Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Dar tik pirma karta leidausi, zinojau kad bus gerai, bet kad taip... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2012 11 07, 14:23)
Dar tik pirma karta leidausi, zinojau kad bus gerai, bet kad taip... doh.gif

Pirma karta susileidus i man buvo ziaurus gripo simptomai doh.gif bet su kiekvienu kartu vis mazejo ir db uztenka pries leidimasi isgert 200mg ibuprofeno ir einu miegot smile.gif atsikeliu kaip nieko ir nebuvo thumbup.gif bet pas mane nuo pat pradziu naudojant avonexa atsirado nemiga ir pastovi, todel kad miegociau, turiu gerti migdomuju kasdien schmoll.gif kelis menesius nevartojau, tai miegojau gerai be jokiu vaistu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 11 07, 13:34)
Simpatica as dalyvausiu sikart kaip supratau, nes liepe man atvaziuot 10 val i nervu skyriu g.gif turbut delto, kad neseniai padare mrt, beto rugseji ataka apturejau doh.gif tai sake ziures pagal mrt ir mano neurologine bukle ar palikt avonexa, ar skirti stipresnius unsure.gif as ir nenoreciau, kad keistu, bet jeigu jie neveikia man, tada teks doh.gif
O kai tau dare mrt paskutini karta, vartojant avonexa, rasei tavo zidiniai buvo lb sumazeje smile.gif bet ar buvo aktyviu? pas mane mrt rodo,kad vienas kaip ir aktyvokas doh.gif
Papildyta:

Juratema na ir kaip sekasi su avonexu susigyvent? kaip su pasaliniais? g.gif

Tikiuosi paliks jums Avonexa 4u.gif Buvo isvadoje parasyta kad vienas nezymiai kaupiantis kontrasta, tai reiskia vienas aktyvus. Bet man jau 4 metai be pablogejimu ir zidinuku mazeja, reiskia kad gerai parinktas gydymas ir keisti nieko nenoriu schmoll.gif O del salutinio poveikio tai irgi geriau Ibuproma pries miega nes lauzydavo kaulus, o dabar jau kelis kartus nieko negeriau, nes jokiu salutiniu nera. Manau del to kad sportuoju ir raumenukai sustipreje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpatica: 07 lapkričio 2012 - 15:03
Migdomuju tai nenoriu.. schmoll.gif Galvoju leistis diena, tai lengviau kankintis sviesiu paros metu, negu nakti bludint ir visus gasdint dusaujant lotuliukas.gif Visai neblogai buciau kokia neramia dusia palei kapines suvaidinus, nes jauciausi siaubingai, ir 2 dienos po leidimosi as dar su tempa..Bet siaip gerai-kai praejo didysis baisumas taip sviesu ir gera gyvent pasidare lotuliukas.gif lotuliukas.gif As taip dziaugiausi kad pagaliau vaistus gavau, kad galvojau gal visai be pasaliniu issisuksiu, bet nea..
Atsakyti
Simpatica pas mane irgi taip pat parasyta, kad nezymiai kaupia vienas zidinys smile.gif na ir as tikiuosi, kad paliks unsure.gif labiausiai nenoreciau gauti copaxone, nes kasdien leistis kazkoks siaubas ir dar po oda, o ne i raumeni bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 11 07, 16:24)
Simpatica pas mane irgi taip pat parasyta, kad nezymiai kaupia vienas zidinys smile.gif na ir as tikiuosi, kad paliks unsure.gif labiausiai nenoreciau gauti copaxone, nes kasdien leistis kazkoks siaubas ir dar po oda, o ne i raumeni bijau.gif

ne toks jau ir siaubas, juk ir suo kariamas pripranta bigsmile.gif bjauru, kad po ilgo leidimosi stazo, "duobes" lieka leidimosi vietose, bet, svargu, kad padetu thumbup.gif
Atsakyti
Na jei tikrai padetu, kad ataku isvis nebutu, tai tada sutikciau ir su copaxone smile.gif na ziuresim ka daktarai sakys per konsiliuma g.gif nors per pablogejima kai buvau pas Kizlaitiene, ji sake gydymo tikrai nekeis kolkas, bet tada dar mrt naujo nemate unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, man copaxone visai netiko, buvo atakų ir stiprių- neuritas ir tos duobės jį primena, bet jei kam tinka tai ką darysi.
O kai pradėjau Betaferon - buvo pradžioj l.baisu, net ir panikos atakos manau nuo jo buvo, bet kai prisipratinau jaučiausi kaip niekad gerai. Tik kaži kodėl kitiems jo neskiria, o Rebif dažniausiai iš stipresnių. Rebif sako natūralus.. Tai ko jį man įkišo Budrys?
Papildyta:
Nežinau, bet man kaip Lumi, kažkaip visai nėra sveikatos, ir pavargus, ir tie pirštai kojos atitirpsta ir vėl užtirpę. L.nugarą skauda, labai įdomu ar nuo židinių gali skaudėti? Nes jaučiu lyg kas varstytų tą stuburą ir ta elektra vėl sustiprėjo, laukiau kol praeis, o dabar kaip duoda iki kairės rankos pirštų galų bijau.gif
Man kiek magnetą padarydavo tiek naujų rasdavo..
Sveikatytės visiems 4u.gif
Atsakyti
Skaudet nuo zidiniu tai gali, bet nezinau del nugaros g.gif man buna skauda koja, ta kur buvo pasilpus kelis kartus sad.gif vakar daktarei pasiskundziau, kad man gabapentinas skausmui nepadeda, nebuna jis stiprus, tiesiog maudziantis doh.gif tai tada sake pleciancius ir b grupes gert, kai skauda ilgesni laika g.gif
Atsakyti
Apart, ir man stubura skauda, as mazdaug numanau kur tie zidiniai, nes man i kaire ranka (i alkune ir plota apie ja) toks durimas pareina, kazkur nuo 7 slankstelio, be to ten rankoje labai sujautrejo oda. Ir turiu kazkur kiek zemiau menciu, nes iki ten pareina desines kojos ir sono aptirpimai, bei identiskai kaireje puseje juosmuo, mazesniu turbut nejauciu. Kai gydytoja nusprende dar palaukti su vaistais tai man kaip tycia nesamones prasidejo, nu dar menesiukas liko, tikiuosi per ji nesusibaigsiu doh.gif
Siandien vos kojas vilkau ryte atsikelus, ypac kaire kvailioja ir vaizdas is pacio ryto pasidvigubina, bet susikaupiau ir islekiau i urma pasitasyt, prasivaiksciojau ir nieko, viskas gerai, kojos atsigavo ir dar pilnom tarbom darzoviu parlekiau, zodziu reik atsikelti ir eiti, kad ir kaip sunku buna 4u.gif
Man dabar idomiai desine koja patirpus, net puse uzpakalio, o labiausiai kirksnis ir puse moterisku reikalu , nesmagu labai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 11 07, 21:20)
Apart, ir man stubura skauda, as mazdaug numanau kur tie zidiniai, nes man i kaire ranka (i alkune ir plota apie ja) toks durimas pareina, kazkur nuo 7 slankstelio, be to ten rankoje labai sujautrejo oda. Ir turiu kazkur kiek zemiau menciu, nes iki ten pareina desines kojos ir sono aptirpimai, bei identiskai kaireje puseje juosmuo, mazesniu turbut nejauciu. Kai gydytoja nusprende dar palaukti su vaistais tai man kaip tycia nesamones prasidejo, nu dar menesiukas liko, tikiuosi per ji nesusibaigsiu  doh.gif
Siandien vos kojas vilkau ryte atsikelus, ypac kaire kvailioja ir vaizdas is pacio ryto pasidvigubina, bet susikaupiau ir islekiau i urma pasitasyt, prasivaiksciojau ir nieko, viskas gerai, kojos atsigavo ir dar pilnom tarbom darzoviu parlekiau, zodziu reik atsikelti ir eiti, kad ir kaip sunku buna  4u.gif
Man dabar idomiai desine koja patirpus, net puse uzpakalio, o labiausiai kirksnis ir puse moterisku reikalu , nesmagu labai  schmoll.gif

Tai va, kai man buvo nutirpus ranka ir koja, tai ir didzioji lytine lupa buvo aptirpus, eina sikt, tada alvojau, kas bus jei dar ir ten visai uztirps, kaip ir Kereploj pagrindine veikeja galvojo, o jeigu klitorius uztirps, belix tik... doh.gif P.S.: juokas pro asaras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 11 07, 23:28)
Tai va, kai man buvo nutirpus ranka ir koja, tai ir didzioji lytine lupa buvo aptirpus, eina sikt, tada alvojau, kas bus jei dar ir ten visai uztirps, kaip ir Kereploj pagrindine veikeja galvojo, o jeigu klitorius uztirps, belix  tik...  doh.gif  P.S.: juokas pro asaras  doh.gif


Va va, tikrai juokas pro asaras doh.gif Nenoreciau, kad IS mano aparata suniokotu schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti