Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Buhalterės
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Daidute
user posted image

senoji tema
elegantiska04020
tikra darbinė foto 4u.gif biggrin.gif
Daidute
Plepučių dešimtukas

Tepaluota 89 first.gif
aggree 78 second.gif
Ramunytėė 60 third.gif
pupute 54 user posted image
sunflow 40 user posted image
MeSsS 31 user posted image
axioma 25
Cashmere 20
Sonatuole 19
Tučka 18
aggree
OMG aš čia irgi viena iš plepiausių...
sunflow
QUOTE(Daidute @ 2012 05 07, 13:01)
Plepučių dešimtukas

Tepaluota          89 first.gif
aggree          78 second.gif
Ramunytėė  60 third.gif
pupute          54 user posted image
sunflow          40 user posted image
MeSsS          31 user posted image
axioma          25
Cashmere          20
Sonatuole        19
Tučka        18
*

5 vieta thumbup.gif
Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Cashmere
O man jau nei tulpė nepriklauso verysad.gif Nu grįšiu aš tuoj su klausimais biggrin.gif Nuo kito mėnesio būsiu namo bendrijos buhalterė bis.gif
Sonatuole
O ir aš į dešimtuką pakliuvau biggrin.gif
Tepaluota
QUOTE(aggree @ 2012 05 07, 13:05)
OMG aš čia irgi viena iš plepiausių...
*

Nesąmonė, čia tos, kurios daugiausiai dirba, daugiausiai klausia ir daugiausiai žino irnesakyk.gif
sunflow
QUOTE(Cashmere @ 2012 05 07, 13:19)
O man jau nei tulpė nepriklauso  verysad.gif  Nu grįšiu aš tuoj su klausimais  biggrin.gif  Nuo kito mėnesio būsiu namo bendrijos buhalterė  bis.gif
*

Čia vietoj tuplės wink.gif 4u.gif
user posted image
aggree
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 07, 14:13)
Nesąmonė, čia tos, kurios daugiausiai dirba, daugiausiai klausia ir daugiausiai žino  irnesakyk.gif
*

hihihi.gif tikriausiai

noriu naujos masinos, spirkit man i sikna... doh.gif
Daidute
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 07, 14:13)
Nesąmonė, čia tos, kurios daugiausiai dirba, daugiausiai klausia ir daugiausiai žino  irnesakyk.gif

O mes tau jau nedirbam, ane g.gif
Cashmerei ir visoms kitoms user posted image
Dianule
Sveikinimai pleputems smile.gif ploja.gif
Naujai iskeptai namu bendrijos buhalterei ir sveikinimai didziuliai. 4u.gif
As ir turiu namu bendrija. Darbo tikrai nedaug, jei kokiom renovacijom neuzsiima, tada skaiciavimu padaugeja...
Agree, linkiu kad noras tavo issipildytu mirksiukas.gif
Tiesa, labai grazi sunflow piene ir bitute, super pagautas momentas, gal pacios padaryta fotke ?
dangiski migdolai
laba diena smile.gif
nauja tema, smagu smile.gif aciu daidutei smile.gif o nuotrauka tai is mano kursu imones thumbup.gif thumbup.gif baigiau pas juos blush2.gif
atidundejau su klausimuku - darbuotojas lanko kursus, kurie kainuoja 1500 lt. jis ysipareigojo trejus metus dirbti pas mus, bet jei sugalvotu iseiti tai tureti grazinti babkes. susitarem. o kaip buhalteriskai sutvarkyti saskaita man? kaip uzpajamuoti gal padetumete ax.gif tiesiog kaip kursai ar ci akazkokia nauda darbuotojo?
ir dar - gavau saskaita uz viesbuti komandiruotes metu. saskaitoje isskirta uz kambari 50 eur ir pusryciai 15 eur. kaip vesti? viska ant komandiruociu sanaudu negaliu kelti. tai tuos 15 eur isskaityti is darbuotojo?
Kolekcionierė
o tai komandiruotpinigiai ne tam ir yra skirti toms visoms darbuotojo išlaidoms? g.gif
Daidute
QUOTE(dangiski migdolai @ 2012 05 07, 15:05)
laba diena smile.gif
nauja tema, smagu smile.gif aciu daidutei smile.gif o nuotrauka tai is mano kursu imones  thumbup.gif  thumbup.gif baigiau pas juos  blush2.gif
atidundejau su klausimuku - darbuotojas lanko kursus, kurie kainuoja 1500 lt. jis ysipareigojo trejus metus dirbti pas mus, bet jei sugalvotu iseiti tai tureti grazinti babkes. susitarem. o kaip buhalteriskai sutvarkyti saskaita man? kaip uzpajamuoti gal padetumete  ax.gif tiesiog kaip kursai ar ci akazkokia nauda darbuotojo?
ir dar - gavau saskaita uz viesbuti komandiruotes metu. saskaitoje isskirta uz kambari 50 eur ir pusryciai 15 eur. kaip vesti? viska ant komandiruociu sanaudu negaliu kelti. tai tuos 15 eur isskaityti is darbuotojo?

Labutis,

O įsipareigojimas darbuotojo raštiškai parašytas? g.gif Mes vienoje įmonėje buvom visa tai įrašę visiems į darbo sutartis. Kitais atvejai išeinant darbuotojui jūs negalėsite išskaičiuoti už kursus. Čia įmonės patirtos sąnaudos, leidaimi atskaitymai.

Jei mano atmintis nešlubuoja, pusryčiai įeina į komandiruotės sąnaudas g.gif O gal klystu? g.gif
Kolekcionierė
paaiškinkit man kaip yra su kuro taršos mokesčiu, kurios įmonės jį moka, čia visoms pildyt reikia? neseniai susiginčijom, kad moka tik toks , kurių auto nėra katalizatorių ir kaip supratau dabartinėse visose yra g.gif
Daidute
QUOTE(Kolekcionierė @ 2012 05 08, 05:55)
paaiškinkit man kaip yra su kuro taršos mokesčiu, kurios įmonės jį moka, čia visoms pildyt reikia? neseniai susiginčijom, kad moka tik toks , kurių auto nėra katalizatorių ir kaip supratau dabartinėse visose yra  g.gif

Labas rytas,

Moka tos įmonės , kurios turi savo automobilius. smile.gif Mes pvz. turim 3, tai mokam taršos mokestį iš mobiliųjų taršos šaltinių mirksiukas.gif
Tučka
QUOTE(Kolekcionierė @ 2012 05 08, 05:55)
paaiškinkit man kaip yra su kuro taršos mokesčiu, kurios įmonės jį moka, čia visoms pildyt reikia? neseniai susiginčijom, kad moka tik toks , kurių auto nėra katalizatorių ir kaip supratau dabartinėse visose yra  g.gif
*

Moketi reikia, tiesiog kur yra katalizatoriai, tarsos mokestis yra mazesnis 4u.gif
Tepaluota
QUOTE(Daidute @ 2012 05 08, 07:37)
Moka tos įmonės , kurios turi savo automobilius. smile.gif 
*

Automobilis nebūtinai turi būti įmonės. Gali būti nuomojamas arba pagal panaudą naudojamas.
aggree
Turi kuro sąnaudų - moki mokesčius.
Daidute
QUOTE(Tučka @ 2012 05 08, 07:57)
Moketi reikia, tiesiog kur yra katalizatoriai, tarsos mokestis yra mazesnis  4u.gif

O tai kaip žinoti ar jis iš vis yra g.gif Dar vienas galvos skausmas buhalteriui doh.gif Mokėjau normaliai be jokių sumažinimų, te pasiunta schmoll.gif

QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 08, 08:52)
Automobilis nebūtinai turi būti įmonės. Gali būti nuomojamas arba pagal panaudą naudojamas.

Jūs visiškai teisi, tą praleidau mirksiukas.gif

QUOTE(aggree @ 2012 05 08, 09:53)
Turi kuro sąnaudų - moki mokesčius.

Jap mirksiukas.gif

sunflow
QUOTE(Daidute @ 2012 05 08, 10:05)
O tai kaip žinoti ar jis iš vis yra  g.gif  Dar vienas galvos skausmas buhalteriui doh.gif Mokėjau normaliai be jokių sumažinimų, te pasiunta  schmoll.gif

Aš iš visų automobilių dylerių išreikalavau pažymas apie sumontuotas išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemas ir mokesčių nemoku... schmoll.gif
aggree
QUOTE(sunflow @ 2012 05 08, 10:11)
Aš iš visų automobilių dylerių išreikalavau pažymas apie sumontuotas išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemas ir mokesčių nemoku...  schmoll.gif
*

Nežinau kaip pas jus, bet man pažymą išdavė tik metams, o vadovai tingi važinėt tų pažymų prašytis. Plius kaip atskirti kas tą kurą pylėsi doh.gif kelionės lapai tai nebūtini... moku padidintai. Lai remia valstybę. Ir taip tas mokestis iki 500 litų išeina, o kad mokėt mažiau ar nemokėt, reikia darbo įdėt bele kiek. O deklaruot vistiek visus litrus reikia...
Tučka
QUOTE(Daidute @ 2012 05 08, 10:05)
O tai kaip žinoti ar jis iš vis yra  g.gif  Dar vienas galvos skausmas buhalteriui doh.gif Mokėjau normaliai be jokių sumažinimų, te pasiunta  schmoll.gif

*

Pas mane tai yra rastai is ten, kur auto pirkom, kad automobilis atitinka ten tuos euro 4 standartus. Tuo ir remiuosi smile.gif
Daidute
QUOTE(sunflow @ 2012 05 08, 10:11)
Aš iš visų automobilių dylerių išreikalavau pažymas apie sumontuotas išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemas ir mokesčių nemoku...  schmoll.gif

Na jau ne, nerankiosiu jokių pažymų, nenuskurs ax.gif
Ingrila
QUOTE(Kolekcionierė @ 2012 05 08, 06:55)
*

Reikia išsiimti pažymą iš Tuvlitos arba gamintojo oficialaus atstovo Lietuvoje koks auto dūmingumas, koks išmetamas blogūjų dalelių kiekis į aplinką. Toje pažymoje turi būt parašyta, kokį ES standartą atitinka, tuomet ir deklaracijoj pasirenkat atitinkamus parametrus. Bet kiekvieną litrą reikia deklaruot, nebent važiuojat su elektromobiliu. smile.gif Vien pažymos kad turit katalizatorių nepakanka.
aggree
Klausimas: jei mes privalom teikti įvežimo intrastatą, nes daug prekių atsivežam. O jei išvežam mažai, tai gal šios neprivalom teikt, nesvarbu, kad įvežimus privalom?.. Už praėjusį mėnesį pamiršau patiekti ir žiūriu neraudonina ir nieko neieško, tai sakau, gal nebesivarginti?..
Airin
QUOTE(aggree @ 2012 05 08, 17:05)
Klausimas: jei mes privalom teikti įvežimo intrastatą, nes daug prekių atsivežam. O jei išvežam mažai, tai gal šios neprivalom teikt, nesvarbu, kad įvežimus privalom?.. Už praėjusį mėnesį pamiršau patiekti ir žiūriu neraudonina ir nieko neieško, tai sakau, gal nebesivarginti?..
*

Jei išvežat mažai, t,y praeitais metais išvežėt mažiau negu 700 tūkst., tai išvežimo intrastato ir nereikia pildyti. Pildote tik įvežimo intastatą, truputį persistengėte biggrin.gif
Aišku reikia stebėti, kad neviršytume 700 tūkst. išvežimo ribos nuo metų pradžios, kai tik viršysite, kitą mėnesį privalėsite teikti ir išvežimo ataskaitą.
aggree
QUOTE(Airin @ 2012 05 08, 20:55)
Jei išvežat mažai, t,y praeitais metais išvežėt mažiau negu 700 tūkst., tai išvežimo intrastato ir nereikia pildyti. Pildote tik įvežimo intastatą, truputį persistengėte biggrin.gif
Aišku reikia stebėti, kad neviršytume 700 tūkst. išvežimo ribos nuo metų pradžios, kai tik viršysite, kitą mėnesį privalėsite teikti ir išvežimo ataskaitą.
*

dekui smile.gif nevirsysim tikrai.
Tepaluota
Mergicos, PVM ir pelno mokesčio delspinigių kodai atskiri ar bendras 1001?
Airin
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 09, 08:35)
Mergicos, PVM ir pelno mokesčio delspinigių kodai atskiri ar bendras 1001?
*

bendras kodas 1001 ir delspinigiams
Sonatuole
Labas rytas,
Direktoriaus gyvenimą viežbutyje apskaitoje įdėjau į neleidžiamus. PLN204 tą sumą rodyt 9 ar 19 eilutėj?
sunflow
QUOTE(Sonatuole @ 2012 05 09, 10:18)
Labas rytas,
Direktoriaus gyvenimą viežbutyje apskaitoje įdėjau į neleidžiamus. PLN204 tą sumą rodyt 9 ar 19 eilutėj?
*

Aš tokius dedu į 19 eilutę 4u.gif
Sonatuole
QUOTE(sunflow @ 2012 05 09, 10:44)
Aš tokius dedu į 19 eilutę  4u.gif
*

Ačiuks 4u.gif
Daidute
Aš su klausimu mirksiukas.gif

Įmonė atsidarė banko sąskaitą Latvijoje. Ar reikia pranešti apie tai VMI ir kokia forma? Inspektorė nežino schmoll.gif , o info telefonas pastoviai užimtas doh.gif
Tučka
QUOTE(Daidute @ 2012 05 09, 11:05)
Aš su klausimu  mirksiukas.gif

Įmonė atsidarė banko sąskaitą Latvijoje. Ar reikia pranešti apie tai VMI ir kokia forma? Inspektorė nežino schmoll.gif , o info telefonas pastoviai užimtas  doh.gif
*

Mes nieko nepranesinejome 4u.gif
Daidute
QUOTE(Tučka @ 2012 05 09, 11:18)
Mes nieko nepranesinejome  4u.gif

Mums kai buvo operatyvinis patikrinimas, tai minėjo, kad reikia pranešti, jei sąskaita atsidaroma užsienyje. ax.gif O gal Latvija jau nebe užsienis? g.gif Bet niekas nežino kaip tai padaryti doh.gif
Tučka
QUOTE(Daidute @ 2012 05 09, 11:31)
Mums kai buvo operatyvinis patikrinimas, tai minėjo, kad reikia pranešti, jei sąskaita atsidaroma užsienyje. ax.gif  O gal Latvija jau nebe užsienis?  g.gif Bet niekas nežino kaip tai padaryti  doh.gif
*

Nu kai pasakys, kad blogai, tai tada ir galvosim kaip pranesti biggrin.gif Arba tegu tada operatyvinis parodo, kur parasyta, kad reikia pranesti tongue.gif
Daidute
QUOTE(Tučka @ 2012 05 09, 11:39)
Nu kai pasakys, kad blogai, tai tada ir galvosim kaip pranesti  biggrin.gif Arba tegu tada operatyvinis parodo, kur parasyta, kad reikia pranesti  tongue.gif

Nepriskambinu į info doh.gif Nieko jos nerodė, toks jausmas kad irgi nežino kas ir kaip doh.gif
aggree
Merginos, ar galima atleisti zmogu jo ligos metu, jei serga tris menesius ir kol kas nesimato, kad nustotu sirgt?
pupik
QUOTE(aggree @ 2012 05 09, 14:45)
Merginos, ar galima atleisti zmogu jo ligos metu, jei serga tris menesius ir kol kas nesimato, kad nustotu sirgt?
*

Galima po 120 d., tik grįžus į darbą, raštu nurodant rimtas, su darbo proceso trukdžiais susijusias priežastis, bei nusimato nemaža išeitinė kompensacija, įspėjimas iš anksto ir pan. Kol serga, negalima net įspėti
aggree
QUOTE(pupik @ 2012 05 09, 15:00)
Galima po 120 d., tik grįžus į darbą, raštu nurodant rimtas, su darbo proceso trukdžiais susijusias priežastis, bei nusimato nemaža išeitinė kompensacija, įspėjimas iš anksto ir pan. Kol serga, negalima net įspėti
*

Nu na... tai kad ji negalvoja kol kas apie grizima is nedarbingumo...
pupik
QUOTE(aggree @ 2012 05 09, 15:14)
Nu na... tai kad ji negalvoja kol kas apie grizima is nedarbingumo...
*

Nedarbingumo daugiau kaip 120 d. niekas (SODRA) neduos - po 120 d. privalomai siųs arba į darbą, arba į komisiją invalidumui nustatyti, tad situacija po 120 d. keisis, o jei tai jau invalidumą turintis asmuo - ilgiau kaip 90 d. / kalendorinius metus SODRA pašalpos nemokės - tada jau kiti mechanizma (reiks žiūrėti koks invalidumas ir pan,)
aggree
QUOTE(pupik @ 2012 05 09, 15:23)
Nedarbingumo daugiau kaip 120 d. niekas (SODRA) neduos - po 120 d. privalomai siųs arba į darbą, arba į komisiją invalidumui nustatyti, tad situacija po 120 d. keisis, o jei tai jau invalidumą turintis asmuo - ilgiau kaip 90 d. / kalendorinius metus SODRA pašalpos nemokės - tada jau kiti mechanizma (reiks žiūrėti koks invalidumas ir pan,)
*

Aciu. Penktadieni pasieks 120 dienu, iuresim kas bus toliau. ACIU.
zuvyte26
Sveikos, buhalterės wink.gif

Pati esu apie 5,5 metus dirbusi apskaitoje, buhalterijoje. Dabar siūlo darbą individualioje įmonėje. Prieš tai teko dirbti tik UAB ir ne vyr. buhaltere, o padalinio buhaltere. Taigi pilnos atskaitomybės realiai nesu tvarkiusi. Ar įmanoma būtų savo jėgomis išmokti tvarkyti IĮ buhalteriją nuo - iki.
Gal galite pasakyti, kokie skirtumai tarp UAB ir IĮ buhalterijos tvarkymo? Darbas berods programa Skaita, su kuria neteko susidurti doh.gif
Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Tepaluota
Ypatingai didelių buhalterinių skirtumų nėra, man atrodo unsure.gif

IĮ yra neribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, už IĮ neįvykdytas prievoles savininkas atsako savo turtu, nėra jokių akcijų ir negalima jų išleisti. Neprivalomas minimalus pradinis kapitalas, savininkas turi teisę paimti pinigus ar turtą asmeniniams poreikiams, savininkas negali dirbti pagal DS. Pelno mokestis - 15%, GPM - 15% nuo išsiimtos sumos, 9% PSD nuo MMA, VSD prikausomai nuo deklaruotų pajamų kodo (yra niuansų, priklausomai nuo savininko soc. grupės). Mažiau valachitos su pinigų išėmimais iš kasos, atskaitingais, avansinėm ir pan.

UAB yra ribotos atsakomybės JA, pelnas gaunamas dividendų forma, akcininkai gali dirbti pagal DS ir gauti DU. PM - 15% (su niuansais), GPM - 20% nuo išmokėtų akcininkui dividendų. PSD, VSD, GF - tik samdomiems.

Jei gaudaisi UAB apskaitoje, susigaudysi ir IĮ. Jei kas bus neaišku, bet kada pasiklausi čia mirksiukas.gif
Tučka
QUOTE(Daidute @ 2012 05 09, 13:22)
Nepriskambinu į info  doh.gif Nieko jos nerodė, toks jausmas kad irgi nežino kas ir kaip  doh.gif
*

Tai va ir nereikia tada sukti smegenu kam ten ka pranesti. mirksiukas.gif
Daidute
QUOTE(Tučka @ 2012 05 09, 20:15)
Tai va ir nereikia tada sukti smegenu kam ten ka pranesti.  mirksiukas.gif

Taip ir padariau mirksiukas.gif
Kolekcionierė
UAB stoja į verslininkų asociacija, UAB'ui reikia sumokėtti stojimo ir nario mokestį. Tai asociacija turėtų išrašyti sąskaitą tam nario ir stojimo mokesčiui ar aš čia nusibludiju? nes priimė 27 narius ir nei vienas sąskaitos nepaprašė g.gif
Tepaluota
Nekalbat? Einu namo, man jau savaitgalis tada cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.