Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

Ne esme velavimuose, bet gali pamirst isvis, kad kokia ataskaita reikia pateikt. Nu pvz GPM, PVM nepamirsi, nes aisku, kad kas menesi. Bet kokia dividendu ismokejimo... avansinio pelno mokescio... Prekiu tiekimp i ES... Asocijuotu asmenu...
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2012 05 30, 14:08)
nereik kaip studentam pasilikt paskutiniai dienai laugh.gif

Nieks nepasilieka. Yra žmonių, kurie tvarkingai sumoka mokestį, padaro deklaraciją ir yra šventai įsitikinę, kad ją jau pateikė cool.gif Vieną vienintelį kartą.
Suprantu, jei vėluojama būtų nuolat, bet kai vienas kartas per N metų - ir iškart ant kilimėlio... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 30, 14:24)
Nieks nepasilieka. Yra žmonių, kurie tvarkingai sumoka mokestį, padaro deklaraciją ir yra šventai įsitikinę, kad ją jau pateikė  cool.gif Vieną vienintelį kartą.
Suprantu, jei vėluojama būtų nuolat, bet kai vienas kartas per N metų - ir iškart ant kilimėlio...  doh.gif

drinks_cheers.gif nu bet taip šventai, doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2012 05 30, 14:08)
mastau.gif o tai ko čia vėluot? 


Tai kad visokių situacijų gali pasitaikyti,o nuo žioplų klaidų nieks neapsaugotas.
Kai kartą pateikiau GPM deklaraciją, bet netyčia ne tą laikotarpį įrašiau , berods vietoj 6 mėn., parašiau 5, ir gavosi kad 6 mėn deklaracijos nepateikiau, o 5 mėn- dvi . unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2012 05 30, 14:04)
Aš su PVM rašau, tiesiog pabaigoje pasidarau tokią lentelę, kiek pirkta iš užsienio ir PVM.



QUOTE(Airin @ 2012 05 30, 14:07)
Reikia nuliukus rašyti.
Teko dėl to ir su VMI konsultuotis, nes pas mane programa su PVM registrą daro, tai VMI atsakymas vienareikšmiškas - jei gautose sąskaitose PVM 0, tai ir registruose turi būti 0.


ačiū labai už atsakymus 4u.gif

tb bus geriausia pačiai užklausimą parašyti į VMI...
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2012 05 28, 15:27)
Jei darbuotoja iš karto po vaiko priežiūros atostogų eina kasmetinių atostogų, t.y. nedirbdama nė vienos dienos, tada imate 3 paskutinius mėnesiui iki nėštumo ir gimdymo atostogų pradžios ir išskaičiuojate vidurkį.
Tikrai žinau, nes pati taip pat dariau, tai aiškinausi darbo inspekcijoje, o ir mane pavaduojanti buhalterė irgi aiškinosi, tai tą patį išsiaiškino, o po to dar buvau auditorių užklausiusi, tai ir anie tą pati pasakė  4u.gif



O tai nereikia po vaiko priežiūros atostogų vėl 11 mėn. išdirbti, kad priklausytų atostogos?
T. y. pvz. įsidarbimo moteris vasario mėn., o grįo iš vaiko priežiūros kokį spalį, tai atosttogos skaičiuosis taip, kad atseit nuo spalio įsidarbino - t. y. nuo vieno spalio iki kito - meti, per kuruso priklauso 28 d. atostogų? Ar ne taip?
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2012 05 31, 01:08)
O tai nereikia po vaiko priežiūros atostogų vėl 11 mėn. išdirbti, kad priklausytų atostogos?
T. y. pvz. įsidarbimo moteris vasario mėn., o grįo iš vaiko priežiūros kokį spalį, tai atosttogos skaičiuosis taip, kad atseit nuo spalio įsidarbino - t. y. nuo vieno spalio iki kito - meti, per kuruso priklauso 28 d. atostogų? Ar ne taip?


Sukauptos atostogos, jei moteris turejo pries vaiko prieziuros atostogas juk niekur nedingsta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 05 30, 14:14)
Ne esme velavimuose, bet gali pamirst isvis, kad kokia ataskaita reikia pateikt. Nu pvz GPM, PVM nepamirsi, nes aisku, kad kas menesi. Bet kokia dividendu ismokejimo... avansinio pelno mokescio... Prekiu tiekimp i ES... Asocijuotu asmenu...

tiesa man atrodo tas liečia GPM, gal su kitais mokesčiais taip žiauriai nebaudžia unsure.gif kai grįšiu pailsėjus pasidomėsiu ką ten jai sakė ax.gif

QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 30, 14:24)
Nieks nepasilieka. Yra žmonių, kurie tvarkingai sumoka mokestį, padaro deklaraciją ir yra šventai įsitikinę, kad ją jau pateikė  cool.gif Vieną vienintelį kartą.
Suprantu, jei vėluojama būtų nuolat, bet kai vienas kartas per N metų - ir iškart ant kilimėlio...  doh.gif

todėl ir esu pasakius direktorei, ji perduoda deklaracijas, kad geriau perduot su bet kokiais skaičiais (ekstra atveju) nes pataisyti juk lengviau negu paskui už pavėlavimą važiuot aiškintis ir baudas mokėti ax.gif
o tų įmonių kur pati teikiu tai stengiuos stengiuos viską ankščiau pasidaryt laugh.gif bet visko būna mastau.gif

labas rytas biggrin.gif sunkus tas mano rytas, kavinukas dar skalbias, kavos nėra laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2012 05 31, 09:42)
tiesa man atrodo tas liečia GPM

Aš pamiršau PVM.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 31, 09:49)
Man vakar pažįstamas iš VMI taip ir sakė. Bet yra inspektorių, kurios už tikslinimą puola doh.gif Ačiūdie, ne pas mus.


Na čia jau iš vis nesąmonė... doh.gif Tai tikslinti galiu kiek noriu kartų, įstatymai tai leidžia, tai kodėl kažkoks inspektorius turėtų tam prieštarauti g.gif
Kuo toliau, tuo linksmiau lotuliukas.gif
O aš noriu atostogųųųųųųųųųųųųų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 31, 09:49)
Aš pamiršau PVM.

Man vakar pažįstamas iš VMI taip ir sakė. Bet yra inspektorių, kurios už tikslinimą puola doh.gif Ačiūdie, ne pas mus.

Už tai aš pati esu gavus ne kartą velnių doh.gif o kitos įmonės inspektorė buvo pasakius, gi niekas nedraudžia tikslinti n kartų. Ir suprask, kiek žmonių, tiek nuomonių.
Atsakyti
Sveikos, seniai buvau i sveciusuzsukusi.. uzsisukau rate savo kaip vovere biggrin.gif ysigijom savo butuka assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif bet tai dabar iki 1-2 nakties plusam ten. tai darbe tik prie darbu ir anksciau dingstu viska pasidarius smile.gif bet pasiilgau jusu 4u.gif 4u.gif

QUOTE(aggree @ 2012 05 08, 10:20)
Plius kaip atskirti kas tą kurą pylėsi doh.gif kelionės lapai tai nebūtini...


o kaiptiu darai - visa pilta kura iskart nusirasai? as dir pasiuliua toki variant atyai is pradziu nesutiko, bet po to pasirase smile.gif kad nereiktu knaisiotis man smile.gif
atsiminiau - turiu kuro kvita be imones rekvizitu be nieko, dir atnese, kur man ji traukti? i neleidziamus?

QUOTE(Daidute @ 2012 05 09, 11:05)
Įmonė atsidarė banko sąskaitą Latvijoje. Ar reikia pranešti apie tai VMI ir kokia forma? Inspektorė nežino schmoll.gif , o info telefonas pastoviai užimtas  doh.gif


as bandau aiskintis jei priimame i darba Latvijos pilieti, kaip su mokesciai bus. gal jus kuri esate idarbinusi koki uzsienieti? mes norime kad uzsienietis pradetu pardavimus daryti Latvijoj, filialo nesteigsim..

QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 17, 11:43)
Nu kų, pas MB mokestinis už tris metus. Laukiu sveikinimų ir linkėjimų neužverst kanopėlių  cool.gif


Laikykis mazute 4u.gif 4u.gif ir lauksim naujienu kaip sekasi smile.gif

dar del pln deklaracijos atlekia upas ases biggrin.gif 26 eiluteje isikelia gautos draudimo ismokos. o kur as turiu irasyti sanaudu suma? tarkime kai prekes sudege, nusirasiau prekiu ir gavau draudimo ismoka.. tai kur tos sanaudos pasimato gal kuri zinote? 4u.gif
Atsakyti