Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Gal kuri esate lankiusis pas neurologa Vaideli ? Vakar lankiausi pas ji apziurejo ir nusiunte kaklo MTR juk is to nenustatis ar man IS...
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 20, 10:19)
Gal kuri esate lankiusis pas neurologa Vaideli ? Vakar lankiausi pas ji apziurejo ir nusiunte kaklo MTR juk is to nenustatis ar man IS...


Ar jus daktarui uzsiminete, kad nuogastaujate del IS? Tuo paciu galetu juk ir galvos ir kaklo padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 20, 10:39)
Ar jus daktarui uzsiminete, kad nuogastaujate del IS? Tuo paciu galetu juk ir galvos ir kaklo padaryti  g.gif

Ne nepasakiau... vaziuosiu 2dn pas ji, pasakysiu.. bijau net pagalvoti apie ta liga.. bet jei geras daktaras gal pats susiprastu kokia liga gali buti..
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 20, 11:40)
Ne nepasakiau... vaziuosiu 2dn pas ji, pasakysiu.. bijau net pagalvoti apie ta liga.. bet jei geras daktaras gal pats susiprastu kokia liga gali buti..


Nebijokit pasakyti, nes sveikata yra JUSU 4u.gif
Atsakyti
bet jei butu itares gal butu skires kitus tyrimus, na del sventos ramybes 2dn jam pasakysiu apie tai smile.gif Bet apziura tai nustebino. lankstytis liepe jo rankas spausti, visaip islankste mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2012 10 20, 08:16)
schmoll.gif nusisnekejimas su sibiru... Kiekvienam veikia siluma ir saule skirtingai. wink.gif pvz maniskiui-tik geriau nuo buvimo saulej, pirty-aisku, ne beprotisko karscio. Bet jis gali laisvai but saulekaitoj, kai as jau dvesiu nuo to doh.gif Todel nepabande nesuzinosit wink.gif Net ir be IS nevisi vienodai tai toleruoja-kaip jau sakiau-pvz as nepakeliu tiesiogines saules-man spaudimas zaskalina nuo to  schmoll.gif


Tai jau tikrai, as i soliariuma einu 1karta i savaite, kokius puse metu. Aisku padarau pertrauka, bet trumpute, neveike dar karstis netinkamai. Manau kad su kondicionierium turetu visom buti gerai. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 20, 08:19)
Gal kuri esate lankiusis pas neurologa Vaideli ? Vakar lankiausi pas ji apziurejo ir nusiunte kaklo MTR juk is to nenustatis ar man IS...


Pas mane zidinuku rado tik kaklo srity,galva sveika... tad manau kad turetu kazka pamatyti.. rolleyes.gif
Atsakyti

Pas mane zidinuku rado tik kaklo srity,galva sveika... tad manau kad turetu kazka pamatyti.. rolleyes.gif
[/quote]
o kokie tau simptomai buvo?
Atsakyti
As tai manau, jog reikia kazkiek vadovautis ir daktaru patarimais smile.gif juk daktarai manau labiau nusimano apie musu liga, nei mes, kurie pasiskaitom apie liga internete dar neaisku ar patikimuose saltiniuose ir manom, kad jau viska zinom g.gif deja kartais demielizacija vyksta tyliai ir mes niekada negalim zinot, kada gali islyst ataka ir stipriai smogt unsure.gif tad nevaidinkim visazinius ir pasinaudokim daktaru patarimais, manau tikrai blogiau nebus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 17, 22:29)
As staigiai pakeiciau mityba, is karto po diagnozes, daug kas keliavo siuksliu dezen, dabar dar esu paiesku kelyje, dar nesuprantu iki galo kaip vienas ar kitas produktas veikia mano kuna, bet tikiu, kad rasiu sau tinkanti varianta.


Tinkamas variantas yra, ir jis tinka visiems, tik gaila, kad jus nesiklausot ka as sakau sad.gif
Dar keletas argumentu, kurie galbut pades atmerkti Jums akis, nes tikrai nemalonu zinoti, kad ta liga, kuri , net nera liga, labai lengvai pagydoma ir reikia tik noro ir valios.

Oficialiuose šaltiniuose pilna informacijos apie tai, kaip kenkia nuolatinė padidėjusi kortizolio koncentracija kraujyje, kaip ji pažeidžia jungiamąjį audinį, skatina raumenų, sąnarių ir sausgyslių nykimą ir dar visokių kitokių dalykų. Dėl cholesterolio ir steroidinių hormonų tai reikia duoti organizmui cholesterolio, o jau kokius steroidinius hormonus jis gaminsis, jam geriau žinoti. Šitaip bus gaminama ir kortizolio, bet tik tada, kai organizmui reiks ir kartu bus gaminami ir kortizolio antagonistai, kad sumažintų neigiamą jo poveikį.

Bendrai tai kortizolį skiria tik tam, kad nuslopintų imunitetą - ne tam, kad gydytų, bet tam, kad stabdytų organizmo savireguliacijos procesus. Aišku, "gaisro atveju" toks gydymą būtinas, bet tik ne reguliariam vartojimui.

Mielinas formuojasi iš cholesterolio, ir ta demielinizacija (o ir daugelis kitų autoimuninių ligų) vyksta dėl to, kad mes savo mityboje ribojame gyvulinius riebalus, nes neva, tai nesveika, ir per daug naudojame įvairių aliejųir cukraus visokiomis formomis . O farmafija džiaugiasi naujais pacientais-melžiamom karvutėm.

Cia dar siek tiek info toms, kurios neturit kada bent siek tiek palandzioti po interneta ir paieskoti naudingos info http://www.ncbi.nlm....pubmed/15793579
drinks_cheers.gif

Sveikatos visiems ir visoms wink.gif



Papildyta:
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 10 21, 14:23)
As tai manau, jog reikia kazkiek vadovautis ir daktaru patarimais smile.gif juk daktarai manau labiau nusimano apie musu liga, nei mes, kurie pasiskaitom apie liga internete dar neaisku ar patikimuose saltiniuose ir manom, kad jau viska zinom g.gif deja  kartais demielizacija vyksta tyliai ir mes niekada negalim zinot, kada gali islyst ataka ir stipriai smogt unsure.gif tad nevaidinkim  visazinius ir pasinaudokim daktaru patarimais, manau tikrai blogiau nebus wink.gif


klausiau daktaru ir ka???? Ogi, atakos daznejo ir liga sunkejo ... Siulau daktaru siuloma info priimti 50/50. O ir naudotis ju patarimais labai atsargiai ...
Atsakyti
Silver, o kaip tas cholesterolis atsiliepia kraujagyslėms, ar neatsiras tada kitos ligos, juk sakoma, kad cholesterolis užakina kraujagysles, iš to visokie infarktai, insultai? Štai skandinavai paskutiniu metu labai liesai maitinasi, sako, sumažėjo pas juos kraujagyslių ligų. Tai kaip čia yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2012 10 21, 21:11)
Silver, o kaip tas cholesterolis atsiliepia kraujagyslėms, ar neatsiras tada kitos ligos, juk sakoma, kad cholesterolis užakina kraujagysles, iš to visokie infarktai, insultai? Štai skandinavai paskutiniu metu labai liesai maitinasi, sako, sumažėjo pas juos kraujagyslių ligų. Tai kaip čia yra  g.gif


Problema NE CHOLESTEROLYJE, o tai, kad valgant sociuosius riebalus kartu valgoma ir daug energetiniu angliavandeniu (vaisiai, kruopos, ledai, kepiniai, miltai, šokoladas, saldainiai ir t.t.), o taip pat vartojama per daug polinesociuju ir mononesociuju rugsciu (Zuvu taukai, semenu, saulegrazu ir kt. aliejai)
Taigi, valgant tai kas reikia ir atsisakant tai kas kenksminga , labai paprastai galime susigrazinti sveikata.
Manau paprasciau yra pabandyti, nei ieskoti kvailu argumentu, kodel to neturetum daryti.
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2012 10 21, 18:45)
Tinkamas variantas yra, ir jis tinka visiems, tik gaila, kad jus nesiklausot ka as sakau sad.gif


Silver, as klausau, bet man gyvenime tiek kniso prota (labai ir nuosirdziai atsiprasau uz issireiskima), kad as jau mazai kuo tikiu. Todel esu bjauri ir prasau viska pagrysti, tokia mano skorpioniska natura.
As pati visada sakiau, kad sviestas butinas, pati valgau ir sviesta, ir lasini sudyta kapoju. Cukraus visai nevartoju schmoll.gif Kiausiniai tik kaimiski, mesyte irgi. Nu pyrago gabaliuka (pacios kepta) kartais padarau grieka, bet tik gabaliuka doh.gif labai pro reta blush2.gif As labai visokias zoles megstu, salotos, kalafijora zalia kertu, morka. Zuvyte tik uosvio sugauta wub.gif Zodziu... Va kaimiska suri siandien parsiveziau, ozkos pienuko, mociutes daryta, sviezia, riebu, bet siaip pieno produktu nemegstu schmoll.gif Ir moliuga parsitempiau kaime auginta wub.gif Ziuresim, bandysim bigsmile.gif
Atsakyti