepe nueit pas nervu daktara, o geriau pas psichiatra...nors ir musu seimos daktare, pati ta diagnoze patvirtino, kai primygtinai paprasiau siuntimo pas psichiatra....bjaurybe, zinojo kas jam yra, bet nesake... doh.gif veliau pakeiciau savo seimos gydytoja..mes jau gydomes du metai, ale kai pasinervina iskart ausis uzia cypia...oi su ta ausim tai is vis anekdotas buvo...daktare skyriuj pasijuoke - o, toks jaunas, ir kurcias numirsi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 16 rugpjūčio 2012 - 16:17
Labukas,

maniskis pakeite darba, o dabar uzejo depresija doh.gif bijo, kad neatlaikys mokymosi tempo...
Atsakyti
Sveikos, bet vakar tikrai uzsiutau ant kauno kliniku. Nuejau pas daktareli suzinoti likvoro tyrimo atsakymu, punkcija daryta pries du menesius, tai isivaizduokit, dar paciento kortele negryzus is stacionaro, nors stacionara nuo registraturos teskiria trys aukstai, o viskas tam paciam pastate. Daktarelis baisiai piktas buvo, ypac ant manes, nes trukdau jam darba ir jam teko skambinti i laboratorija, nes tyrimo atsakymo nerado. Taigi, telefonu is laboratorijos buvo burbtelta, kad tos oligoklonines aptiktos, tik neaisku nei kiek, nei kas, net Ig indeksas nepaskaiciuotas. Taigi, dar mandagiai uzklausiau apie ligos prognoze ir gydyma, tai buvo pasakyta, kad geresnio vaisto uz solumedrol nera. Kagi, n kartu atsiprasius daktarelio isejau is kabineto, o sesute pareiske, kad dabar turejau susiprasti, jog ne pas ta daktara kreipiausi. Na ka man daryt, jei teisingoji daktare atostogauja, o atsakyma zinoti as turiu teise, nes jie patys prieme taisykles, kad atsakymus komentuoja daktaras. Kazkaip nerimtai man tas ju tyrimas atrodo, nors procedura buvo tikrai nemaloni, bet as kaip pati laboratorijoj dirbus, zinau kai kuriuos tyrimu atlikimo niuansus...deja.
Taigi, vakar isiritau i troleibusa ir nubraukus kelias asaras nusprendziau nekreipti demesio, matyt dar bereikalingu vilciu turejau. Ka gi, buna ir baisiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 08 17, 13:25)
Taigi, vakar isiritau i troleibusa ir nubraukus kelias asaras nusprendziau nekreipti demesio, matyt dar bereikalingu vilciu turejau. Ka gi, buna ir baisiau  4u.gif

Nenusimink, man ir tepasakė, kad rastos tos juostos ir tiek. Toks jausmas kam iš viso dariau tą tyrimą, nes jis niekam neįdomus..
Papildyta:
Kažkaip sėdžiu ir mąstau rasti 9 židiniai kaklinėj ir krūtininėj stuburo daly- prieš 2 metus kakle iš vis nebuvo...
Kiek pas jus tų židinių yra ar žinot?
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2012 08 17, 14:51)
Nenusimink, man ir tepasakė, kad rastos tos juostos ir tiek. Toks jausmas kam iš viso dariau tą tyrimą, nes jis niekam neįdomus..
Papildyta:
Kažkaip sėdžiu ir mąstau rasti 9 židiniai kaklinėj ir krūtininėj stuburo daly- prieš 2 metus kakle iš vis nebuvo...
Kiek pas jus tų židinių yra ar žinot?


Tikra tiesa, toks jausmas lyg be reikalo ant to stalo gulejau susirietus ir zliumbiau is baimes.
Man stuburo dar netikrino, tik galva sviesta. Jie atsakyme parase, kad gausus zidiniai. As namie sededama bandziau is nuotrauku skaiciuot, atrinkinet kur naujas zidinys, o kur zidiniu tesiniai (kadangi reik is keliu nuotrauku atrinkti kur vienas baigiasi ir prasideda kitas), tai suskaiciavau 15, paskui perskaiciavus radau 18, daugiau neskaiciavau, issigandau.
Atsakyti
As tai su pirma ataka kai gulejau, tai visus tyrimus padare, taip pat ir punkcija smile.gif poto israse viska surase, kad oligoklonines juostas rado, o tas indeksas normoj, tai dar turejau vilties, kad gal suklydo del diagnozes sad.gif
Atsakyti
Idomiausia, kad si tyrima darant turi ieskoti tu juostu ne tik likvore, bet ir kraujo plazmoje, todel vienu metu ir krauja ima. Kiek radau informacijos, tai rasoma, kad IS patvirtinama kai juostu randama likvore, bet nerandama kraujo plazmoje. Ir, kad juostos yra budingos ne tik IS, bet ir kitom ligom. Jei randama tik 1 juosta arba nerandama visai, tai skaitoma, kad rezultatai normalus arba prognoze geresne, jei randamos dvi ir daugiau tai jau nenormalu. Va todel man ir baisu, kad nieko jie nepaaiskina sad.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Gal kas darėtės mikroelementų tyrimą iš plauko? g.gif šiandien su šeimos gydytoją apie tai diskutavom, siūlė pabandyt, tik, kad jis nepigus toks doh.gif
Man šioks toks paūmėjimas, ryt važiuosiu į klinikas, o nuo rugsėjo grįšiu prie įprastinio gydymo po 3 metų pertraukos.
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2012 08 20, 21:26)
Gal kas darėtės mikroelementų tyrimą iš plaukog.gif  šiandien su šeimos gydytoją apie tai diskutavom, siūlė pabandyt, tik, kad jis nepigus toks  doh.gif 
Man šioks toks paūmėjimas, ryt važiuosiu į klinikas, o nuo rugsėjo grįšiu prie įprastinio gydymo po 3 metų pertraukos.

Man gydytojas siūlė taip ir nepasidariau - atsiunčia platų aprašymą ko trūksta- ką rekomenduoja, kokią mitybą, įdomu, apie 200 lt kainavo, bet ten veža į Lenkiją, kaži kuris tikslesnis. Jei norėsi ir tos merginos galėsiu kontaktus duoti, pasitarsit.
O ką negero jauti ?
Man tai aptirpę yra ir kojų ir rankų pirštai- nerimsta..
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2012 08 21, 08:45)
Man gydytojas siūlė taip ir nepasidariau - atsiunčia platų aprašymą ko trūksta- ką rekomenduoja, kokią mitybą, įdomu, apie 200 lt kainavo, bet ten veža į Lenkiją, kaži kuris tikslesnis. Jei norėsi ir tos merginos galėsiu kontaktus duoti, pasitarsit.
O ką negero jauti ?
Man tai aptirpę yra ir kojų ir rankų pirštai- nerimsta..

kojos tai man liekamasis is seniau. ranku dabar pirstai ir biskiuka lyg pasilpus viena ranka. bet siandien buvau pas gydytoja, tai gabapentina pagert israse, sake neturetu liga but rimtai islindus.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 08 17, 21:28)
Idomiausia, kad si tyrima darant turi ieskoti tu juostu ne tik likvore, bet ir kraujo plazmoje, todel vienu metu ir krauja ima. Kiek radau informacijos, tai rasoma, kad IS patvirtinama kai juostu randama likvore, bet nerandama kraujo plazmoje. Ir, kad juostos yra budingos ne tik IS, bet ir kitom ligom. Jei randama tik 1 juosta arba nerandama visai, tai skaitoma, kad rezultatai normalus arba prognoze geresne, jei randamos dvi ir daugiau tai jau nenormalu. Va todel man ir baisu, kad nieko jie nepaaiskina sad.gif

O as gavau savo punkcijos atsakyma, pasidariau daug kopiju ir guli. Oligokloniniu juostu nerado, tik padidejes albuminas 1.06 (norma 0.3-0.7). O zidinuku galvoje turejau daug mazu, o pries metus dare MRT tai aprasyti tik 2 - vienas 20x25mm ir vienas 6mm. Kiti dingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2012 08 21, 20:40)
O as gavau savo punkcijos atsakyma, pasidariau daug kopiju ir guli. Oligokloniniu juostu nerado, tik padidejes albuminas 1.06 (norma 0.3-0.7). O zidinuku galvoje turejau daug mazu, o pries metus dare MRT tai aprasyti tik 2 - vienas 20x25mm ir vienas 6mm. Kiti dingo  thumbup.gif

simpatica dziugios naujienos thumbup.gif
Atsakyti