Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(buenita87 @ 2012 09 21, 09:05)
O vat del vaiku smile.gif sakot anksiau geriau, ta prasme? man 24m dar vaiku NENORIU nestuke.gif .... tai kaip paskui? neverta bandyti? ar kazkoks maximum amzius nustatytas tam? biggrin.gif

Aš kai buvau 24 ir man nustatė tą ligą irgi nenorėjau, bet kuo toliau tuo daugiau tų pablogėjimų, tai liekamieji kokie lieka, kitai kokia ranka neklausanti palieka- tai siūlo kuo anksčiau.
Man dabar 33 ir l. noriu antro, o pirmą 20-ies pasigimdžiau. Maniškiui tuoj 14 ir jis l. nori-sako vienas esu.. smile.gif Ir tikrai galėjau anksčiau gimdyti, nes geriau jaučiausi- dabar ta elektra per nugarą prisidėjo ir neaišku kas dar išlys.
Atsakyti
O man 27, sergu 1 metus sad.gif daktarai jau kalbejo ar nenoriu pastoti, bet as tikrai dar to nenoriu, tiesiog jauciuos nepasiruosus tam smile.gif gal as db pasakysiu is pesimistines puses, bet liga tikrai sujauke mano gyvenima, suletino tempa ir pakeite planus sad.gif aisku nieko nebepakeisi ir stengiuosi gyventi toliau, taikytis prie nauju salygu, bet kaip bebetu vien del ligos ir kaip ji pasisuks, pastoti neskubesiu g.gif manau, kad kai pajusiu, kad noriu tada jau ir gaminsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 09 21, 09:26)
O man 27, sergu 1 metus sad.gif daktarai jau kalbejo ar nenoriu pastoti, bet as tikrai dar to nenoriu, tiesiog jauciuos nepasiruosus tam smile.gif gal as db pasakysiu is pesimistines puses, bet liga tikrai sujauke mano gyvenima, suletino tempa ir pakeite planus sad.gif aisku nieko nebepakeisi ir stengiuosi gyventi toliau, taikytis prie nauju salygu, bet kaip bebetu vien del ligos ir kaip ji pasisuks, pastoti neskubesiu g.gif  manau, kad kai pajusiu, kad noriu tada jau ir gaminsim smile.gif


drinks_cheers.gif As galvoju, kad visgi pradesiu vartoti vaistus, nes tikrai nesinori to vaikiuko gaminti is reikalo, paskui juk galima vaistukus nutraukti ir pasigimdyti.
Man liga irgi labai sujauke gyvenima, praradau darba, turejau geru perspektyvu ir daug ateities palnu, skaudziausia, kad nusisuko mama, dabar as jai tik busima bedarbe invalide, kuria reiks islaikyti, pastoviai girdziu priekaistus, kad sedziu MB ant sprando, o jis jaunas vyras, as jam nasta, paliks mane, dabar skaiciuoja kiekviena lita, kuri man dave, kai studijavau, taip sakant "atleisk, mama, kad sugadinau tavo nepakartojama gyvenima" schmoll.gif
Vakar po pokalbio puse nakties blioviau. Truksta man seimos palaikymo, mociute nieko nezino, sirdis silpna, liko tik dede, kuris pats ligonis, dar gera zodi uztaria, pataria kaip tevas, kurio taip ir nebuvo salia.
Bet siandien grazi diena, buvau pas Balnyte, maloni moteris, nuramino, tikrai pasijauciau geriau.
Nepykit, kad guodziuosi, bet turbut man siuo metu sito labai reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 09 21, 13:44)
Nepykit, kad guodziuosi, bet turbut man siuo metu sito labai reikia  4u.gif


console.gif guoskis, tam ir tema...
Atsakyti
Lumi Lumi ką Balnytė papasakojo, l. įdomu?
O dėl nėštumo tai žinoma jei nėra noro ir nereikia, nes gali būti ir pablogėjimas po gimdymo, tai dar depresijos betrūksta drinks_cheers.gif , šiaip man gal dabar taip atrodo, kad anksčiau reikėjo, bet kai noro nebuvo tai ir bėdos būtų daug didesnės atrodžiusios - viskam savas laikas.
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2012 09 21, 13:44)
Truksta man seimos palaikymo, mociute nieko nezino, sirdis silpna, liko tik dede, kuris pats ligonis, dar gera zodi uztaria, pataria kaip tevas, kurio taip ir nebuvo salia.

Niekas manęs ir neužjaučia, tėvai paklauso, bet toks jausmas, kad alergiją turiu , o ne IS, dar ant mano sprando reikalų visokių primąsto. Vyras ir įsivaizd. ,kad sveika esu- nelabai ir skųstis stengiuosi, tai kai paklausau kiti slepia ar visa giminė iš proto eina iš pergyvenimo, tai net liūdna pasidaro, o pas mane visi pripratę ant manęs visas problemas sukrauti...
Nu bet taip turi būti turbūt, tokia karma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 21 rugsėjo 2012 - 13:52
QUOTE(LumiLumi @ 2012 09 21, 13:44)
drinks_cheers.gif  As galvoju, kad visgi pradesiu vartoti vaistus, nes tikrai nesinori to vaikiuko gaminti is reikalo, paskui juk galima vaistukus nutraukti ir pasigimdyti.
Man liga irgi labai sujauke gyvenima, praradau darba, turejau geru perspektyvu ir daug ateities palnu, skaudziausia, kad nusisuko mama, dabar as jai tik busima bedarbe invalide, kuria reiks islaikyti, pastoviai girdziu priekaistus, kad sedziu MB ant sprando, o jis jaunas vyras, as jam nasta, paliks mane, dabar skaiciuoja kiekviena lita, kuri man dave, kai studijavau, taip sakant "atleisk, mama, kad sugadinau tavo nepakartojama gyvenima"  schmoll.gif
Vakar po pokalbio puse nakties blioviau. Truksta man seimos palaikymo, mociute nieko nezino, sirdis silpna, liko tik dede, kuris pats ligonis, dar gera zodi uztaria, pataria kaip tevas, kurio taip ir nebuvo salia.
Bet siandien grazi diena, buvau pas Balnyte, maloni moteris, nuramino, tikrai pasijauciau geriau.
Nepykit, kad guodziuosi, bet turbut man siuo metu sito labai reikia  4u.gif

console.gif ,MB irgi pastaruoju metu depresines nuotaikos,tik va, atvirksciai,jis save laiko nasta kitiems,gadinanciu gyvenima.
Atsakyti
Apart, pakalbejau as su ja, tai dabar solumedrolio negaliu gauti, nes snarglioju, sako jei numusim imuniteta, bus ne kas, reikia pirma virusa isgydyti. Tai va, fiksavo kaip antra priepuoli, sake popierizmus sutvarkys ir bus vaistukai. Dave savo kontaktinius numerius, sako pasveiksi nuo persalimo - skambink, priims be eiles. Nepatiko tik mano MRT, sake zidiniai negrazus, paburke, bet tada matyt pirma agresyvi ataka, tai taip ir gavosi. Dar kazkoks daktarelis su ja sedejo, o as dar tokia "prie bajerio", tai visai maloniai pabendravom. Del papildu pasiklausinejau, dar klausiau ar galiu but jos nuolatine paciente, tai sake pakalbesim dar apie tai.
prie dubysos, as irgi kartais taip pasijauciu, bet gerietis tas mano vyriokas, negaliu gi ant sprando karot, reikia laikytis, nepaluzt biggrin.gif
čiči, aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Apart @ 2012 09 21, 13:51)
Nu bet taip turi būti turbūt, tokia karma  4u.gif


Daznai apie tai pagalvoju.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 09 21, 10:44)
drinks_cheers.gif  As galvoju, kad visgi pradesiu vartoti vaistus, nes tikrai nesinori to vaikiuko gaminti is reikalo, paskui juk galima vaistukus nutraukti ir pasigimdyti.
Man liga irgi labai sujauke gyvenima, praradau darba, turejau geru perspektyvu ir daug ateities palnu, skaudziausia, kad nusisuko mama, dabar as jai tik busima bedarbe invalide, kuria reiks islaikyti, pastoviai girdziu priekaistus, kad sedziu MB ant sprando, o jis jaunas vyras, as jam nasta, paliks mane, dabar skaiciuoja kiekviena lita, kuri man dave, kai studijavau, taip sakant "atleisk, mama, kad sugadinau tavo nepakartojama gyvenima"  schmoll.gif
Vakar po pokalbio puse nakties blioviau. Truksta man seimos palaikymo, mociute nieko nezino, sirdis silpna, liko tik dede, kuris pats ligonis, dar gera zodi uztaria, pataria kaip tevas, kurio taip ir nebuvo salia.
Bet siandien grazi diena, buvau pas Balnyte, maloni moteris, nuramino, tikrai pasijauciau geriau.
Nepykit, kad guodziuosi, bet turbut man siuo metu sito labai reikia  4u.gif


Kaip baisu kai mama toki mastyma isikalusi, suprantu jus vien todel kad mano mama ta pati apie mane galvoja biggrin.gif isivaizduoja kad negaliu eiti, invalide vos jau ne ir pergyvena daugiau nei as. verkia ir masto kaip man cia taip atsitiko, nu net juokas paima biggrin.gif pergyvena kad pavargstu, pergyvena kad vaistu jokiu nevartoju, bet kazkaip vistiek stengiasi palaikyti. Seimos tikiu kad truksta, bet tam esame mes, seimos neatstosime, bet vis palaikysime 4u.gif
Zinot nors tik metai kaip esu su sia liga, bet niekas mano gyvenime nepasikeite smile.gif kaip tik pagerejo sakyciau pradejau daugiau savimi rupintis tiek mityba tiek sportu, pradejau studijuoti toki dalyka kuriuo gyvenime nesidomejau smile.gif kazkaip niekas nepasikeite ir darbe, dirbu ten pat, darbdaviai zino, draugas net nezada palikti o ypac del ligos, STIPRYBES, POZITYVUMO IR OPTIMIZMO drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2012 09 21, 08:17)
Del maitinimo, as su tavimi nesutinku, nera taip, kad nerekomenduoja, maitini jei gali, jei gerai jautiesi ir nevartoji vaistu. Neesu niekur girdejus, kad nerekomenduotu, atvirksciai gaudavau palaikma ir linkejimus, kad maitinciau kuo ilgiau. mirksiukas.gif

tik sakau tai, ka man sake neurologai su kuriais teko bendrauti. anot ju, maitinimas gali issaukti ligos ataka 4u.gif man asmeniskai nerekomendavo, bet ir pati ilgai negalejau maitinti, nes nebuvo pieno 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(buenita87 @ 2012 09 21, 08:05)
Dekui uz palaikyma ir patarimus  4u.gif  as tikrai zinau kad niezejimas ir tirpimai nuo ligos, siaip jokiu kitu simtomu neturiu, taip ji man ir pasireiskia  doh.gif  Jo Optimizmas labiausiai padeda (pas mane jo perteklius, jei kam reikia pasidalinsiu  biggrin.gif  ) As pritariu kai anksiau kazkas minejo, kad maziau literaturos skaityti apie IS biggrin.gif As dar zalia metai kaip draugauju, bet labai dziaugiuosi kad zinau tik kiek kiek reikia smile.gif
O vat del vaiku smile.gif sakot anksiau geriau, ta prasme? man 24m dar vaiku NENORIU nestuke.gif .... tai kaip paskui? neverta bandyti? ar kazkoks maximum amzius nustatytas tam? biggrin.gif

drinks_cheers.gif
o del vaikiuku, tai tiesiog jaunesniems ir susilaukti lengviau, ir svarbiausia labai netempti, kol savijauta gera wink.gif terminu tikrai nera. mano mazoji gime pries pat mano trisdesimtmeti 4u.gif
daug mediku paklausia ar nesiruosiat, nes statistiskai gimdziusiu moteriu ligos eiga paprastai pasikeicia i gera puse 4u.gif
Atsakyti
o as kaip noreciau leliuko..svajoju..nors labai jau jauna esu (22) svajoniu svajone mano..bet deja dabar ir neber su kuo.. unsure.gif vvat issiskyriau pries kelias dienas..tai sirdele sudauzyta. taip noreciau pabandyti..och ir kodel tos panos tokios naivios?!? tikiesi tikiesi..
Atsakyti
sypsena000 console.gif laikykites, turim savo kryzeli kiekvienas, tai ir nesam per gyvenima, bet viskas bus gerai 4u.gif

as sianakt sapnavau kudykeli, bet ne savo, supavau, glosciau, glaudziau prie saves, o paskui sapnavau, kad daktaras pasake jog laukiuosi dvyniu, net verkiau sapne is dziaugsmo. blush2.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai mergaites mirksiukas.gif tikrai, tikrai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Netekimai atnesa nauja, daug didesni dziaugsma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti