Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Mergaites, jus cia apie siuos?
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2012 05 21, 10:35)
Mergaites, jus cia apie siuos?

Tai,sitie smile.gif kelias dienas pageriau ir praejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2012 05 21, 10:29)
Tai,sitie smile.gif  kelias dienas pageriau ir praejo thumbup.gif

oi, kaip smagu girdet thumbup.gif
as vis mastau, gal man nusipirkt g.gif man tai patirpsta, tai atleidzia dali nugaros, nepasakyciau, kad skauda, bet kaip visos sakot, skruzdeliuka pabegioja ir tas saltis jaucias..
simpatuk po kiek gerei, du kart dienoj ar viena? 4u.gif
Atsakyti
Kas čia su tom nugarom blink.gif . man irgi jaučiasi, tai tokia šiluma net ir kojos pirštai keli aptirpę yra. Tai Sermion dabar geriu, gal ir man jį nusipirkt g.gif
Pavasaris.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2012 05 21, 14:46)
oi, kaip smagu girdet  thumbup.gif
as vis mastau, gal man nusipirkt  g.gif  man tai patirpsta, tai atleidzia dali nugaros, nepasakyciau, kad skauda, bet kaip visos sakot, skruzdeliuka pabegioja ir tas saltis jaucias..
simpatuk po kiek gerei, du kart dienoj ar viena?  4u.gif

Geriau viena ryte ir viena vakare. Man tai padeda, tik pabega skruzdeliukai, pageriu ir praeina thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(simpatica @ 2012 05 22, 16:36)
Geriau viena ryte ir viena vakare. Man tai padeda, tik pabega skruzdeliukai, pageriu ir praeina thumbup.gif

aciukas, reiks ir man nuripirkt 4u.gif

Siandien per Ryto rata ziurejau apie IS. Visai simpatiska Jusu Kizlaite thumbup.gif
Skaitet kas nors jau ta knyga Kerepla? Turbut siandien leksiu nusipirkt, arba vyro paprasysiu nupirkt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 23 gegužės 2012 - 07:29
QUOTE(Gretuteka @ 2012 05 23, 07:28)
Labas rytas 4u.gif
aciukas, reiks ir man nuripirkt  4u.gif

Siandien per Ryto rata ziurejau apie IS. Visai simpatiska Jusu Kizlaite  thumbup.gif
Skaitet kas nors jau ta knyga Kerepla? Turbut siandien leksiu nusipirkt, arba vyro paprasysiu nupirkt  bigsmile.gif

Kizlaitiene nieko naujo ir idomaus nepasake apie IS? smile.gif paskaicius knygos aprasyma atrodo tikrai idomi, reikes ir man isigyt smile.gif
Atsakyti
Mane ir sudomino ta 'Kerėpla" biggrin.gif .
Kizlaitienė man patinka- ji turi kažkokio pozityvo, išeinu gerai nusiteikus(kaip ta liga būtų baika) biggrin.gif
Kai savo neurologo paklausiau - gal pagerti Gordius dėl tirpimų, kažkodėl sakė ne, geriau Sermion 2kart po 30 mg.
Jaučiuosi šiaip sau, per kojas eina toks virpesys vidinis ir nuovargis, norisi į lovą tik, vos datempiu iki vakaro, o ir rytą neatsikeliu ax.gif .
Dariausi kojų venų operaciją lazeriu- gal tai pridėjo ką nors dar pavasaris..
Kaip jums sveikatėlės?
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 05 23, 12:28)
Kizlaitiene nieko naujo ir idomaus nepasake apie IS? smile.gif paskaicius knygos aprasyma atrodo tikrai idomi, reikes ir man isigyt smile.gif

ne, nieko ypatingo, tokia bendro pobudzio info 4u.gif

QUOTE(Apart @ 2012 05 23, 12:30)
Mane ir sudomino ta 'Kerėpla"  biggrin.gif .
Kizlaitienė man patinka- ji turi kažkokio pozityvo, išeinu gerai nusiteikus(kaip ta liga būtų baika)  biggrin.gif
Kai savo neurologo paklausiau - gal pagerti Gordius dėl tirpimų, kažkodėl sakė ne, geriau Sermion 2kart po 30 mg.
Jaučiuosi šiaip sau, per kojas eina toks virpesys vidinis ir nuovargis, norisi į lovą tik, vos datempiu iki vakaro, o ir rytą neatsikeliu  ax.gif .
Dariausi kojų venų operaciją lazeriu- gal tai pridėjo ką nors dar pavasaris..
Kaip jums sveikatėlės?

va butent thumbup.gif kazkoks pozityvumas is jos jaucias, o kai medikas malonus ir pats geriau jauties su juo bendraudamas thumbup.gif

as vis dar su nugara, tai geriau, tai blogiau.
eisiu pasiskaityt apie abejus, kuo jie skirias idomu g.gif
as pamiegot irgi noreciau, bet pamirsau kas tai yra biggrin.gif
gyvenimas sukasi tik apie mazyle wub.gif

dar kartu dalyvavo mergina is Vilniaus Kristina, tai ji irgi atsiliepe apie ta knyga labai gerai thumbup.gif
tai taip idomu pasidare bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif pabaigiau skaityti kerepla ir galiu pasakyti gera knyga, bet nepasakyciau, kad mane nuteike teigiamai, o primine tai nuo ko pastoviai stengiuosi pabegti mintimis, nes kai negalvoji apie liga, ji atrodo kazkur toli ir jautiesi sveikesne smile.gif Bet tikiuosi cia tik man vienai toki liudesiuka sukele si knygute unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 05 25, 12:53)
sveiki 4u.gif pabaigiau skaityti kerepla ir galiu pasakyti gera knyga, bet nepasakyciau, kad mane nuteike teigiamai, o primine tai nuo ko pastoviai stengiuosi pabegti mintimis, nes kai negalvoji apie liga, ji atrodo kazkur toli ir jautiesi sveikesne  smile.gif Bet tikiuosi cia tik man vienai toki liudesiuka sukele si knygute  unsure.gif

Labukas,
as siandien tik pradejau skaityt. gal motyvacijos cia kazkokios ir nera joje..
is tiesu labai teisi esi, as taip pat stengiuosi laikyti save sveika ir isvis apie liga negalvot.
vakar nusipirkau sermion, nes salutiniai man kazkaip maziau gasdinantys buvo.
pabandysiu pagert, gal viskas bus gerai. tik labai miego visa diena noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2012 05 25, 14:20)
Labukas,
as siandien tik pradejau skaityt. gal motyvacijos cia kazkokios ir nera joje..
is tiesu labai teisi esi, as taip pat stengiuosi laikyti save sveika ir isvis apie liga negalvot.
vakar nusipirkau sermion, nes salutiniai man kazkaip maziau gasdinantys buvo.
pabandysiu pagert, gal viskas bus gerai. tik labai miego visa diena noriu  blush2.gif

Perskaicius sia knyga uzdepresau net doh.gif As daznai pageriu sermion, man jie visai nieko, nors santariskese man pasake, kad cia senuku vaistai biggrin.gif reik ir db nusipirkt, nes mane tas saltukas alkuneje irgi kankina doh.gif
Atsakyti