Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

QUOTE(Tepaluota @ 2012 06 15, 19:59)
Kuo užsiima? Grūdai, žvėrys, turizmas ar kas kita?

Grūdai ir gyvulininkystė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepos dukra @ 2012 06 17, 14:25)
Grūdai ir gyvulininkystė  blush2.gif

Žodžiu... doh.gif Ar persiskaičiavo IT nusidėvėjimą nuo 2009m?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 06 17, 15:24)
Žodžiu...  doh.gif Ar persiskaičiavo IT nusidėvėjimą nuo 2009m?


gal aš kažko nžn blink.gif kas? kaip ir kodel unsure.gif ?
Atsakyti
Tepaluota, gal tavo ūkininkas naudoja ūkio reikalams, savo asmeninį auto?
Maniškis nori nurašinėt remonto išlaidas, tai fr0457 nereikia įsigijimo PVM ir įsigijimo datos rodyt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 06 14, 21:16)
Nesakyk, kad atostogavai  unsure.gif Blyn, o kada aš???  verysad.gif

irnesakyk.gif tokios tos atostogos, ant operacinio stalo buvo ax.gif bet užtat dabar auginu sau draugę wub.gif

QUOTE(Airin @ 2012 06 14, 21:35)
Imi paskutinius 12 men. ,
Pirmiausia suskaičiuoji įmonės darbo valandų skaičių 8 val* 253 d.d (čia tik pavyzdys, reikia patikslinti)=2024 val.
Po to darbuotojo darbo valandų skaičių (tarkim 10 mėn po 8 val , 2 mėn po 1 val )tarkim bus 1722 val.
Tada išvedam koeficientą 1722/2024 - koeficientas 0,85.
iš 3 paskutinių mėnesių suskaičiuojam darbuotojo 1 val . vidurkį.
Tada jau galima skaičiuoti atostoginius
1val `vidurkis*8 val*koeficientas*atostogų dienų skaičius

o kaip tada skaičiuosis įmonės darbo valandos jeigu du darbuotojai, vienas dirba 1val, kitas 4val per dieną? mastau.gif tai ir bus 4val turbūt? g.gif
visa kita supratau aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepos dukra @ 2012 06 17, 16:23)
gal aš kažko nžn  blink.gif kas? kaip ir kodel  unsure.gif ?

Visam veikloje naudojamam IT turėjo būti paskaičiuotas sąlyginis nusidėvėjimas, deklaruota FR0457, ir perskaičiuotas nusidėvėjimas pagal naujus normatyvus. Tik tokiu atveju nusidėvėjimo, remonto ir eksploatacijos sąsnaudos bus LA. Jei to nepadarė - NA.
QUOTE(liepsnelee @ 2012 06 17, 16:37)
fr0457 nereikia įsigijimo PVM ir įsigijimo datos rodyt?  unsure.gif

Žinok, nežinau, MB asmeninio auto nenaudoja atseit. Bet tokiu atveju irgi reiktų paskaičiuot sąlyginį nusidėvėjimą, deklaruot likutine verte, nurodyt, kiek % bus naudojama veikloje ir skaičiuot tiek amortizaciją, tiek remonto išlaidas. O PVM juk neatsiminėjo? Tai tada kaip ir nereiktų rodyt gal unsure.gif
Aš jaučiu, nurodyčiau 1 lt vertę, kad nieks nesikabinėtų dėl amortizacijos ir LA, ir tik remonto išlaidas procentaliai varyčiau į LA.
QUOTE(MeSsS @ 2012 06 17, 18:21)
užtat dabar auginu sau draugę  wub.gif

Oooo, sveikinam bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 17 birželio 2012 - 17:28
QUOTE(Tepaluota @ 2012 06 17, 17:28)
Žinok, nežinau, MB asmeninio auto nenaudoja atseit. Bet tokiu atveju irgi reiktų paskaičiuot sąlyginį nusidėvėjimą, deklaruot likutine verte, nurodyt, kiek % bus naudojama veikloje ir skaičiuot tiek amortizaciją, tiek remonto išlaidas. O PVM juk neatsiminėjo? Tai tada kaip ir nereiktų rodyt gal  unsure.gif
Aš jaučiu, nurodyčiau 1 lt vertę, kad nieks nesikabinėtų dėl amortizacijos ir LA, ir tik remonto išlaidas procentaliai varyčiau į LA.

Nea, nieko neatsiminėjo.
Ačiū, reikės su tuo 1 lt. padaryt, kaip sakei. smile.gif

MeSsS, sveikinimai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnelee: 17 birželio 2012 - 17:45
QUOTE(liepsnelee @ 2012 06 17, 18:45)
reikės su tuo 1 lt. padaryt, kaip sakei. smile.gif

Neskubėk dar, rytoj ateis panos į darbą, gal kuri ką gudresnio patars. Gal aš nusikalbėjau čia smarkiai laugh.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 06 17, 18:28)
Visam veikloje naudojamam IT turėjo būti paskaičiuotas sąlyginis nusidėvėjimas, deklaruota FR0457, ir perskaičiuotas nusidėvėjimas pagal naujus normatyvus. Tik tokiu atveju nusidėvėjimo, remonto ir eksploatacijos sąsnaudos bus LA. Jei to nepadarė - NA.

Žinok, nežinau, MB asmeninio auto nenaudoja atseit. Bet tokiu atveju irgi reiktų paskaičiuot sąlyginį nusidėvėjimą, deklaruot likutine verte, nurodyt, kiek % bus naudojama veikloje ir skaičiuot tiek amortizaciją, tiek remonto išlaidas. O PVM juk neatsiminėjo? Tai tada kaip ir nereiktų rodyt gal  unsure.gif
Aš jaučiu, nurodyčiau 1 lt vertę, kad nieks nesikabinėtų dėl amortizacijos ir LA, ir tik remonto išlaidas procentaliai varyčiau į LA.

Oooo, sveikinam  bigsmile.gif

O čia nuo kada reikėjo perskaičiuot? Pas maniškį viskas deklaruota FR0457 anksčiau, naują sėjamą šiais metais pirko, likutinė 10 %, tai čia gerai padaryta ar nea? Perimam iš konsultavimo, tai kyla vis nesusipratimų kažkokių vis... Gal apie tą persiskaičiavimą kur pasiskaityt bagstelėtumėte? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 17 birželio 2012 - 22:16
QUOTE(Sonatuole @ 2012 06 17, 23:16)
Perimam iš konsultavimo, tai kyla vis nesusipratimų kažkokių vis...

Ai, daug kam su jais kyla.
Atsakyti
Maniškiam ūkininkui dar nereikia mokėti pelno mokesčio, pagal ūkio dydį, tai reikėjo perskaičiuoti ? blush2.gif
Atsakyti